کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران > اخبار

به گزارش ایلنا، «درمان» یکی از از مهم‌ترین دغدغه‌های طبقه‌ی کارگر و مزدبگیر ایرانی‌ست؛ از شمول پایین دفترچه‌های بیمه درمانی گرفته که بخش اعظمی از سرویس ها درمانی، بیرون از گستره‌ی آن قرار می‌گیرد تا پایین بودن تراز دسترسی به درمان اساسی کیفیت و مجانی در نقاط گوناگون کشور، نارسایی‌هایی‌ست که کارگران، پرسنل و بازنشستگان صندوق‌های مختلف را… بازنشسته باید به جهت بستری شدن در یک بیمارستان ۵۰ یا ۱۰۰ میلیون تومان بپردازد و شش ماه برای اخذ این مبلغ منتظر بماند، اساساً تهیه‌ی این پول برای اکثریت بازنشستگان ممکن نیست پس به مجبور و از سر اجبار از خیر خدمات درمانی می‌گذرند. مهم اعتنا به اینکه یک عدد از الزامات اخذ اقامت در آلمان توان پرداخت هزینه ها فارغ از به کارگیری از کمک‌های اجتماعی و جاب سنتر است، بازنشستگان در صورتی که دستمزد بازنشستگی آن ها در حدی باشد که نیاز به امداد دولت نداشته باشند می توانند خواهش اقامت دائم کنند.
دسته‌بندی نشده
محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارد و تمام افراد پایین ۷۰ سال از بدو به دنیاآمدن می توانند زیر پوشش همین نوع بیمه عمر باشند. در همین پوشش در صورتی که بیمه شده بر اثر حادثه از کار افتاده و یا نقص عضو شود تا سقف 100 میلیون تومان پوشش بیمه داشته و می تواند از بیمه سرمایه (غرامت) به کار گیری نماید. هر یک سری همگی شغل ها به نوعی اصلی بازنشستگی میباشند اما آنچه امروزه به عنوان بازنشستگی مطرح است، زمان پايان يافتن استخدام در سازمانهای مدنی و رسمی است.

ثبت‌نام ۴۶۰هزار مستخدم در سامانه نهضت ملی مسکن

در اولین جلسه کمیته حقوق و دستمزد و مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی کانون استان تهران که دارای حضور نمایندگان سیزده شهرستان استان برگزار گردید که در این گرد‌همایی مورد ها پایین مطرح و به وسیله کمیته تصویب و در درحال حاضر پیگیری است. گاهی شرایطی به وجود می آید که شما به تیتر بیمه شده بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد، از کمپانی بیمه گر یعنی کمپانی بیمه پاسارگاد می خواهید که پیش از نقطه نهایی یافتن مدت بیمه عمر و سر رسید شدن آن اندوخته بیمه قدمت را گزینه استعمال قرار دهید. دریافت اندوخته بیمه قدمت پاسارگاد زود خیس از موعد اتمام قرار اعطا کرد بازخرید بیمه عمر نام دارد.

  • متقاضیان برای دریافت همین مرهون بایستی در یک عدد از شعب خزانه دی سپرده قرض الحسنه داشته باشند.
  • اما زنخدان زنی های نماینده های کارگران کماکان ادامه دارد و این درحالی میباشد که کارگران سفارش ارتقا ۴۵ درصدی حداقل حقوق و دستمزد را دارا‌هستند که کارفرمایان حساس همین سفارش مخالف هستند.
  • در همین ارتباط پیگیری‌ها از صندوق بازنشستگی کشوری نشان می دهد که هریک از دستگاه‌های دولت براساس بودجه‌ای که در اختیار دارند به جهت تامین سرویس ها معالجه تکمیلی بازنشستگان خود مبادرت می‌کنند.
  • با دقت به ضوابط قرارداد بیمه معالجه تکمیلی و بیمه عمر کسر از دستمزد نامبرده و افراد تحت کفالت ایشان از آذرماه 1401 اعمال و بازنشسته مجاز به به کار گیری از بیمه تکمیلی و بیمه عمر از تاریخ شروع قرارداد می باشد .

