“لطفا، پدر، دیگر مدرسه زوم وجود ندارد.”: رهبران کالیفرنیا آموزش از راه دور را رد می کنند

[ad_1]

نیوزوم در پاسخ به سوالی درباره آموزش از راه دور در این ماه گفت: «من به این موضوع بسیار بسیار حساس هستم، فرصت‌های یادگیری که به دلیل ایمن نبودن کودکان در مدرسه از دست می‌رود، چالش‌های آنلاین شدن. پسرم تشنج داشتیم، از مدرسه می‌آید و بیرون می‌آید، می‌گوید: «خواهش می‌کنم بابا، دیگر مدرسه‌ای در زوم نیست».

او ادامه داد: «می‌شنوم که در سراسر کالیفرنیا طنین‌انداز شده است. باز نگه داشتن مدارس واقعاً حیاتی است و اولویت اصلی ماست.»

ناحیه مدرسه یونایتد ساکرامنتو سیتی روز جمعه با صدور بیانیه ای از مردم محلی خواست تا با دریافت اعتبار به عنوان معلم جایگزین در مواقع اضطراری، «درگیر شوند و قهرمان شوند». مدارس پالو آلتو برای خدمات غذا، کمک اداری و سایر مشاغل دانشگاهی به داوطلبان والدین روی آوردند.

بر اساس نظرسنجی دانشگاه سافولک / USA TODAY که در اواخر دسامبر انجام شد، در سطح ملی، خاطره تعطیلی طولانی مدت مدارس باعث شده است که عموم مردم نسبت به آموزش از راه دور محتاط باشند. بررسی دریافتند که حدود 66 درصد از پاسخ دهندگان – از جمله 52 درصد از دموکرات ها – با تغییر مدارس آنلاین مخالف بودند. والدین در کالیفرنیا به ویژه وسواس زیادی داشتند، زیرا مدارس معمولاً تا ماه مارس یا آوریل در این ایالت باز نمی‌شوند، یعنی بیش از یک سال پس از تعطیلی.

مایکل کریدون، که فرزندانش در مدرسه واحد مشترک دیویس تحصیل می‌کنند، گفت: «اگر مدارس به‌محض اینکه داده‌های واقعی و خوب در اختیار داشتیم، واکنش بیشتری نسبت به بازگشایی نشان می‌دادند، مشکلی نبود که در یک یا دو هفته از آنجا دور شویم.» اما آنها این اعتماد را هدر دادند. این حرکت نهادی است، اینطور نیست؟ پس از بسته شدن، بازگشایی آن واقعاً سخت است.”

تفاوت های قابل توجهی در کووید در مقایسه با یک سال پیش وجود دارد، زمانی که تقریباً تمام مدارس در کالیفرنیا تعطیل شدند. بیشتر معلمان و نوجوانان واکسینه شده اند و کودکان سن مدرسه 5 تا 11 ساله در نوامبر به واکسن کووید دسترسی پیدا کردند. در حالی که Omicron سریعتر از هر نسخه قبلی در حال گسترش است، والدین و رهبران سیاسی به خاطر دارند که این امر منجر به بیماری کمتری برای اکثر افراد، به ویژه آنهایی که واکسینه شده اند، شده است.

امتناع رهبران دموکرات از کشف ایده آموزش از راه دور فراتر از کالیفرنیا و شهرهایی مانند شیکاگو و کلمبوس، اوهایو، جایی که سیاستمداران با درخواست اتحادیه برای درس‌های مجازی موقت مخالفت کرده‌اند، گسترش می‌یابد.

از بالا شروع می شود. پرزیدنت جو بایدن بر لزوم ماندن کودکان در کلاس تاکید کرد و استدلال کرد که یادگیری شخصی را می توان با خیال راحت انجام داد و دولت او منابع مورد نیاز مناطق را برای فعال نگه داشتن مدارس فراهم کرده است. به نظر می رسد کاخ سفید در اوایل این ماه با لوری لایت فوت شهردار شیکاگو در نبرد او با اتحادیه معلمان طرف شده است.

بایدن روز چهارشنبه گفت: «ما به محاصره بازنخواهیم گشت. ما به تعطیلی مدارس برنمی گردیم.»

با این حال، دو هفته پس از تعطیلات زمستانی، موضع دموکرات‌های متحد شروع به ترک می‌کند، زیرا Omicron غیبت کارکنان و دانشجویان را به سطوح بی‌سابقه‌ای می‌رساند. تعداد معدودی از شهرداران شهرهای بزرگ مانند میشل وو در بوستون، اعلام کردند که در بحبوحه کمبود کارکنان آماده اند تا تغییرات کوتاه مدت را به سمت آموزش از راه دور در نظر بگیرند. اریک آدامز، شهردار نیویورک، هفته گذشته گفت که برای انتخاب موقت از راه دور آماده است، اگرچه او امروز سه‌شنبه تماس گرفت و گفت که این کار را فقط برای دانش‌آموزانی که با کووید در خانه جدا شده‌اند اجازه می‌دهد.

در همین حال، یک نظرسنجی هفته گذشته هریس نشان داد که 70 درصد از پاسخ دهندگانی که به عنوان دموکرات معرفی می شوند، می گویند که مدارس باید از راه دور حرکت کنند تا از قرار گرفتن در معرض کووید جلوگیری شود.

با این حال، هیچ یک از رهبران شهرهای بزرگ یا ادارات ایالتی کالیفرنیا تاکنون نشان نداده‌اند که مایلند تغییر برنامه‌های درس خانگی را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرند.

