چرا یک جنگ داخلی در آیداهو وجود دارد – در داخل GOP

[ad_1]

با این حال، باندی دستورات مک گین علیه دستور یک روزه را به عنوان یک «ترفند سیاسی» رد کرد. تنها فایده آنها همین است.» او به جای او چه می کرد؟ من کاری را که انجام دادم برای اتحاد مردم انجام خواهم داد. من از دفتر معاونت استانداری برای اتحاد قوه مقننه استفاده می کنم تا به پایان برسد [governor’s] او افزود که به عنوان استاندار، بر کاهش دستگاه‌های اجرایی و «بازگرداندن قدرت به قوه مقننه» در جایی که متعلق به آن است تمرکز خواهد کرد. من می‌توانم چهار سال در این زمینه وقت بگذارم و اصلاً مجبور نباشم با قوه مقننه سر و کار داشته باشم.»

در آیداهو، مانند جاهای دیگر، جمهوری خواهان تمایل دارند «کنترل محلی» را به جای دستورات عالی رتبه ایالتی و فدرال تمجید کنند. اما این اصل تنها تا زمانی اعمال می شود که مقامات محلی آنچه را که محافظه کاران می خواهند انجام دهند. برای مثال، بویز اعضای شورای شهرداری خود را انتخاب کرد که اکثریت اکثریت دموکرات او را تقویت کرد. بنابراین، در سال 2020، قانونگذاران جمهوری خواه قانونی را تصویب کردند که به همه شهرهای بیش از 100000 نفر – که در آن زمان فقط به معنای بویز بود – دستور داد تا انتخابات منطقه ای را برگزار کنند، به امید اینکه بتوانند چند کرسی داشته باشند. این می تواند عواقب ناخواسته ای داشته باشد: دو شهر دره گنج تحت سلطه جمهوری خواهان، مریدین و نامپا، از آن زمان از آستانه 100000 عبور کرده اند.

اما باندی از این جنجال صرف نظر می کند. وقتی از او پرسیده شد که آیا کنترل محلی به این معنی است که هیئت‌های مدرسه و شهرها باید آزادانه محدودیت‌های کووید را بپذیرند، او به شیوه‌ای آزادی‌خواهانه کلاسیک پاسخ داد: «کنترل محلی اصلی خود فرد است، بر زندگی و بدن خودش. هیچ نقشی برای شهری وجود ندارد که وارد شود و بگوید نمی‌توانی خانه‌ات را ترک کنی مگر اینکه نقاب بزنی.»

با این حال، چیزی متناقض در شعار او “Keep Idaho Idaho” وجود دارد. او پیشنهاد می کند که آیداهو اصلی را بازسازی کند تا آن را از دست افرادی مانند مزرعه نسل سوم آیداهو برد لیتل نجات دهد. اما خود باندی تنها شش سال و نیم پیش به آیداهو نقل مکان کرد. او در مزرعه پدرش در نوادا بزرگ شد و سپس در فینیکس زندگی کرد. او توضیح داد: «شهر در اطراف ما بزرگ شده بود. من فقط نمی خواستم فرزندانم را در شهر بزرگ کنم.» او و همسرش از ایالت به ایالت در جستجوی یک خانه جدید بازدید کردند که به گفته او هنوز “به آزادی اعتقاد دارد”. اما او شکایت می کند که «کل غرب» در حال تغییر است. “من در نوادا بزرگ شدم. من هرگز فکر نمی کردم که او دموکرات غالب باشد.” حتی یوتا در حال حاضر مبارزه خود را دارد. تبدیل می کند. یک شهردار همجنس گرا در دریاچه نمک وجود دارد. که خوبه ولی…”

وقتی خانواده باندی به امت رسیدند، می‌دانستند “این جایی است که ما باید باشیم.” آیداهو کشور زیبایی است، اما ایده زیبایی نیز هست. … آیداهو اساساً همان چیزی است که ایالات متحده بود.

به نظر نمی رسد کسی انتظار آن را داشته باشد برای پیروزی در انتخابات مقدماتی؛ به گفته یکی از عوامل سیاسی، یک نظرسنجی منتشر نشده جمهوری خواهان نشان می دهد که او از حمایت تک رقمی برخوردار است، مک گین در اواخر دهه 20 سالگی (قبل از تایید ترامپ) و کمی بیش از 60 درصد است. رایان، برادر باندی، که برای فرمانداری مستقل نوادا در سال 2018 نامزد شده است، تنها 2 درصد از این آرا را به دست آورد.

