دروازه بان آلمان از آمریکا – POLITICO

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

برلین – در دهه گذشته، این ایده که آلمان دیگر نمی تواند به طور کامل برای امنیت به ایالات متحده تکیه کند در میان “چرخش” آمریکا به سمت آسیا، در بین رهبران آلمانی به یک حکمت پذیرفته شده تبدیل شده است.

بحران آشکار در اوکراین نشان می دهد که واقعیت در هر دو جهت است.

متحدان آلمان امیدوار بودند که ائتلاف اولاف شولتز، که شامل منتقدان سبزهای روسیه بود، از سیاست تعدیل به سمت مسکو که دوران آنگلا مرکل را نشان می‌داد، دور شود. روزهای اخیر نشان داده است که این خوش بینی نامناسب است.

از آنجایی که واشنگتن در هفته های اخیر در تلاش برای ارائه یک جبهه متحد غربی علیه ارعاب روسیه بوده است، آلمان یک انحراف قابل توجه بوده است. آلمان تحت تأثیر ترکیبی قدرتمند از انرژی و منافع تجاری و فرهنگ سیاسی که با ضدآمریکایی‌ستیزی قدیمی خوب نفوذ کرده بود، از غرب دور شده است.

از نظر ظاهری، برلین از AWOL در اوکراین فاصله زیادی دارد.

صدراعظم شولز روز چهارشنبه در مورد تجمع نیروهای روسیه در مرز اوکراین گفت: «پس از سال‌ها تنش‌های فزاینده، سکوت گزینه معقولی نیست» و تأکید کرد که آلمان به تمامیت ارضی اوکراین متعهد است.

آنالنا بوربوک، وزیر امور خارجه، در جریان سفر این هفته به مسکو، در مورد انباشتگی مرزها گفت: «سخت است که این را یک تهدید ندانیم.

اما وقتی دوربین ها خاموش می شوند، لحن آلمان تغییر می کند.

در حالی که بریتانیا تلاش می کند تانک، توپخانه موشکی و سایر سلاح ها را برای اوکراینی ها تامین کند، آلمان حتی از ارسال تفنگ خودداری می کند.

آلمان به جای متحد شدن با ایالات متحده و سایر متحدان فراآتلانتیک برای کمک به اوکراین برای آماده شدن برای حمله، سعی کرده است با حذف برخی از قدرتمندترین عوامل بازدارنده غرب از توده ها، روسیه را مطمئن سازد.

با عمیق تر شدن بحران، مقامات و سیاستمداران آلمانی به شدت با استفاده از تهدید برای متوقف کردن روسیه از سوئیفت، سیستم پرداخت بین المللی بلژیک، مخالفت کردند، اقدامی که مشارکت نهادهای روسی در تجارت بین المللی را بسیار دشوار می کند.

حتی اپوزیسیون محافظه کار در آلمان نسبت به استفاده از سوئیفت به عنوان ابزار چانه زنی هشدار داده است. فردریش مرز، رهبر راست میانه حزب دموکرات مسیحی، گفت که مسدود کردن دسترسی روسیه به شبکه برق معادل پرتاب یک “بمب اتمی” توسط بازار مالی خواهد بود.

در حالی که شولز سیگنال می داد که اگر روسیه به اوکراین حمله کند، تعطیلی نورد استریم 2، خط لوله گاز طبیعی بین آلمان و روسیه که در انتظار تایید نهایی نظارتی است، “باید مورد بحث قرار گیرد”، او تا زمانی که وعده انجام این کار را نداد، متوقف شد.

پس برنامه برلین چیست؟ ایده بزرگ آلمان برای حل بحران اوکراین، احیای یک فرآیند دیپلماتیک خفته به نام فرمت نرماندی است که شامل آلمان، فرانسه، روسیه و اوکراین می شود، اما نه به طور خاص ایالات متحده (این نشست با به اصطلاح تلاش هایی انجام شد. جنگ در شرق اوکراین را متوقف کنید.)