واقعیت‌های مربوط به کارکنان در محل در بسیاری از مناطق کالیفرنیا با ارائه آهسته آزمایش‌های سریع وعده داده شده و سردرگمی در مورد اینکه آیا مدارسی که درهای خود را بسته‌اند همچنان بودجه دریافت خواهند کرد یا خیر، ترکیب می‌شود. این امر مدیران و هیئت مدیره مدارس را وادار به بررسی کرده است جابجایی های کوتاه مدت به برنامه های راه دور

ناحیه مدرسه یونایتد هیوارد اولین کشوری در ایالت بود که این محدودیت‌ها را آزمایش کرد، زیرا در عرض یک هفته پس از بیش از 300 غیبت معلم و 500 تست مثبت در بین حدود 20000 دانش‌آموز، به آموزش از راه دور روی آورد. این منطقه تمرینات شخصی را از روز سه شنبه از سر گرفت.

آوریل اوکندا، رئیس هیئت مدیره مدرسه هیوارد، گفت: مشخص نیست که آیا این منطقه اختیار تعطیلی کامل را دارد یا خیر و در عوض تصمیم گرفت به والدین این فرصت را بدهد که در خودآموزی ثبت نام کنند یا دانش آموزان خود را به مراکز آموزشی بفرستند که در آنجا دروس را دریافت کنند. لپ تاپ های خود را تحت نظارت کارکنان.

جورج دراپو، یکی از والدین در مهدکودک هایوارد، طرح منطقه را “دردناک” خواند اما گفت که این “تصمیم کاملا درست” بر اساس داده های آزمایشی است. او گفت که معلمان و دانش‌آموزان هیوارد تا شروع ترم آزمون‌های سریع خود را از ایالت دریافت نکردند و با افزایش تعداد موارد، اکثر والدین از انتقال به کنترل از راه دور حمایت کردند.

او در مصاحبه‌ای گفت: «سال گذشته داده‌های چندان خوبی نداشتیم، بنابراین بیش از حد به ریسک‌گریزی تکیه کردیم و همه مدارس را برای ماه‌ها تعطیل کردیم». امسال ما این فرصت را داریم که اطلاعات مفیدتری را سریع‌تر، ارزان‌تر و بیشتر دریافت کنیم، بنابراین مجبور نیستیم ماه‌ها در یک زمان توقف کنیم.»

مقامات هیوارد اذعان کرده اند که اگر وزارت آموزش کالیفرنیا تشخیص دهد که این اقدام قوانین ایالتی را نقض می کند، این اقدام آنها می تواند روزانه 2.5 میلیون دلار برای آنها هزینه داشته باشد. لایحه ای که سال گذشته تصویب شد، مناطقی را که دسترسی دانش آموزان به یادگیری شخصی را ارائه نمی دهند تهدید می کند – و برای منصرف کردن مناطق از استفاده از آموزش مجازی در مقیاس بزرگ نوشته شده است.

مرسدس فاراژ، رئیس اتحادیه معلمان هیوارد، که از این حرکت حمایت کرد، گفت: حرکت به سمت تحقیقات مستقل به منطقه هیوارد فرصت داده است تا آزمایش‌های سریع و ماسک‌های N95 را بین همه کارکنان توزیع کند. فاراژ گفت که هیچ منطقه یا اتحادیه ای نمی خواهد از یادگیری شخصی دور شود، اما گفت که باید مرزی برای محافظت از دانش آموزان و کارکنان ترسیم شود. او گفت که رهبران ایالتی باید آستانه روشنی برای تعداد غیبت کارکنان و دانشجویان که باعث بسته شدن پردیس شود، فراهم کنند.

در شیکاگو، معلمان هفته گذشته پس از توافق لایت‌فوت در مورد شاخص‌هایی که در صورت رسیدن غیبت معلمان یا موارد دانش‌آموز به حد معینی، مدارس را تعطیل می‌کنند، به کلاس‌های درس بازگشتند.

با این حال، مقامات محلی و بهداشتی در کالیفرنیا می گویند که این وضعیت نیازی به بسته شدن پردیس ندارد. مقامات آموزش و پرورش شهرستان آلامدا به هیوارد توصیه کردند که او را در این هفته متوقف نکند، اما اوکندا گفت که هیئت مدیره این طرح را تصویب کرد به این امید که کارمندان دولتی آزادی عمل را ارائه دهند. منطقه مدرسه میلپیتاس متحد این ماه رویکرد مشابهی را برای کاهش فشار بر کارکنان اعلام کرد، اما پس از اینکه مقامات شهرستان سانتا کلارا گفتند که آنها اختیاری برای انجام این کار ندارند، مسیر را تغییر دادند.

تروی فلینت، مدیر ارشد اطلاعات انجمن هیئت مدیره مدارس کالیفرنیا، گفت که این نوع سناریوها احتمالاً در هفته های آینده افزایش خواهند یافت تا زمانی که گسترش Omicron به طور چشمگیری کاهش یابد. او گفت که CSBA با مناطقی در تماس است که ممکن است با کمبود کارکنان نزدیک به 30 درصد مواجه شود و از مدیران مدارس انتظار دارد بین جابجایی یا تعطیلی کامل یکی را انتخاب کنند.

فلینت گفت: “ما در حال صحبت با مدارس در سراسر ایالت هستیم که از نظر اندازه متفاوت هستند، شهری، حومه شهری و روستایی، و آنها فقط سعی می کنند ادامه دهند.” آنها به دنبال بهانه ای برای رفتن به آموزش از راه دور نیستند، آنها به سختی زنده می مانند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24