بیگ وید در آستانه جشن گرفتن پیروزی های بزرگ سیاسی است. پس کجا هستند؟

[ad_1]


طرفداران ماری جوانا در علف های هرز گیر کرده اند.

سیاست حشیش هرگز چشم‌انداز روشن‌تری برای کاپیتول هیل نداشته است: دموکرات‌ها هم کنگره و هم کاخ سفید را کنترل می‌کنند، هفت ایالت جدید به تازگی ماری‌جوانای تفریحی را قانونی کرده‌اند، و صنعت شاهدانه متحدان جدید قدرتمندی در شرکت‌هایی مانند آمازون و محافظه‌کاران به دست آورده است. گروه‌هایی مانند آمریکایی‌ها برای رفاهی که از اصلاحات فدرال حمایت می کند. این صنعت حتی مدافعان قدرتمندی مانند جان بونر، رئیس جمهوری‌خواه سابق مجلس نمایندگان و تام دشل، رهبر پیشین اکثریت دموکرات سنا را برای پیشبرد دستور کار خود جذب کرده است.

اما تقریبا یک سال پس از این کنگره، هیچ قانون حشیش به دفتر رئیس جمهور ارسال نشده است. مدافعان نگران بسته شدن پنجره عمل هستند.

لابی‌گران صنعت و طرفداران قانونی‌سازی می‌گویند که این جنبش به دلیل عدم توافق بر سر راهبرد قانون‌گذاری با مشکل مواجه شده است. گروه‌های مدافع لیبرال برای بازنگری کامل سیاست‌های فدرال حشیش برای کمک به افرادی که تحت تأثیر اجرای قانون جنایی قرار گرفته‌اند فشار می‌آورند، در حالی که گروه‌های صنعتی به دنبال هر پیروزی سیاسی تکه‌ای هستند که می‌تواند حرکتی برای تغییرات در مقیاس بزرگ‌تر ایجاد کند.

یک لابی گر ماری جوانا که به شرط ناشناس ماندن خواست آشکارا در مورد مبارزات این صنعت صحبت کند، گفت: “افراد خاصی هستند که اگر به همه چیز دست پیدا نکنند، حاضرند همه چیز را رها کنند.” این لابی‌گر خاطرنشان کرد که چنین دیدگاهی مورد قبول همه نیست، و منجر به اختلاف نظر شد، “که تلاش‌های قانونی را متوقف می‌کند”.

با گسترش سریع قانونی شدن در سراسر کشور و حتی ورود به ایالت های محافظه کار تندرو، صنعت شاهدانه به یک صنعت 25 میلیارد دلاری تبدیل شده است که پیش بینی می شود تا سال 2025 به 40 میلیارد دلار برسد و به طور فزاینده ای متحدان قدرتمندی مانند بانک ها، آبجو و سیگار را جذب می کند. سازندگانی که خواهان بخشی از یک بازار پر رونق هستند.

کوین ثابت، رئیس گروه حمایت از ضد قانونی سازی رویکردهای هوشمندانه به ماری جوانا و مشاور سابق سیاست مواد مخدر کلینتون، گفت: “حمایت از ماری جوانا دیگر برای هیپی ها و موهای بلند نیست، بلکه برای لباس ها و برنامه های کارشناسی ارشد هاروارد است.” دولت بوش. “این دیگر در مورد وودستاک نیست، بلکه بیشتر در مورد وال استریت است.”

اما این صنعت بازیگر نسبتاً کوچکی در صحنه دی سی باقی می ماند و سرمایه گذاری اندکی در بازی تجاری تأثیرگذاری که رقبای اصلی آن – شراب، مشروبات الکلی و آبجو – به طور منظم انجام می دهند، سرمایه گذاری می کند.


دیوید کالور، رئیس امور دولتی در Canopy Growth Corp. غول حشیش کانادایی، شکایت می کند که این صنعت به سادگی از نوع منابع مورد نیاز برای پیشبرد مؤثر برنامه Capitol Hill خود سرمایه گذاری نمی کند.

کالور گفت: “امیدوارم در مقطعی در آینده، ما به عنوان یک صنعت بتوانیم دور هم جمع شویم و در واقع منابع بسیار قابل توجهی را در این نوع هزینه سرمایه گذاری کنیم که باعث حرکت سوزن شود.”

تقسیم بزرگ

مخالفت اخیر با بانکداری شاهدانه، مبارزات پیش روی صنعت حشیش را برجسته می کند. قانونی که دسترسی شرکت‌های حشیش را به خدمات مالی مانند وام‌ها و حساب‌های جاری آسان‌تر می‌کند، از حمایت گسترده دو حزبی برخوردار است: این لایحه دو بار با حمایت بیش از 100 جمهوری‌خواه توسط مجلس نمایندگان تصویب شد.

بزرگترین حامی این لایحه، نماینده اد پرلموث (D-Colo.)، حتی این پیشنهاد را به سه لایحه مختلف ضمیمه کرد که باید به این امید تصویب شود که بتواند به دفتر رئیس جمهور برسد. اخیراً قبل از تصویب در ماه سپتامبر به قانون مجوز دفاع ملی اضافه شد.

اما لایحه بانکی در مجلس سنا به جایی نرسید.

بخشی از دلیل آن مخالفان جناح چپ است. فعالان عدالت کیفری لیبرال برای خنثی کردن این پیشنهاد به نفع قانون بسیار گسترده تر برای پاک کردن سوابق حشیش و راه اندازی یک برنامه کمک هزینه برای تأمین مالی مشاغلی که توسط افراد متاثر از جنگ با مواد مخدر اداره می شود، تلاش زیادی کرده اند. ماریتسا پرز از اتحادیه سیاست مواد مخدر، که از قانونی شدن همه مواد مخدر حمایت می کند، می گوید که آنها در رساندن پیام به سنا بسیار مؤثرتر از مجلس نمایندگان بوده اند.

پرز گفت: «فکر می‌کنم افرادی که نمایش را در مجلس اجرا می‌کنند، احتمالاً به حرف‌های مردم صنعت اهمیت بیشتری می‌دهند تا طرفدارانی مانند اتحاد برای سیاست مواد مخدر که آن را بیان می‌کنند.

علاوه بر این، قانونگذاران کلیدی، به ویژه چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، قاطعانه معتقدند که از تسهیل دسترسی به بانک ها حمایت نمی کنند، مگر اینکه با اصلاحات اساسی در عدالت کیفری همراه شود. در طول مخالفت ها در اطراف NDAA، دیدگاه سومر غالب شد و حامیان لایحه بانکداری شاهدانه را ناامید کرد.

«این شبیه خیالات سناتور سومر است [and] خود. [Cory] پرلموث گفت که آنها رای برای لایحه بسیار بزرگتری دارند.


سافیرا گالوب، مدیر اجرایی میزگرد ملی کانابیس و لابی‌گر، گفت که قانون بانکداری ایمن در حال حاضر قابل اجراترین قانون در کنگره است. با این حال، او اذعان کرد که این صنعت در واشنگتن توسط فعالان حشیش با اولویت های مختلف ضربه خورده است.

“من فکر می کنم برای اعضای کنگره که هنوز در حال تحصیل هستند ممکن است درک آن دشوار باشد … [who] گالوب گفت: “آیا آنها باید گوش کنند، “با اشاره به اینکه شاهدانه تنها صنعتی نیست که از صداهای مختلف رنج می برد.

اگرچه او ادعا کرد که صنعت در حال بلوغ است، اما گالوب افزود: “آیا باید به جلو حرکت کنیم؟ شاید. “

مواظب پول باشید

حتی زمانی که حشیش به یک صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل شد، هیچ افزایش متناسبی در هزینه های لابی فدرال وجود نداشت. در واقع، بسیاری از شرکت‌های بزرگ حشیش و گروه‌های صنعتی در سال 2021 کمتر از سال‌های گذشته برای لابی‌گری فدرال هزینه کرده‌اند. بر اساس گزارش‌های افشا شده، سه گروه پیشرو در صنعت شاهدانه کمتر از 900000 دلار در سه ماهه اول سال گذشته برای لابی‌گری هزینه کرده‌اند. در مقابل، انجمن بانکداران آمریکا – که به عنوان متحد کلیدی صنعت حشیش در تلاش برای دسترسی به بانک ها ظاهر شده است – در مدت مشابه حدود 7 میلیون دلار هزینه کرده است.

شرکت شاهدانه Curaleaf – که انتظار می رود در سال جاری حداقل 1.2 میلیارد دلار درآمد ایجاد کند – در 9 ماه اول سال 2021 220000 دلار برای لابی کردن هزینه کرد که کمتر از 340000 دلار در معیار سال 2020 است. به همین ترتیب، فقط انجمن ملی صنعت شاهدانه هزینه کرد. 150000 دلار در لابی گری در سه فصل اول 2021 در مقایسه با 430000 دلار در دوره مشابه در سال 2019.

گروه های تجاری و نمایندگان صنعت می گویند که از پول خود عاقلانه تر استفاده می کنند. سال گذشته، بسیاری از بزرگترین شرکت های کشور گرد هم آمدند تا شورای شاهدانه ایالات متحده را تشکیل دهند، که در سه ماهه سوم سال 2021، 180000 دلار برای لابی کردن هزینه کرد. این سازمان قصد دارد صدای صنعتی واحدی را به کاپیتول هیل برساند.

اما یک استراتژیست حشیش، که نامش فاش نشد تا آزادانه در مورد تاکتیک های این صنعت صحبت کند، گفت که این صنعت در ایجاد احساس فوریت شکست خورده است، اگرچه به نظر می رسد به طور فزاینده ای محتمل است که کنترل دموکراتیک هر دو مجلس کنگره پایان یابد. 2022. این استراتژیست گفت و حتی جامعه تجاری نیز چشم اندازی منحصر به فرد از اینکه اصلاحات باید چگونه باشد، ندارند. برخی از شرکت ها تجارت بین ایالتی را، به عنوان مثال، که در حال حاضر به دلیل غیرقانونی فدرال ممنوع شده است، به عنوان تهدیدی برای مدل کسب و کار خود می بینند، در حالی که برخی دیگر آن را برای برنامه های توسعه خود حیاتی می دانند.

حداقل شش لابی گر یا متخصص دولتی برای شرکت های حشیش یا گروه های لابی در منطقه کلمبیا به پولیتیکو گفتند که تمرکز آنها به طور فزاینده ای بر ایالت ها یا کمپین های حمایت عمومی از مردم محلی است.

Culpy از Canopy Growth Corp.، که عمیقاً در تلاش‌های لابی‌گری شورای شاهدانه ایالات متحده نیز مشارکت دارد، گفت: «این بیشتر در مورد هدف قرار دادن کشورها است. او استدلال می کند که هدف قرار دادن تبلیغات در ایالات متحده برای اعمال فشار بر سناتورهای نشسته می تواند در نهایت پویایی کنگره را تغییر دهد.

دیگران در فضای شاهدانه استدلال می‌کنند که گذار به قانونی‌سازی فدرال صرفاً زمان می‌برد و قانون‌گذاران جوان‌تر در هر دو طرف راهرو راحت‌تر هستند و محدودیت‌های حشیش را کاهش می‌دهند. همان استراتژیست حشیش، با اشاره به تغییر عظیم در افکار عمومی در مورد قانونی شدن در سال های اخیر، گفت که “هیچ راهی” وجود ندارد که نسل بعدی مقامات منتخب “در راه بایستند”.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaYabancı Dizi İzleturkuaz korsan taksi