GOP آن را توزیع مجدد بی رحمانه تری می داند

[ad_1]

او گفت: “مردم اینجا در میسوری می دانند که چه کسی می خواهد از 7-1 حمایت کند و چه کسی می خواهد چند کرسی در کنگره بدهد.”

جمهوری خواهان به احتمال زیاد در ایالت هایی که تا کنون بازآرایی را تکمیل کرده اند، ایمن بازی می کنند و وضعیت موجود را با کارت های بادوام قفل می کنند که احتمال مقاومت در برابر تغییرات جمعیتی و جمع آوری قانونی بیشتر است. اما در میان ناامیدی فزاینده از اینکه حزب در حال هدر دادن مزیت خود است، برخی در حزب جمهوری خواه از سطح جدیدی از بی رحمی حمایت می کنند. این موضعی است که ناشی از تمایل به آرام کردن یک پایگاه فعال، حمایت از سیاستمداران جاه طلب و انتقام از جیب دموکراتیک جسور در قلعه های آبی است.

تجاوز نشان داده شده در میسوری در جای دیگری ظاهر می شود. در تنسی، جمهوری خواهان در حال حاضر با موفقیت طرحی را برای تقسیم نشویل به سه شهرستان توسعه می دهند و جمهوری دموکراتیک جیم کوپر را محکوم می کنند. در فلوریدا، فرماندار ران دیسانتیس از پیشنهادهای قانونگذارش برای ترسیم مجدد نقشه‌هایشان آنقدر ناراضی بود که نقشه‌ای را پیشنهاد داد که می‌تواند ۱۸ یا بیشتر به جمهوری‌خواهان بدهد. متعلق به دولت 28 منطقه جمهوریخواهان کانزاس این هفته طرحی را فاش کرد که منطقه کانزاس سیتی را به دو منطقه تقسیم می‌کند، اگرچه آنها می‌توانند با هدف قرار دادن نماینده شاریس دیویدز (D-Kan.) از این هم فراتر بروند.

این می تواند به معنای انحراف از استراتژی در ایالت هایی مانند کنتاکی باشد، نبراسکا، ایندیانا و جورجیا، جایی که قانونگذاران جمهوری‌خواه از استفاده از قلم‌های تغییر مسیر خود برای حذف چندین کرسی دموکرات‌ها با مخالفت یا شکایت کم یا بدون استفاده از آن خودداری کردند. و در مکان‌های بزرگ‌تری مانند تگزاس، سازندگان کارت اولویت را به محافظت از دارندگان نسبت به ایجاد مکان‌های رقابتی‌تر یا آزار و اذیت شدید دموکرات‌ها داده‌اند.

و در حالی که جمهوری خواهان احساس می کنند مطمئن هستند که می توانند در پاییز امسال اکثریت را به دست آورند، سوالاتی در مورد میزان انعطاف پذیری آن در یک محیط سیاسی سخت تر باقی می ماند. برای اضافه کردن به نگرانی شما: دموکرات‌ها هیچ شانسی را برای ساختن هریماندرهای تهاجمی در ایالت‌هایی مانند ایلینویز، اورگان، نوادا و نیومکزیکو از دست نداده‌اند، که می‌تواند خطر بالایی را در زمانی که حزب با بادهای مخالف ملی روبرو می‌شود، اما در شرایط جوی مطلوب‌تر پاداش‌های بالایی را به همراه دارد.

آر-نب در دهه بعد گفت: «اگر به آنچه در ایلینوی می‌گذرد نگاه کنید، این افراد قلب دو جمهوری‌خواه را بریده‌اند. “به نظر من دموکرات ها در این تلاش برای تغییر مسیر بی رحم تر به نظر می رسند.

در میسوری، رهبری در تمایل خود برای دست نخورده ماندن کانزاس سیتی با استناد به پتانسیل طرح دعوی در دادگاه عالی ایالت با تعصبات لیبرال، آستانه بالای رای لازم برای گذراندن کارتی که در جوامع اولیه و محترم اجرا می شود، مصمم است. مورد علاقه. اتاق ایالتی روز چهارشنبه کارتی را ارسال کرد که احتمالاً با نتیجه 6-2 به مجلس سنای ایالت منتهی می شود.

بن بیکر، نماینده ایالت میسوری، یکی از اعضای کمیته توزیع مجدد ایالت، گفت: “من در مورد قابلیت اجرا کارت 7-و-1، با دادگاه، و همچنین در مورد موضوع قانون اساسی، سوالات جدی دارم.” «فکر می‌کنم آنچه می‌بینید این است که افرادی که برای پست‌های بالاتر نامزد می‌شوند، مایلند از آن به عنوان مواد مبارزاتی برای تسلیم شدن به پایگاه استفاده کنند. و من فکر می کنم این حیف است.”

اما مخالفان، از جمله وزیر امور خارجه جی اشکرافت و نامزدهای سنا، بیلی لانگ جمهوری‌خواه (R-Mo) و فرماندار سابق اریک گریتنز، اصرار دارند که هر کاری انجام شود.

