“یکی در سنا ممکن است بمیرد”: بایدن اصرار داشت که به سرعت به سمت SCOTUS حرکت کند

[ad_1]

داشل به خوبی می داند که اکثریت چقدر می توانند ضعیف باشند. دو دهه پیش، سنا در زمان سنای آن زمان 50-50 تقسیم شد. جیم جفوردز حزب جمهوری خواه را ترک کرد و کنترل مجلس دموکرات ها را رها کرد و دشل را رهبر اکثریت کرد.

هیچ کس چنین تغییر چشمگیری را در این دایره پیش بینی نمی کند، حداقل قبل از اینکه جای بریر پر شود. اما تغییر جفوردز پس از آن نقل شد که خبر بازنشستگی قریب الوقوع قاضی به عنوان ابزاری برای تأکید بر غیرقابل پیش بینی بودن چنین دولت شدیداً تقسیم شده در یک سال انتخاباتی مطرح شد. دموکرات‌ها اخیراً متوجه شدند که اکثریت آنها چقدر ظریف است، زمانی که اوایل این ماه برنامه‌های رأی‌گیری در مورد اصلاحات انتخاباتی در آخرین لحظه پس از مثبت شدن آزمایش کووید سناتور برایان شاتز (هاوایی) تغییر کرد.

مارک موریال، رئیس لیگ ملی شهر گفت: “او باید بلافاصله چهره خود را تایید کند.” یک نفر در سنا ممکن است استعفا دهد، یک نفر در سنا ممکن است بمیرد. ترکیب سنا 50-50 را می توان با یک تصمیم شغلی یا تراژدی تغییر داد. نمی توانی صبر کنی.»

برای بایدن، که قول خود مبنی بر معرفی یک زن سیاهپوست برای این پست را تکرار کرده است، ماه آینده خطرات و فرصت هایی را به همراه دارد. تاییدی که به خوبی اجرا شده توسط دیوان عالی به مراقبت مناسب متقاضی و تیم او بستگی دارد. اما درخواست برای اقدام سریع تنها بر اساس واقعیت های کوچکترین اکثریت ممکن سنا هدایت نمی شود. همچنین یک احساس فوریت سیاسی در مدار بایدن وجود دارد، زیرا موقعیت او از پاییز گذشته در یک مسیر نزولی قرار داشته است.

دموکرات ها در تپه و خارج از تپه تایید قریب الوقوع اولین زن سیاهپوست در دیوان عالی را فرصتی برای بایدن می دانند تا در صفوف خود بازگردد.

“کاملا!” ویپ به اکثریت مجلس گفت جیم کلیبرن (DS.C.) در مورد این که آیا اولین قاضی زن سیاه پوست می تواند پایگاه حزب را احیا کند؟

مهمتر از همه، نگرانی عمیقی در چپ پس از تجربه شکست‌های فراوان در دادگاه عالی در سال‌های اخیر وجود دارد – از ممانعت جمهوری‌خواهان که مانع از تصاحب صندلی خالی باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا شد تا تایید رسوائی قاضی برت کاوانا در مورد مرگ او. قاضی روت بادر گینزبرگ و حزب جمهوری خواه برای جایگزینی او در روزهای رو به پایان دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ عجله دارند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: «این برای او یک اولویت است.

ساکی گفت بایدن در حال بررسی بیوگرافی نامزدهای احتمالی سال گذشته بود. و در حالی که او خاطرنشان کرد که جمهوری خواهان تا حدی قدرت دارند تا تایید را پیچیده کنند، کاخ سفید همچنین قصد دارد با قانونگذاران جمهوری خواه تعامل داشته باشد و نظرات آنها را همیشه بشنود. بایدن مشتاق بود که اطمینان حاصل کند که هم انتخاب او و هم بررسی او در مجلس سنا، جدی، جدی و عمدی تلقی می شود.

