آیا رسانه ها محکوم به فنا هستند؟ – سیاست

[ad_1]

اخبار حتی بیشتر به سمت سرگرمی می رود

کولبر I. کینگ

Colbert I. King ستون نویس برنده جایزه پولیتزر برای واشنگتن پست است.

به اندازه کافی دشوار است که با قطعیت بدانیم چشم انداز رسانه ها در چند ماه آینده چگونه خواهد بود، چه رسد به ۱۵ سال آینده. اما اگر مسیر فعلی نشانه ای باشد، ما رسانه ها در شرف تبدیل شدن به یک ستون اصلی در صنعت سرگرمی هستیم. مانند کسب و کار نمایش، هالیوود و ارائه دهندگان تئاتر، رسانه ها عجله کرده اند تا راه هایی برای خواندن و تماشای آن جذاب تر کنند. و ما این کار را انجام می دهیم زیرا سرنوشتی مشابه برادوی، سیرک و صحنه کنسرت داریم: بدون تعهد عمومی، ما نیز مانند آنها هیچ هستیم.

مواجهه با این چالش برای افزایش خوانندگان و بینندگان، جذب بازدیدکنندگان بیشتر و بیشتر از وب سایت های خبری ما، درگیر کردن و حفظ ترافیک برای روشن نگه داشتن چراغ ها و پرداخت قبوض، ما را به حرکت در می آورد و این همان جایی است که ما را به دردسر می اندازد که رسانه های خبری کمتری راه اندازی کنیم. – ارائه گزارش‌های بی‌طرفانه و قابل اعتماد تا حد امکان – و بیشتر تجار و خرده‌فروشانی که محصولات انتخابی را برای جذب مصرف کنندگان به کشورمان می‌فروشند و تبلیغ می‌کنند.

من بیش از 30 سال به عنوان ویراستار و به عنوان ستون نویس از دفاع می کنم. من آن سالها را صرف کار کردم واشنگتن پست، یک نشریه مستقل و تجاری که هدف آن تولید روزنامه نگاری عینی است. من یک ناظر بی علاقه نیستم. من پول می گیرم تا نظرم را بگویم. من ایده‌ها و علل را تشویق می‌کنم و از کسانی که دوست ندارم انتقاد می‌کنم، امیدوارم با استدلال‌های قانع‌کننده موافق و مخالف هر دو.

اما مدتی پیش دیوار روزنامه نگاری که وکالت را از عینیت جدا می کرد شکسته شد. امروزه، وقتی در مورد «کی، چه، کجا و کی» صحبت می‌کنیم، داستان‌سرایی با ترکیبی از «چگونه و چرا» جای خود را به فروش مستقیم داستان‌هایی داده است که با دقت طراحی شده‌اند تا مخاطبان هدف را درگیر کنند که توسط افراد غیرمطمئن گفته می‌شود. خبرنگاران واقعی . .

در طی 15 سال آینده، این رسانه متحول کننده با زنگ ها و سوت های دلپذیر جدید احتمالاً موفقیت تجاری را در دنیای سرگرمی تجربه خواهد کرد – اما، من می ترسم، با حقیقت و اعتماد به عنوان آسیب جانبی.

خروج از دوران تاریک

الی پاریس

الی پاریسر نویسنده The Filter Bubble و یکی از کارگردانان New_ Public، یک انکوباتور برای فضاهای عمومی دیجیتال است.

ما کاملاً در عصر شکاف های رسانه ای هستیم و در سال های آینده این روند فقط شتاب خواهد گرفت. ثروتمندان از نظر اطلاعات از نظر اطلاعات غنی‌تر خواهند شد، اما کسانی که هیچ اشتها یا ابزاری برای دسترسی به جوامع دیجیتال بسته ندارند، در انبوهی از دروغ‌های ویروسی، تبلیغات و درگیری ساکن خواهند شد. توجه ما به طور مغناطیسی به درگیری های ملی شده و فاجعه های ویروسی جلب می شود که اکثر مردم نمی توانند با تشویق احساس درماندگی و بیگانگی کنترل کنند.

اما تا سال 2037، به لطف نسل جدیدی از کارآفرینان عمومی بینا، ما از این دوران تاریک رسانه ای به یک چشم انداز رسانه ای یکپارچه تر در مقیاس انسانی بیرون خواهیم آمد.

امروز اولین جوانه های این جنبش رو به رشد را می بینیم. روزنامه‌نگاری غیرانتفاعی محلی پس از فاجعه، رنسانس خود را آغاز می‌کند: گزارش برای آمریکا، که روزنامه‌نگاران را در روزنامه‌های محلی در سراسر کشور قرار می‌دهد، مانند LION، نوعی صنف برای شرکت‌های خبری محلی کوچک، به شدت در حال رشد است. تحقیقات علوم اجتماعی نشان می‌دهد که رسانه‌های محلی چقدر برای سلامت دموکراسی‌ها مهم هستند، نه تنها به این دلیل که مردم را آگاه می‌کنند، بلکه به این دلیل که حوزه‌ای از نفوذ را فراهم می‌کنند که بیشتر مردم به آن دسترسی دارند و با موفقیت در آن مشارکت دارند – که به نوبه خود باعث ایجاد اعتماد و اعتماد می‌شود. ایمان به خود دموکراسی

همراه با این رنسانس روزنامه نگاری محلی، گروه جدیدی از کارآفرینان از جامعه دیجیتال، از جمله تیم من در New_ Public، شروع به این سوال می کنند که چگونه می توان جامعه سازی کرد، این گروه های محتوا چه می کنند: چگونه می توانیم فضاهای دیجیتال عمومی را ایجاد کنیم که در خدمت هستند. مردم، کثرت گرایی، دموکراسی و انسجام اجتماعی، نه تبلیغ کنندگان و سرمایه گذاران خطرپذیر؟

این ایده که ما می توانیم انواع جدیدی از مؤسسات خدمات اجتماعی را تنها در 15 سال مقیاس کنیم، ممکن است خارق العاده به نظر برسد، اما این حرکتی است که آمریکایی ها بارها و بارها در تاریخ ما در دوره های استرس و فروپاشی اجتماعی انجام داده اند. وقتی صنعتی شدن آمد، ما پارک های عمومی را اختراع کردیم. وقتی طبقه متوسط ​​جدیدی متولد شد، ما کتابخانه ها و دبیرستان ها و کالج های دولتی را اختراع کردیم. اکنون که مکالمه عمومی به عصر دیجیتال وارد شده است، می‌توانیم به نهادهای عمومی برسیم که آن را سازنده کنند.

ما قبلاً می دانیم که چگونه فضاهای عمومی پررونق و متنی بسازیم، زیرا قبلاً در دنیای فیزیکی این کار را انجام داده ایم. اگر اکنون ساختن آینده دیجیتالی بهتری را آغاز کنیم، رسانه های ما نباید ضد آرمان شهر باشند.

اخبار محلی در حال رونق یا مرگ هستند

کریستن هار

کریستن هار برای موسسه پوینتر کار می کند، جایی که اخبار محلی را پوشش می دهد و به روزنامه نگاران محلی مهارت های انتقادی را که برای انطباق با چشم انداز رسانه ای در حال تغییر نیاز دارند، آموزش می دهد.

در اینجا بهترین حالت است: تا سال 2037 ما نه تنها یک تجدید حیات در اخبار محلی خواهیم داشت، بلکه یک اصلاح نیز خواهیم داشت. همه گیری ویروس کرونا باعث تسریع اخراج و تعطیلی کارکنان شده است. و این به الهام بخشیدن به نسل جدیدی از کارآفرینان خبری محلی کمک خواهد کرد که از تلاش برای تبدیل روزنامه به یک محصول اینترنتی دست بردارند و شروع به خدمات رسانی به جوامع و مخاطبان در هر کجا که هستند، کنند. اتاق‌های خبر محلی در سراسر کشور در جوامع سیاه‌پوست، لاتین تبارها، بومیان و مهاجرانی که به ندرت پوشش داده می‌شوند یا دیده می‌شوند، باز خواهد شد. شبکه ای زنده از نسخه های محلی وجود خواهد داشت که تغییرات آب و هوا و جوامع روستایی را پوشش می دهد. و اتاق‌های خبری قدیمی که از همه اینها جان سالم به در برده‌اند، از جمله مالکیت شرکتی، در نهایت از تعقیب کلیک‌ها، مقیاس‌ها و فیس‌بوک دست می‌کشند و برای کمک به مردم برای درک مکان زندگی‌شان انرژی صرف می‌کنند.

بدترین سناریو این است: تا سال 2037، تنها روزنامه هایی که هنوز در حال تولید هستند، ملی خواهند بود. فضای اشغال شده توسط اتاق‌های خبری محلی عمدتاً توسط شبکه‌های ملی سایت‌های چریکی اشغال می‌شود، که درک این موضوع را برای مردم دشوار می‌سازد که اخبار آنها از کجا می‌آید و به راحتی با “دیگران” عصبانی می‌شوند. اتاق های خبر ملی دفاتری را در شهرهای سراسر کشور راه اندازی خواهند کرد، اما این کار در سطح محلی مرتبط نخواهد بود.

در مورد اول، تأثیر بر زندگی عمومی ما فقط گزارش مجدد نهادهای محلی نیست، بلکه روزنامه‌نگاری عمومی است که به مردم یادآوری می‌کند که چه چیزهای مشترکی داریم. در دومی بیشتر از همیشه از هم جدا شدیم. هر دو پیش‌بینی خوش‌بینانه و بدبینانه من هستند و ما در حال حاضر نشانه‌هایی را می‌بینیم که هر دو ممکن است – بیش از ۷۰ نسخه را ببینید که در طول همه‌گیری شروع شده است. و به گسترش سایت های خبری اسلایم صورتی نگاه کنید.

اینکه به سناریوی اول یا دوم برسیم بستگی به این دارد که چه تعداد از مردم و مؤسسات برای اخبار محلی ارزش قائل هستند و چه کسانی این کار را انجام می دهند، از شهروندان از طریق بشردوستی گرفته تا نهادهای محلی گرفته تا دولت فدرال و اخبار ملی.

روزنامه نگاری شهروندی

دیوید فالکنفلیک

دیوید فالکنفلیک خبرنگار رسانه ای NPR News و نویسنده کتاب دنیای مرداک: آخرین امپراتوری رسانه های قدیمی است.

این یک بازی احمقانه است که هر چیزی را با اطمینان پیش بینی کنید.

پس بیایید ببینیم چه چیزی محتمل به نظر می رسد و چه چیزی ممکن است.

تا سال 2037، چشم‌انداز رسانه‌ای بدون شک روندهایی را که قبلاً شاهد آن بودیم تسریع خواهد کرد: برندهای ملی قوی پیروز می‌شوند، از نخبگان، ثروتمندان و آمریکایی‌های مسن‌تر مراقبت می‌کنند. سرمایه گذاران خصوصی روزنامه های محلی را تقسیم کرده و به قراضه فروخته اند. ایستگاه های تلویزیونی محلی ملی شده اند و پوشش متمرکزی را با بخش های محلی متمرکز بر آب و هوای ضد اتوپیایی و حوادث جنایی تشدید شده ارائه می دهند.

در غیر این صورت، اخبار به درخواست‌های بیشتر و دقیق‌تر تقسیم می‌شود که در خدمت منافع تجاری و شیدایی خاص است. پخش اخبار در رسانه های اجتماعی جای خود را به تنقلات خبری، پیشنهادات داغ زباله های هسته ای می دهد. ایدئولوژی پوشش خبری را خفه می کند. مقامات دولتی زمانی که به طور فعال مطبوعات را بدنام نمی‌کنند، به دنبال دور نگه داشتن مطبوعات هستند.

کسی که مجله میراث را به صورت چاپی می خواند، به طور مؤثر در یک رویداد برنامه ریزی شده، آماده شده، با بلیط شرکت می کند، به ندرت به عنوان یک شب اپرا.

همه اینها اختلافات را شدیدتر می کند. حفره‌های سنگفرش به دره‌های پراکنده تبدیل می‌شوند، در حالی که جوامع مرفه اخبار محلی زیادی را جذب می‌کنند. سازمان های غیرانتفاعی در حال آزار و اذیت خوانندگان جهان وطن جهانی در سطح ملی و جهانی هستند، در حالی که سازمان های غیرانتفاعی به شدت در جستجوی آنقدر هستند که تا بحران اقتصادی بعدی به تعویق بیفتند.

هنوز.

هیچ چیز از پیش مقدر نشده است. و استعفای کند خسته کننده است. نسلی از روزنامه‌نگاران و کارآفرینان خبری ظهور کرده‌اند که زمانی را به خاطر نمی‌آورند که رسانه‌های خبری محلی ثروت عظیمی ارائه می‌کردند. بسیاری با خلاقیت و پشتکار به صنعت نزدیک می شوند.

نگاهی به اوایل دهه 2020 ما را به یاد مبتکران مصمم می اندازد: صاحبان زیرک در بوستون، چارلستون، SC، لس آنجلس، مینیاپولیس و جاهای دیگر ظاهر شده اند تا رسانه های خبری محلی را تغییر دهند و آنها را به عنوان فعال و حیاتی معرفی کنند.

رهبران مدنی در بالتیمور، شیکاگو، ممفیس، اوکلند، و لانگ بیچ، در میان دیگر شهرها، شرط‌بندی‌های بزرگی بر روی سهام یا هر دو انجام دادند تا ساختار زندگی محلی را به شیوه‌هایی پوشش دهند که توسط مردمی که در آنجا زندگی می‌کردند تشخیص داده شد.

سایت‌های معتبر جدیدی با گزارش‌های دقیق در زمینه‌های خاص، مانند آموزش، عدالت کیفری، بهداشت عمومی و سایر موضوعاتی که معمولاً کلیک‌ها یا اشتراک‌ها را افزایش نمی‌دهند، ظهور کرده‌اند.

با تکیه بر لحاف دیوانه‌کننده‌ای از مدل‌های مالی مختلف، سایت‌های بیشتری باید ظاهر شوند که موضوعاتی را در مورد آب و هوا، دموکراسی، بیگانگی، اعتیاد، هر چه نامش می‌گذارید پوشش دهند – با هم، یک سیستم خبری وصله‌ای ارائه دهند.

در مجموع، این منابع خبری مردم را به عنوان بخشی از جوامع بزرگتر متحد می کنند، نه فقط به عنوان گروه های ذینفع یا روان نگاری هایی که باید ارائه شوند. آنها روزنامه نگاری می سازند که با مردم به عنوان شهروندان و همسایگان رفتار می کند، نه فقط مصرف کننده. آنها روزنامه نگاری را دوست دارند که ارزش حفظ آن را برای 15 سال دیگر – و بیشتر – دارد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24