GOP یک مسیر جدید قدرتمند اما پرمخاطره را در پیش می گیرد: بایدن را در مورد کووید ضربه بزند

[ad_1]

رادنی دیویس، سخنگوی رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «پرزیدنت بایدن درس ارزشمندی آموخته است: مراقب باشید از چه کسانی انتقاد می‌کنید و برای چه چیزی از آنها انتقاد می‌کنید، زیرا این می‌تواند به شما بازگردد.»

اما حمله به بایدن به معنای ساختن پیامی برای سال انتخابات در مورد مدیریت او با کووید نیست. و حزب جمهوری خواه به چند دلیل بعید است این کار را انجام دهد: اعضا می گویند که در مقایسه با مسائلی مانند اقتصاد، آموزش و امنیت ملی با پایگاه آنها طنین انداز نخواهد شد. جمهوریخواهان نیز با توجه به رد گسترده اقدامات احتیاطی کووید پس از اولین دور واکسیناسیون در کشور و همچنین انتقاد فزاینده از دستورات ماسک و واکسن، تأکید بر این موضوع را دشوار می دانند.

ناگفته نماند که حزب هنوز در تلاش است تا اقدامات ترامپ را در زمانی که این همه گیری برای اولین بار کشور را نزدیک به دو سال پیش بسته بود، به حداقل برساند. در ابتدا، رئیس جمهور سابق ویروس را کم اهمیت جلوه داد، مکرراً متخصصان بیماری های عفونی خود را تضعیف کرد، استفاده از درمان های اثبات نشده و خطرناک را پیشنهاد کرد، و گاهی اوقات پیشنهاداتی مبنی بر اینکه دولتش باید اجازه دهد ویروس به طور گسترده در کشوری هنوز واکسینه نشده منتشر شود را پذیرفت.

ترامپ بعداً وضعیت واکسن خود را پنهان کرد و سال گذشته درخواست‌ها را برای تشویق به معرفی اولیه واکسن بایدن رد کرد. تنها در این ماه بود که او فاش کرد که به طور کامل در برابر کووید تقویت شده است و از مردم خواست تا واکسینه شوند، در حالی که سیاستمدارانی را که در مورد وضعیت خود شفاف نیستند، “بی عاطفه” خواند. با این حال، این اظهارات به عنوان یک ضربه لفظی به ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا تلقی می شود که در ماه های اخیر ترامپ را به دلیل عدم احترام به انتخابات ریاست جمهوری بعدی آزار داده است.

این ماقبل تاریخ از ترامپ، رهبر ملی حزب جمهوری خواه از نظر اکثر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان، به یک پرچمدار عمیقا ناراحت کننده از سیاست های کووید تبدیل می کند.

با این حال، جمهوری خواهان در تلاش برای جلوگیری از انتقاد ترامپ از واکنش خود به بیماری همه گیر، می گویند او را نباید با بایدن مقایسه کرد، کسی که زیرساخت کامل برای مقابله با ویروس را به ارث برده است. قانونگذاران جمهوری خواه گفتند، از شکست بایدن در مهار کووید راحت تر از ترامپ جلوگیری می شد – و باید از آن جلوگیری می شد.

«دولت بایدن مجموعه‌ای از ابزارها را به ارث برد که مواد لازم برای مقابله با بحران بودند. آزمایشات را دریافت کردند. واکسن ها را زدند. زیرساخت ها را ساختند. و تنها کاری که دولت بایدن باید انجام می‌داد این بود که این نوآوری را تقویت کند، آن را گسترش دهد و سازماندهی کند.»

وی افزود: «آنها به شکلی بسیار نابسامان با آن برخورد کردند، جایی که اکنون همه گیج شده اند که وعده هایشان عملی نشده است.

با وجود لفاظی های فزاینده اعضای خود علیه محاصره و حکم، جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان می گویند که ممکن است به شدت از برخورد بایدن با کووید انتقاد کنند، در موردی گسترده تر که او نتوانست همراه با تورم فزاینده، عقب نشینی های آشفته را فراهم کند. ایالات متحده از افغانستان و افزایش عبور غیرقانونی از مرزهای جنوبی.

دیویس گفت: “ما رئیس جمهور ترامپ و جمهوری خواهان را دیده ایم که به کووید متهم شده اند… رئیس جمهور بایدن در حال حاضر می بیند که لفاظی های او به وضوح خارج از خط است و باید پاسخگو باشد.”

در همین حال، دفتر رهبر اقلیت در مجلس نمایندگان، کوین مک کارتی، ایمیل‌هایی را ارسال کرد که به دلیل شکست بایدن در «تعمیر تضمین‌های خود» یا ارائه «پاسخ واقع‌بینانه به ویروس»، انتقاد کرد.

اما سایر جمهوری خواهان دیدگاه متعادل تری داشتند. دان بیکن (R-Neb.) عضو پارلمان گفت: انتقاد از بایدن و ترامپ برای اشتباه گرفتن ویروس در مقاطع مختلف منصفانه است، اگرچه او گفت که دموکرات ها اولین ضربه را با تبدیل ویروس به مشکل انتخاباتی در سال 2020 وارد کردند.

بیکن که در سال 2020 با انتقال ناحیه خود به بایدن، کرسی خود را حفظ کرد، افزود: «شایان ذکر است که آنها آن را سیاسی کردند و بدتر کردند. اما من فکر می‌کنم بهتر است تا زمانی که شما شروع کنید، آن را سیاسی نکنیم.»

با این حال، اکثر اعضای کاپیتول هیل معتقدند که هیچ حزبی نمی تواند از مناقشه چریکی بر سر ویروس صرف نظر کند – به خصوص با نظرسنجی ها که نشان می دهد بایدن در نقطه ضعف سیاسی در مورد کووید باشد. و در حالی که دموکرات‌ها می‌گویند رای‌دهندگان در نهایت فرمانداران جمهوری‌خواه و جمعیت واکسینه نشده را برای طولانی‌کردن همه‌گیری سرزنش می‌کنند، فرسودگی بحران بهداشت عمومی ممکن است در نهایت از پرونده جمهوری‌خواه حمایت کند.

برخی از فرمانداران دموکرات به دلیل ترس از واکنش، تمایلی به اعمال مجدد محدودیت‌های بهداشت عمومی، مانند دستور ماسک، ندارند. کاخ سفید بارها تاکید کرده است که به محاصره باز نخواهد گشت.

در همان زمان، متحدان بایدن از انتقاد دموکراتیک از موانع کاخ سفید برای آزمایش و انزوا ناامید شدند و معتقد بودند که این حملات درون حزبی تنها پیام های جمهوری خواهان را تقویت می کند.

برخی از حامیان بایدن از سناتورها خواسته اند تا مقامات ارشد بهداشت عمومی را برای جلسات استماع منظم بیاورند، و می گویند که این کار کمی انجام می دهد اما به جمهوری خواهان بستری برای تقویت انتقادهای ناجوانمردانه می دهد.

جلسات کمیته بهداشت سنا اغلب تحت سلطه حملات اشتباه اما تیتربرانگیز سناتور رند پل (R-Ky) به آنتونی فائوچی، کارشناس برجسته دولتی در زمینه بیماری‌های عفونی است – حملاتی که متحدان بایدن می‌گویند ممکن است دولت را مجبور به صرف وقت کند. برای سرکوب اطلاعات نادرست و محافظت از کارکنان خود. یکی از آشنایان با این موضوع گفت که این نارضایتی به دموکرات‌ها در پانل سنا گزارش شده است، اگرچه بعید است که تغییری در عملکرد کمیته ایجاد کند.

یکی از دستیاران کمیسیون دموکرات که خواست نامش فاش نشود، جلسه استماع پانل سلامت به ریاست سناتور پتی موری (D-Wash.) را فرصتی برای رئیس جمهور برای منفجر کردن “اطلاعات نادرست جناح راست” و مخالفت جمهوری خواهان با سیاست های بایدن توصیف کرد. .

در دولت، کارمندان مشتاق هستند تا تمرکز خود را بر پاسخ بهداشت عمومی حفظ کنند و استدلال می کنند که بهترین کار آنها – و کل کشور – این است که افراد بیشتری را واکسینه کنند.

با این حال، سیاست چیزی بیش از حواس پرتی برای دولت است. حتی زمانی که دموکرات‌ها حملات حزب جمهوری‌خواه را غیرعلمی رد کردند، بازیگران اصلی حزب خواستار جنایت تهاجمی‌تر علیه جمهوری‌خواهان به دلیل مخالفت با سیاست‌های بایدن شدند، زیرا آنها احساس می‌کردند مسئول طولانی‌تر کردن همه‌گیری است.

برد وودهاوس، مدیر اجرایی Protect Our Care، یک سازمان سازگار با دموکرات ها، گفت: حزب جمهوری خواه “به طور فعال در حال مبارزه با برخی از تلاش های کاهش موفقیت آمیز در سراسر کشور است.” این بخشی از یک استراتژی سیاسی است.

تمرکز فزاینده جمهوری خواهان بر واکنش همه گیر بایدن در بحبوحه احیای بی رویه ویروس صورت می گیرد که روحیه ملت را تضعیف کرده و دولت را مجبور به مبارزه برای تنظیم مجدد کرده است.

در بیشتر سال اول بایدن، دموکرات‌ها متعهد شده‌اند که رای‌دهندگان به پیشرفت آشکار دولت در مبارزه با کووید پاداش می‌دهند – ارائه تریلیون‌ها دلار کمک، اجرای یک کمپین موفق واکسیناسیون و سرکوب ویروس بدون توسل به مسدود کردن. ظهور نوع دلتا و به دنبال آن Omicron، تقریباً این امید را از بین برد.

محبوبیت بایدن در حال کاهش است و تلاش‌های اولیه کاخ سفید برای طراحی چیزی که دستیاران آن را «صلاحیت دائمی» در مورد کووید می‌نامند، با سردرگمی فزاینده در مورد برنامه‌های دولت برای کنترل ویروس خارج از کنترل تحت تأثیر قرار گرفته است.

مایکل اوسترهولم، اپیدمیولوژیست در دانشگاه مینه سوتا و مشاور سابق انتقال بایدن در زمانی که مورد کووید به بالاترین حد خود رسید، گفت: «اگر به کل جهان نگاه کنید، همه مشکلات مشابهی دارند. «این زمانی است که ما فقط باید با مردم ارتباط برقرار کنیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24