چرا سومر نبردی را با فیلیباستر انتخاب کرد که نتوانست برنده شود

[ad_1]

او و اکثر اعضای آن چیزی را که به عنوان یک تغییر محدود در قوانین مجلس می دیدند، تایید کردند. با این حال، سومر جدولی را برای اکثریت آینده با اختلاف کمی بزرگتر، چه دموکرات یا جمهوری خواه، تنظیم کرد تا جایی که شکست خورد و شاید فراتر برود.

سومر ماه‌ها به منچین فرصت داد تا روی یک لایحه انتخاباتی سازش کار کند، اگرچه فعالان از او خواستند سریع‌تر عمل کند. اصرار رهبر بر رأی گیری که باعث تقسیم باشگاه او شود، فقط خشم بیشتری را در ویرجینیای غربی و سینمای آریزونا برانگیخته است، که او نیاز دارد تا بقیه برنامه های رئیس جمهور جو بایدن را پر کند. با این حال، سومر می گوید که چاره ای نداشت.

ما بهترین فرستاده خود را برای گفتگو با جمهوری خواهان فرستاده ایم. اون جو منچین بود. و ما به او ماه ها فرصت دادیم، “سومر در مصاحبه ای در چهارشنبه گفت. “تعالی که با تغییر قوانین اتفاق افتاد؟” او حتی نیش هم نزد.»

اگرچه هزینه‌های اجتماعی، کمک به کرونا و زیرساخت‌ها گاهی مجلس سنای این کنگره را در بر می‌گیرد، اما هیچ موضوعی مانند رای‌گیری و اصلاحات انتخاباتی برای دموکرات‌ها جذاب نیست. سومر اولین نسخه از لایحه دموکرات ها را طراحی کرد “S. 1 ”- علامت گذاری آن به عنوان اولویت اصلی حزب. حتی زمانی که سناتورها در حال بررسی قوانین دیگر بودند، سومر همچنان در حال مانور دادن به انتخابات بود و برای ماه ها جلسات هفتگی را با گروه کوچکی از سناتورها تشکیل می داد.

صف طولانی همسویی او با دموکرات‌ها بر سر لایحه‌ای که برای مبارزه با تقلب، گسترش رای‌گیری زودهنگام و تبدیل روز انتخابات به تعطیلات فدرال طراحی شده بود، در نهایت ده‌ها نفر از آنها را متقاعد کرد که فیلیباستر را تغییر دهند – علی‌رغم وعده‌های کتبی قبلی که چنین کاری را انجام نخواهند داد. . به سرعت در تابستان امسال، سناتورهای جان تستر (D-Mont.)، آنگوس کینگ (I-Maine) و تیم کین (D-Va.) به شومر اطلاع دادند که از تغییر قانون حمایت خواهند کرد.

همین سه نفر تلاش کردند و نتوانستند مانچین را متقاعد کنند.

“در واقع، او به هر طریق ممکن تلاش کرد تا ما را به پذیرش وادار کند. این آخرین قطعه از پازل است. اگر او این کار را نکند، پس به معنای واقعی کلمه تمام سنگ ها را در شکاف برگردانده است. او همه کارها را انجام داد، “تستر به سومر گفت.

هیچ پیروزی اخلاقی در سنا وجود ندارد: لوایح یا تصویب می شوند یا شکست می خورند. و سومر بارها اذعان کرده است که این نبردی است که او ممکن است نتواند پیروز شود.

سینما و مانچین از اصلاحات انتخاباتی دموکرات ها حمایت می کنند، اما از آستانه 60 رای برای تصویب آنها عبور نمی کنند، که تضمین می کند که قانون در نهایت شکست خواهد خورد. با این حال، تا ظهر روز چهارشنبه، تغییر قانون بیش از سناتورهای دایان فاینشتاین (دی-کالیفرنیا)، کریس کونز (D-Del.) و مارک کلی (D-Ariz.) را جلب کرد، که همگی قبلاً تمایلی به پرداخت فیلیباستر نداشتند. .

در ابتدای سال گذشته، شاید فقط نیمی از آن برای تغییر قاعده فیلیباستر باشد. و تا پاییز رشد کرد، “سومر گفت. “ما 48 داریم.”

با این حال، سینما و مانچین در مخالفت با تغییرات فیلی‌باستر به طرز چشمگیری ثابت بوده‌اند. در مصاحبه‌ای در سال 2019، سینما مستقیما به رهبران سومری و دموکرات‌ها هشدار داد که «رای من را نمی‌گیرند» تا شرایط ابراکثریت را تغییر دهند. مانچین به اقدام حزبش در سال 2013 برای پایان دادن به اختلاف بر سر اکثر نامزدها رای منفی داد و ژانویه گذشته قول داد که “در این کنگره رای نخواهم داد” برای تغییر آستانه.

سینما از اظهار نظر درباره این ماجرا خودداری کرد. مانچین در سخنرانی خود در روز چهارشنبه گفت که سومر باید بسته رای گیری و انتخابات سنا را برای هفته ها نگه دارد تا اینکه به سرعت برای تغییر قوانین برای تصویب این لایحه حرکت کند.

مانچین گفت: «ما می‌توانیم قانون حق رأی را به‌عنوان یک کار معلق برای سنا امروز، هفته آینده، یک ماه دیگر حفظ کنیم». “مهم است.”