حتی اگر باندی به نوعی نامزد شود، ممکن است از حزب کمکی دریافت نکند. لونا به من گفت: “ما باید حول برنده نامزدی متحد شویم.” حتی اگر باندی باشد؟ قیافه لونا تیره شد. “او یک جمهوری خواه نیست.”

باندی گفت: “او درست می گوید، من جمهوری خواه آنها نیستم، مطمئناً.” “من هرگز نخواهم بود. من می خواهم به مردم آیداهو راه حل بدهم … آیا شما یک جمهوری خواه یا محافظه کار هستید؟ زیرا آنها یکسان نیستند، به خصوص در آیداهو در حال حاضر.

او یک تازه وارد است، باندی یک روند جمعیتی است که در حال تغییر سیاست و زندگی در حالت جواهرات است. اسمش را بگذارید «پرواز درست». از دهه 1950 تا 1980، کالیفرنیا چیزی بود که اکنون ایالت بنفش نامیده می شود. او در نیمه راه فرمانداران جمهوری خواه را انتخاب کرد و تقریباً در هر رقابت ریاست جمهوری به R رای داد. از آن زمان، کالیفرنیا به رنگ آبی عمیق درآمده است. از دست دادن جمهوری خواهان در آنجا، از دست دادن آیداهو قرمز است. جمعیت آیداهو با مهاجرت از کالیفرنیا و تا حدی کمتر از واشنگتن و اورگان، از سال 2015 افزایش یافته است و سریعتر از هر ایالت دیگر رشد کرده است.

این رشد در بویس و حومه‌ها و حومه‌های محافظه‌کار وسیع در غرب آن متمرکز است – مکان‌هایی مانند استار با جمعیت 11000 نفر، تقریباً دوبرابر جمعیت 10 سال پیش، و مریدین، دومین شهر بزرگ ایالت، که با افزایش جمعیت 1,157 درصد، از کمتر از 10,000 به نزدیک به 120,000 بین سال‌های 1990 و 2020. جمعیت همچنین در شمال دورتر پانهندل، که در سراسر مرز کانادا امتداد دارد، افزایش یافته است. در دوران اوج صنعت معدن و چوب اتحادیه، شمال دموکراتیک ترین منطقه ایالت بود. اکنون این مرکز رشدی برای شبه‌نظامیان مسلح و سیاست‌های محلی شدیدا ایدئولوژیک است، و مرکز یک جنبش دوگانگی ده ساله است که شمال غرب داخلی را به عنوان پناهگاه محافظه‌کاران مسیحی تبلیغ می‌کند.

بر اساس نظرسنجی سالانه افکار عمومی در دانشگاه ایالتی بویس، تعداد مهاجران جمهوری خواه در آیداهو حدود دو به یک از دموکرات ها بیشتر است. به جای واردات سیاست های لیبرال شهرهای ساحلی که ترک کرده اند، بسیاری از آنها با مقررات دولتی و «سوسیالیسم» در حال دود شدن هستند. آلیسیا ابوت، یک مستقل سیاسی در سندپوینت، بزرگترین شهر در شمال شهرستان بونر، گفت: “آنها می خواهند مطمئن شوند که مردم اینجا می دانند که لیبرال ها چقدر شرور هستند.” با افراط گرایی مسلح سه درصد مبارزه می کند.

کسانی که می ترسند، و کسانی که از تأثیر یک فرار مناسب استقبال می کنند، در یک نکته اتفاق نظر دارند: تازه واردان سیاست های آیداهو را بیشتر به سمت راست پیش می برند. مانند باندی، آنها به خاطر فردگرایی خام مقدس خانه جدیدشان نسبت به نوکیشان حسادت می کنند. بنیاد بانفوذ آزادی آیداهو، که قوانین و قانونگذاران را از نظر صحت محافظه کارانه بررسی می کند، اعلام می کند: «تازه در آیداهو، وفادار به آیداهو». “آیا شما یک پناهنده از کالیفرنیا یا یک پلتفرم لیبرال دیگر هستید؟” آیا برای فرار از جنون به آیداهو رفتید؟ در وب سایت خود می نویسد. به آیداهو خوش آمدید