این تمایل در گذشته منجر به شکست ضرب‌الاجل‌ها و برآورده نشدن انتظارات شده است. او اخیراً برای پر کردن پست‌های خالی فدرال رزرو نامزد شد، کاری که بایدن سرانجام پس از ماه‌ها گمانه‌زنی و انتظار در 14 ژانویه انجام داد. دو سال پیش، بایدن حداقل دو دوره خودخواسته را پیش از انتخاب کامالا هریس به عنوان معاون رئیس‌جمهوری خود از دست داد، و آنقدر زمان باقی ماند که متحدان برخی دیگر از نامزدهای آینده موفق شدند داستان‌های منفی را منتشر کنند که برای خدشه دار کردن وجهه رقبای خود طراحی شده بود.

جیم مانلی، دستیار سابق هری رید، رهبر فقید دموکرات، گفت: “نگرانی من این است که اگر تصمیم گیری او خیلی طول بکشد، لابی کردن از اردوگاه های مختلف برای اینکه چه کسی می خواهد نامزد شود، از کنترل خارج می شود.” .

در حالی که کاخ سفید در نهایت برای هر نامزد یک شرپا را به کنگره منصوب می کند، آماده سازی های فعلی توسط ران کلین، رئیس کارکنان کاخ سفید و دانا رموس، مشاور کاخ سفید انجام می شود. این نقشی آشنا برای بایدن و کلاین است که به دوران حضورشان در کمیته قضایی سنا برمی گردد، جایی که آنها عمیقاً درگیر نبردهای تایید صلاحیت گذشته بودند. بایدن همچنین گفت که از نزدیک با هریس، دادستان کل سابق کالیفرنیا و دادستان منطقه که اولین زن سیاه پوستی است که این نقش را برعهده دارد، مشورت خواهد کرد.

اسامی نامزدهای احتمالی که در حال بررسی هستند عبارتند از کتانجی براون جکسون از دادگاه ناحیه دی سی، لئوندرا کروگر از دادگاه عالی کالیفرنیا، جی. میشل چایلدز از دادگاه ناحیه کارولینای جنوبی و شریلین یفیل از صندوق حمایت قانونی NAACP. ویلهلمینا رایت، قاضی دادگاه منطقه ای و قاضی سابق دادگاه عالی مینه سوتا، و ملیسا موری، استاد حقوق دانشگاه نیویورک نیز در محاکمه هستند، یک منبع آگاه با بحث کاخ سفید گفت.

تایید تاریخی اولین زن سیاه پوست کشور در عالی ترین دادگاه کشور همچنین می تواند کاتالیزوری برای رای دهندگان دموکرات باشد که تعهد بایدن به اولویت های خود را زیر سوال ببرند. یک مطالعه در ژانویه توسط مجله آتلانتا – قانون اساسی نشان داد که محبوبیت بایدن در جورجیا، ایالتی که در سال 2020 برنده شد، از 51 درصد در ماه می سال گذشته به 34 درصد کاهش یافت. در میان رای دهندگان سیاه پوست در این ایالت، رتبه مخالفت بایدن از ماه می گذشته 28 امتیاز افزایش یافته است.

اگرچه کاخ سفید به کار بر روی بایدن ادامه می دهد طرح هزینه های اجتماعیبرخی از اعضای شورای کاخ سفید فرآیند تایید را فرصتی بالقوه می دانند تا دموکرات ها در مورد این لایحه نفس بکشند، که کنگره برای دستیابی به اجماع در مورد آن به زمان بیشتری نیاز دارد.

برای بقیه اعضای حزب، این نامزدی چیزی را به بایدن می دهد که او به عنوان رئیس جمهور فاقد آن است: فرصتی برای کنترل وقایع پیرامونش.

«این نمونه ای از چیزی است که کاملاً تحت کنترل رئیس جمهور است. لیا دوتری، یک دموکرات قدیمی و مدیر اجرایی سابق دو کنوانسیون DNC، گفت که چه کسی نامزد خواهد شد. «این یک لحظه سیاسی است که مردم در پایگاه بگویند این مردی است که به عهد خود با ما عمل کرده است، بنابراین ما می‌توانیم روی او حساب کنیم که به قولش برای دیگر وعده‌هایش عمل کند.