همین یک سال پیش، موقعیت مانچین و سینما برای سومر موهبت بود. در آن زمان، رهبر اقلیت، میچ مک کانل، از امضای قطعنامه سازمانی برای مجلس سنا با 50-50 نفر بدون سوگند سومر مبنی بر عدم تغییر فیلیباستر خودداری کرد. سومر هرگز این قول را نداد، حتی مانند دو تن از میانه روهایش.

با این حال، رهبر دموکرات‌ها در تلاش‌های خود بر علیه فیلیباستر آگاه و تقریباً کوشا بود، تا جایی که سلف او، سناتور فقید هری رید، پس از خروج از سنا و مبارزات انتخاباتی علیه الزامات ابراکثریت نبود. سومر گروه کوچکی از دموکرات‌های میانه‌رو را برای «گفت‌وگوهای خانوادگی» در مورد تغییرات در قوانین پس از رأی‌گیری ناموفق دیگر در مورد قانون در اوایل سال گذشته تشکیل داد. او اولین فشار صریح خود را در دسامبر پس از آن که سناتور مارکو روبیو (رائوبیو) مانع از توافق دوجانبه برای اصلاح لایحه دفاعی شد، انجام داد.

در آن زمان، سومر بیشتر بر تصویب لایحه 1.7 تریلیون دلاری بایدن برای آب و هوا و هزینه های اجتماعی متمرکز بود. زمانی که مانچین نتوانست این کار را انجام دهد، سومر به سرعت به قانون رای گیری رفت، اگرچه او اذعان داشت که این یک نبرد “بالا” بود.

سومر معمولاً با امتناع از شرکت در بحث‌های طولانی درباره موضوعاتی که 50 عضوش را از هم جدا می‌کند، بر وحدت گروه خود تأکید می‌کند. این بار، دموکرات ها به خوبی توانستند سرسخت ها را منزوی کنند.

“نگرانی های زیادی در مورد اینکه چقدر این برای ما اولویت بالایی دارد وجود داشت. سناتور بن کاردین (D-Md.) گفت و فکر می کنم این به وضوح نشان می دهد که اولویت بالاتری وجود ندارد.

جمهوری خواهان معتقدند که فشار واقعی چپ بر سومر از بیرون سالن می آید.

“او تحت فشار باورنکردنی از پایگاه مترقی خود است. علاوه بر این، آینده سیاسی او ممکن است به عملکرد او برای جلوگیری از انتخابات اولیه دشوار بستگی داشته باشد.

سومر طرفدار انتخاب مجدد است، اما علیرغم امیدهای جمهوری خواهان که الکساندریا اوکاسیو-کورتز، نماینده جمهوری خواه (DN.Y.) او را به چالش کشیده است، هنوز رقیب اصلی خود را انتخاب نکرده است. سناتور کریستن گیلیبراند (DN.Y.) گفت که این “بسیار بدبینانه” است که باور کنیم اقدامات سومر به عنوان یک رهبر ناشی از یک تهدید بزرگ است که به گفته او به هر حال محقق نخواهد شد: “من شک دارم.”

ملاحظات سیاسی دیگری نیز وجود دارد. از آنجایی که جمهوری خواهان قصد دارند پاییز امسال مجدداً دموکرات ها را انتخاب کنند، چهار دموکراتی که با سخت ترین رقابت سنا روبرو هستند، طرفدار تغییر قوانین سومر هستند.

سناتور کاترین کورتس ماستو (D-Nev.) روز چهارشنبه گفت که سنا باید “تا زمانی که بتوانیم درباره این موضوعات بحث کنیم” دوباره تاسیس شود، و سناتور مگی حسن (DN.H.) زمانی که او قول داد از فیلیباستر دفاع کند، گفت: هرگز تصور نمی کردم که حزب جمهوری خواه امروز در دفاع از دموکراسی شکست بخورد.

کلی به سادگی گفت که “حقوق” سومر این بود که رای را اعلام کند. “وظیفه من این است که به اینجا بیایم و به بهترین شکلی که می دانم نماینده رای دهندگانم باشم. و رأی دادن به قانون، حتی اگر تصویب نشده باشد.»

برخی از دموکرات‌ها پیشنهاد کرده‌اند که حرکت سومر در روز چهارشنبه تنها آغاز یک کارزار طولانی برای حذف مانچین و سینما بود. رای یکجانبه دیگر برای تغییر قوانین امسال خارج از میز حزب نیست.

اما با نزدیک شدن سومر به رکوردشکنی حداقل رای که آرزوی آن را داشت، همچنان آماده ادامه همکاری با جمهوریخواهان بود. حتی، به نظر می رسد، برای بازنگری اساسی در قوانین مجلس.

سومر گفت: «ما باید سنا را احیا کنیم. کاری که من قصد دارم در مورد تغییرات قوانین انجام دهم این است که یک گروه، شاید حتی یک گروه دو حزبی را گرد هم بیاورم تا تغییراتی در قوانین ایجاد کنیم و ببینیم برای بهتر کردن مجلس سنا چه کاری می توانیم انجام دهیم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaYabancı Dizi İzleturkuaz korsan taksi