هماهنگ نشده است

سیاست خط لوله و تمایل بسیاری از نخبگان آلمانی به روسیه اغلب برای توضیح امتناع قاطعانه برلین از اتخاذ موضع سخت گیرانه تر با روسیه ذکر می شود.

این عوامل مهم هستند، اما برای توضیح اینکه چرا آلمان به طور فزاینده ای معتقد نیست که منافعش با منافع ایالات متحده و اتحاد فراآتلانتیک همسو است، کافی نیست.

در واقع، فاصله آلمان از ایالات متحده منعکس کننده تغییر عمیق تری است که با جنگ عراق آغاز شد و از آن زمان با تصرفات به ویژه در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ ادامه یافت.

طعنه های منظم ترامپ با آلمان (او این کشور را متهم کرد که وزن خود را در ناتو کوتاه نمی آورد و تلاش می کند به طور کلی از ایالات متحده سود ببرد) زخم های عمیقی بر جای گذاشته است.

اگرچه شکایات ترامپ (که صدای کمتری نسبت به دولت های قبلی داشت) مزایایی داشته است، اما این نیز درست است که ناتو بدون مشارکت فعال بزرگترین کشور اروپا به خوبی عمل نمی کند. تنها موقعیت جغرافیایی آلمان آن را به عنصری کلیدی در اتحاد تبدیل کرده است.

بنابراین، در تلاش برای ترمیم آسیب، رئیس جمهور جو بایدن، خواستگاری با آلمان را در اولویت قرار داده است. او طرح ترامپ برای خروج تقریباً تمام نیروهای آمریکایی از آلمان را لغو کرد، مرکل صدراعظم وقت را به کاخ سفید دعوت کرد و از تحریم‌ها علیه نورد استریم 2 چشم پوشی کرد، که ایالات متحده و دیگر متحدان ناتو از آن بیم دارند که مسکو را ابزاری قدرتمند برای ارعاب اروپا قرار دهد.

او حتی چندین آلمانوفیل را به سمت های کلیدی در دولت خود منصوب کرد، از جمله مهمترین آنها کارن دونفرید، دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا، رئیس سابق صندوق آلمانی مارشال ایالات متحده، اتاق فکری که توسط دولت آلمان تأسیس شده بود.

ترکیب خروج ترامپ و ابتکارات بایدن تأثیری تقریباً فوری بر افکار عمومی آلمان گذاشت (در یک نظرسنجی تابستانی، بیش از 70 درصد آلمانی‌ها گفتند که روابط با ایالات متحده «خوب» یا «بسیار خوب» است).

متقاعد کردن نخبگان چالش برانگیزتر بود.

ائتلاف جدید آلمان مشخص نبود که آیا به اهداف مخارج دفاعی ناتو، اهدافی که آلمان برای سال‌ها از دست داده بود، پایبند خواهد ماند یا خیر. تنها تعدیل واقعی دولت جدید با واشنگتن، وعده جایگزینی ناوگان قدیمی بمب افکن های هسته ای کشور بوده است، اقدامی که ممکن است بیشتر از ایالات متحده برای آلمان جالب باشد.

بروس استوکس، یکی از کمک‌کنندگان مهمان به صندوق مارشال آلمان که سال‌ها صرف مطالعه نگرش‌های فراآتلانتیک کرده است، اخیراً بیش از 50 مصاحبه، از جمله تعدادی با آلمانی‌ها، درباره وضعیت اتحاد انجام داده است. نتایج نشان می دهد که اختلافات اخیر بر سر AUKUS (اتحاد جدید بین استرالیا، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا) و خروج عجولانه ایالات متحده از افغانستان همچنان به تخریب روابط ادامه می دهد.

او به استوکس در برلین گفت: «اضطراب، بدبینی و کوتولگی بد در اطراف آسیا در سراسر اروپا رایج است. ترس این است که این امر منجر به جدایی فراآتلانتیک شود.»

در سطح خیابان، به نظر می رسد این روند در حال انجام است.

لیست پرفروش ها

یک راه خوب برای قضاوت درباره نگرش آلمانی ها نسبت به ایالات متحده این است که به آنچه مردم می خوانند نگاه کنیم.

عناوین زیر اخیراً در قفسه‌ای که به مسائل آمریکایی در بزرگترین کتابفروشی مرکز برلین اختصاص داشت، به نمایش گذاشته شد:

“دیوانه، فاجعه آمریکا”؛
رزمندگان مقدس آمریکا؛
“آنچه ایالات متحده از سال 1945 انجام داده است”
آمریکا در آتش

دو مورد اول پرفروش‌هایی هستند که نماد بی‌اعتمادی فزاینده آلمان به همه چیز آمریکایی هستند. در این ژانر رو به رشد، ایالات متحده که آلمان را پس از جنگ جهانی دوم بازسازی کرد و از آن زمان امنیت آن را تضمین کرده است، یک الگو نیست، بلکه یک داستان هشدار دهنده است.

آنیکا بروکشمید، نویسنده کتاب The Holy Warriors of America، داستانی در مورد آنچه نویسنده به عنوان تأثیر موذیانه مذهب بر سیاست آمریکا می‌داند، هشدار می‌دهد: «آمریکا در زمان ترامپ پیش‌نمایش آینده‌ای بود که ممکن است در پیش باشد».

در حالی که نمی توان قطب بندی سیاسی را که مشخصه سیاست آمریکاست یا تنش های نژادی که تاریخ آن را تعیین کرده است انکار کرد، بروکشمیت کشور را به عنوان نوعی منظره جهنمی ضد اتوپیایی معرفی می کند، ایده ای که در آلمان پس از ترامپ محبوبیت پیدا می کند. پرفروش‌ترین کتاب او که اخیراً منتشر شده است، ایالات متحده را به عنوان یک دموکراسی از هم پاشیده نشان می‌دهد که توسط اسارت سازمان‌یافته رقبای سفیدپوست کتاب مقدس تهدید می‌شود.

تا قبل از جنگ جهانی دوم، دیدگاه‌های آلمان در مورد ایالات متحده عمدتاً توسط سفرنامه‌های واضح کارل می، کلاهبردار قرن نوزدهمی شکل می‌گرفت که به نویسنده‌ای پرفروش تبدیل شد که تصاویرش از غرب آمریکا و مردم آن نسل‌ها را مجذوب خود کرد.

اکثر خوانندگان هرگز راز می را ندانسته اند: او هرگز از مکان هایی که او توصیف می کند بازدید نکرده است و هرگز با جنگجویان آپاچی و کابوی ها دوست نشده است، بسیار کمتر چیزی شبیه به ماجراهایی که او می گوید تجربه کرده است.

می بیش از یک قرن پیش درگذشت، اما روح او در آثار بروکشمیت، مورخ و روزنامه نگار 29 ساله، زنده است. اگر می به تمایل آلمانی ها برای کاوش در سرزمین های خارجی که اکثر خوانندگان هرگز نمی بینند دست بزند، بروکشمیت به یک غریزه ناچیز متوسل می شود: ضد آمریکایی بودن.

بروکشمید در بیش از 350 صفحه، خوانندگان را از پله‌های ساختمان کنگره آمریکا در 6 ژانویه سال گذشته به گردهمایی ترامپ در آیووا برد تا در خط مقدم جنگ‌های فرهنگی آمریکا مدعی شود که آمریکا به سوی «ناسیونالیسم مسیحی» می‌شتابد.

او در چیزی که به بهترین وجه می‌توان آن را به‌عنوان یک ایراد در برابر آنچه به‌عنوان یک شیوه واقعی زندگی آمریکایی می‌داند، نوشت: «خدای آنها نرم یا بخشنده نیست، بلکه انتقام‌جو و مبارز است.

آتش و گوگرد بروکشمیت بسیار چشمگیرتر است، زیرا به نظر می رسد که او تصویر خود از آمریکا را بدون سفر به ایالات متحده یا حتی بحث در مورد موضوعات کتاب خود، جنگجویان مقدس، ترسیم کرده است، که قرار است آمریکا را به سمت آن سوق دهند. doom (تنها – مصاحبه های نقل شده در یک مکان با تعداد انگشت شماری از دانشمندان است).

بروکشمیت چندین بار به صورت کتبی توسط POLITICO از او پرسیده شد که آیا او این کتاب را در ایالات متحده مطالعه کرده است یا زمانی را در آنجا گذرانده است، بروکشمیت پاسخی نداد (او به سوالات دیگر پاسخ کتبی داد، اما درخواست مصاحبه را رد کرد).

بروکشمیت که اخیراً به عنوان یکی از 30 روزنامه‌نگار برتر زیر 30 سال آلمان انتخاب شد (به لطف «تحلیل عمیق سیاسی» او)، دارای مدرک کارشناسی ارشد در تاریخ با گرایش «جنگ‌ها و درگیری‌ها» است. او علاقه خود را به آمریکا به عنوان یک “سرگرمی” توصیف کرد.

برای چشم آمریکایی، کار بروکشمیت یک کاریکاتور آشکار است.

شواهدی که با روایت او در مورد تسخیر خزنده رادیکال مسیحی بر ایالات متحده در تضاد است، به سادگی نادیده گرفته شده است.

به عنوان مثال، بروکشمید به یافته های مرکز تحقیقات پیو در مورد دین و سایر زمینه ها 34 بار استناد می کند. گزارش او ظاهرا فاقد مطالعه ای است که سال گذشته توسط Pew منتشر شد، که نشان دهنده کاهش شدید تعداد آمریکایی ها در هر دو کشور است که معتقدند مسیحی بودن برای “آمریکایی واقعی” مهم است.

ریشه های مشکوک کتاب براکشمیت به فروش آن لطمه ای وارد نکرد. او اخیراً در یکی از برنامه‌های گفتگوی آلمان با بالاترین امتیاز حضور یافت تا کتاب خود را درج کند و با زیگمار گابریل، وزیر امور خارجه سابق، درباره ناکارآمدی آمریکا صحبت کند. او همچنین یکی از اعضای ثابت پادکست های زنجیره ای آلمان است.

بروکشمید تنها کسی نیست که آخرالزمان آمریکا را پیش‌بینی می‌کند. با این حال، موفقیت در حجم حساس او نشان می دهد که این صداها دقیقاً همان چیزی را که می خواهند بشنوند به آلمانی ها می گویند.

آمریکا ستیزی در سیاست آلمان به همان اندازه که مسیحیت برای نفوذ آمریکا تازگی دارد. در زمان تنش همیشه داغ بوده است، چه جنگ ویتنام، چه بحث استقرار موشک های هسته ای در جنگ سرد یا جنگ ایالات متحده با تروریسم.

در گذشته، ایالات متحده همیشه مدافعان قدرتمندی چه در حوزه سیاسی و چه در کل جامعه داشته است. امروزه این صداها کمیاب ترند.

این باید واشنگتن را نگران کند. علیرغم همه صحبت ها در مورد نیاز به تمرکز بر چین، اروپا – با آلمان به عنوان تکیه گاه – برای ادامه رونق آمریکا ضروری است.

انتظار می رود روز پنجشنبه، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده در برلین با همتایان آلمانی و اروپایی خود مشورت کند و در رویدادی با عنوان “چرا به یکدیگر نیاز داریم – تقویت مشارکت ترانس آتلانتیک” سخنرانی کند.

هم عنوان و هم مکان حکایت از واقعیتی نگران کننده دارد.

هنگامی که رئیس جمهور باراک اوباما برای اولین بار تلاش ایالات متحده برای اقیانوس آرام را در سال 2009 فرموله کرد، معتقد بود که آلمان پشتیبان آمریکا در قاره اروپا خواهد بود.

اگر امروز از بالای شانه اش نگاه می کرد، کسی را آنجا نمی دید.

نت نوستلینگر در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24MariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/BetvoleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmachicken slaughterhouseVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma