هدف جدید آب و هوای دموکرات ها: بیت کوین

[ad_1]

انتظار می‌رود که نظارت کنگره – که پس از پیشنهاد دموکرات‌ها در ایالت‌هایی مانند نیویورک نیز اعمال می‌شود – اکنون که پس از سرکوب چین، میزبان ظرفیت استخراج ارزهای دیجیتال بیشتر از هر کشور دیگری است، تشدید شود. از آنجایی که استخراج ارز دیجیتال در حال حاضر یک تجارت چند میلیارد دلاری است، این صنعت در تلاش است تا به این نکته اشاره کند که قانونگذاران نباید مانع رونق اقتصادی شوند.

برایان بروکس، مدیرعامل Bitfury که قبل از کناره‌گیری از تجارت ارزهای دیجیتال این شرکت به عنوان رئیس تنظیم‌کننده بانکی ترامپ فعالیت می‌کند، گفت: «این به دولت بستگی ندارد که تصمیم بگیرد آیا بیت‌کوین برای آینده کشور مهم است یا خیر، بلکه بازار است». بازار حرف خودش را می‌زند.»

تصمیم‌گیری درباره نحوه برخورد با پیامدهای زیست‌محیطی بیت‌کوین، آخرین معمای سیاسی است که قانون‌گذاران و قانون‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال ۲ تریلیون دلاری با آن مواجه هستند. در حالی که بیشتر تمرکز واشنگتن بر محافظت از مصرف کنندگان در برابر خطرات مالی است، استخراج ارزهای دیجیتال در حال سرایت به بحث گسترده تر در مورد مقابله با تغییرات آب و هوایی است.

کمیته انرژی و تجارت مجلس نمایندگان رهبران صنعت را وادار خواهد کرد تا در جلسه استماع روز پنجشنبه شهادت دهند. انتظار می‌رود دموکرات‌ها رهبران را برای اتخاذ شیوه‌های پایدار تحت فشار قرار دهند، در حالی که جمهوری‌خواهان قصد دارند تولید را به عنوان چیزی که ایالات متحده باید به عنوان یک مزیت رقابتی پرورش دهد، تعریف کنند.

قانون‌گذاران تازه شروع به کشف ابزارهایی برای مقابله با تأثیرات زیست‌محیطی بیت‌کوین کرده‌اند، از جمله مقررات بالقوه EPA و محدودیت‌های سطح دولتی در تولیدکننده‌های انرژی. در حال حاضر، آنها باید به فشارهای سیاسی برای ایجاد تغییر تکیه کنند، شبیه به روشی که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، بازار بیت کوین را در سال گذشته متحول کرد، پس از اینکه گفت این شرکت به دلیل تقاضای سوخت‌های فسیلی، ارز دیجیتال را قبول نخواهد کرد.

وارن در بیانیه‌ای گفت: «مصرف بسیار بالای انرژی و انتشار کربن مرتبط با استخراج بیت‌کوین می‌تواند بسیاری از کارهای ما را برای مقابله با بحران آب‌وهوایی خنثی کند – بدون در نظر گرفتن اثرات مضر ارزهای دیجیتال بر محیط محلی و قیمت برق.» «زمان آن فرا رسیده است که کنگره و تنظیم‌کننده‌های فدرال به خطرات جدی که ارزهای دیجیتال برای اقتصاد و محیط زیست ما وارد می‌کنند رسیدگی کنند.

تأمین انرژی رایانه‌هایی که در ارز دیجیتال حفاری می‌کنند، و همچنین سیستم‌های خنک‌کننده‌ای که آنها را در برابر گرمای بیش از حد محافظت می‌کنند، به مقدار زیادی انرژی در آنچه فرآیند اثبات عملکرد نامیده می‌شود، نیاز دارد.

سیستم‌های رایانه‌ای سنگین برای حل پازل‌های رمزنگاری با هم رقابت می‌کنند که بلاک چین اصلی ارز دیجیتال، دفتر کل عمومی غیرمتمرکز را که تراکنش‌های جدید را ثبت می‌کند، گرد هم می‌آورد. در مقابل، اپراتورهای کامپیوتر دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین را به عنوان پاداش دریافت می کنند.

از آنجایی که شانس “برنده شدن” یک پازل کم است، هزینه های انرژی اغلب تعیین می کند که آیا ماینرهای کریپتو سودآور هستند یا خیر. با افزایش سرسام آور قیمت ارزهای دیجیتال و معامله بیت کوین در حدود 41000 دلار، این به یک فرآیند در سطح صنعت تبدیل شده است.

یادداشتی از دفتر رئیس بخش انرژی و بازرگانی مجلس، فرانک پالون (DN.J.) قبل از جلسه استماع روز پنجشنبه، بازارهای معدن را در یک “دایره باطل” گیر کرده است. با افزایش ارزش بیت کوین و ارزهای دیجیتال مشابه، ماینرهای بیشتری برای کسب درآمد دستگاه های جذب انرژی را راه اندازی می کنند.

در این یادداشت، انتشار سالانه بیت کوین و اتریوم، ارز دیجیتال دیگر، به حدود 15.5 میلیون لوله اگزوز خودرو می رسد. طرفداران اتریوم در حال برنامه ریزی برای حرکت به سمت فرآیندی به اصطلاح شرط بندی هستند که نسبت به اثبات کارایی انرژی کمتری مصرف می کند.