سال‌ها پیش دولت خیز برداشت که نه/ بیست و هفتم معالجه را در صندوق درمان ذیل نظر دولت و زارت بهداشت ذخیره نماید به این بهانه که سازمان تامین اجتماعی از سهم درمان کارگران به جهت سرمایه‌گذاری و مصارف دیگر استفاده میکند و سرویس ها درمانی مکفی به بیمه شدگان ارائه نمی‌دهد. در آن زمان، (سال خبر استانی ۹۶) کارگران و تشکل‌های کارگری اعتراض و مقاومت کردند و اجازه دست درازی به دولت ندادند؛ گفتند صندوق تامین اجتماعی کالا ما بیمه شدگان می باشد و دولت هیچ حقی ندارد. البته علیرغم محافظت منابع درمان در صندوق تامین اجتماعی، بازهم تراز سرویس ها درمانی ارائه شده به بیمه شدگان کارگری بهبود نیافت.

تعطیلی مدرسه ها سنندج

بزرگ‌ترین تولیدکننده موادغذایی جهان اعلام کرد که نستله چشم‌انداز فروش سال ۲۰۲۲ خویش را مجدد ارتقاء دیتا است. ‌در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات ناچیز شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم. (سکته قلبی و مغزی، جراحی باز قلب، لینک و پیوند اعضای دارای بدن، گونه های سرطان) پایین پوشش قرار می‌گیرند. نتورک گسترده شعب و نمایندگی‌ها( 39شعبه در مرکزها استان‌ها و بالغ بر 1165 نمایندگی در سطح کشور). تأمین هزینـه بیمـاران بـستـری اعـم از جـراحـی و درمـان‌طبـی، در بیمارستان‌های مدنی و خصوصی.
ابتدا به درگاه سرویس ها الکترونیک صندوق بازنشستگی مرزوبوم به نشانی اینترنتی sabasrm.ir مراجعه نمایید. نمایندگان مجلس نحوه نقل و انتقال سابقه بیمه یا این که بازنشستگی در بین صندوق های بازنشستگی و تجمیع سوابق بیمه ای افراد را معلوم کردند. به رخ مشخص در این روال برای جمعیت پر شماری مثل گروه ۸۰۰ هزار نفری بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش، امکانات دسترسی به سرویس ها درمان تکمیلی یک بحران محسوب می‌شود. می خواهند معوقات ۳۸درصد را تا اخیر سال طول بدهتد که بازنشستگان درخواست افزایش ۲۵ درصد و نعوقات آنرا فراموش کنند.

ارتقای مرحله خدمات بیمه تکمیلی بازنشستگان

وی تاکید کرد که به عامل هزینه های بالای درمان، بازنشستگان به دنبال تهیه بیمه درمان تکمیلی میباشند و آماردرخواست کنندگان ما را ملزم به تنظیم این بیمه طومار می کند. در صورت ورود خطا کد ملی ، شماره مستمری و شعبه تامین اجتماعی ثبت اسم ابطال می گردد . به گفته‌ی صالحی، تا قبل از انتها تیر باید اصلاحات به ثمر برسد، تمامی بازنشستگان مشمول مصوبات مزدی شورایعالی فعالیت شوند و نیکی صرفا حقوق و دستمزد تیرماه را تصحیح شده بپردازند بلکه در همین تیرماه، مابه‌التفاوت سه ماه قبل نیز به حساب بازنشستگان واریز شود.

