ترامپ در حال ایجاد سوراخی در مناظره ریاست جمهوری 2024 است

[ad_1]

تروور پاتر، رئیس سابق کمیسیون فدرال، گفت: «اگر تصمیم بگیرند که مناظره به ضررشان است، مطمئناً شانس بهتری به نامزد می‌دهد تا بتوانند بگویند «قوانین مهمانی از پذیرش دعوت کمیته جلوگیری می‌کند». کمیسیون انتخاباتی که به عنوان مشاور ارشد در دو کمپین ریاست جمهوری جان مک کین جمهوری خواه خدمت می کرد.

او گفت که RNC در تلاش است تا “ساختار را منفجر کند و در نتیجه انتظارات از” اراده یا عدم “بحث” را تغییر دهد.

اگر پس از شکست ترامپ در سال 2020 فرصتی برای حزب جمهوری خواه وجود داشت که در انتخابات بعدی به سمت سنت گرایانه تر حرکت کند، جنگ RNC علیه کمیته مناظره به عنوان یادآوری دیگری از این خواهد بود که نفوذ رئیس جمهور سابق چقدر گسترده است – و خواهد بود. در سال 2024 تمبر بگذارد، صرف نظر از اینکه او در حال رقابت است یا خیر. کمیته مناظره توسط مقامات ارشد RNC و کمیته ملی حزب دمکرات ایجاد شد. اما این در دهه 1980 بود. حزب جمهوری خواه پوپولیست امروزی نسبت به نهادهای سیاسی سنتی بسیار بدبین است – از جمله سازمان های مستقل و غیرحزبی مانند کمیسیون، که فقط برای تسهیل بحث های عمومی انتخابات وجود دارد و هیچ بودجه ای از دولت یا هیچ حزب سیاسی، کمیته اقدام سیاسی یا نامزد دریافت نمی کند. .

جیمز دیکی، رئیس سابق جمهوری‌خواه در تگزاس، گفت: «برای یک جمهوری‌خواه متوسط، پاسخ به این اقدام، تغییری از «وقتش است» خواهد بود.

از رسانه‌ها گرفته تا دانشگاه‌ها و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، او گفت: «ما می‌بینیم که نهاد به نهاد ثابت می‌کنند که نمی‌توان به آنها اعتماد کرد. وقت آن است که یکی از آنها جریمه را پرداخت کند.”

RNC در طرحی برای تغییر قوانین حزب برای منع شرکت در مناظره‌های تحت حمایت کمیته، بر روی رئیس‌جمهور سابق قربانی کار می‌کند که به شدت از مناظره 2020 شکایت کرد و اکنون انتظار می‌رود که در سال 2024 دوباره در انتخابات شرکت کند.

اما احساسات عمومی در حزب را نیز منعکس می کند. جمهوری‌خواهان مدت‌هاست شکایت دارند که مناظره‌ها و مدیران رسانه‌های آن‌ها علیه آنها مغرضانه هستند – چیزی که سائول آنوزیس، رئیس سابق حزب جمهوری‌خواه در میشیگان، آن را «ناامیدی بسیار جدی در میان جمهوری‌خواهان به طور کلی و بسیاری از نامزدهای مبارزات انتخاباتی که ما نیستیم» نامید. مطمئناً یک معامله عادلانه است.

اسکات رید، استراتژیست جمهوری خواه که مبارزات انتخاباتی باب دول را در سال 1996 رهبری کرد، گفت: «حتی اگر RNC این کار را به این دلیل انجام داد که آنها از رفتار کمیته با ترامپ ناراحت بودند، این موضوع در حال حاضر در جریان است.»

او گفت که کمیته مناظره “بیشتر از مفید بودنش عمر می کند”.

جف رو، استراتژیست جمهوری خواه که کمپین انتخابات ریاست جمهوری 2016 سناتور تگزاس تد کروز را رهبری کرد، گفت: “روزهای بازی با غول های رسانه ای داخلی به پایان رسیده است.”

تعداد کمی از جمهوری خواهان انتظار دارند که این بحث در سال 2024 شکلی به خود نگیرد. کمیسیون همچنان می تواند RNC را نرم کند. یا می توان مناظرات را از طریق سازمان دیگری سازماندهی کرد یا از طریق مذاکرات مستقیم بین نامزد – روشی که قبل از تشکیل کمیسیون کار می کند. همانطور که دیک وادمز، رئیس جمهوری‌خواه سابق کلرادو و استراتژیست قدیمی حزب، گفت: “فکر نمی‌کنم خدا از بهشت ​​پلاک‌هایی فرستاد تا بگوید کمیته مناظره حرف آخر است.”

وی گفت: از سوی دیگر، هر بار که ترامپ را درگیر چنین مسائلی می کنید، بیش از حد می شود و فراتر می رود.

ودامز گفت: «تردیدی وجود ندارد که آنچه ترامپ می‌خواهد اساساً تشویق‌کننده‌ها هستند تا یک ناظم باشند. “و این درست نیست. فکر می کنم حد وسطی وجود دارد که باید به آن رسید.»

اما از آنجایی که کمیته همچنان مسئول فرآیند بحث است – و RNC تهدید به عقب نشینی می کند – هیچ تضمینی وجود ندارد که مصالحه حاصل شود یا بحث در سال 2024 ادامه یابد. زمانی که این کمیته تشکیل شد، کمیته مناظره تشکیل شد. گرفتار شدن در چانه زنی بین کمپین ها. و بعید است که دموکرات‌ها به جمهوری‌خواهان اجازه دهند شرایط سال 2024 را دیکته کنند، که یکی از رویارویی‌های پیش از مبارزات انتخاباتی بین احزاب را رقم خواهد زد.

