145 کاری که دونالد ترامپ در اولین سال حضورش به عنوان مهمترین رئیس جمهور سابق انجام داد

[ad_1]

او پیشگیرانه انتخابات فراخوان کالیفرنیا را “احتمالا تقلب” خواند.

105

در 11 سپتامبر، او به سه رئیس جمهور سابق دیگر در یادبود ملی 11 سپتامبر در منهتن پایین نپیوست. او در شانکسویل، پنسیلوانیا، مانند چهارمین رئیس جمهور سابق، جورج دبلیو بوش، که بلافاصله پس از حملات 20 سال پیش از «وحدت آمریکا» نقل قول کرد و از نبود آن اکنون گله مند است، صحبت نمی کند. بوش گفت: «به نظر می رسد یک نیروی بدخواه در زندگی ما کار می کند و هر اختلاف نظر را به اختلاف و هر اختلافی را به برخورد فرهنگ ها تبدیل می کند». بسیاری از سیاست‌های ما به یک توسل صرف به خشم، ترس و رنجش تبدیل شده است.»

ترامپ؟

ترامپ در یک کنفرانس ویدئویی در کلیسای اتحاد که بیشتر به “فرقه مونیس” معروف است، ظاهر شد و از اداره پلیس و آتش نشانی شهر نیویورک بازدید کرد و در آنجا سخنرانی افتتاحیه خود را با انتقاد از جو بایدن به دلیل “فرار” آغاز کرد. روبی کرامر، همکارم، نوشت، این دروغ را تکرار می‌کند که در انتخابات «تقلب» صورت گرفته است و بسیار قاطعانه پیشنهاد می‌کند که برای ریاست‌جمهوری در سال 2024 نامزد خواهد شد.» “تا شب، او در یک کازینو در جنوب فلوریدا بود و چندین ساعت در مورد چهار بازی بوکس برای کلوپ مبارزه تریلر در یک برنامه تلویزیونی جایگزین “با قیمت 49.99 دلار با پرداخت به ازای هر بازدید” توضیحاتی ارائه کرد.

106

بوش را شنید. ترامپ گفت: «بوش یک ریاست جمهوری ناموفق و بدون الهام را رهبری کرد. او مجبور نیست برای کسی سخنرانی کند.”

107

او مارک میلی را یک احمق خطاب کرد.

108

او از خبر عدم نامزدی مجدد آنتونی گونزالس لذت می برد – اولین نفر از 10 جمهوری خواه مجلس نمایندگان که به استیضاح رای دادند تا استعفا دهد. گونزالس در بیانیه خود ترامپ را “سرطان برای کشور” خواند.

آنتونی گونزالس، عضو کنگره RINO، که از شهرستان خود در ایالت اوهایو بزرگ معرفی کرد، پس از متحمل شدن از دست دادن محبوبیت بسیار کم، پس از رای ناآگاهانه و احمقانه‌اش برای استیضاح رئیس‌جمهور کنونی، تصمیم به ترک این کشور گرفت. ایالات متحده، من، “ترامپ گفت.

“1 پایین، 9 باقی مانده!” او اضافه کرد.

109

او از خواهرزاده خود و خبرنگارانی که او به آنها کمک کرده شکایت می کند.

110

او از توییتر شکایت می کند تا حساب کاربری خود را پس بگیرد.

111.

او دروغی را که برنده شده بود، دو برابر کرد، حتی پس از اینکه ممیزی آریزونا تایید کرد که او شکست خورده است. او در بیانیه ای گفت: «اخبار جعلی درباره گزارش حسابرسی آریزونا دروغ است. حسابرسی یک پیروزی بزرگ برای دموکراسی و یک پیروزی بزرگ برای ما بود. این نشان می‌دهد که انتخابات چقدر فاسد بود – تقلبی بزرگ‌تر از حد انتظار!» به دیگری گفت. با این حال، رسانه های خبری جعلی در حال حاضر تلاش می کنند تا قبل از اینکه واقعیات را ببینند، او را به بایدن عادت دهند – درست مانند آنچه در نوامبر انجام دادند! حسابرسی شواهد مهم و غیرقابل انکار کلاهبرداری را فاش کرد! او در دیگری گفت: «تا زمانی که نفهمیم چگونه و چرا این اتفاق افتاد، انتخابات ما هرگز قطعی نخواهد شد. اکثریت جمهوری خواهان بر این باور بودند.

112.

او نامه ای به فرماندار جمهوری خواه تگزاس نوشت و در ایالتی که برنده شد، درخواست «حسابرسی پزشکی قانونی از انتخابات 2020» کرد.

اکتبر

113

او چاک گراسلی را بخشید.

سناتور جمهوریخواه آیووا در ماه فوریه در توضیح رای خود برای تبرئه در پایان دومین محاکمه استیضاح ترامپ گفت: “واقعیت این است که او شکست خورد.”

با این حال، اکنون در یک گردهمایی در Des Moines، او به Grassley اجازه داد تا به او روی صحنه بپیوندد – تا تأیید او را بپذیرد.

گرسلی گفت: “اگر تایید مردی را که 91 درصد رای دهندگان جمهوری خواه در آیووا دارد را قبول نمی کردم، خیلی باهوش نبودم.”

114.

او تقریباً به جمهوری‌خواهان گفت که در سال‌های 2022 و 2024 رأی ندهند مگر اینکه حزب «تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 را حل کند».

115.

او به دستیاران سابق گفت که احضار کمیته مجلس نمایندگان را که در 6 ژانویه تحقیق می کند، نادیده بگیرند.

116

او از کمیسیون شکایت می کند تا مانع از انتشار اسناد کاخ سفید مربوط به حمله به کنگره شود.

117.

او راه‌اندازی پلتفرم رسانه‌های اجتماعی خود را – که توسط صدها میلیون دلار پول دیگران تأمین می‌شود – به نام «حقیقت» اعلام کرد.

118.

او به رقیبی از فلوریدا روی آورد. حتی اگر رون دیسانتیس در سال 2024 نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، ترامپ گفت: “او را شکست خواهم داد همانطور که همه را شکست خواهم داد.”

119.

او بازی جنجالی Tomahawk Chop را در یک مسابقه سری جهانی در آتلانتا ساخت.

120.

او اعلام استعفای آدام کینسینجر از کنگره از ایلینوی، یکی دیگر از 10 جمهوری خواه مجلس را که به استیضاح رای دادند، جشن گرفت. “2 پایین، 8 باقی مانده!” او گفت. او در ایمیلی که به مقاله‌ای در The Hill پیوند می‌داد، فوران کرد: «بازنشستگی کینزینگر بر تسلط ترامپ بر جمهوری‌خواهان تأکید می‌کند».

نوامبر

121.

او پیروزی فرماندار جمهوری خواه یانگکین در ویرجینیا را زمانی که بسیاری گفتند غیبت نسبی وی در رقابت انتخاباتی باعث شده است که مستقل ها به جمهوری خواهان رأی دهند، اعتبار می دهد. او گفت: «من می‌خواهم از پایگاه خود برای اجرایی شدن و رای دادن به گلن یانگکین تشکر کنم.

122.

او از نامزدی در برابر پیتر مایر از میشیگان حمایت کرد، یکی دیگر از 10 جمهوری خواه مجلس نمایندگان که به استیضاح او رای دادند. و او از افراد بیشتری برای مجلس قانونگذاری ایالات متحده و دیگر گردهمایی های میشیگان حمایت کرد که با او در مورد “تقلب در رای دهندگان”، “صداقت انتخاباتی”، “توقف سرقت” و “سرقت انتخابات ریاست جمهوری 2020” موافق بودند. – ریچل اسمیت، مایک. دتمر، میک بریکر، کوین روتبان، جان روشا، جکی یوبانکس، آنجلا ریگاس و مایک هادلی. در آریزونا هم همینطور.

123.

او پس از توقف مبارزات انتخاباتی نامزد بدنام سنای پنسیلوانیا، پسر خود را متهم کرد که با شان پارنل درگیر شده است.

124.

او پس از تبرئه شدن این نوجوان از تیراندازی به دو مرد در جریان اعتراضات در کنوشا، ویسکانسین، میزبان کایل ریتن هاوس در مارآ لاگو بود. او گفت: «تبریک می‌گویم، بی‌گناهی».

125.

او از طریق PAC فوق‌العاده‌اش – «آمریکا را دوباره، دوباره عالی کنید!» – بازگشت آتی خود را در سال 2024 بررسی کرد، که نشان داد او در هر پنج ایالتی که در سال 2020 از دست داده بود – آریزونا، جورجیا، میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین، رهبری بایدن را بر عهده دارد. یکی از مشاوران ترامپ می‌گوید: «ترامپ به شدت می‌خواهد با بایدن مسابقه بدهد که طعم آن را بچشد».

دسامبر

126.

او که از انتشارات سنتی بیرون آمد، به طور مستقل کتابی را روی میز قهوه برای دوره ریاست جمهوری خود منتشر کرد – سفر ما با همقیمت هر نسخه 74.99 دلار، در صورت امضا 229.99 دلار. ترامپ به هیو هیویت گفت: «این یک کتاب مصور با جملات زیاد است، اما یک کتاب مصور.» فروش خوبی دارد.

127.

او سعی کرد برای کمک به انتخاب سنای خود در کارولینای شمالی، معامله ای انجام دهد.

128.