همه بار مجموعه ملی بر روی دوش استقلالی‌هاست/ پرسپولیس با دیدن جام جهانی از دربی وحشت کرد/ ته حساب استقلال را جارو کردند و رفتند

اصلاسابقه نداشت که مثل ماه قبل دوم ماه حقوق واریزشودیااحکام بیش تر حقوقهاپس از گذشت نیمی از سال صادرشودویامابه التفاوت طولانی تر دستمزد سنواتی پس از گذشت هفت ماه ازسال تازه گرفتار پرداخت تدریجی شود . مگر سازمان حق بیمه های کلانی را که درسی سال از حقوق و دستمزد بگیرهادریافت کرده اقساط بوده . بعدباوجودهمه این کاستیهارییس خرید بیمه تکمیلی سازمان همپای رییس جمهورمدعی دولت نمونه بازه زمانی انقلابند . جلسه پایانی تدوین کردن پیش نویس لایحه دو فوریتی مستمر شدن همسان‌سازی حقوق و دستمزد بازنشستگان مهم حضور مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه، سازمان کارها اداری و استخدامی و یک سری از اعضای کارگروه ۴۲ نفره به نمایندگی از بازنشستگان تشکیل شد.

لحظه ورود بازیکنان مجموعه ملی به ورزشگاه الثمامه+ فیلم

در صورتی که فرد ۲۶ ساله باشد و اساسی دست‌کم ۵ سال سابقه فعالیت و یا این که دستکم ۵۵ ساله باشد، علاوه بر برنامه سالانه، هر سه سال یک توشه نامه‌ای حساس دیتاها دقیق تر نیز به جهت او ارسال می شود. لازم به ذکر می باشد می باشد درصورتیکه شخص به صورت مستمر از کشورهای کاربر اتحادیه اروپا بیرون شود، حقوق بازنشستگی وی کمتر خواهد یافت . در همین شکل درخواست او به وسیله اداره بیمه آن کشور، به اداره بازنشستگی آلمان ارسال می شود. اگر بخواهیم تعریفی جامع از تابعین قانون فعالیت داشته باشیم می توان گفت کل افراد مشغول به کار ، تابع قوانین کار هستند مگر مغایر آن اثبات شود که مغایر آن فقط در صورتی ثابت می‌شود که جزء گونه نخستین و دوم باشند . اکنون، محققان به دنبال همین میباشند که فناوری واکسن را یک قدم جلوتر ببرند تا در برابر بیماری‌های تخریب‌کننده عصبی نظیر زوال عقل محافظت کنند. در همین گزارش از کارشناسان در مورد آنچه در اکنون حاضر در دست توسعه و گسترش است، طریق کارایی واکسن زوال عقل و این که چه میزان پر سرعت ممکن است شاهد در دسترس قرار گرفتن واکسن برای عموم باشیم، پرسیدیم.

