فرمانداران درست قبل از رویارویی با رای دهندگان از سیل نقدینگی لذت می برند

[ad_1]

فرماندار سابق نیویورک گفت: “فقط آرزو می کنم می توانستم چشمانم را ببندم و در عمارت از خواب بیدار شوم و کتی هوچول باشم.” دیوید پترسون، که در سال 2009 با کسری 47 میلیارد دلاری سه ساله مواجه شد و در نهایت با افزایش شتاب اندرو کومو، پیشنهاد فرمانداری سال 2010 خود را پس گرفت.

آخرین راه نجات کنگره برای ایالت های مبتلا به بیماری همه گیر، 350 میلیارد دلار به دولت های ایالتی و محلی ارسال کرد. مکان‌های پرجمعیت کالیفرنیا، نیویورک، فلوریدا، تگزاس و ایلینوی بیشترین تغییر را دارند. ایالت ها همچنین در حال آماده سازی پیش نویس طرح هایی برای نحوه هزینه کردن بسته زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری هستند که برای تعمیر پل های فرسوده، جاده ها، بنادر و حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده است.

این بودجه فدرال در رأس مازادهای بی سابقه بودجه ایالتی است. بر اساس گزارش انجمن ملی افسران بودجه دولتی، درآمدهای ایالتی از سال مالی 2020 تا 2021 14.5 درصد رشد داشته است. سی و دو ایالت گزارش دادند که درآمدهای سال 2022 از پیش‌بینی‌ها جلوتر از پیش‌بینی‌ها می‌آمد، زیرا اقتصاد رشد کرده است.

قانونگذاران ایالت نیویورک برای اولین بار در سال های اخیر بدون کسری شکاف وارد فصل مذاکرات بودجه می شوند. و هوچول، طبق نظرسنجی های اخیر، یک مورد علاقه آشکار برای انتخابات مقدماتی دموکرات ها در ماه ژوئن است، که اغلب رقابتی مهم تر از انتخابات عمومی در ایالت آبی عمیق است.

فرماندار جدید که در ماه آگوست پس از استعفای کومو در بحبوحه اتهامات آزار جنسی جایگزین وی شد، افزایش بودجه آموزش را به میزان 2.1 میلیارد دلار پیشنهاد کرده است. او متعهد شده است که یک سرمایه گذاری چند ساله 10 میلیارد دلاری در نیروی کار رو به کاهش مراقبت های بهداشتی ایالت – گروهی که بیشتر به دلیل انواع کووید-19 نابود شده اند – آغاز کند – از جمله 1.2 میلیارد دلار برای برنامه پاداش کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم.

و او می خواهد پول را به مالیات دهندگان پس دهد: هوچول برای تسریع کاهش 1.2 میلیارد دلاری مالیات بر درآمد شخصی تلاش می کند و یک برنامه کاهش مالیات بر دارایی 2 میلیارد دلاری را پیشنهاد کرده است.

در کالیفرنیا، فرماندار گاوین نیوسام می خواهد از 46 میلیارد دلار درآمد بادآورده برای تقویت جناح چپ خود استفاده کند و در عین حال کمک مالی به ساکنان بند بند خود کند. فرماندار دموکرات امیدوار است که مزایای مراقبت های بهداشتی ایالتی را به همه مهاجران غیرقانونی کم درآمد تعمیم دهد و پیروزی قابل توجهی را برای مترقی ها به ارمغان آورد. همه ساکنان می توانند شاهد افزایش دیگری در سال انتخابات برای کیف پول خود باشند، از جمله تعلیق افزایش مالیات بر گاز که توسط قانون ایالتی الزامی شده است.

کالیفرنیا دو سال متوالی از مازاد بی‌سابقه به دلیل مالیات‌دهندگان پردرآمد این ایالت برخوردار بوده است که بسیاری از آنها از مزایای آن بهره‌مند شده‌اند. ثروت رشد بازار سهام سال گذشته، نیوسام و قانونگذاران ایالتی چک‌های محرک گلدن استیت را به ساکنانی که درآمد خانوارشان کمتر از 75000 دلار بود، دادند – درست زمانی که فرماندار با تهدید یک کمپین فراخوان مواجه شد.