دوتری گفت که هنگام تماشای اظهارات بایدن در روز پنجشنبه که بازنشستگی بریر را اعلام کرد، “کمی احساساتی” شده است. دوتری گفت: «تقریباً مانند لحظه باراک اوباما برای من، به عنوان یک زن سیاهپوست، است که فکر کنم یک زن سیاه پوست در دادگاه حضور خواهد داشت».

کورنل بلچر، کهنه سرباز دموکرات که برای اوباما کار می کرد، گفت که مبارزه برای تایید می تواند چیزی بیش از یک فشار برای بایدن باشد، بلکه یک “تله” برای جمهوری خواهان باشد.

بلچر با اشاره به رای دهندگان جوان، رای دهندگان سیاه پوست و رای دهندگان زن گفت: “آیا میچ مک کانل و جمهوری خواهان می خواهند چند ماه آینده را صرف حمله به یک زن سیاه پوست کنند و این غول را که معمولاً در طول انتخابات می خوابد، بیدار کنند؟” وی گفت: «این نبردی است که من فکر می‌کنم، صادقانه بگویم، هدیه‌ای برای توانایی ما برای بسیج و سازماندهی رأی‌دهندگانی است که برای ما در طول انتخابات میان‌دوره‌ای بیشترین مشکل را دارند.

پاسخ اولیه محافظه کاران این است که به روشی که بلچر بیان کرد، در بحث شرکت کنند. فعالان و چهره های رسانه ای جناح راست، بایدن را متهم کرده اند که به شکل معکوس نژادپرستی دست می زند و جستجوی او را به زنان سیاه پوست محدود می کند. رهبر اقلیت در سنا میچ مک کانل (R-Ky.) در همین حال، بایدن هشدار داد که گزینه اول خود را از دیوان عالی به «چپ رادیکال» «صادرات» نکنید.

اما انتظارات اولیه در محافل محافظه‌کار این بود که جمهوری‌خواهان شانس کمی برای متوقف کردن بایدن از تایید انتخاب او داشته باشند. روی تپه، دموکرات های سنا در حال آماده شدن برای تایید سریع با رهبر اکثریت هستند چاک شومر جدول زمانی مشابهی که توسط قاضی امی کانی بارت تایید شده است ارائه شده است.

بارت حدود یک ماه پس از اعلام نامزدی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، تایید شد. سن پاتریک لیهی (D-Vt.)، رئیس سابق قوه قضائیه و عضو فعلی کمیته، روز پنجشنبه از بایدن خواست “خیلی سریع” انتخاب خود را انجام دهد.

لیهی گفت: “خوشبختانه، آنها تعدادی از افراد را دارند که قبلاً برخی از اقدامات اولیه را انجام داده اند.” پس از مشاهده نقض ظالمانه و کامل بازداشت و قوانینی که در مورد مریک گارلند دیدیم، دیگر نمی‌خواهیم آن را ببینیم.»

کمیسیون قضایی در حال آماده شدن برای جلسات استماع است. دموکرات‌های این گروه بعدازظهر پنج‌شنبه برای بحث در مورد گام‌های بعدی دیدار کردند. سخنگوی این کمیته گفت که رئیس … دیک دوربین (D-Ill.)، “متعهد به کار با همکاران در هر دو طرف راهرو است تا از بررسی عادلانه و به موقع انتخاب اطمینان حاصل کند.”

دوربین روز پنجشنبه گفت که کلاین ساعت 9:30 صبح چهارشنبه با او تماس گرفت، ساعاتی قبل از انتشار خبر بازنشستگی بریر.

دوربین به خبرنگاران گفت: «و من از آقای کلاین پرسیدم، آیا نامزدی دارید؟ وی گفت: ما در جریان هستیم. هنوز کسی انتخاب نشده است. بنابراین برای پیش‌بینی زمان برگزاری این جلسه کمی زود است.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagrasu tesisatçısısweet bonanzaAyırma Büyüsü