پیت جیانگرکو، استراتژیست دموکرات که در 9 کمپین ریاست جمهوری حضور داشته است، می گوید: «این بخشی از جنگ حزب جمهوری خواه ترامپ علیه نهادها است. «آنها نمی خواهند همه شهروندان رای دهند. آنها فقط می خواهند رای دهندگانشان رای دهند. آنها نمی خواهند رای همه شمرده شود. … و اکنون آنها مناظره صادقانه نمی خواهند».

وی افزود: این کاملاً مطابق با تمام کارهایی است که اکنون انجام می دهند. آنها نهادها را نمی خواهند. آنها می خواهند همه چیز یک غرب وحشی و وحشی باشد.”

ترامپ، در صورت کاندیداتوری، احتمالاً از افزایش انعطاف پذیری برای بحث سود خواهد برد یا خیر. عملکرد او در اولین مناظره خود علیه بایدن در سال 2020 به طور گسترده به عنوان یک فاجعه تلقی شد و بینندگان او را هم در این مناظره و هم در مناظره دوم بازنده می دیدند. مهمتر از آن، حتی اگر مباحثات تحت حمایت کمیته در نهایت ادامه پیدا کند، انتقاد RNC از این روند به افکار عمومی ارسال شده است که اگر نامزدی حزب را نادرست معرفی کنند، جمهوری‌خواهان شکایت خواهند کرد که آنها ناعادلانه بوده‌اند.

این تاکتیکی است که مستقیماً از کتاب ترامپ گرفته شده است، مشابه روشی که رئیس جمهور وقت ماه ها قبل از انتخابات 2020 برای ایجاد بی اعتمادی نسبت به نتیجه کار کرد و بدون مدرک ادعا کرد که می تواند جعل شود.

استوارت استیونز که استراتژیست ارشد میت رامنی در سال 2012 بود و علیه انتخاب مجدد ترامپ در سال 2020 کار می کند، گفت: “ترامپ در این مناظره دستش را گرفت، بنابراین آنها می خواهند قوانین را تغییر دهند.” نمی توانند عبور کنند، بنابراین آنها می خواهند عبور را غیرقانونی کنند.”

اما این دقیقا همان جایی است که جناح جمهوریخواه ترامپ امروز قرار دارد. قبل از تسلط ترامپ بر حزب، مناظره ریاست جمهوری – و به طور کلی انتخابات عمومی – به عنوان فرصتی برای جذب رای دهندگان میانه رو و مستقل یا دیگر رای دهندگان متاخر تلقی می شد که هنوز می توانستند در پایان مبارزات انتخاباتی متقاعد شوند.

اما تا حدی به دلیل قوانین رای گیری که در بحبوحه همه گیری کووید تغییر کرد، اولین مناظره در سال 2020 برگزار نشد تا اینکه بیش از 1.2 میلیون برگه رای منتشر شد و میلیون ها آمریکایی دیگر قبلاً تصمیم گرفته بودند – یک شکایت از RNC که می خواهد بازداشت شود. زودتر و حزب جمهوری‌خواه امروزی که از دهه 1990 تنها یک بار آرای مردم را به دست آورد، در مبارزات انتخاباتی مجدد جورج دبلیو بوش در سال 2004، دیگر رای‌دهندگان میانه‌رو را مانند گذشته مورد آزار و اذیت قرار نمی‌دهد، بلکه ضرورت خود را در انتخابات ملی به سمتی تغییر می‌دهد. گسترش پایه آن

برای پوپولیستی مانند ترامپ، انتقاد از کمیته مناظره و مدیران رسانه های آن ممکن است ارزشمندتر از مناظره باشد.

کرک آدامز، سخنگوی سابق ایالت جمهوری خواه آریزونا، جایی که ترامپ اولین گردهمایی سال خود را روز شنبه در آنجا برگزار کرد، گفت: «این نوعی آزمون تورنسل است. اخبار خود را از کجا دریافت می کنید و با چه سازمان هایی صحبت می کنید و با آنها مشارکت می کنید، به ویژه در جناح راست افراطی ترامپ؟

او گفت که خطر برای جمهوری خواهان این است که “رویکرد محدود حزب به پیام” ممکن است در ایالت های متزلزلی که در آن انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری می شود، شکست بخورد.

مشخص نیست که اگر بحث سنتی ادامه پیدا نکند، چه تعداد رای دهنده از دست خواهند داد. آنها معمولاً در انتخابات تعیین کننده نیستند و اکثر بینندگان اولین مناظره را در سال 2020 ترک کرده اند و صرفاً احساس “آزار” می کنند.

با این حال، انتخابات اغلب با اختلاف اندکی برنده و شکست می‌خورد و مایکل برادکورب، معاون سابق رئیس‌جمهور حزب جمهوری‌خواه مینه‌سوتا، گفت که حزب جمهوری‌خواه “با استفاده نکردن از هر فرصتی برای رساندن پیام خود به رای دهندگان اشتباه می‌کند.”

او گفت: «من فکر می‌کنم که حتی سرگرم کردن احتمال شرکت نکردن نامزدهای جمهوری‌خواه در مناظره ریاست‌جمهوری دیوانه‌کننده است. “اگر کاندیدای انتخابات می شوید و دست نمی دهید، نوزادان را نمی بوسید یا به مناظره نمی روید، باید به شما بگویم که فکر نمی کنم خوب عمل کنید.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrasweet bonanzaaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü