“پل خیلی دور است”: حزب دموکرات بحث می کند که آیا از جنایتکار علیه ترامپ از حزب جمهوری خواه استقبال کند یا خیر

[ad_1]

اما تلاش ها برای جلب نظر شهردار جدید ضد ترامپ باعث وحشت برخی از افراد شده است دموکرات های میشیگان، به ویژه گروه های کاری که از اینکه حزبشان کسی را در نظر خواهد گرفت که نه تنها در سال 2016 از ترامپ حمایت کرد، بلکه از جان جیمز، نامزد احتمالی جمهوری خواه در تلاش جیمز در سال 2018 برای برکناری سناتور دموکرات، دبی استابنو، حمایت کرد.

تیلور تنها کسی نیست که در لیست DCCC قرار دارد. هنوز تف می کند بیش از جذب نیرو، عمق تلاش‌های دموکرات‌ها برای حفظ هر چه بیشتر کرسی‌های مجلس را نشان می‌دهد، علی‌رغم بدبینی گسترده مبنی بر اینکه آنها می‌توانند اکثریت را پس از انتخابات نوامبر به دست آورند. و در حال از سرگیری بحث بر سر این است که دموکرات‌ها تا چه حد باید جمهوری‌خواهانی را که به دلیل رفتار استثنایی ترامپ حزب جمهوری‌خواه را ترک کرده‌اند، به‌عنوان تازه‌واردان خوش‌آمد به حزب خود بپذیرند.

برای حامیانش، تیلور 38 ساله به طور بالقوه بهترین شانس آنها برای رقابت در یک نقطه حساس در میدان جنگ است که ترامپ با کمتر از یک امتیاز در انتخابات 2020 به دست آورد.

سخنگوی اندی لوین (D-Mich.)، که بر “تکامل سیاسی” تیلور و آنچه که او آن را یک رابطه کاری خوب می خواند، در شهرستان مکمب، گفت: “برای من بسیار مهم است که یک نامزد عالی را در آنجا به دست بیاورم که برای منطقه بسیار مناسب باشد.” . او مطمئناً یکی از احتمالات است.»

به گفته افرادی که با این مذاکرات آشنا هستند، تیلور شروع به تماس با دموکرات‌ها در این شهرستان برای مشارکت احتمالی کرده است.

اما او تنها نامزدی نیست که گروه انتخاباتی مجلس دموکرات به او نزدیک شده است. به گفته افراد آشنا با گفتگو، نامزدهای سنتی تر، مانند سناتور سابق استیو بیدا، قاضی شهرستان ماکمب، کارل مارلینگا و عضو شورای وارن، آنجلا روگنسوئز، در لیست نامزدهای دموکرات ملی هستند. هویدا اعراف، وکیل و فلسطینی آمریکایی که در حال حاضر نامزد شده است نیز همینطور است.

DCCC با بسیاری از دموکرات ها و رهبران محلی در زمین ارتباط برقرار می کند. النا کوهن، سخنگوی DCCC گفت: ما متعهد به انتخاب یک دموکرات در این شهرستان در ماه نوامبر هستیم. و افراد نزدیک به DCCC گفتند که شعبه کمپین هیچ برنامه ای برای تایید انتخابات اولیه ندارد.

تیلور همچنین از پاسخ دادن به سوالات در مورد مشارکت احتمالی خود خودداری کرد و تنها به پولیتیکو گفت: “من فکر می کنم همه علاقه مند هستند ببینند چه اتفاقی می افتد.”

با این حال، چند تن از اعضای هیأت میشیگان واکنش طوفانی چپ را توصیف کردند زیرا حزب خودشان نامزدی را تعقیب کرد که در سال 2013 علناً اعلام کرد که با حقوق سقط جنین و اوباماکر مخالف است و از قانون کار که توسط اتحادیه‌ها توهین می‌شود حمایت می‌کند. گروه های کارگری به ویژه از اینکه دموکرات ها از چنین نامزدی حمایت می کنند عصبانی هستند به گفته بسیاری از افراد آشنا به بحث های خصوصی، در محله ای که قلب صنعت خودرو را در بر می گیرد.

یک پست فیس بوک در سال 2013 که تمام این مواضع را مشخص می کرد، اندکی پس از اینکه تیلور به عنوان یک نامزد بالقوه ظاهر شد، در محافل دموکرات در منطقه دیترویت منتشر شد.

خط اصلی دموکرات ها این است که آیا از حقوق کارگران حمایت می کنید؟ آیا شما مخالف حق کار هستید؟ “کریس هارتون، یک سازمان دهنده سابق UFCW Local 876، گفت: این فقط یک پل بسیار دور است.”

هارتن افزود: “کسی در یک دفتر شیک در منطقه کلمبیا می تواند بگوید که نامزد او در منطقه ای با طبقه کارگر و متوسط ​​چه کسی خواهد بود؟” «آخرین اما نه کم اهمیت، مردی که همین یک دقیقه پیش جمهوری خواه بود.

به گفته یکی از فعالان دموکرات آشنا به تفکرات تیلور، دیدگاه‌های تیلور در مورد این موضوعات از آن زمان به بعد تکامل یافته است. او اکنون از حقوق سقط جنین حمایت می کند، اوباماکر را لغو نمی کند، اما معتقد است که می تواند بهبود یابد و از قوانین حقوق کار حمایت نمی کند، زیرا اغلب به عنوان شهردار با اتحادیه ها تعامل داشته است.

