دکتر. اوز در مسابقه سنا از دروازه خارج می شود

[ad_1]

من فکر می‌کنم که او باید دست‌کم به طبقه سیاسی بیشتر کمک کند. بلیک مارلز، رئیس ائتلاف جمهوری خواهان مرکزی شمال شرق، یکی از گروه هایی که روز شنبه رای دادند، گفت: آنها تماس شخصی با او نداشته اند. “در حدود سه هفته ای که او حضور داشته است، فرصت زیادی برای دریافت پاسخ سوالات وجود نداشته است.”

نتایج نظرسنجی کاه در رقابت در سنا الزام آور نیست و نظرسنجی از رای دهندگان واقعی نیست. بسیاری از فعالان سیاسی انتظار دارند که حزب جمهوری خواه در نهایت از تایید انتخابات مقدماتی امسال خودداری کند – به اعضای کمیته ایالتی قدرت بسیار کمتری نسبت به آنچه در غیر این صورت داشتند، می دهد. اما این واقعیت که اوز در اولین آزمون در میان فعالان حزب جمهوری خواه از دروازه خارج شد، آسیب‌پذیری‌هایی را در کارنامه گذشته او آشکار کرد و این سؤال را ایجاد کرد که آیا رأی‌دهندگان درجه یک نیز پس از کسب اطلاعات بیشتر درباره او، به او پشت خواهند کرد.

“بدیهی است که بین تبلیغات تلویزیونی و مردمی یک گسست وجود دارد، و این چیزی است که دکتر. کریستوفر نیکلاس، مشاور قدیمی حزب جمهوری خواه مستقر در پنسیلوانیا که برای نامزدی در انتخابات مقدماتی سنا کار نمی کند، گفت: اوز گرفتار شده است.

هرچند ممکن است مهم نباشد. اوز به دنبال این است که به‌عنوان یک دروازه‌شکن به سبک ترامپ نامزد شود که می‌تواند انبوهی از رأی‌دهندگان عادی جمهوری‌خواه، نه لزوماً مقامات حزبی، را به رویدادهای مبارزاتی جذب کند. بر اساس دو کمپین جداگانه فرمانداری در این ایالت، اوز در نظرسنجی داخلی آنها در انتخابات مقدماتی مجلس سنا حزب جمهوری خواه پیشتاز است.

“دکتر. بریتانی یانیک، مدیر ارتباطات اوز گفت: اوز یک خارجی محافظه‌کار است و جمعیت زیادی از حامیان مردمی را به هر کجا که می‌رود جذب می‌کند، از جمله بیش از 250 نفر در Old Forge فقط هفته گذشته. او گفت: «در حالی که او به این روند برای حزب ایالتی احترام می‌گذارد، تمرکز اصلی او بر گذراندن وقت در جوامع ما است تا بشنود چگونه می‌تواند به بهترین نحو به اهالی پنسیلوانیا خدمت کند. دکتر. اوز به طور مداوم مستقیماً با رای دهندگان صحبت می کند و به سفر در سراسر کشورهای مشترک المنافع ادامه خواهد داد تا راه حل های خود را برای مشکلاتی که ما به عنوان یک کشور با آن روبرو هستیم به اشتراک بگذارد.

با این حال، هنوز در اوایل رقابت است و انتظار می‌رود که مخالفان اوز و سوپر PAC‌های متحد ده‌ها میلیون دلار برای پخش اسپات‌های تلویزیونی برای نابود کردن او هزینه کنند. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، که حمایتش در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه بسیار حیاتی است، از عملکرد ضعیف اوز در اولین نشست گروهی شنید، جایی که او تنها یک رای به دست آورد: “او” غافلگیر شده بود “و” انتظار داشت که او به دلیل شهرت بهتر عمل کند. یک مشاور جهانی ترامپ گفت.

فعالان حزب جمهوری خواه و مشاوران سیاسی گفتند که اوز در میان اعضای کمیته ایالتی با مشکل مواجه است تا حدی به این دلیل که نظرات گذشته او در مورد سیاست های انتقادی دوباره به او دست می دهد. او قبلاً از حقوق سقط جنین و قوانین «پرچم قرمز» اسلحه حمایت کرد. آگهی اخیر PAC میهن پرستان پنسیلوانیا همچنین نشان می دهد که او زمانی در یک شیپور تبلیغاتی قانون مراقبت مقرون به صرفه رئیس جمهور سابق باراک اوباما بازی کرده است.