او از دیوید پردو در مبارزه با فرماندار برایان کمپ در جورجیا حمایت کرد. ترامپ گفت: “کمپ فرماندار بسیار ضعیفی بود – لیبرال ها و RINO او را به خاطر یکپارچگی انتخابات تحت تعقیب قرار دادند.” “دلیل کاندیدا شدن پوردو چیست؟” اینکه او سگ ترامپ است؟ مشاور کمپ به POLITICO گفت. «این سگ شکار نمی‌کند. سگ ها شکار نمی کنند.»

129.

او گفت: «هرکسی که فکر نمی‌کند در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 تقلب‌های گسترده در انتخابات صورت نگرفت یا بسیار احمق است یا بسیار فاسد!»

130

او از بنیامین نتانیاهو، رهبر سابق اسرائیل انتقاد کرد و گفت که به دلیل تحلیف بایدن به او تبریک گفت. ترامپ گفت: «از آن زمان دیگر با او صحبت نکردم. “لعنتی.”

131.

او RNC را مجبور به پرداخت 1.6 میلیون دلار از صورت حساب های حقوقی شخصی خود کرد.

132.

او نامزدهای جمهوری خواه را وادار کرد که به او پول بدهند تا به مارآ لاگو بیاید تا برای مبارزات انتخاباتی خود پول جمع آوری کند. تیلور بودوویچ، سخنگوی ترامپ، گفت: وقتی نوبت به جمع‌آوری پول برای اهداف و نامزدهای جمهوری‌خواه می‌شود، تنها دو فصل مهم است. فصل Bedminster و فصل Mar-a-Lago.

133.

او با بیل اوریلی به تور رفت تا در مورد آنچه همیشه صحبت می کرد صحبت کند. او در یکی از چهار مصاحبه تور تاریخی با بیل اوریلی در میدان‌های فلوریدا و تگزاس گفت: «آنچه در 6 ژانویه اتفاق افتاد، اعتراضی به انتخابات تقلبی بود – این همان چیزی بود که بود». “این یک قیام نبود.”

134.

او از شخصی برای سنای ایالات متحده در آلاسکا حمایت کرد.

135.

او از شخصی به عنوان نماینده ایالت تگزاس حمایت کرد.

136

او تاکسیدو پوشید و سال نو را در مارآ لاگو جشن گرفت.

ژانویه 2022

137.

او از ویکتور اوربان، نخست وزیر مستبد مجارستان حمایت کرد.

138.

او به دنبال رقبای بیشتری برای اعضای جمهوریخواه کنگره بود که به استیضاح او رای دادند: “آیا کسی می خواهد در مقابل دان بیکن در نبراسکا برای کنگره نامزد شود؟”

139.

او اعلام کرد که در 6 ژانویه به مناسبت یک سالگی کنفرانس مطبوعاتی در مارآ لاگو برگزار خواهد کرد و سپس آن را لغو کرد.

140

او سالگرد شورش کاپیتول را با ارسال بیانیه های دیوانه وار گذراند. او گفت: “رسانه ها فقط آن را دروغ بزرگ می نامند، در حالی که در واقع دروغ بزرگ خود انتخابات بود.” وی گفت: “هیچ وقت جنایت انتخابات ریاست جمهوری 2020 را فراموش نکنید. هرگز تسلیم نشوید!”

141.

او به نام سناتور مایک راندز (RS.D.) “احمق” چون دروغ های ترامپ را دروغ می خواند.

142.

او استیو اینسکیپ از NPR را زندانی کرد.

143.

او یک گلوله دیگر به سمت ران دیسانتیس شلیک کرد.

144.

او برای داشتن به آریزونا رفت یکی دیگر تجمع اکثر نامزدهای بازنده ریاست جمهوری مجبورند بی سر و صدا از احزاب خود کناره گیری کنند.» اقیانوس اطلسالین گادفری از فلورانس می نویسد. ترامپ بر این روند غلبه کرد و تنها پس از شکست، کنترل خود را بر حزب جمهوری خواه محکم کرد. او نامزدهای جمهوری خواه در سراسر کشور – از جمله کسانی که امشب روی صحنه بودند – را متقاعد کرد که دروغ های انتخاباتی خود را تکرار کنند و حامیان همیشگی خود را متقاعد کرد که این دروغ ها را به عنوان کتاب مقدس در نظر بگیرند. تا کنون این دروغ ها برای همیشه پخش شده است. اما در تظاهرات امشب، در حالی که طرفداران ترامپ خواستار دستگیری فعالان افکار عمومی و احیای رئیس جمهور قانونی شدند، احساس کردم که این فقط می تواند آغاز باشد.

145.

او روز مارتین لوتر کینگ را در زمین گلف میامی تبلیغ کرد. “به این نگاه کن!” او گفت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24