و برخی از طرح‌بندی مقر جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه در حومه سنت لوئیس بر روی نقشه‌ای که توسط مجلس ایالتی به تصویب رسیده است، خشمگین هستند. رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ، نسخه توزیع شده را با حاشیه نسبتاً کمی در سال 2020 منتشر می کرد، در مقایسه با نسخه های دیگری که جای واگنر در آنها بسیار قرمزتر بود.

این درگیری می تواند به زودی با رویارویی با سنای ایالات متحده به اوج خود برسد.

کلیور، رئیس جمهور دموکرات که بالقوه در معرض تهدید قرار گرفته است، گفت: “من فقط از راه دور تماشا می کنم و امیدوارم حکمت حفظ نوعی سیستم دو حزبی در میسوری همان چیزی باشد که در نهایت مورد تایید قرار گیرد.” این بدیهی است که چالش برانگیز و خسته کننده است.»

مناقشه بر سر جابجایی منطقه فلوریدا که 28 مکان غارتگر دارد، به طور مشابه بحث برانگیز است. دو مجلس مقننه ایالتی پیش از این تلاش کرده‌اند تا تا آنجا که حکم دادگاه عالی ایالت در سال 2015 را لغو کنند، که دو شهرستان جمهوری‌خواه را به مکان‌های جدیدی با گرایش‌های دموکراتیک تبدیل کرد که از آن زمان توسط چارلی کریست و استفانی مورفی اداره می‌شد، پیش بروند.

ایالت سنا وضعیت موجود را تحمیل کرد که توسط بسیاری از جمهوری خواهان ایالتی و ملی مورد توهین قرار گرفت. دسانتیس سپس گزینه‌ای شدیدتر را که می‌توانست صندلی‌های مسیح را نگه دارد، بررسی کرد. مورفی و حتی به مکان هایی که در اختیار دو دموکرات سیاه پوست بود، رفت. (مورفی استعفا می دهد و مسیح برای فرمانداری با دسانتیس مبارزه می کند.)

آنتونی ساباتینی جمهوری خواه، که برای کرسی مورفی نامزد می شود، گفت: «من با پیشنهاد فرماندار موافق هستم. او همچنین در مجلس سنای ایالت شلیک کرد: “من فکر می کنم شما یک رهبری ضعیف سنا دارید که به هیچ موضوع ملی علاقه ای ندارد.”

یک اصلاحیه قانون اساسی ایالتی که توسط رای دهندگان تصویب شد، قانونگذاران را از در نظر گرفتن تحزب در هنگام تهیه کارت منع می کند. اما دیسانتیس و سناتور ریک اسکات، سلف وی به عنوان فرماندار، در سال 2015 دادگاه عالی ایالت را با قضات محافظه‌کار پر کردند و برخی از اعضای مجلس، کارت پیشنهادی او را نشانه‌ای از وتو می‌دانند که اگر کارت کمتر تهاجمی به میزش برسد.

“اگر شما هم مانند من وکیل هستید و قانون حقوق رای را درک می کنید، قانون قضایی فلوریدا را درک می کنید، دادگاهی را که در حال حاضر در قدرت است را درک می کنید. ساباتی گفت: هیچ ترس قانونی وجود ندارد. او افزود: “اگر احمق هستید و نمی دانید چه کار می کنید – و افراد زیادی از این قبیل در دولت ایالتی وجود دارند زیرا صلاحیت لازم برای تصدی مسئولیت را ندارند.” منظورم این است که ترسناک است.”

استراتژیست های ارشد حزب خواستار میزانی از خویشتن داری در طول این چرخه شده اند و از قانونگذاران خواسته اند که “نقشه های 10 ساله” را ترسیم کنند که حزب می تواند آن ها را تا تغییرات بعدی در سال 2032 حفظ کند. اما به ویژه برخی از فعالان حزب جمهوری خواه از ترک کرسی های برخی ایالت ها خشمگین هستند. سر میز از ترس یا تفکر نزدیک بینی.

در گرجستان، نقشه‌برداران عمدتاً آنجا را ترک کرده‌اند مقر بی‌تأثیر سنفورد بیشاپ (D-Ga.) در جنوب غربی جورجیا، که توسط قانون حق رأی محافظت نمی‌شود. و در شمال غربی ایندیانا، نقشه‌سازان از پوشاندن شهر گری با مناطق قرمز رنگ خودداری کردند تا جایگزین رپ سال اولی شوند. فرانک موروان (D-Ind.).

مروان گفت: من هم مثل همه اعضا نگران بودم، اما نتیجه داد. “من متوجه شدم که اغلب آنها انتخاب می کنند تا جوامع مورد علاقه را در یک خط نگه دارند.”

جمهوری خواهان در مجلس تک مجلسی نبراسکا توسط یک نماینده دموکرات مسدود شدند – اما آنها واقعاً تلاش نکردند سخت بازی کنند، حتی اگر ایالت آنها یکی از دو ایالتی است که آرا را بین کالج انتخاباتی کنگره توزیع می کند، و منطقه بیکن می تواند در یک انتخابات ریاست جمهوری سخت تأثیر بگذارد. .

اما تقسیم بین مناطق روستایی و شهری بین اوماها و بقیه ایالت نیز یک عامل تعیین کننده بود. کانزاس باید خود را در چنین تقسیم بندی جهت گیری کند. پیشنهاد ترجیحی رهبری که این هفته منتشر شد، دیویدز را تهدید می کند، اما شهرستان جدید در انتخابات ریاست جمهوری گذشته جو بایدن را انتخاب خواهد کرد. و به نظر می رسد که آنها تصمیم گرفته اند پیکربندی دیگری را دنبال نکنند که شانس انتخاب مجدد او را با گروه بندی بخش هایی از کانزاس سیتی با مناطق روستایی در شمال غربی تغییر دهد.

در کنتاکی، جمهوری خواهان تصمیم گرفتند که لوئیزویل، خانه لوئیزویل را شکست ندهند تنها ناحیه تحت کنترل دموکرات‌ها از میان این شش ایالت – حتی پس از اینکه رئیس جمهور فعلی جان یارموث تصمیم به بازنشستگی گرفت.

اندی بشر فرماندار دموکرات روز چهارشنبه نقشه کنتاکی را وتو کرد و آن را قهرمان جمهوریخواه خواند. اما حزب جمهوری خواه آرای کافی در مجلس قانونگذاری ایالتی برای لغو آن دارد.

توماس ماسی (R-Ky.) سخنگوی، گفت: «این چنین نگرانی‌ای برای شهرستان‌های موجود خواهد بود، و شما پنج جمهوری‌خواه فعلی دارید که دوباره نامزد می‌شوند». «منافع ملی احتمالاً در یک جهت است و دولت در جهت دیگر. و من فکر می کنم که منافع دولتی پیروز شده است. اگر NRCC نقشه را ترسیم می کرد، فکر می کنم شما یک حالت 6-0 خواهید داشت.

از آنجا که تخصیص مجدد یک فرآیند برای هر ایالت است، استراتژیست های حزبی همه نقشه ها را ترسیم نمی کنند – و هر تلاش ملی برای افزایش کرسی های مجلس اغلب با نگرانی های محلی در پایتخت های ایالتی جایگزین می شود.

این ناخوشایند است که قانونگذار جمهوری خواه ضرباتی را در جهت گیری مجدد وارد کند در حالی که دموکرات ها برای خون می جنگند. یک استراتژیست ملی جمهوریخواه که در مجلس نمایندگان شرکت می کند و برای بحث در مورد استراتژی درون حزبی نامش فاش نشده است، گفت: هر جمهوری خواه که از نقشه دوست پلوسی در این چرخه حمایت می کند، باید مجبور شود این رای را در انتخابات مقدماتی آینده به چالش بکشد.

توزیع مجدد همیشه یک تلاش قضایی بوده است، اما جمهوری خواهان با یک عملیات قانونی فزاینده شدید دموکرات ها روبرو هستند. کمیته ملی دموکراتیک توزیع مجدد، که در سال 2016 و به رهبری دادستان کل دوران اوباما، اریک هولدر، تشکیل شد، میلیون ها دلار جمع آوری کرده است تا نقشه های ترسیم شده توسط جمهوری خواهان را به عنوان قهرمانان چریک غیرقانونی، به ویژه در دادگاه های ایالتی به چالش بکشد.

تلاش‌های آنها در آستانه سال 2021، سوابق قانونی را ایجاد کرد تا برخی از سازندگان کارت را تحت تأثیر قرار دهد – و دیگران را مرعوب کند.

“این تهدیدی از یک شکایت نیست. کلی وارد برتون، رئیس NDRC، گفت: “این یک تهدید است که پرونده را از دست بدهند زیرا آنها شکست خوردند، و مسیر بر علیه آنها است.”

او افزود: «من فکر می‌کنم اریک هولدر برای این کار مستحق اعتبار است.

دادگاه عالی اوهایو هفته گذشته یک پیروزی بزرگ به دموکرات ها داد. زمانی که او نقشه ای را دید که توسط جمهوری خواهان ترسیم شده بود که می توانست 13 کرسی از 15 کرسی کنگره را به حزب جمهوری خواه بدهد. دادگاه عالی کارولینای شمالی نیز در مورد نقشه های جمهوری خواهان در آنجا ابراز نگرانی کرده است.

پاتریک مک‌هنری (RN) گفت: «نبرد حقوقی دموکرات‌ها – گستاخی آنها با دادگاه‌ها و رویکرد سیاسی عمیق آنها به دسیسه قضایی – برای من بسیار جالب‌تر از کاری است که آنها در ایلینویز انجام دادند یا در نیویورک انجام خواهند داد». .C.).

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum birthday gift