این شرکت ها ادعا می کنند که انرژی مزارع معدن را تامین کرده اند که در غیر این صورت به هدر می رود. برخی در حال توسعه قراردادهایی با شرکت های خدمات شهری هستند که می خواهند برق گرفتار یا مسدود شده را تخلیه کنند. برخی دیگر واحدهای معدنی خود را با تکیه بر گاز طبیعی به چاه های نفت متصل کرده اند که معمولاً به عنوان محصول جانبی حفاری سوزانده می شود.

رابرت کولازو، مدیرعامل Bit5ive، که شرکتش سخت‌افزار و سیستم‌های خنک‌کننده تجهیزات استخراج بیت‌کوین را می‌سازد، می‌گوید: «هرچه کارآمدتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر این موارد را مدیریت کنیم و این مزارع را بسازیم، همه پول بیشتری به دست می‌آورند.

این روند همچنین تقاضای جدیدی برای نیروگاه های سوخت فسیلی ایجاد می کند.

بزرگترین شرکت میسوری سال گذشته یک برنامه آزمایشی استخراج بیت کوین را با یکی از نیروگاه‌های زغال‌سنگ خود راه‌اندازی کرد، اقدامی که به گفته مدیران آن می‌تواند شبکه آن را با تغییر به منابع انرژی دوره‌ای مانند باد و خورشید تثبیت کند. شرکت استخراج بیت کوین Greenidge Generation Holdings صاحب یک نیروگاه سابق زغال سنگ در درسدن، نیویورک است که آن را به گاز طبیعی تبدیل کرده و اکنون عمدتاً از ارز دیجیتال استفاده می کند.

مقامات فدرال و دولتی شروع به فشار کردند.

EPA در این ماه درخواست‌های دو نیروگاه مبتنی بر کریپتو در میسوری و نیویورک را برای ادامه استفاده از محل‌های دفن زباله در تأسیسات خود رد کرد.

دموکرات‌ها در ایالت نیویورک سال گذشته تلاش کردند لایحه‌ای را تصویب کنند که مجوزهای جدید یا تمدید شده برای ژنراتورهای مبتنی بر کربن را که انرژی خود را با اثبات کار به استخراج‌کنندگان می‌فروشند، مانند کسانی که روی شبکه‌های بیت‌کوین و اتریوم کار می‌کنند، به مدت سه سال ممنوع می‌کند. . این سیاست که در نهایت در مجمع ایالتی متوقف شد، عملاً عملیات ارزهای دیجیتال را در آن دوره متوقف می‌کند.

وارن، یکی از شدیدترین منتقدان کریپتو در کنگره، شروع به فشار بر استخراج‌کنندگان برای کاهش مصرف انرژی و تأثیرات آب و هوا کرد.

او در نامه‌ای به Greenidge Generation Holdings که مالک کارخانه نیویورک در دسامبر است، گفت: «مصرف انرژی از تسهیلات ارزهای دیجیتال همچنین باعث افزایش قابل توجه هزینه‌های انرژی برای مشاغل کوچک محلی و ساکنان می‌شود. “من نگران این تاثیر بالقوه اقدامات گرینریج هستم.

شرکت‌های استخراج عمومی مانند Marathon Digital Holdings و HIVE Blockchain Technologies حضور لابی‌گری خود را در ماه‌های اخیر افزایش داده‌اند تا در مورد ایجاد شغل در صنعت و تلاش‌های انرژی پاک بحث کنند. شورای ماینینگ بیت کوین، یک گروه صنعتی، در تلاش است تا شرکت های استخراج را به رهبران انرژی پاک تبدیل کند و ادعا می کند که اکنون نزدیک به 60 درصد از ترکیب انرژی آنها از منابع پایدار تامین می شود.

Theana Baker-Taylor، مدیر ارشد سیاسی اتاق تجارت دیجیتال، که نماینده شرکت‌های استخراج ارزهای دیجیتال و ماینینگ است، می‌گوید: «اگر نمی‌توانید فوراً ارزش شخصی را که برای رای دهندگانتان فراهم می‌کند ببینید، احتمالاً شک و تردید بیشتری خواهید داشت. اگر واقعاً فناوری را درک نمی کنید یا هرگز روی بیت کوین سرمایه گذاری نکرده اید، به راحتی می توانید بپرسید “ارزش چیست؟”

شرکت های معدنی مانند Marathon Digital و Lancium برنامه هایی را برای اتصال صدها هزار پلت فرم به نیروگاه های خورشیدی و بادی اعلام کرده اند. اخیراً شرکت پرداخت Block که توسط یکی از بنیانگذاران توییتر جک دورسی اداره می شود برنامه های عمرانی را اعلام کرد کسب و کار رمزنگاری منبع باز و همچنین پروژه های مبتنی بر منابع تجدید پذیر را تامین مالی کرده است.

استدلال‌های این صنعت در میان جمهوری‌خواهان محبوبیت پیدا می‌کند، که انتظار می‌رود از رشد بخش استماع مجلس نمایندگان در روز پنجشنبه استقبال کنند.

یکی از اعضای جمهوریخواه کمیته انرژی و تجارت مجلس نمایندگان گفت که ایالات متحده “فرصت رهبری در اینجا را دارد، به ویژه در رقابت ما با چین، و ما باید برای ایجاد یک محیط نظارتی که به نوآوری و کارآفرینی پاداش می دهد، تلاش کنیم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24