چگونه Omicron ماه عسل شهرداران جدید را خراب کرد

[ad_1]


بوستون – میشل وو تقریبا هر روز صبح از معترضان مقابل خانه‌اش بیدار می‌شود و از شهردار جدید بوستون می‌خواهد دستور واکسیناسیون خود را برای کارگران شهری لغو کند.

در آتلانتا، کمبود کارکنان Omicron همه چیز را از برنامه‌های ایمنی عمومی شهردار آندره دیکنز گرفته تا جمع‌آوری زباله را خراب کرده است. در سینسیناتی، شهردار آفتاب پوروال و تیمش در تلاش هستند تا آزمایشات بیشتری را برای کووید-19 ارائه دهند، زیرا بیمارستان‌های شلوغ شهر نزدیک به ظرفیت هستند.

در حالی که Omicron مواردی را برای کووید و بستری شدن در بیمارستان ارسال می کند، شهرداران جدید در شهرهای بزرگ ایالات متحده مجبور شدند ماه عسل خود را خداحافظی کنند.

پوروال، منشی سابق دادگاه شهرستانی 39 ساله، در مصاحبه ای گفت: «ما در روز اول دچار بحران شدیم. “همه ما در دستان عرشه هستیم.”

ظهور Omicron نه تنها تحلیف شهرداران را خراب کرده است. این قبل از اولین روزها و هفته های کاری آنها بود و قبل از اینکه فرصتی برای پیشبرد برنامه خود داشته باشند، رتبه محبوبیت آنها را تهدید می کرد. و برای دموکرات‌ها که اکثر شهرهای بزرگ آمریکا را اداره می‌کنند، هرگونه اشتباه یا زیاده‌روی مشاهده شده می‌تواند به حزبی که به سمت میان‌مدت پیش می‌رود، آسیب برساند. جایی که محافظه‌کاران در حال مبارزه با محدودیت‌های کووید هستند و رئیس جمهور جو بایدن از نظرسنجی ها منحرف شد.

شهرداران به همان سرعتی که کابینه‌هایشان را تشکیل می‌دهند، گروه‌های کاری کرونا را پر می‌کنند. آن‌ها در حال امضای دستورات اجرایی برای صدور ماسک هستند، زیرا طرح‌هایی را برای ایستگاه‌های پلیس جدید و پاکسازی برف از خیابان‌های شهر انجام می‌دهند. و آنها در تلاش هستند تا مدارس را برای کمبود کارکنان کووید و غیبت دانش آموزان باز نگه دارند.

پوروال گفت: “انتظار نداشتم که هفته و نیم اول خود را به Covid و این جهش اختصاص دهم.” و من فکر نمی کنم که هیچ شهردار آینده ای چنین انتظاری داشته باشد.

مثبت بودن در این ماه در سینسیناتی به بالاترین حد خود رسید. در بوستون، موارد کووید چنان سریع رشد کردند که شهر مجبور شد از گرافیک بیشتری استفاده کند. موارد و بستری شدن در بیمارستان در سیاتل و آتلانتا و در بسیاری از نقاط بین این دو افزایش یافته است. حتی زمانی که موج Omicron در نیویورک و سایر شهرهایی که اولین بار به آن برخورد کردند، شروع به فروکش کرد، ردی از رکوردهای شکسته را پشت سر گذاشت.


و از آنجایی که خستگی همه گیر به همان سرعتی که ویروس، کشور را از بین می برد، شهرداران از واکنشی که هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان آن را به اطلاعات نادرست و تأثیرات سیاست های ملی چریکی متهم می کنند، مصون نیستند. یک معترض اوایل این ماه مراسم تحلیف دیکنز را قطع کرد و فریاد زد که نقاب خود را بردارید. اریک آدامز، شهردار نیویورک، انتقادات چپ و راست را به دلیل محدودیت‌های کووید در شهر برانگیخته است. متیو پارکر جمهوری خواه تگزاس در فورت ورث گفت که درخواست های او برای واکسینه شدن مردم با تئوری های توطئه مواجه شد.