یک صنعت پررونق املاک و مستغلات محلی در حالت آماده به کار از پرواز مناسب سود می برد. یک دلال، تاد ساویج از شرکت املاک و مستغلات Black Patriotic Black Rifle Real Estate و یک پناهنده سانفرانسیسکو که خود را “محافظه کار آزادیخواه” معرفی می کند، مجبور شد فهرستی را بررسی کند که در آن نوشته شده بود: “این ملک برای فروش در Liberty/فقط خریداران قانون اساسی است”. ، از آنجایی که سرویس چند فهرستی معتقد است این امر به معنای تعصب نسبت به مهاجران است. نگران نباش، ساویج به من گفت: “کسب و کار فوق العاده است! تمام این همه گیری واقعاً به مالکیت زمین های روستایی دامن زده است. بسیاری از مشتریان من در پلیس، آتش نشانی و پزشکی هستند. آنها در ازدحام به اینجا می آیند. آنها به قیمت املاک و مستغلات علاقه ای ندارند. آنها پول دارند که بسوزانند.»

لونا همچنین از ارسال یک “خودروی استقبال سیاسی” به این ساکنان جدید آیداهو برای اطمینان از عدم دریافت ایده نادرست در مورد جمهوری خواهان گفت: “ما می خواهیم مطمئن شویم که اولین باری که در مورد حزب جمهوری خواه در آیداهو می شنوند، این موضوع از طرف آنها است. یکی از داوطلبان ما، نه در تلویزیون و نه در روزنامه.

سوال این است که کدام حزب جمهوری؟ مراکز قدرت در Boise و Panhandle حرکت نمی کنند. این شکاف در ماه ژوئیه زمانی که کمیته مرکزی جمهوری خواه شهرستان کوتنای به اتفاق آرا یک قطعنامه قوی در حمایت از انجمن جان برچ تصویب کرد و از ایالت خواست تا آن را نیز تصویب کند، آشکار شد. (او نپذیرفت.) قطعنامه کوتنای همچنین از کسانی می خواهد که “از برنامه حزب ما حمایت نمی کنند تا از بیل بروکس الگوبرداری کنند و داوطلبانه از حزب جمهوری خواه آیداهو جدا شوند.” بروکس، یک کمیسر از شهرستان کوتنای، حزب را در اعتراض به نگرش صمیمی آن نسبت به Birchers ترک کرد، اگرچه او هنوز یک محافظه‌کار سرسخت محسوب می‌شود. او این را نشانه تغییر گسترده‌تر می‌داند: «ما ۲۰ سال پیش به اینجا آمدیم زیرا نزدیک‌ترین چیزی بود که می‌توانستیم به نورمن راکول پیدا کنیم. اکنون مردم به دنبال جورج لینکلن راکول، بنیانگذار حزب نازی آمریکا می آیند.

تازه واردها ممکن است شهرهایی را که ترک کرده‌اند محکوم کنند، اما مرزهای جنگ‌جویانه و بی‌صبر پس از شهری را به آیداهو که زمانی نرم می‌شد، بی‌صبرانه می‌آورند، بی‌صبری که در سیاست مانند ترافیک سنگین شهرهای پررونق آیداهو ظاهر می‌شود.

کریس فیلیوس، که با بروکس در کمیسیون شهرستان کوتنای خدمت می کند، گرما را احساس می کند. بر خلاف بروکس، او در حزب جمهوری خواه باقی ماند، اگرچه به گفته خودش “کمونیست، مارکسیست، سوسیالیست” خوانده می شود. فیلیوس، که 21 سال در آیداهو زندگی کرده و در اولین مهمانی چای محلی سخنرانی کرده است، نشان می دهد که سیاست او تغییر نکرده است. این حزب است. «این یک جنبش توده ای روانی است. مردم برای “آزادی” به اینجا می آیند و فکر می کنند، “نیازی نیست خودم را مبدل کنم، نیازی ندارم خوب باشم.”

او ادامه داد: “بیشتر مردم متوجه نیستند که ما فقط بودجه ادارات شهرستان ها را کنترل می کنیم.” «آنها فکر می کنند ما قانونگذار هستیم. آنها می خواهند بدانند که ما از نظر حقوق اسلحه و سقط جنین در کجا هستیم. آنها از ما می خواهند که ارزش های آنها را منعکس کنیم.”

فیلیوس دشواری متناقض حزب خود را به اختصار بیان کرد: “ما با این حکومت تک حزبی بسیار سیاسی شده ایم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaYabancı Dizi İzleturkuaz korsan taksi