یکی دیگر از ابر PAC که از دیوید مک کورمیک، مدیر عامل سابق صندوق تامینی در انتخابات مقدماتی حمایت می‌کند، آنر پنسیلوانیا، نیز اوز را به‌عنوان یک “لیبرال هالیوود” مورد انتقاد قرار می‌دهد. راب کالینز، رئیس این گروه، گفت که قصد دارد 50 میلیون دلار در انتخابات اولیه جمع آوری و هزینه کند.

ری زبورنی، یک استراتژیست حزب جمهوری خواه مستقر در پنسیلوانیا که در رقابت های سنا شرکت ندارد، گفت: “من فکر می کنم اوز با چالش هایی روبرو بوده است، زیرا در چند هفته گذشته، شما سوالاتی در مورد مواضع موضوعی او مشاهده کرده اید. و علیرغم رفتن به ملاقات با اعضای کمیته ایالتی و تعامل با آنها، چیزی که آنها در مورد او در چند هفته گذشته آموخته اند این بوده است که او تبلیغاتی برای Obamacare انجام داده است. سوالاتی در مورد اینکه او در زندگی کجاست وجود دارد. و این سؤالات اساسی برای بازیگران است.»

سایر اعضای حزب گفتند که این ارتباط ضعیف اوز با پنسیلوانیا، یک ایالت معروف منطقه‌ای است که به او آسیب می‌زند. اوز ساکن قدیمی نیوجرسی بود و تا سال 2020 در آنجا رای داد. او گفته است که اکنون خانه ای را اجاره می کند که متعلق به همسرش در جنوب شرقی پنسیلوانیا است.

دیک استوارت، رئیس مشترک گروه مرکزی حزب جمهوری‌خواه پنسیلوانیا، که بیش از یک هفته پیش رای‌گیری کرد، گفت که این نشست «احتمالاً اولین باری بود که مردم با هم ملاقات کردند. [Oz]و او چند سوال سنگین در مورد “چطور است که شما در اینجا مالکیت ندارید و با این همه لیبرال هالیوود معاشرت می کنید؟”

با این حال اوز تنها یکی از معدود نامزدهای انتخابات مقدماتی سنا است که اخیراً در جای دیگری زندگی کرده اند. مک کورمیک، که در پنسیلوانیا بزرگ شده بود و مدت‌ها صاحب یک مزرعه خانوادگی در بلومزبورگ بود، تا همین اواخر ساکن کنتیکت بود. کارلا سندز، سفیر دانمارک در دوران ترامپ، قبل از گذراندن چندین دهه در کالیفرنیا در پنسیلوانیا بزرگ شد. با این حال، برخی از خودی های GOP گفتند Oz به عنوان داشتن نازک ترین روابط با دولت تلقی می شود.

استوارت افزود: “من فکر می کنم مک کورمیک رای بسیار بیشتری نسبت به اوز کسب کرد، زیرا او ارتباطات بسیار قوی با جامعه دارد.” من می‌توانم بگویم، او از حمایت‌های زیادی در میان محرک‌ها و تکان‌دهنده‌های مهمانی برخوردار است.»

صرف نظر از این، استوارت گفت که اوز “خوب خود را تبرئه کرد”، از جمله در مورد سؤال سخت در مورد اینکه آیا او تابعیت ترکیه را ترک خواهد کرد یا خیر. اوز تابعیت دوگانه آن کشور و ایالات متحده است.

استوارت گفت: “او اساساً گفت که محافظ یکی از بستگانش است و اگر آن را رها کند، واقعاً نمی تواند به آن بستگان کمک کند.” “من فکر می کنم او خیلی خوب از عهده خودش برآمد. او یک حرفه ای است. او در صحبت کردن بسیار خوب است.”

گلوریا لی اسنوور، رئیس حزب جمهوری خواه نورث همپتون، اوایل این ماه گفت که “اصلا” به حمایت از اوز فکر نمی کند. شهرستان او در ائتلاف جمهوری خواه مرکزی شمال شرقی قرار دارد که در آخر هفته گذشته رای داد.

او در آن زمان گفت: “او فقط در ذهن من جدی نیست.” او یک طرفدار بزرگ بود. همه جور ویدیو ازش دارم. و اکنون او طرفدار زندگی است. از بین همه نامزدها، من فکر می‌کنم او قالیباف و فرصت‌طلب واقعی است.»

او گفت که پس از ملاقات با اوز، قدردانی کرد که او “اعتراف کرد که ساختار حزب یا سنت را نمی‌دانست، او فقط به این موضوع پی می‌برد.” اگرچه او پیش‌بینی نمی‌کند که ترامپ مانند اولین باری که در پنسیلوانیا نامزد شد، پیروز شود، اما گفت که آن‌ها وجه اشتراک دارند: «من هرگز در زندگی‌ام چنین چیز بدی درباره یک نامزد نشنیده‌ام. من پیام‌ها، میم‌ها، متن‌ها را دریافت می‌کنم:[Oz is] طرفدار زندگی نیست، او طرفدار قوانین پرچم قرمز است، او این کار را در برنامه خود انجام داد. ما اخلاق او را دوست نداریم. … حدس بزنید آنها همه اینها را در مورد چه کسی گفتند؟

مک کورمیک در دو رای گیری گروهی در آخر هفته در جایگاه دوم و در رای گیری آخر هفته قبل توسط گروه مرکزی حزب ایالتی، که نماینده بیشترین تعداد شهرستان ها از کسانی است که تاکنون ملاقات کرده اند، سوم شد. کتی بارنت، یک مفسر سیاسی، عملکرد ویژه ای در کنگره مرکزی داشت، در حالی که سندز در این رویدادها ضعیف عمل کرده است.

جف بارتوس، یک توسعه‌دهنده املاک و مستغلات، با ناراحتی، در هر نظرسنجی اول شد. او قبلاً برای ستوان فرماندار با بلیت جمهوری خواه نامزد شده بود و سالها صرف ایجاد ارتباط با اعضای کمیته ایالتی کرده است.

«من حدس می‌زنم که بسیاری از مردم در کنگره مرکزی تلویزیون تماشا نمی‌کنند. و آنها به اندازه افراد دیگر شگفت زده نیستند [Oz] لو کاپوزی، رئیس حزب جمهوری خواه شهرستان کامبرلند، گفت که وارد رقابت می شوند. “اما او نسبتاً اخیراً وارد شده است… افرادی هستند که برای مدت طولانی برای سنا نامزد شده اند و هشت یا نه ماه پیش اعلام کرده اند، و آنها کمی از او شروع کرده اند.”

مجموع، گروه‌هایی که رأی داده‌اند، 37 استان از 67 شهرستان پنسیلوانیا را تشکیل می‌دهند. قبل از اینکه کمیته دولتی در ماه فوریه تصمیم بگیرد که آیا یک نامزد را تایید کند یا خیر، سه گروه منطقه‌ای دیگر در روزهای آینده تشکیل جلسه خواهند داد.

بسیاری از اعضای حزب بعید می‌دانند که این کار را انجام دهند: در نشست‌های اخیر اعضای کمیته ایالتی، اعضای کمیته ایالتی دمای هوا را بررسی کردند که آیا باید تایید کنند یا خیر، و اکثریت مخالف این ایده بودند.

مارلز، رهبر حزب منطقه ای، گفت که بارتوس حمایت فعالان حزب را به دست آورد، زیرا او در مورد مسائل پنسیلوانیا مطالعه کرده است.

او گفت: «وقتی کسی را می‌بینید که واقعاً تلاش کرده است تا تفاوت بین شهرستان فارست و شهرستان لیهای را ببیند، برای مردم تفاوت ایجاد می‌کند. زیرا او تشخیص می دهد که نیازها متفاوت است.

بارتوس، که خود را به عنوان یک پنسیلوانیایی واقعی در رقابت معرفی می کند، در مصاحبه ای مخالفان خود را به عنوان “گردشگران سیاسی” برچسب گذاری کرد.

او گفت: «در هر یک از این سه گروه، سؤالاتی که از اعضای کمیته ایالتی ما برای نامزدها مطرح می‌شود این است: «وقتی همه‌گیری شیوع پیدا کرد، کجا بودید… و برای کمک به پنسیلوانیایی‌ها چه کردید؟» من در خیابان اصلی بودم و هر کاری از دستم بر می‌آمد انجام می‌دادم تا رای‌دهندگان کسب‌وکارهای کوچک مادر و پاپ را نجات دهم، رای‌دهندگان می‌دانند که چندین نفر از این نامزدهای دیگر، به‌ویژه آنهایی که تبلیغات تلویزیونی شیک پخش می‌کنند، در جای دیگری زندگی می‌کنند.»

دانیل لیپمن در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum birthday gift