تلاش برای استخدام، سؤالات بزرگتری را در مورد اینکه دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان تا چه حد می‌خواهند با جناح رو به زوال ضد ترامپ حزب جمهوری‌خواه متحد شوند، ایجاد می‌کند. اگرچه آنها مشتاق هستند تا به فراریان مانند نمایندگان لیز چنی (ر-ویو) و آدام کینسینگر (رئیس جمهور) برای حمایت از آنها در تحقیق درباره شورش 6 ژانویه 2021 اشاره کنند، این نمایندگان مجلس حزب جمهوریخواه همچنان در حال رای دادن هستند. اکثر اوقات با حزب خود – از جمله مسدود کردن اولویت های سیاست دموکراتیک.

برخی از دموکرات ها استدلال می کنند که مرزهای حزب به اصطلاح “خیمه بزرگ” آنها می تواند به زودی توسط نامزدی مانند تیلور مورد آزمایش قرار گیرد، کسی که به طور علنی اعلام نکرده است. واضح است که آیا موضع او در مورد مسائل اجتماعی حتی به عنوان وفاداری او به ترامپ تغییر کرده است یا خیر.

دیوید هکر، رئیس اتحادیه معلمان AFT میشیگان، گفت: “این مرد، تیلور، یعنی من او را نمی شناسم، اما او یک جمهوری خواه است.” «به همین دلیل است. مشکل این است که “چه کسی؟”

هنری جینز، عضو شورای شهر استرلینگ هایتس افزود: «این نشان دهنده شکاف بین نخبگان حزب دموکرات در واشنگتن و فعالان توده ای است.

با این حال، دیگران اصرار دارند که هدف باید صرفاً برنده شدن در منطقه 10 تازه خارج شده باشد. این سایت که شامل قلعه یقه آبی کانتی مکمب است، دهه هاست که قرمزتر شده است و برخی از دموکرات ها به طور خصوصی گفته اند که حزب باید آماده پذیرش تیلور به عنوان یک دموکرات – هرچند محافظه کار – باشد، اگر به معنای شکست دادن جیمز است.

سناتور گری پیترز (D-Mich.)، که علاقه زیادی به شهرستان مکمب دارد، که او در طول انتخاب مجدد خود در برابر جیمز نشان داد. طبق منابع متعدد، در سال 2020 نیز یک ارائه شخصی به تیلور انجام داد. (تیلور همچنین از پیترز در این رقابت سراسری حمایت کرد.) به گفته یک منبع آگاه، لوین و نماینده هیلی استیونز (D-Mich.) همچنین با تیلور در مورد مشارکت احتمالی صحبت کردند.

تیم مبارزات انتخاباتی پیترز خاطرنشان کرد که او با تعدادی از “ذینفعان و مقامات” در منطقه به عنوان بخشی از تلاش برای اطمینان از اینکه دموکرات ها بهترین نامزد ممکن را دارند، صحبت کرده است. “سن. یک سخنگوی گفت که پیترز از هر نامزد دموکرات حمایت خواهد کرد.

جمهوری خواهان به شدت در حال جذب جیمز هستند که دو بار در سراسر ایالت به سنا شکست خورده است اما در دوره موقت به عنوان یک کاندیدای برجسته شناخته می شود. جذب جیمز به کنگره اولویت اصلی برای کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان است، و سوپر PAC ارشد حزب دستور یک نظرسنجی را داده است که نشان می‌دهد او در این شهرستان پیشتاز است.

تیلور کمی قبل از انتخابات 2020، زمانی که یکی از رای دهندگان سابق ترامپ فاش کرد که این بار بایدن را انتخاب کرده بود، خود را روی صحنه ملی شلیک کرد. از آن زمان در مصاحبه های محلی، تیلور گفته است که هیچ وابستگی حزبی ندارد و شهردارانش غیرحزبی بوده اند.

اما او به صراحت گفته است که در سال 2016 از ترامپ حمایت کرد و برخی از دموکرات ها نگران هستند که این امر به خودی خود او را برای رای دهندگان اولیه سمی کند.

او پس از انتشار اکسس هالیوود به ترامپ رای داد؟ فکر می‌کنید در انتخابات مقدماتی حزب دمکرات چگونه این اتفاق خواهد افتاد؟ یکی از مشاوران دموکرات که در رقابت های انتخاباتی میشیگان شرکت می کند، می گوید: «از آنجایی که او تا سال 2020 از ترامپ دست برنداشته است، همه کارهایی که ترامپ تاکنون انجام داده است، دارد.

برخی از قانونگذاران میشیگان نیز به طور خصوصی گفتند که در مورد اقدام اضطراری برای یافتن یک دموکرات مسیحی جدید با آنها مشورت نشده است. بسیاری از دموکرات های محلی نیز گفتند که هرگز از حزب ملی در مورد این تلاش چیزی نشنیده اند.

اد برولی، رئیس حزب دموکراتیک شهرستان مکمب، گفت: «هیچ کس در سطح ملی در این مورد با من تماس نگرفته است. برولی گفت که از هر کسی که بتواند کرسی دموکرات ها را به دست بیاورد، استقبال خواهد کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24