اعلام جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی

دستور اداری کسر حق بیمه تکمیلی معالجه و قدمت مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، به وسیله دکتر معالج مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تمدید و ابلاغ شد. به گزارش مجموعه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ بر شالوده قرارداد منعقده در میان کانون خوب بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و کمپانی بیمه آتیه سازان حافظ، حق بیمه تکمیلی… ساعت24-دستور اداری کسر حق بیمه تکمیلی درمان و عمر مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، بوسیله مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تمدید و ابلاغ شد. به گزارش تجارت نیوز، به حیث میرسد در ساختار جدید صندوق بازنشستگی کشوری، قصد داراست تا به صورت محدودتر از گذشته تامین کننده خدمات درمان تکمیلی آن تیم از بازنشستگانی باشد که از طرف دستگاه استخدامی ، تمهیداتی برای بیمه تکمیلی آنان درنظر گرفته نشده است. در همین ارتباط پیگیری‌ها از صندوق بازنشستگی کشوری نشان میدهد که هر مورد از دستگاه‌های دولت براساس بودجه‌ای که در اختیار دارا‌هستند برای تامین سرویس ها درمان تکمیلی بازنشستگان خود اقدام می‌کنند. چرا این رئیسی در پرداخت ارتقاء حقوق و دستمزد و معوقات امسال بازنشستگان تامین اجتماعی اینهمه سنگ اندازی کرده . بنابر اعلام کانون بازنشستگان کارگری تهران، به جهت دریافت بیمه تکمیلی وام 12 دوازده میلیون تومانی، بازنشسته عضو کانون باید حقوق و دستمزد خود را از شعب خزانه رفاه شهر تهران دریافت نماید. به گزارش ساناپرس؛ پیشنهاد دولت به جهت افزایش حقوق ها / دوران اجرای افزایش حقوق بازنشستگان / مقدار ارتقا دریافتی حقوق و دستمزد بازنشستگان؟ همسان سازی دستمزد بازنشستگان از دیگر موضوعات دوچندان مهمی … به نیمه نزدیک می‌شود که ارتقاء دستمزد بازنشستگان هنوز در دولت تصویب نشده است، درحالی‌که ارتقاء حقوق طبق حیاتی مصوبه شورای‌عالی کار حق کارگران توصیه شده می باشد و بازنشستگان انتظار دارا‌هستند عاقبت سال‌ها بیمه‌پردازیِ آنان که امروز به عنوان حقوق و دستمزد به آن‌ها پرداخت می گردد متناسب اهمیت تورم سالانه ارتقاء یابد.
مطابق توضیحات تبصره بند (۱-۲) به جهت اشخاصی که پس از اجرای همین قانون به این معنی که پس از تاریخ اول مهر ۱۴۰۱ بازنشسته شده یا میگردند نیز ۹.۰۰۰.۰۰۰ ریال به حقوق بازنشستگی آن ها بیشتر می‌گردد. ✔️ طبق تعریف‌و‌تمجید قانون تامین اجتماعی بازنشستگی یعنی عدم اشتغال بیمه شده به عمل به سبب رسیدن به سن بازنشستگی در این قانون که در نوشته قوانین مربوط به بازنشستگی به طور کامل توضیح دیتا شده است . به حیث می‌رسد ارائه خدمات درمان تکمیلی رابطه مستقیمی مهم بودجه سنواتی و جمعیت کارکنان مشغول به کار و بازنشسته دستگاه‌های متعدد دولتی دارااست و برای همین همین قضیه هنوز به صورت فراگیر اجرایی نمی‌شود. در ماده ۸۵ قانون مدیریت سرویس ها کشوری، دستگاه‌ دولتی ملزم به ارائه سرویس ها معالجه تکمیلی است، در همین راستا از مدتی پیش برخی دستگاه‌ها آغاز به ارائه سرویس ها معالجه تکمیلی به پرسنل شاغل و بازنشسته خویش کرده‌اند ولی سایر دستگاه‌های مدنی هنوز در همین خصوص اقدامی انجام نداده‌اند. کلیدی اعتنا به مصوبات هیئت مدیره مبنی بر مساعدت به مستمری‌ بگیران بابت بیمه تکمیلی… امتیاز مذکور برای اشخاصی که پس از تصویب این ضابطه در دستگاه‌های مورد قضیه همین بند به‌کارگیری می‌شوند، نیز اعمال می‌گردد. در اجرای همین بند راجع به نیروهای مسلح تبصره ۳ ماده ۱۱۷ قانون رئیس خدمات کشوری اجرایی می‌شود. شرکت‌های دولتی مندرج در ضمیمه شماره ۳ قانون میزان دارایی مشمول این بند می‌باشند. تعدای از اصلی ترین حالت به کارگیری از بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری شامل موردها پایین می شوند. نائب رئیس فرهنگی، اجتماعی و کارها استان‌های سازمان تأمین اجتماعی، حالت اخذ مدیون ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی را اعلام کرد. مزایای مزدی بازنشستگان تامین اجتماعیردیفمبلغ بر مبنای ریالحق معیشت۲,۰۰۰,۰۰۰حق عائله‌مندی۳,۷۰۰,۰۰۰حق اولاد۹۷۰,۰۰۰حق مسکن۱,۵۰۰,۰۰بر همین شالوده به لحاظ میرسد، مزایای حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی امسال به صورت عرفی و طبق قوانین سازمان تامین اجتماعی رخ پذیرد. بر این مبنا و حساس دقت به مصوبات شورای عالی کار در اسفندماه سال ۱۴۰۰، دستکم حقوق و حقوق و دستمزد کارگران به جهت سال ۱۴۰۱ مبلغ ۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان بود.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید