چگونه سستی بوریس جانسون با حقیقت، دولت را آلوده کرد – POLITICO

[ad_1]

برای گوش دادن به این مقاله، play را فشار دهید

لندن – فردی که در بالا قرار دارد لحن را تعیین می کند – و رابطه سست بوریس جانسون با حقیقت در حال فروکش کردن است.

هفته‌ها است که دولت بریتانیا گرفتار رسوایی شده است در مورد اینکه آیا مهمانی‌ها در اقامتگاه نخست‌وزیری داونینگ استریت در بحبوحه همه‌گیری همه‌گیر برگزار می‌شوند یا خیر، و اینکه آیا جانسون می‌دانست که این احزاب قوانین قرنطینه را که خودش تعیین کرده است، نقض کرده‌اند.

نخست‌وزیر و دستیارانش اصرار دارند که او نمی‌دانست که قوانین ممکن است نقض شده باشد. اگر این کار را می کرد می توانست یک موضوع استعفا باشد.

هنگامی که گزارش‌های احزاب برای اولین بار منتشر شد، دستیاران داونینگ استریت به دنبال این ادعا بودند که “این گزارش‌ها را به رسمیت نمی‌شناسند، و همه قوانین COVID پیروی شده‌اند.” پس از فاش شدن ویدئویی از شوخی دستیاران در مورد یک گردهمایی، جانسون همچنان اصرار داشت که به او اطمینان داده شده که مهمانی وجود ندارد و یک کارمند ارشد دولتی را برای تحقیق منصوب کرد.

هنگامی که مشخص شد که کارمند ارشد دولتی مورد بحث، سایمون کیس، نیز در مهمانی‌ها شرکت کرده است – گزارش‌هایی که توسط اداره او کاملاً تکذیب شده بود – او نیز مجبور شد از تحقیقات کناره‌گیری کند.

برخی از خودی‌های وایت‌هال می‌ترسند جانسون – که حرفه‌اش را با جعل نقل قول‌های روزنامه‌ها آغاز کرد و قبلاً به دلیل دروغ گفتن در مورد یک رابطه از نقش اصلی اخراج شد – تأثیر مخربی بر کل دستگاه داشته باشد.

یکی از کارمندان ارشد دولتی در پاسخ به سوالی درباره دفاع از مقامات گفت: در این دولت اوضاع خیلی خیلی بدتر شده است. این شخص اصرار داشت که برخی از بخش‌ها نسبت به سایرین کمتر صادق هستند و برخی از اعضای تیم جانسون “کد خدمات ملکی را به باد می‌دهند.”

آن کد، که به عنوان کتاب مقدس وایت هال تلقی می شود، بیان می کند که مقامات باید با صداقت، صداقت، عینیت و بی طرفی عمل کنند. اما همه اینها زمانی بسیار دشوارتر می شود که فردی که در بالای زنجیره قرار دارد به نظر می رسد به قوانین مختلفی پایبند است – یا اصلاً هیچ کدام.

الکساندرا هال هال، که پس از چندین دهه در دولت، در دسامبر 2019 با انتقاد از سیاست برگزیت جانسون، یک پست دیپلماتیک ارشد در بریتانیا را ترک کرد، گفت که رابطه نخست وزیر با حقیقت “اجتناب ناپذیر” است که “بقیه سیستم را آلوده خواهد کرد.”

زمانی که دولت در معرض آتش شدید قرار می گیرد، ذهنیت محاصره ممکن است ایجاد شود. مقاماتی که قرار است از منازعات سیاسی دور بمانند، می توانند در نهایت ادعاهایی را که از بالا می آید طوطی وار بیان کنند، بدون اینکه واقعاً از مجرای دروغ یا حقیقت آگاه باشند.

این مقام خدمتگزار گفت: «همه ما اجازه دادیم استانداردها کمی از بین بروند. اما آنها افزودند: “من فکر می کنم دروغ های آشکار بیش از ما از جنبه سیاسی می آید.”

“نزدیک به باد”

دیگران به سرعت از کارمندان دولت دفاع می کنند در حالی که استدلال می کنند که یک تیم سیاسی غیرقابل اعتماد در راس می تواند کار را دشوارتر کند.

آنها می گویند رسوایی های جاری، که از طریق ابهام زنده نگه داشته شده اند، باعث حواس پرتی تصمیم گیرندگانی است که باید روی بهبود اوضاع برای عموم تمرکز کنند.

یک مقام ارشد سابق می گوید: «اگر نخست وزیر دروغ گفته است، تأثیر اصلی آن این است که سایر وزرا و مقامات را در موقعیت بسیار دشواری قرار دهد. اما گفتند: «فکر نمی‌کنم خود به خود کل دستگاه دولتی را آلوده کند و دستگاه را به ماشین دروغ تبدیل کند».

این شخص توضیح داد که کارمندان دولت باید چگونگی جلوگیری از تکرار دروغ های آشکار را بیابند و همچنین مطمئن شوند که نخست وزیر را انکار نمی کنند. این یک رقص ظریف است.

برخی در حالی که با حقیقتی که از داونینگ استریت به‌عنوان یک سستی گسترده‌تر دیده می‌شود، درگیر می‌شوند. مشاور استانداردهای عالی جانسون مجبور شد تحقیقاتی را در مورد چگونگی پرداخت هزینه بازسازی آپارتمان نخست وزیر پس از انتشار پیام های متنی که جانسون ادعا می کرد به خاطر نداشته است، بررسی کند.

برخی گرایش گسترده تری به سمت سیاسی کردن خدمات دولتی بی طرف می بینند. آنها به نمایندگان سابق مجلس و متحدان (و حتی عاشقان) اشاره می کنند که مشاغل رسمی را با هزینه عمومی واگذار کرده اند. چنین انتصاب هایی خطر از بین بردن اعتماد به کل عملیات دولت را دارد.

این مقام سابق گفت: «دستگاه واژگون شده است.

اما نگرانی ها در مورد سیاسی شدن خدمات ملکی چیز جدیدی نیست، زیرا دولت ها از همه اقشار برای دهه ها به همین موضوع متهم می شوند. به عنوان مثال، زمانی که تونی بلر، نخست وزیر سابق، قدرت هدایت کارمندان دولتی را به مشاور ارشد رسانه ای خود، آلستر کمپبل سپرد، نگرانی وجود داشت.

الکس توماس، کارشناس مؤسسه دولت و خود یک کارمند ارشد دولتی، گفت: «فکر نمی‌کنم از نظر خونریزی به وایت هال، لزوماً بدتر از دولت‌های قبلی باشد.

در واقع، یک مشاور سیاسی سابق که در زمان جانسون خدمت می‌کرد، گفت که کارمندان دولت احساس می‌کردند که خیابان داونینگ “مستعد پرواز در نزدیکی باد” است، اما “مردم دقیقاً همان چیزی را در مورد نه می‌گویند. 10 در زمان بلر. مردم همیشه آنچه را که از شماره برمی‌آید گرفته‌اند. 10 با نیشگون گرفتن.

با این حال، همان شخص خاطرنشان کرد که حتی اگر مقامات دولتی صادق باشند، دیدگاه روزنامه‌نگاران و افکار عمومی به همان اندازه مضر است، زیرا سیستم بریتانیا بر اعتماد استوار است: «اگر این تصور وجود داشته باشد که حقیقت وجود ندارد. مهم نیست و دروغ یک اتفاق روزمره است، پس این به ادراک آسیب می رساند.”

برای برخی از منتقدان جانسون، این که او با مردم روراست نیست به یک انجیل تبدیل شده است. آ ویدئوی شبکه های اجتماعی ویروسی به چالش کشیدن تعداد زیادی از ادعاهای او بیش از 40 میلیون بازدید داشته است و نمادی از نقد است – اغلب با مخالفت عمومی با برگزیت همراه است.

هال هال، دیپلمات سابق، گفت که این برداشت در خارج از کشور نیز اهمیت دارد: «اگر دولت ما به دروغگویی به مردم خود شهرت پیدا کند، متحدان ما نیز شروع به این سؤال خواهند کرد که چقدر می توانند به آنچه ما می گوییم اعتماد کنند. بنابراین پیامدها بسیار فراتر از موضوع فوری دروغگویی است.»

اما برخی از کسانی که با او کار کرده اند، جانسون را بسیار متفاوت می بینند و او را پادزهری برای یک چرخش معمولی سیاسی می دانند.

یکی دیگر از همکاران سابق جانسون سال گذشته به پادکست وست مینستر اینسایدر POLITICO گفت که بحث بر سر حقیقت‌گویی خود نخست‌وزیر «برای عصر خشمگین ما بیش از حد ظریف بود» و برخی از مخالفان او اکنون مایل به تغییر نظر خود نیستند.

همکار سابق گفت: «همانطور که من می بینم، او تقریباً از هر سیاستمدار دیگری در مورد اینکه چه کسی است، چه چیزی نیست و چه کاری می خواهد انجام دهد معتبرتر و عمیقاً صادق است. اما مانند همه آنها، او چیزهایی گفته است که معلوم می شود 100 درصد دقیق نبوده و منتقدان او هرگز فراتر از آن را نخواهند دید.»

فشار تیم مطبوعاتی

نگرانی خاصی در وایت هال در مورد کارمندان دولتی وجود دارد که باید مستقیماً با مطبوعات در ارتباط باشند، زیرا رسوایی ها در حال افزایش است. روزنامه‌نگاران مطمئن هستند که سخنگویان دولت، که قرار است بی‌طرف باشند، بخشی از مشکل در رابطه با احزاب بوده‌اند. اما خراش های دیگری نیز وجود داشته است.

به عنوان مثال، روزنامه نگار سیاسی آنا میخائیلووا افسران مطبوعاتی خدمات ملکی را هدف گرفت در بخش تجارت پس از اینکه ادعایی به او داده شد که بعداً معلوم شد که صحت ندارد. او گفت که برخی از مقامات بی طرف شروع به “استفاده از موقعیت خود برای مبهم کردن و گمراه کردن” کرده اند.

سخنگوی کابینه گفت: همه کارمندان ملکی وظیفه خود را در راستای قانون خدمات ملکی انجام می دهند.

توماس، از مؤسسه دولت، گفت که افسران مطبوعاتی دپارتمان فشار را احساس می کنند. وی توضیح داد: «برخی از فشارهای اخلاقی و استانداردهایی که این دولت در آن قرار گرفته است، فشار خاصی را بر خدمات ملکی وارد کرده است، به ویژه برخی از آنهایی که باید اطلاعات ارائه دهند.

او افزود: “البته، شما با هم در پناهگاه هستید و می خواهید بهترین کار را انجام دهید.” اما یکی از اطمینان‌هایی که مردم باید در مورد اخلاق و استانداردهای دولت داشته باشند این است که کارمندان دولت در چارچوب قانون و استانداردهای تعیین شده در قانون خدمات کشوری عمل خواهند کرد.»

توماس گفت که مقامات باید احساس کنند که می توانند وزیری را که می خواهد از حقیقت غافل باشد عقب نشینی کنند – اما این می تواند سخت باشد و به شخصیت های درگیر بستگی دارد: “لحنی که رهبران تعیین می کنند به وضوح آنچه را که قابل قبول یا قابل قبول تلقی می شود شکل می دهد. قابل قبول نیست. “

این وضعیت قبلاً منجر به انگشت اشاره در مورد بی‌توجهی کابینه فعلی شده است که بسیاری از آنها از متحدان جانسون هستند.

یکی از وزیران پیشین گفت که خدمات ملکی “به بهترین نحو ممکن خط را حفظ کرده است” اما این دروغ ها “خون را در رده های بالای وزیران وارد کرده است”. این شخص گفت: «تقریباً مانند حقیقت است که ارزش خود را به عنوان یک کالا از دست داده است. “اگر به حقیقت یا صداقت پایبند هستید، اکنون کمی دور از ذهن هستید.”

وزیر سابق استدلال کرد که تا زمانی که رده های بالای وزرا پودر خود را خشک نگه دارند، هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. آنها در مورد جانسون گفتند: “همه وزرای امور خارجه می خواهند او را تحت تاثیر قرار دهند.” “و اگر قرار است فردی را تحت تاثیر قرار دهید که حقیقت را کاملاً بی ارزش می کند، در این فرآیند نیز شرکت خواهید کرد.”

داونینگ استریت تا زمان انتشار پاسخی نداد.

جک بلانچارد در تهیه گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter hovardaYabancı Dizi İzle