قرص‌های کووید تغییر دهنده بازی برای برخی از بیماران دور از دسترس هستند

[ad_1]

قرص‌های کووید ارزان‌تر و کاربردی‌تر از درمان آنتی‌بادی منفرد هستند که نشان داده شده است در برابر نوع Omicron که به سرعت در حال انتشار است، که باید در یک محیط بالینی تجویز شود، مؤثر است. نکته کلیدی این است که یک سری قرص باید ظرف چند روز پس از شروع علائم شروع شود – و پس از تایید یک آزمایش عفونت کووید-19.

تدارکات کم و موانع اداری ممکن است انجام آن را سخت کند.

مجوزهای استفاده اورژانسی قرص ها به گونه ای نوشته شده است که قدرت تجویز محدود به پزشکان و برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی است که اغلب در مطب پزشک یافت می شوند. این می‌تواند یک راهپیمایی دسترسی ایجاد کند که در آن بیماران ممکن است نیاز به بازدید از محل آزمایش، مطب پزشک و سپس داروخانه شرکت‌کننده فقط برای دریافت داروها داشته باشند – احتمالی که یکی از مقامات بهداشتی ایالتی می‌گوید شبیه به “فرستادن شما بر روی غاز” است. تعقیب کنید تا این داروها را پیدا کنید.»

آن زینک، افسر ارشد پزشکی آلاسکا و رئیس منتخب انجمن مقامات بهداشت ایالتی و منطقه ای، گفت: «این ممکن است به معنای سه ورودی در داخل و خارج از مکان باشد. “و این با این فرض است که هر سه مورد خوب پیش می روند” – به این معنی که بیماران می توانند نوبت بگیرند و از مراجعه به چندین داروخانه برای یافتن داروها خودداری کنند.

این الزامات همچنین می تواند منجر به ارسال افراد مبتلا به کووید مثبت به چندین مکان عمومی شود. یکی از ایالت‌های Nomi Health’s Newman که با آن کار می‌کند، برنامه‌ریزی کرده بود تا با در دسترس قرار دادن Paxlovid در داروخانه‌های خواربارفروشی، درایو واکسن کووید خود را تکرار کند – تا زمانی که مقامات متوجه شدند که هیچ یک از آن مکان‌ها گزینه رانندگی برای اجازه دادن به بیماران کووید در خارج از خانه ندارند.

نیومن گفت: “کل معماری توزیع این دیوانه کننده است.”

گروه‌های داروسازی می‌گویند یکی از راه‌های کاهش این مشکل، دادن اختیارات تجویز داروهای ضد ویروسی به داروسازان است، درست مانند اینکه آنها می‌توانند واکسن‌های کووید-۱۹ را تحت قانون PREP تجویز کنند. با این حال، این امر خارج از دسته‌های «سنتی» تجویزکنندگان FDA است که در مجوز آن قید شده است – پزشکان، دستیاران پزشک و پرستاران ثبت شده در بخش پیشرفته که از سوی ایالت‌ها مجوز تولید داروهای ضدعفونی را دارند.

این تعیین بر اساس عوامل متعددی از جمله پروفایل عوارض جانبی داروها، نیاز به ارزیابی پتانسیل تداخلات دارویی، نیاز به ارزیابی مشکلات بالقوه عملکرد کلیه … و نیاز به ارزیابی بیماران برای شرایط از قبل موجود بود که ممکن است باعث ایجاد آن شود. چاناپا تانتیبانچای، سخنگوی سازمان غذا و داروی آمریکا به پولیتیکو گفت: آنها در معرض خطر بالای پیشرفت به کووید-19 شدید، از جمله بستری شدن در بیمارستان یا مرگ هستند.

داروسازان می گویند که حذف آنها از این لیست، کاری را که قبلاً برای آزمایش و توصیه به بیماران کووید انجام داده اند نادیده می گیرد و آنچه را که برای آموزش مصرف کنندگان و پزشکان انجام می دهند در مورد نحوه تداخل قرص ها با سایر نسخه ها یا مکمل هایی که مصرف می کنند و همچنین نحوه انجام آنها نادیده می گیرد. دوره های چند روزه را بگذرانید

کورت پراکتور، معاون ارشد ابتکارات استراتژیک در انجمن ملی داروسازان جامعه، گفت که به این معنی است که داروسازان می توانند تا آنجا پیش بروند که داروها را قبل از توقف در مسیرشان سفارش دهند.

او گفت: «شما پزشکان زیادی دارید که هنوز این داروها را نمی‌دانند، نمی‌دانند چگونه آنها را تجویز کنند، و بنابراین داروسازان زمان زیادی را صرف آموزش پزشکان در مورد آن می‌کنند. و نکته اصلی این است که مشکلی که این امر ایجاد کرده است این است که پرداخت کنندگان فقط به داروخانه ها به عنوان توزیع کننده نگاه می کنند.

ماهیت داروها داروسازان را ملزم می کند تا تاریخچه پزشکی و رژیم دارویی بیماران را به طور گسترده بررسی کنند تا مطمئن شوند که قرصی که برای آنها تجویز می شود بهترین گزینه است.

مولنوپیراویر برای استفاده در افراد باردار بر اساس آزمایش‌های تولید مثل حیوانی توصیه نمی‌شود که نشان می‌دهد این دارو می‌تواند به جنین آسیب برساند، اگرچه اگر اعتقاد بر این باشد که احتمال اجتناب از بیماری شدید را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد، می‌توان آن را با مشورت بیمار تجویز کرد. اثربخشی آن در مقایسه با Paxlovid که آزمایش‌ها نشان داد خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ را تا 89 درصد کاهش می‌دهد، در مقایسه با 30 درصد برای قرص مرک، کمرنگ است.

اما Paxlovid همچنین با دوز داروها، از داروهای کلسترول و فشار خون گرفته تا استروئیدها و داروهای سرطان، تداخل دارد. بیماران ممکن است نیاز داشته باشند که داروهای نگهدارنده خود را به طور موقت متوقف کنند یا به طور کامل از Paxlovid اجتناب کنند.

نیومن گفت: “من فکر می کردم این دارو برای افرادی ساخته شده است که از ابتدا نمی توانند واکسینه شوند.” “چند نفر در آمریکا استاتین مصرف می کنند؟”

ناامیدی داروسازان با این واقعیت تشدید می شود که آنها می گویند نرخ بازپرداخت ناچیز 1 دلار یا کمتر را دریافت می کنند و به بیماران در مورد داروهای ضد ویروسی توصیه می کنند.

“چند داروخانه حتی با ادارات بهداشت دولتی همکاری می کنند؟” ربکا اسنید، معاون اجرایی و مدیر عامل اتحادیه ملی انجمن های داروسازی ایالتی، گفت. آنها می خواهند به جوامع خود خدمت کنند، اما مقدار زیادی پول را از دست می دهند.

سازمان‌های داروخانه‌ها مراکز خدمات مدیکر و مدیکید را تحت فشار قرار می‌دهند تا راهنمایی‌هایی درباره نحوه پرداخت هزینه به داروخانه‌ها برای خدماتشان صادر کنند.

اسنید گفت: “ارائه این دارایی فدرال به بیمارانی که به آن نیاز دارند – با توجه به نرده های محافظی که باید برای استفاده مناسب وجود داشته باشد – نمی تواند یک دستور بدون بودجه باشد، چه در مورد بیمه گذاران و چه در داروخانه های ما.”

یکی از سخنگویان CMS نمی تواند در مهلت مقرر به درخواست نظر پاسخ دهد.

در حالی که مسئولان مسائل بوروکراتیک را حل می کنند، قرص ها همچنان با کمبود مواجه هستند.

برای دوره دو هفته ای که از ژانویه شروع می شود. در 10، وزارت بهداشت و خدمات انسانی نزدیک به 400000 دوره مولنوپیراویر را بین ایالت ها توزیع کرد. تخصیص Paxlovid فقط یک چهارم آن بود. دولت فدرال همچنین ارسال سه درمان آنتی‌بادی مونوکلونال را به ایالت‌ها و سرزمین‌ها از سر گرفت، اگرچه تنها یکی – GlaxoSmithKline و Sotrovimab Vir’s – در برابر نوع Omicron موثر است.

زینک، افسر ارشد پزشکی آلاسکا، گفت: “ما در تلاش هستیم به مردم پیام بدهیم که به اندازه کافی قرص نداریم” و افزود که بخش او تلاش کرده است اطمینان حاصل کند که هر منطقه از ایالت وسیع او به یک آنتی بادی مونوکلونال دسترسی دارد. یا یکی از رژیم های ضد ویروسی.

با این حال، «گرفتن آن سخت است [a few dozen] او با اشاره به جدیدترین تخصیص سوتروویماب در آلاسکا گفت.

دولت بایدن بر تلاش‌های خود برای تسریع تحقیقات و تولید Paxlovid با فایزر تاکید کرده است و این موضوع را نشان می‌دهد که کشور مملو از درمان‌ها است.

جف زینتز، هماهنگ کننده پاسخ به کووید در کاخ سفید، هفته گذشته به خبرنگاران گفت: «کابینه داروی کشور ما هرگز به این میزان نبوده است، با 4 میلیون درمان موثر تنها در ژانویه در دسترس است.

در حال حاضر داروهای بیشتری نسبت به هر نقطه دیگری از همه‌گیری در دسترس است، اما همیشه به راحتی در دسترس نیستند.

در ساحلی ویرجینیا، استرلینگ رانسون، رئیس آکادمی پزشکان خانواده آمریکا، گفت نزدیک‌ترین داروخانه خرده‌فروشی با داروهای ضد ویروس کووید در دسترس، یک ساعت با زادگاهش فاصله دارد – مانعی برای بیماران کووید که مسن‌تر هستند، قادر به رانندگی نیستند یا نمی‌توانند رانندگی کنند. استطاعت انجام این سفر طولانی را داشته باشد.

رانسون گفت که یک مرکز تزریق آنتی بادی مونوکلونال در حدود نیم ساعت دورتر قرار دارد، اما تنها درمان های موجود دو روشی بودند که علیه Omicron کار نمی کنند.

او گفت: «من درک می‌کنم که چرا مناطق پرجمعیت‌تر توزیع ترجیحی دارند، اما باز هم، ما دوست داریم که آن را کمی عادلانه‌تر ببینیم».

جاشوا باروکاس، متخصص بیماری‌های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه کلرادو، نگران است که تنها بیمارانی که به بیمارستان‌ها دسترسی دارند، بتوانند درمان‌های کووید را دریافت کنند.

وی گفت: «این بدان معناست که فقط افرادی که دارای حمل و نقل هستند تحت درمان قرار می گیرند. “افرادی که به آزمایش دسترسی دارند، قرار است درمان ها را دریافت کنند.”

باروکاس افزود که دولت فدرال، شاید در ارتباط با گارد ملی، می تواند کمک کند که درمان ها به سمت جمعیت های آسیب پذیر هدایت شود.

وی گفت: ما نمی توانیم از بیماران آسیب پذیر و بیمار انتظار داشته باشیم که همه کارها را خودشان انجام دهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaYabancı Dizi İzleturkuaz korsan taksi