درگیری اولیه تگزاس پس از حمله FBI آغاز شد

[ad_1]

و انتخابات مقدماتی اولین خروجی در صندوق رأی برای خشم چپ خواهد بود که در هفته‌های اخیر علیه میانه‌روهای دموکرات از جمله کوئلار، پس از اینکه تعداد کمی از میانه‌روها در کنگره موانعی را در دستور کار رئیس‌جمهور جو بایدن قرار دادند، جوشید .

وی گفت: “او حتی قبل از رسوایی اخیری که نماینده کوئلار درگیر آن است، شانس بسیار بسیار خوبی برای برنده شدن دارد.” جمال بومن (DN.Y.)، که خود یکی از رقبای قدیمی را که توسط گروه لیبرال «دموکرات‌های عدالت» حمایت می‌شد، سرنگون کرد. “او اولین بار خیلی نزدیک شد. اکنون انتظار دارم که او این کار را انجام دهد.»

بومن در پاسخ به این سوال که آیا تأییدیه های بیشتری از سوی کنگره ارائه می شود، گفت: «با ما همراه باشید. دیگران را خواهید دید. … ما می خواهیم مطمئن شویم که تا آنجا که ممکن است به او انگیزه می دهیم.»

بر اساس گزارش ای بی سی نیوز، کوئلار، رئیس 9 دوره ای و یکی از محافظه کارترین دموکرات های کنگره، طبق گزارشات، تحت تحقیقات فدرال به عنوان بخشی از تحقیقات طولانی مدت در مورد کشور آذربایجان شوروی سابق است. خانه و دفتر مبارزات انتخاباتی او چهارشنبه گذشته توسط FBI مورد حمله قرار گرفت، اگرچه مقامات مجری قانون و خود کوئلار از اظهار نظر در مورد جزئیات خودداری کردند. کوئلار گفته است که با “هر تحقیقی” همکاری خواهد کرد، اما نه بیشتر.

از زمان یورش، دموکرات تگزاس یک تبلیغ تلویزیونی سرکشی منتشر کرد که در آن روابط عمیق خود را با تگزاس جنوبی تبلیغ می کرد و نشان می داد که او عقب نشینی نمی کند. سیسنروس سه شنبه با یک خرید روی آنتن خواهد رفت – اولین قسمت پخش او از انتخابات 2022.

سیسنروس در انتشار آگهی خود گفت: «برای ساکنان جنوب تگزاس، تحقیقات FBI در مورد هنری کوئلار نگران‌کننده است و با این حال نگرانی‌های جدی در مورد سابقه طولانی فساد و روابط نزدیک نماینده کنگره با اهداکنندگان شرکت‌هایش بر سر رأی‌دهندگان این ناحیه وجود داشت». که ابتدا با POLITICO به اشتراک گذاشته شد.

با این حال، خود آگهی به حمله FBI اشاره ای نمی کند و در عوض بر تلاش خانواده او برای پرداخت قبوض پزشکی و حمایت او از مدیکر برای همه تمرکز دارد.

آخرین گزارش‌های مالی آنها نشان می‌دهد که سیسنروس تقریباً 2 میلیون دلار کمتر از کوئلار در حساب کمپین خود در پایان سپتامبر داشته است، و به گفته یک فرد آشنا با استراتژی او، او زودتر از زمان برنامه‌ریزی شده به تلویزیون می‌رود.

تحقیقات FBI این کمپین را به هم زد: کوئلار تبلیغات تلویزیونی بیشتری را در این آخر هفته راه اندازی کرد، پس از اینکه یک گروه خارجی از او حمایت کرد، خرید آن را کاهش داد و سیسنروس به سرعت دنبال کرد تا امواج رادیویی را برای خودش نداشته باشد.

سیسنروس طبق کمپین خود تاکنون خریدی به ارزش 60000 دلار انجام داده است. بر اساس شرکت ردیابی رسانه AdImpact، Cuellar همچنین تاکنون حدود 60000 دلار تبلیغات تلویزیونی رزرو کرده است. هر دو رقم مطمئناً با نزدیک شدن به اول مارس به سرعت رشد خواهند کرد.

به گفته چندین دموکرات که در مورد این استراتژی توضیح داده اند، رقیب دو بار لیبرال و کمپین او در حال تلاش برای ایجاد تعادل دقیق در مورد کوئلار در میان تحقیقات در حال انجام هستند. به جای اینکه مستقیماً به حالت حمله برود، سیسنروس – یک مدافع عمومی حرفه ای – در پنج روز پس از ورود FBI به خانه کوئلار، اظهارات عمومی محدودی را بیان کرده است. کمپین او بیانیه ای را منتشر کرد که در آن فقط گفت که آنها “از نزدیک” تحقیقات را زیر نظر دارند.

اما از زمان اولین حضورش در سال 2020، سیسنروس به طور مداوم کوئلار را بسیار فاسد و وابسته به منافع شرکت ها معرفی کرده است. و در حالی که او قبل از قضاوت منتظر می ماند تا تحقیقات انجام شود، حمله به آن موضوع کلی می پردازد. کمپین او با افزایش جذب سرمایه، علاقه داوطلبانی که مشتاق به اطلاع رسانی رای دهندگان هستند و افزایش حیرت رای دهندگان هنگام ارتباط با آنها از طریق بانک تلفن همراه بوده است.

و تحت رادار، کمپین سیسنروس برای اطمینان از آگاهی رای دهندگان از این تحقیقات کار کرده است و طبق پورتال افشای تبلیغات این پلتفرم، برای تبلیغ یک داستان MSNBC در مورد حمله FBI هزینه کرده است.

جسیکا سیسنروس می‌تواند برنده شود، اما به شرطی که بتوانیم شکاف مالی را خیلی سریع ببندیم. آیا اکنون می توانید 5 دلار یا بیشتر کمک کنید تا به ما کمک کنید تا به پیروزی برسیم؟ متن آگهی خوانده می شود

کمپین Cisneros پس از حمله هفته گذشته شاهد انتشار حمایت‌هایی بوده است، از جمله AFL-CIO تگزاس، نماینده. الکساندریا اوکاسیو کورتز (DN.Y.) و پروژه سازماندهی تگزاس – و تیم او در حال کار بر روی قفل کردن بیشتر هستند. (تیم اوکاسیو کورتز گفتند که اعلامیه تایید او برای این چرخه قبل از حمله FBI در حال انجام بود.)

یکی دیگر از حامیان جدید قابل توجه: San Antonio Express-News. هیئت تحریریه این روزنامه روز دوشنبه اعلام کرد که سیسنروس را تایید خواهد کرد و از کوئلار در مسابقه سال 2020 حمایت نخواهد کرد.

کریستن هرناندز، معاون مدیر ارتباطات مبارزات انتخاباتی لیست امیلی که دو بار از سیسنروس حمایت کرده است، گفت: «کنگره کوئلار شانس بسیار خوبی برای از دست دادن این کرسی دارد.

در همین حال، کوئلار فرار کرده است تا شاهد کاهش برخی از حمایت های سیاسی خود در خانه باشد. یک گروه طرفدار Cuellar – که کمی در مورد خود به صورت آنلاین فاش کرده است – تبلیغاتی به ارزش 179000 دلار را که تا پایان ژانویه برنامه ریزی شده بود، جمع آوری کرد. و تعدادی از دموکرات‌ها پیش‌بینی کردند که بدون پاسخ‌های بیشتر از سوی کولار یا اف‌بی‌آی، ممکن است موارد بیشتری به دست بیاید. با این حال، هیچ یک از دموکرات‌ها یا گروه‌های وابسته به دموکرات‌ها علناً حمایت خود را اعلام نکرده‌اند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه در پاسخ به این سوال که آیا کوئلار باید در طول تحقیقات از کمیته‌ها کناره‌گیری کند، گفت: «در حال حاضر هیچ اظهارنظری در این مورد ندارم. یکی از مقامات کمیته مبارزات انتخاباتی دموکرات کنگره نیز از اظهار نظر در مورد حمایت از کوئلار خودداری کرد.

به طور خصوصی، برخی از دموکرات‌های ارشد که سال‌ها با سگ آبی کهنه کار کار کرده‌اند – که سال‌ها از حملات به عنوان یک دموکرات محافظه‌کار اجتماعی و منطقه‌ای مرزی جان سالم به در برده است – می‌گویند که او را کاملاً در نظر نمی‌گیرند.

پس از اینکه دو سال پیش سیسنروس را با کمتر از 3000 رای شکست داد، کوئلار به این نکته اشاره کرد که از همان ابتدا رقابت را جدی‌تر می‌گرفت. ماه گذشته، کوئلار قول داد که تلاش‌های خود را در مبارزه اولیه آینده بهبود بخشد و به پولیتیکو گفت: “من کارم را اینجا انجام می‌دهم، و سپس کمپین را بسیار سخت کار خواهیم کرد.”

این ناحیه که از لاردو امتداد دارد و به سمت شمال به سمت سن آنتونیو امتداد دارد، به شدت لاتین تبار است اما در سال 2020 شاهد یک پیچ شدید به راست بود. جو بایدن پس از آنکه هیلاری کلینتون در سال 2016 آن را با 20 امتیاز افزایش داد، تنها چند امتیاز آن را پشت سر گذاشت.

منطقه تازه ترسیم شده به بایدن 7 امتیاز پیروزی می داد، اما جمهوری خواهان همچنان این منطقه را در فهرست هدف خود قرار داده اند، به این امید که از جذابیت رو به رشد خود با رای دهندگان لاتین تگزاس جنوبی بهره ببرند.

حامیان سیسنروس می گویند که جمع آوری کمک های مالی و سازماندهی او در مقایسه با دو سال پیش سرعت خود را افزایش داده است. در آن زمان، بیشتر توجه ملی – و هزینه – در آخرین مرحله مسابقه بود.

اکنون، رقیب لیبرال در فاصله نزدیک به شش هفته تا انتخابات مقدماتی، در کانون توجه قرار گرفته است و با یک رئیس جمهور ضعیف شده سیاسی روبرو شده است.

ما مسیر روشنی برای پیروزی می بینیم. ایوت کنتراس، دبیر مطبوعاتی کمپین اوکاسیو-کورتز، اضافه کرد: ما قطعاً از پایگاه داوطلبان کنگره برای حمایت از جسیکا استفاده خواهیم کرد.

جو دینکین، مدیر کمپین حزب کارگر خانواده که از سیسنروس حمایت کرده است، افزود: “کوئلار با سابقه رای محافظه کار خود هدفی را روی پشت خود کشید”. رای دهندگان قبلی “در نادیده گرفتن مشکل خواهند داشت.”

نیکلاس وو و جاش گرشتاین در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaYabancı Dizi İzleturkuaz korsan taksi