ده بار روسای جمهور از مطبوعات دلخور شدند

[ad_1]

جرج دبلیو بوش با دن راتر بر سر شکل دادن به ماجرای ایران-کنترا در سال 1988 بحث می کند.

دن راتر، گوینده اخبار CBS، در سال 1988 با جورج دبلیو بوش، معاون رئیس جمهور وقت، مصاحبه ای داشت که بوش آن را قبل از انتخابات ریاست جمهوری، یک چهره سیاسی خواند.

با این حال، در یک مصاحبه تقریباً 10 دقیقه ای، راتر و بوش درباره رویکرد مجری برنامه برای پرسیدن از بوش در مورد جنجال در کاخ سفید در جریان ماجرای ایران-کنترا بحث کردند.

هنگامی که راتر پرسید که چرا مشاور معاون رئیس جمهور دان گرگ علیرغم نقشش در این ماجرا همچنان در کاخ سفید کار می کند، بوش از راتر و رویکرد شبکه به مصاحبه انتقاد کرد.

او گفت: “شما صداقت من را به چالش کشیدید و با یکی از تخته های کوچک خود در اینجا اشاره کردید که من حقیقت را در مورد فلیکس رودریگز نگفته ام.” و بنابراین، من این را یک تکرار و اگر ببخشید کمی، یک تقریر نادرست توسط CBS می‌دانم که می‌گوید شما مشخصات سیاسی همه نامزدها را ایجاد می‌کنید و سپس به چیزی می‌رسید که به طور جامع مورد بررسی قرار گرفته است.»

بوش بعداً در مصاحبه ای گفت که به جای بحث درباره ایران، می خواهد درباره «چرا می خواهم رئیس جمهور شوم» صحبت کند. زمانی که راتر حرف او را قطع کرد، بوش در سال 1987 اشاره کرد. بلکه برای دقایقی از مجموعه خارج شدs، هنگامی که او ناراحت بود چیزی برای تلویزیون زنده باقی نگذاشت زیرا شبکه CBS Evening News را قطع کرد.

بوش گفت: «فکر نمی‌کنم قضاوت درباره کل حرفه‌ام منصفانه باشد، منصفانه نیست که کل حرفه‌ام را با بررسی ایران قضاوت کنم». چگونه دوست داری اگر در آن هفت دقیقه که صحنه فیلمبرداری را در نیویورک ترک کردی، حرفه ات را قضاوت کنم؟ دوست دارید که؟ من برای شما احترام قائلم، اما برای کاری که امشب اینجا انجام می دهید، احترامی قائل نیستم.

کریستین امانپور “دمپایی” کلینتون برای بوسنی، 1994 را زیر سوال می برد.

کریستین امانپور، گزارشگر سی‌ان‌ان، در سال 1994 در یکی از انجمن‌های سی‌ان‌ان، رئیس‌جمهور بیل کلینتون را درباره رویکرد دولتش در قبال جنگ جاری در بوسنی و نسل‌کشی و پاک‌سازی قومی که در جریان آن رخ داد، عصبانی کرد.

آیا فکر نمی کنید که تلنگرهای مداوم دولت شما در مورد موضوع بوسنی سابقه بسیار خطرناکی ایجاد می کند؟ او پرسید که آیا موضع کلینتون او را “کمتر از آن چیزی که دوست داشتید قبول شوید جدی گرفته است.”

کلینتون گفت: «نه، اما چنین سخنرانی‌هایی باعث می‌شود که من را کمتر از آن چیزی که دوست دارم جدی بگیرند». “هیچ فلیپ فلاپ دائمی وجود نداشت، خانم.”

کلینتون در ادامه به اقدامات دولتش در بوسنی از جمله ایجاد منطقه پرواز ممنوع، حمل‌ونقل هوایی بشردوستانه و منطقه امن در اطراف سارایوو اشاره کرد و گفت که نمی‌خواهد نیروهای آمریکایی مداخله کنند تا تلاش کنند بر این منطقه تأثیر بگذارند. نتیجه استراتژیک

من برای ریاست جمهوری نامزد شدم و گفتم تمام تلاشم را می کنم تا پاکسازی قومی را مهار کنم و ببینم که ایالات متحده نقش فعال تری در حل مشکل بوسنی ایفا می کند و ما از هر نظر بسیار فعال تر از سلف خود بوده ایم. در همان ابتدا، “رئیس جمهور گفت.

جورج دبلیو بوش یک خبرنگار نیویورک تایمز در سال 2000 را “احمق لیگ بزرگ” می خواند.

جورج دبلیو بوش چند ماه قبل از انتخاب شدنش، در صحنه یک رویداد پیش از انتخابات، درباره آدام کلیمر، گزارشگر نیویورک تایمز که با میکروفون گرفتار شده بود، اظهار نظر کرد.

بوش به معاون خود، دیک چنی، گفت: «آدام کلیمر، یک احمق لیگ بزرگ نیویورک تایمز وجود دارد.

چنی پاسخ داد: “اوه، بله، مدت زیادی است.”

بوش بعداً گفت: «متأسفم که اظهارنظر خصوصی من در مورد نامزد معاون ریاست جمهوری علنی شد.

بوش در پاسخ به این سوال که آیا از کلایمر عذرخواهی خواهد کرد یا خیر، از اینکه این اظهار نظر در فضای عمومی پخش شده است، ابراز تأسف کرد.

او گفت: متاسفم که همه حرف های من را شنیدند، اما در مورد عذرخواهی خود اظهار نظری نکرد.

اوباما در سال 2011 پس از مصاحبه به یک خبرنگار گفت: “اجازه دهید دفعه بعد پاسخ هایم را تمام کنم.”

پس از مصاحبه با برد واتسون از WFAA-TV در دالاس، رئیس جمهور باراک اوباما اظهار داشت که گزارشگر صحبت او را قطع می کند.

واتسون پرسید: “چرا فکر می کنید در تگزاس اینقدر نامحبوب هستید؟”

اوباما گفت: «تگزاس به دلایل تاریخی همیشه یک ایالت کاملاً جمهوری خواه بوده است.

بعداً در مصاحبه، واتسون در حالی مداخله کرد که اوباما در مورد نتایج انتخابات خود در ایالت صحبت می کرد. رئیس جمهور گفت: «ما چند درصد در تگزاس از دست دادیم.

واتسون مکث کرد و گفت: “خب، شما حدود 10 را از دست دادید.

گفت: می بینم. “اگر چیزی که به من می گویید این است که تگزاس یک ایالت محافظه کار است، کاملاً درست می گویید.

پس از مصاحبه «آقای واتسون گفت: “اوباما گفت که دوست ندارد مصاحبه کننده نظرات او را به چالش بکشد.”

اوباما پس از این واقعیت گفت: “اجازه دهید دفعه بعد که مصاحبه ای انجام دادیم، پاسخ هایم را تمام کنم، باشه؟” “متشکرم.”

ترامپ در سال 2017 به خبرنگار CNN گفت: «شما اخبار جعلی هستید

جیم آکوستا، خبرنگار سی ان ان سعی کرد در اولین کنفرانس مطبوعاتی دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور منتخب، سوالی را مطرح کند.

با این حال ترامپ از تماس تلفنی با آکوستا خودداری کرد. در حالی که آکوستا سعی می کرد سوالش را بپرسد چندین بار گفت: “تو نه.”

در حالی که آکوستا بارها سعی می کرد این سوال را بپرسد، ترامپ با صدای بلند گفت: “سازمان شما وحشتناک است.”

او گفت: من از شما سوالی نمی‌پرسم. “شما اخبار جعلی هستید.”

آکوستا گفت: «آقای رئیس جمهور منتخب، این مناسب نیست»، اما ترامپ ادامه داد.

ترامپ در سال 2018 به خبرنگار سی ان ان گفت: چه سوال احمقانه ای

هنگامی که یک خبرنگار در مطبوعات آزاد در مورد مت ویتاکر، دادستان کل وقت، منتقد برجسته تحقیقات رابرت مولر، دادستان ویژه روسیه، سوال کرد، ترامپ دوباره از بازجویی CNN وحشت کرد.

“آیا می خواهید او رابرت مولر را تصاحب کند؟” ابی فیلیپ، خبرنگار کاخ سفید درباره ویتاکر پرسید.

ترامپ گفت: این چه سوال احمقانه ای است. “چه سوال احمقانه ای. اما من شما را بسیار تماشا می کنم. شما سوالات احمقانه زیادی می‌پرسید.”

ترامپ پس از مبادله رفت.

ترامپ به خبرنگاری که در مورد تشویق ملی‌گرایان سفیدپوست در سال 2018 پرسیده بود، گفت: «این یک موضوع نژادپرستانه است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی، جیمیس آلسیندور، خبرنگار پی بی اس نیوشور از ترامپ در مورد ملی گرایی و اینکه آیا لفاظی های او برای نژادپرستی در ایالات متحده موهبتی است، پرسید.

او گفت: «در طول مبارزات انتخاباتی، شما خود را ملی‌گرا خواندید. برخی از مردم این را تشویق ملی‌گرایان سفیدپوست می‌دانستند.»

ترامپ حرف آلسیندور را قطع کرد و گفت: «نمی‌دانم چرا می‌خواهی این حرف را بزنی. این یک سوال نژادپرستانه است.”

آلسیندور بعد از قطع شدن سوالش ادامه داد. برخی از افراد هستند که می گویند حزب جمهوری خواه به دلیل لفاظی های شما اکنون به عنوان حامی ناسیونالیست های سفیدپوست دیده می شود. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟

چرا من بیشترین نظرسنجی را با آمریکایی های آفریقایی تبار دارم؟ “ترامپ گفت. سپس تکرار کرد” راستش این یک سوال نژادپرستانه است.”

ترامپ موضع خود را در مورد ناسیونالیسم تکرار کرد و سپس به آنچه که ماهیت “توهین آمیز” موضوع آلسیندور می دانست بازگشت.

او گفت: من کشورمان را دوست دارم. من این کار را می کنم. شما ملی گراها دارید، شما جهانی گراها دارید. من هم دنیا را دوست دارم و بدم نمی آید که به دنیا کمک کنم. اما اول باید کشورمان را درست کنیم… آنچه او گفت برای من بسیار توهین آمیز است. این خیلی وحشتناک است. چیزی که گفتی.»

ترامپ به خبرنگار چینی-آمریکایی می گوید «این سوال را از چین بپرسید»، 2020

در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 2020، ویجیا جیانگ، خبرنگار CBS از ترامپ درباره رویکردش در قبال همه‌گیری ویروس کرونا پرسید.

او پرسید: «چرا این رقابت جهانی برای شماست، در صورتی که آمریکایی‌های روزمره هنوز جان خود را از دست می‌دهند و ما همچنان هر روز شاهد موارد بیشتری هستیم؟»

“آنها در سراسر جهان جان خود را از دست می دهند، و شاید این سوالی باشد که باید از چین بپرسید. از من نپرس، این سوال را از چین بپرس، درست است؟ ترامپ به ژانگ که در چین متولد شده پاسخ داد.

“آقا چرا این سوال را از من می پرسی؟” جیانگ پاسخ داد.

ترامپ گفت: «به طور مشخص به کسی نمی گویم. او گفت که به هر کسی که “این سوال بد را بپرسد” خواهد گفت و کنفرانس مطبوعاتی تنها چند ثانیه بعد به پایان رسید.

ترامپ خبرنگار را به خاطر کووید-19 سرزنش می کند و می گوید “تو یک خبرنگار وحشتناک هستی” 2020

در یک کنفرانس خبری در روزهای اولیه همه‌گیری 2020، پیتر الکساندر، خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز از ترامپ پرسید که آیا می‌تواند با تبلیغ درمان‌های اثبات‌نشده برای کووید-19، امید کاذب را ترویج کند.

لی آیا ممکن است انگیزه شما برای ایجاد یک چرخش مثبت در همه چیز به آمریکایی ها احساس امید کاذب بدهد؟ [from] هنوز یک داروی تایید نشده است؟ “الکساندر پرسید.

ترامپ با این جمله قطع کرد: «فکر نمی‌کنم».

ترامپ گفت: احساس خوبی نسبت به آن دارم. “همه اینها فقط یک احساس است، پسر باهوش. … حتما، لعنتی، به نظر من باید تلاش کنیم.

الکساندر با استناد به آمار Covid دنبال کرد. گزارشگر گفت در آن زمان، نزدیک به 200 آمریکایی جان باختند و نزدیک به 14000 نفر بیمار بودند.

او پرسید: «به آمریکایی‌هایی که الان شما را تماشا می‌کنند و می‌ترسند چه می‌گویید؟»

ترامپ گفت: «من می گویم که شما یک خبرنگار وحشتناک هستید. «به همین دلیل است. من فکر می کنم این یک سوال بسیار ناخوشایند و یک سیگنال بسیار بد برای مردم آمریکا است. مردم آمریکا به دنبال پاسخ و به دنبال امید هستند. واقعاً گزارش بدی است و شما باید به جای هیجان، به گزارش‌ها برگردید.»

ترامپ قبل از رفتن به سوال بعدی اضافه کرد: «شما باید از خودتان خجالت بکشید.

بایدن در پاسخ به یک خبرنگار سی ان ان پس از اینکه وی اعتماد وی به پوتین را زیر سوال برد، در سال 2021

زمانی که کیتلان کالینز، خبرنگار سی ان ان، در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن درباره اعتماد وی به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه پرسید، بایدن به تندی پاسخ داد.

کالینز پرسید: “چرا اینقدر مطمئن هستید که او رفتارش را تغییر خواهد داد، آقای رئیس؟”

بایدن با رد چارچوب بندی کالینز پاسخ داد.

“مطمئن نیستم که رفتارش را تغییر دهد… لعنتی این همه وقت کجا می کنی؟” کی گفتم مطمئنم؟”

بایدن که در حال دور شدن بود، برگشت و به جمع خبرنگاران نزدیک شد.

او گفت: «بیایید آن را روشن کنیم. «آنچه که گفتم این بود که تغییر خواهد کرد [Russia’s] رفتار در صورتی است که بقیه دنیا به آنها واکنش نشان دهند و این باعث کاهش موقعیت آنها در جهان شود. در مورد هیچ چیز مطمئن نیستم. من فقط یک واقعیت را بیان می کنم.”

کالینز با فهرست کردن تناقضات مختلفی که پوتین نشان داد پاسخ داد.

یک خبرنگار CNN به بایدن گفت: «اما با توجه به رفتار گذشته او، در این کنفرانس مطبوعاتی تغییری نکرده است و پس از چند ساعت نشستن با شما، هرگونه دخالت در حملات سایبری را رد کرد. «او نقض حقوق بشر را کم اهمیت جلوه داد. او حتی از گفتن نام الکسی ناوالنی خودداری کرد. بنابراین چگونه این یک نشست سازنده به عنوان رئیس جمهور تأثیر می گذارد؟

بایدن قبل از اینکه علیرغم سؤالات بیشتر کناره گیری کند، گفت: «اگر این را درک نمی کنید، در کار اشتباهی هستید.

رئیس جمهور هنگام سوار شدن به ایر فورس وان در اظهاراتی کوتاه به مطبوعات کاخ سفید به سرعت از مبادله با کالینز پشیمان شد.

رئیس جمهور گفت: «من به آخرین پرسشگرم عذرخواهی می کنم. “با آخرین جوابی که دادم نباید اینقدر آدم عاقل بودم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaYabancı Dizi İzleturkuaz korsan taksi