در حالی که نیوسام وارد انتخابات عمومی سال 2022 می شود، او به شدت طرفدار پیروزی است و دور دیگری از بررسی های کالیفرنیایی را در نظر می گیرد، که او آن را الگویی برای سایر دولت ها می داند.

نیوسام در انتشار بودجه خود در اوایل این ماه گفت: دیدن شخصی که از چک محرک یا اعتبارات مالیاتی کودکان خردسال بهره می برد، باعث افتخار است. زمانی که کالیفرنیا کشور را رهبری می کند مایه افتخار است و شما می بینید که این سیاست ها در پیشنهادات کاخ سفید منعکس شده است.

عدم تمایل جمهوری خواهان به پول نقد

اما این پول برای جمهوری خواهانی که نمی خواهند مشتاق دریافت پول از دولت بایدن به نظر برسند، یک مشکل ایدئولوژیک ایجاد می کند.

جمهوری خواهان زمان را در کنار خود دارند: تأمین مالی از طرح نجات آمریکا لازم نیست قانون تا پایان سال 2024 الزامی شود یا تا پایان سال 2026 خرج شود، و این به حزب جمهوری‌خواه انگیزه می‌دهد تا کسب پیروزی به دموکرات‌ها را تا پس از انتخابات نوامبر به تعویق بیندازد.

فرماندار تگزاس به عنوان مثال، گرگ ابوت به روسای آژانس های ایالتی دستور داد که در صورت وجود هرگونه رشته، قبل از گرفتن بودجه زیرساخت فدرال مراقب باشند.

او در ماه دسامبر نوشت: «لطفاً قبل از پذیرش یا درخواست فرصت‌های بودجه فدرال، مراقب باشید و مرتباً با دفتر من در ارتباط باشید.» و افزود که دولت فدرال ممکن است «بر خلاف قانون یا سیاست این ایالت» درخواست کند.

در نیوهمپشایر، فرماندار جمهوریخواه کریس سونونو هنوز اعلام نکرده است که ایالت چگونه قصد دارد بخشی از 77 میلیون دلار کمک مراقبت از کودکان را که توسط قانون طرح نجات آمریکا که بیش از 11 ماه پیش تصویب شده است، خرج کند. ایالت همچنین در توزیع کمک های اجاره، دلارهای برنامه ناامنی غذایی و کمک های وام مسکن کند بوده است.

دموکرات‌ها در واشنگتن مقامات ایالتی جمهوری‌خواه را متهم کرده‌اند که عمداً پول را کند می‌کنند. سن جین شاهین (DN.H.) آن را “قصور حاکمیتی” نامید.

شاهین، والی سابق، در مصاحبه ای گفت: «دیدن فقدان آمادگی، فقدان تعهد برای ارائه کمک به مردم در مواقعی که به آن نیاز دارند واقعاً ناامید کننده است.

جمهوری خواهان مقداری از پول را صرف می کنند. خود ابوت خواستار هزینه 362 میلیون دلاری برای طرح های آموزشی مانند گسترش مدارس منشور شده است. در تنسی، لی می خواهد به بسیاری از ساکنان که دسترسی به اینترنت قابل اعتماد ندارند، خطاب کند، یک شکست لجستیکی که یادگیری دانش آموزان را محدود می کند و توسعه اقتصادی را محدود می کند.

و فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس در واقع از محرک های فدرال دولت بایدن در حالی که با انتخاب مجدد مواجه است، پذیرفته است. برنامه هزینه نزدیک به 100 میلیارد دلاری او شامل حداقل 3.5 میلیارد دلار از برنامه نجات آمریکایی رئیس جمهور است.

DeSantis قصد دارد از این دلارهای فدرال برای معافیت مالیاتی گاز، 1000 دلار پاداش برای پلیس و معلمان و همچنین کمک های مالی دولتی برای محیط زیست و برنامه هایی برای تقویت اقتصاد ایالتی استفاده کند. مجلس قانونگذاری فلوریدا که تحت تسلط GOP است همچنان باید پیشنهاد DeSantis را تأیید کند، اما او ثابت کرده است که به ویژه با قانونگذاران قانع کننده است.

قابل ذکر است که پذیرش عمومی دیسانتیس از پول نقد بایدن باعث ایجاد اصطکاک با سایرین در حزب او از جمله سناتور شده است. ریک اسکات (R-Fla.)، که سال گذشته از ایالت ها خواست تا دلارهای محرک فدرال را رد کنند.

“اگر فلوریدا پول را پس می فرستاد، [Treasury Secretary Janet] یلن قصد دارد آن را به ایلینویز، کالیفرنیا، نیویورک یا نیوجرسی ارسال کند، “دیسانتیس در ماه مارس گفت. فکر نمی‌کنم برای فلوریدیان منطقی باشد – اینکه ما حتی پول بیشتری به ایالت‌های آبی بدهیم که در حال حاضر چنین پول بادآورده‌ای را در این لایحه دریافت می‌کنند.

دولت های متفرقه مانع از هزینه ها می شوند

Newsom و Hochul یک مزیت آشکار در تبدیل برنامه های خود به واقعیت دارند: مجالس قانونگذاری عمدتاً تعاونی که توسط یک حزب کنترل می شوند.

در جاهای دیگر، کار چندان آسان نیست. در برخی ایالت‌ها، قانون‌گذاران جمهوری‌خواه تمایلی به کسب پیروزی فرمانداران دموکرات در چرخه انتخاب مجدد رقابتی ندارند.

فرماندار کانزاس لورا کلی، یک دموکرات و یکی از آسیب پذیرترین مقامات کشور، تلاش می کند با کاهش مالیات بر فروش مواد غذایی و کاهش بدهی های دولتی، هزینه های مربوط به آموزش و آموزش نیروی کار را با محافظه کاران مالی راضی کند.

جمهوریخواهان کنتاکی از فرمانداری پیشی گرفتند. اندی بشیر و قبل از اینکه او بودجه خود را معرفی کند، پیشنهاد بودجه خود را ارائه کردند، که یک روند جنگی احتمالی را پیش‌بینی می‌کند. بشیر، یک دموکرات، برای انتخاب مجدد در سال 2023 است.

فرماندار میشیگان گرچن ویتمر می‌خواهد کوهی از پول را برای رفع برخی از مبرم‌ترین مشکلات ایالت صرف کند: آب آشامیدنی آلوده و زیرساخت‌های در حال فروپاشی.

دموکرات، که با یک مناقصه سخت برای انتخاب مجدد روبرو است، می‌خواهد خطوط خدماتی اصلی را جایگزین کند و آلودگی PFAS را پاک کند – مسائل جدی بهداشت عمومی که توسط بحران آب فلینت در معرض خطر قرار گرفته است. او همچنین در تلاش است تا به وعده کمپین انتخاباتی خود برای «رفع جاده های لعنتی» عمل کند.

اما ویتمر برای ماه‌ها با مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری‌خواهان در مورد نحوه خرج کردن پول مخالف بوده است. برخی از قانونگذاران جمهوری خواه برای حفظ بودجه فدرال تا زمانی که او دستورات بهداشت عمومی Covid-19 را لغو کند، فشار آورده اند.

رهبران جمهوری خواه از تداوم مقاومت به عنوان میلیاردها نفر خبر می دهند در صندوق های تعیین نشده بدون استفاده بنشین رئیس کمیته تخصیص بودجه مجلس میشیگان خواستار «احتیاط و هوشمندی» هزینه‌های ایالتی به دلیل نگرانی‌ها در مورد تورم، زنجیره تأمین و کمبود نیروی کار شده است.

جیل آلپر، استراتژیست دموکرات میشیگان، که به چندین کمپین ریاست جمهوری دموکرات مشاوره داده است، گفت که برنامه های هزینه های ویتمر “بدون توجه به سیاست، تصمیمات درستی است.”

آلپر گفت: “با این حال، سیاست خوب، سیاست خوبی است، زیرا اگر به خواسته های مردم پاسخ دهید و مسائل مربوط به سیاست های مهم برای آنها را برطرف کنید، آنها برای دوره دوم از شما حمایت خواهند کرد.”

جرمی بی وایت، آنا گرونولد و دیوید کیهارا در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter hovardaYabancı Dizi İzle