شروران وو، که برخی از آنها اولین مسئول شهر هستند، اولین شهردار منتخب بوستون و اولین شهردار آسیای صغیر را با شعار “شرم بر وو” مسخره کردند و توهین‌های نژادپرستانه و زن‌ستیزانه را به نشانه‌هایی که او به رویدادهای خود معرفی کرد، محکوم کردند. هفته گذشته در جشن تولد 37 سالگی او، آنها در خیابان مقابل خانه او در محله ای پرجمعیت ایستادند و فریاد زدند: “تولدت مبارک هیتلر”.

ورود به پرش

برای وو، یک دموکرات که در اواسط نوامبر، حدود یک ماه قبل از تایید اولین پرونده Omicron خود، بوستون به عنوان سرپرست شهردار کار کرد، این کار چندان شدید شروع نشد. روزهای اولیه او بیشتر بر گسترش یک برنامه آزمایشی برای اتوبوس های رایگان و ارتباط افراد بی خانمان با برنامه های اسکان دارو و درمان متمرکز بود.

اما در اواسط دسامبر، عفونت‌های کووید – 89 درصد در دو هفته – افزایش یافته بود و وو خواستار اثبات واکسیناسیون برای رستوران‌ها، باشگاه‌ها و مکان‌های تفریحی شده بود. همچنین قوانین واکسن را برای کارگران شهری تشدید کرده است و توانایی آنها برای آزمایش هفتگی را از بین برده است.

پیام او تقریباً توسط ده ها معترض، از جمله یک نامزد فرمانداری جمهوری خواه، خاموش شد. وو گفت که خط تلفن غیر اضطراری شهر مملو از “تماس ها و پیام های نفرت انگیز” است.

پس از چندین اعتراض دیگر و یک شکایت نافرجام توسط سه اتحادیه ایمنی عمومی، دستورات واکسیناسیون برای مشاغل و کارگران شهر در آخر هفته اجرا شد، اگرچه واکسیناسیون تا چند روز دیگر اعمال نخواهد شد. رهبران دموکرات شهر و ایالت در بحبوحه واکنش‌ها در اطراف وو تجمع کردند و از تلاش‌های او برای جلوگیری از گسترش آن تمجید کردند.

وو در مصاحبه ای گفت: «این واقعاً یادآور این است که چقدر از تعاملات روزانه ما در جوامع و محله های ما واقعاً با این لحظه از تقسیم در سیاست ملی شکل می گیرد. هر روز وقتی بر اساس اطلاعات نادرست و تئوری‌های توطئه به تظاهرات می‌روم به من یادآوری می‌کند که برای مقابله با آن به سیاست‌های قوی نیاز داریم.»

در نیویورک، آدامز بین مترقیانی که تلاش می کنند کارمندان را به پشت میزهای خود در مرکز شهر منهتن بازگردانند و جمهوری خواهانی که از او می خواهند تا حکم واکسن شهردار سابق بیل دی بلازیو را برای بخش خصوصی لغو کند، گیر کرده است.

پس از اینکه کووید آدامز را مجبور کرد تا برنامه‌های بزرگ خود را با یک مراسم سوگند کوتاه در شب سال نو در میدان تایمز جایگزین کند، شهردار جدید در اولین روز خود سوگند یاد کرد که ویروس دیگر شهرش را نخواهد بست.

آدامز در اولین سخنرانی خود خطاب به نیویورکی ها گفت: «این سال 2022 است، نه 2020. با واکسن‌ها، آزمایش‌ها و درمان‌ها، اکنون ابزارهایی برای زندگی با این ویروس و سالم ماندن در اختیار داریم، اگر همه نقش خود را برای محافظت از یکدیگر انجام دهیم.»

آدامز قول داده است که کودکان را در مدارس نگه دارد، حتی زمانی که مناطق در سراسر کشور بسته یا دور افتاده هستند زیرا عفونت ها در بین دانش آموزان و کارکنان می چرخند. اما نرخ بالای غیبت در حال حاضر باعث شده است که آدامز یک گزینه از راه دور را برای دانش آموزانی که بیمار هستند یا نیاز به قرنطینه دارند در نظر بگیرد. و دانش‌آموزان دبیرستان گردش‌هایی را ترتیب دادند تا گزینه‌های یادگیری آنلاین را انتخاب کنند.


در سینسیناتی، جایی که موارد کووید و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است، Pureval آزمایش‌ها را گسترش می‌دهد و به اوهایو روی می‌آورد. فرماندار جمهوری خواه مایک دوان برای اطلاعات بیشتر. کارگروه کووید دموکرات – گروهی از مدیران عامل بیمارستان ها، مقامات منتخب شهرستان ها و ادارات بهداشت – هر روز برای بحث و گفتگو تشکیل جلسه می دهند. عفونت، بستری شدن در بیمارستان و آزمایش. او همچنین یک دستور ماسک برای امکانات و کارکنان شهری معرفی کرد، اما بر دستور ماسک در سطح شهر که توسط برخی از همکارانش در شهرهای دیگر صادر شده بود تمرکز کرد.

همه چیز در مورد کووید نیست. پوروال همچنین از مدیر جدید شهری استقبال کرد و اصلاحات مسکن را معرفی کرد.

پوروال گفت: «اما شکی نیست که بیشتر پهنای باند من به مدیریت بحران فعلی با کووید اختصاص دارد.

“تو نمی توانستی ببینی” چه می آمد

ظهور واکسن‌ها در زمستان گذشته به این معنی بود که کووید برای مدتی در جایگاه دوم کمپین قرار گرفت. برخی از کاندیداها هنوز نقاب‌های خود را بر چهره داشتند، اما این فیلم حس جدیدی از امنیت را ارائه می‌کرد و دوره‌ای از فصل انتخابات را نشان می‌داد که دوباره تقریباً عادی بود.

جهش تابستانی دلتا اقدامات احتیاطی جدیدی را به همراه داشت و برخی صحبت ها در مورد دستورات ماسک و واکسن به همراه داشت. اما نامزدهای شهرداری بوستون برای مقابله با بی خانمانی مضاعف و بحران مسکن در جیب شهری آشفته همچنان تحت فشار بودند. افزایش قتل ها و تیراندازی ها امنیت عمومی و کاهش جرایم خشونت آمیز را در خط مقدم مسابقات آتلانتا، نیویورک و سیاتل قرار داده است.

دیکنز، شهردار آتلانتا در مصاحبه ای گفت: در طول مبارزات انتخاباتی، نمی توانستید ببینید که در اواسط دسامبر و اکنون ژانویه چگونه خواهد بود. “هرچه در مورد دور زدن گوشه و تقریباً آزاد بودن گفتیم، خوب، اتفاق دیگری افتاد – و اسمش Omicron است.”

دیکنز زمانی که در اوایل ژانویه به قدرت رسید، با مبارزه با ویروس غریبه نبود. او تنها چند روز قبل از کریسمس با پیشرفتی جزئی روبرو شده بود.

در زمانی که دیکنز سوگند یاد کرد، آزمایش دیکنز منفی شد، اما عفونت به کارگران شهر آتلانتا سرایت کرد. او دستور ماسک سراسر شهر را برای فضاهای عمومی سرپوشیده تمدید کرده است که توسط سلف او، کیشا لنس بوتامز، همکار دموکراتش امضا شده است، و مشوق های مالی برای مقامات شهری ارائه می دهد تا واکسینه شوند.

دیکنز در مراسم تحلیف خود قول داد که دولت او برای 100 روز اول “بر کاهش جرم و جنایت تمرکز لیزری داشته باشد”. او یک ایستگاه پلیس جدید در باک هد، محله ای مرفه تر که برخی از ساکنان آن تهدید به جدایی از آتلانتا هستند، معرفی کرد.

اما این ویروس همچنان باعث خدمات اولیه شهری می شود.

دیکنز گفت: “من سعی می کنم مطمئن شوم که زباله ها، بازیافت، زباله های حیاط را جمع آوری می کنیم.” اما 196 نفر از کارکنان بخش بهداشت بیرون بودند [earlier this month] با کووید.”

مشکلات مشابه در اکثر نقاط کشور ادامه دارد. در فلوریدا، کن ولش از سن پترزبورگ، پس از مثبت شدن آزمایش شهردار واکسینه شده و تقویت شده، سه روز قبل از شروع به کار، دوره ریاست خود را از راه دور آغاز کرد. جاستین بیب، شهردار کلیولند، یک گروه کاری تشکیل داده و قول داده است تا با واکسیناسیون معوقه شهر مقابله کند. بروس هارل، شهردار سیاتل به یک افتتاحیه عمومی رفت و موقتاً تعلیق اخراج شهرش را تمدید کرد.

پارکر که در ماه ژوئن شهردار فورت ورث شد، در ماه اکتبر با یک پرونده انقلابی مبارزه می کند. او اکنون با دومین پرش کووید به دفتر دست و پنجه نرم می کند – و طبق گزارش های مختلف از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در مورد ماسک ها و دوره های انزوا، با دیواری از اطلاعات نادرست و بی اعتمادی مواجه است.

پارکر در مصاحبه ای گفت: “مثل این است که اگر این کار را بکنید، لعنتی شده اید، لعنتی اگر این کار را نکنید.” “امیدوارم آمریکایی ها در همه شهرهایشان بتوانند به شهرداران و مقامات منتخب لطف کنند. … بسیاری از ما سعی می کنیم خود را در نظرات مختلف دولت فدرال یا رهبری ایالتی جهت دهی کنیم.

شهرداران جدید فقط با آتش این روند را طی نمی کنند. پوروال چند روز پس از روی کار آمدن هر دوی آنها برای یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک مجازی با بیب همکاری کرد. شهرداران در رویدادها شماره تلفن های خود را رد و بدل می کردند و با یکدیگر – و بایدن – در کاخ سفید در می آمیختند. و آنها به گفتگوهای منظم با دیگر شهرداران شهرهای بزرگ ملحق شدند، که برای نزدیک به دو سال هم به عنوان یک خط ارتباطی اطلاعاتی و هم به عنوان یک راه نجات برای رهبران شهرهای منزوی و پر ازدحام در تاریک ترین روزهای همه گیری بود.

دن پوپ، شهردار سومین دوره جمهوری خواه لوبوک، تگزاس، گفت: من با آنها همدردی می کنم. من فکر نمی‌کنم چیزی وجود داشته باشد که بتواند شما را برای تماس‌های تلفنی و ایمیل‌هایی که از رای‌دهندگان، مادران و مادربزرگ‌های ترسیده دریافت می‌کنید آماده کند که نگران رفتن فرزندانشان به مدرسه هستند.»

پاپ به تازه واردان توصیه کرد که به کارشناسان بهداشت عمومی و مدیران بیمارستان های خود تکیه کنند. بسیاری نیز در کنسرت‌های جدید خود، تجربه ابتلا به ویروس را به سالن‌های شهر خود می‌آورند. وو و دیکنز هر دو عضو شورای شهر بودند تا زمانی که به قدرت رسیدند. هارل تا سال 2019 عضو شورای سیاتل بود. آدامز رئیس منطقه ای در نیویورک بود. پارکر رئیس ستاد بتسی پرایس، شهردار سابق فورت ورث بود.

پوپ در مورد همکاران جدیدش گفت: «ممکن است مزیتی برای آنها وجود داشته باشد. “آنها نزدیک به دو سال توانسته اند سیاست های عمومی و بهداشت و نحوه واکنش ما به عنوان ایالت، ایالت ها و شهرهای کووید را تحت نظر داشته باشند.

شهرداران جدید می دانند که دوره سریع آنها در مدیریت کووید بعید است به زودی به پایان برسد. دسترسی به تست همچنان یک چالش است. حتی زمانی که موارد ابتلا در شمال شرق کاهش می یابد، همچنان در جاهای دیگر افزایش می یابد. بستری شدن و مرگ و میر عقب خواهد ماند.

دیکنز درباره اولین هفته های ریاست جمهوری خود گفت: «این یک ماه عسل کاری است. “من استراحت نکردم.”

جولیا مارش در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24MariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/BetvoleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmachicken slaughterhouseVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma