یک پلیس بازنشسته طرفدار تجارت در چند هفته اول به عنوان شهردار باعث خیزش لیبرال شد

[ad_1]

این پویایی که پس از رقابت شدیدی برای شورای شهر در حال شکل گیری است، در شرایطی که اکثر شهرداران در راس قدرت قرار دارند، تهدیدی برای چالش های سیاسی بر دوش قوه مجریه جدید شهر خواهد بود.

استنلی فریتز، مدیر سیاسی و مدیر مبارزات انتخاباتی سیتیزن اکشن نیویورک، یک سازمان غیرانتفاعی چپ‌گرا، گفت: «او اولین انتخاب من نبود. «من نگرانی جدی در مورد نزدیکی او به نیروی پلیس دارم [Police Benevolent Association] پرزیدنت پت لینچ که در بهترین حالت با سیاهپوستان و قهوه‌ای‌ها خیلی دوستانه نیست و در بدترین حالت یک حامی سرسخت سفیدپوست است.

با این حال، من می خواهم موفقیت او را ببینم، زیرا اگر او خوب کار کند، شهر خوب است. اما نگرش کلی او نسبت به مترقیان نگران کننده است، “فریتز گفت.

فریتز نیز مانند آدامز یک مرد سیاهپوست است که بر نابرابری های نژادی در نیویورک تمرکز دارد. اما وقتی او و حامیان لیبرال‌اش راه‌حل‌هایی را در نیروهای پلیس کوچک‌تر و محدودیت‌ها در پروژه‌های املاک و مستغلات دیدند، آدامز رویکرد متفاوتی را نشان داد. شهردار جدید، یک دموکرات که طی هفت سال در دهه 1990 به حزب جمهوری‌خواه پیوست، می‌خواهد پلیس‌های بیشتری در میان افزایش تیراندازی‌ها گشت‌زنی کنند و مشتاق توسعه است.

این تنش در شورای شهر 51 عضوی ظاهر می شود، مجلسی که در این ماه از یک بلوک مترقی قوی متشکل از حدود 10 نماینده استقبال کرد.

در مقابل این پس‌زمینه، مذاکرات بودجه‌ای ظاهر می‌شود که احتمالاً سختی اردوهای دوئل برای تأمین بودجه پلیس نیویورک را آزمایش می‌کند، زیرا آدامز به دنبال افزایش حضور پلیس در متروها و خیابان‌های خطرناک‌تر شهر است. او همچنین تمایل به توسعه بیشتر املاک و مستغلات در شهر و پذیرش مدارس منشور را نشان داد – مشکلاتی که تهدیدی برای تضعیف روابط او با دموکرات‌های افراطی چپ است.

کامیل ریورا، مشاور سیاسی مترقی که برای مخالف کار می کند، گفت: “من فکر می کنم که تعدادی از گروه های مترقی و مقامات منتخب از دادن این ماه عسل یا مهلت به او دست می کشند، زیرا او آن را قبول نمی کند.” . .

اصطکاک های نشان داده شده منعکس کننده خصومت ملی در حزب دمکرات بین چپ و میانه رو است که اخیراً بر سر درخواست برای کاهش بودجه پلیس بوده است.

آدامز، یک افسر پلیس 22 ساله که کمپینی برای مبارزه با جرم و جنایت را رهبری می کند، روی حمایت گروه مهمی از اعضای شورا از هر دو حزب حساب می کند. یا نظرات او را در مورد پلیس به اشتراک می گذارند، یا مایل به مصالحه در مورد موضوع مشترک او هستند. POLITICO با هشت عضو صحبت کرد که اکثر آنها تمایل خود را برای ایجاد روابط سازنده با شهردار جدید علیرغم اختلافات ایدئولوژیک ابراز کردند.

ما علاقه ای به مبارزه با دولت او نداریم. دیانا آیالا، عضو شورای دموکراتیک برونکس، که پس از ابراز نگرانی تیم آدامز در مورد موقعیت مرکزی خود در دستور کار پلیس خود، نامزدی وی با شکست مواجه شد، گفت: ما می خواهیم با هم کار کنیم، و فکر می کنم در مورد آن صادق بوده ایم. «ما مخالفت‌های شدیدی در مورد برخی مسائل داریم و خوب است که بتوانیم بنشینیم و در بزرگسالی درباره آنها بحث کنیم، اما فکر نمی‌کنم در نهایت اختلافات بین دو طرف شهرداری کمکی کند. “

اما حتی قبل از اینکه در شب سال نو سوگند یاد کند، آدامز قبلاً این کار را انجام داده بود ترقی خواهان و توده دمکرات های خشمگین وعده لغو ممنوعیت انزوا در زندان های جزیره رایکرز. و هفته گذشته اوکاسیو کورتز علناً شهردار جدید را مجازات کرد در مورد تعیین دانکین «سرآشپزها و کارمندان دوناتز به عنوان کارگران کم مهارت». (او بعداً اوکاسیو-کورتز را به عنوان “کلمه پلیس” مورد تمسخر قرار داد و گفت که منظورش “کارگران کم دستمزد” است.) در نهایت، قانونگذاران چپگرای شهری و ایالتی. از او بخواهید که امکان آموزش از راه دور را برای دانش آموزان بازگرداند، که قبل از موافقت با بررسی این رویکرد پس از فشارهای صنفی معلمان مخالفت کرد.

با وجود تنش اولیه، آدامز استفان رینگل، عضو ارشد شورای شهر، تصویری تسبیح از روابط نوپا ترسیم کرد و به دوستی بین شهردار و رئیس جمهور جدید آدرین آدامز، علیرغم تلاش های ناموفق او برای تعیین متحد دیگر اشاره کرد.

رینگل گفت: «شهردار آدامز از دولت با مشارکت رئیس جمهور آدامز و شورای شهر هیجان زده است. او از روابط نزدیک با ائتلاف گسترده ای از اعضای شورا از سراسر طیف ایدئولوژیک برخوردار است و آماده است با هر کسی که واقعاً می خواهد با او پشت میز بنشیند تا روی مشکلات پیش روی شهر ما کار کند، همکاری کند. وقتی کمپین تمام شد، مدیریت شروع می شود [and] ما آماده حکومت هستیم.»

حرفه ای های مترقی، به درجات مختلف، کمتر متقاعد شده اند.

بیل نیهارد، مشاور جناح چپ که به عنوان منشی سابق شهردار سابق بیل دی بلازیو کار می کرد، تمایلی به رئیس سابق خود برای شهردار جدید نداشت.

«او محافظه‌کار است. نیهارد به پولیتیکو گفت: این هفته اول محافظه کارانه و مشکل ساز بود. “او نشان می دهد که این یک مأموریت محافظه کارانه خواهد بود، که باید واقعاً نظارت دقیقی داشته باشد و شورای شهرداری باید آماده اصرار بر آن باشد.

نیدارد گفت که موضع آدامز در مورد انزوا – که تیم شهردار می‌گفتند ظریف‌تر از اخبار است – با مخالفت آدرین آدامز، یک دموکرات نسبتا میانه‌رو مواجه شد.
در 21 دسامبر، سخنران و اکثریت شورا ارسال الف حرف به شهردار و بیان نگرانی های خود. پیام مورد استقبال قرار نگرفت.

“از کسانی که این موضوع را رمانتیک می کنند، می خواهم که یک هفته را در جزیره رایکرز بگذرانند. زمانی را در آنجا بگذرانید. بعد میری بیرون و بهم میگی خطرناکه [people] او باید بالا و پایین برود و مسئولیتی را بر عهده نگیرد، “آدامز گفت.

دعوای درون حزبی کمی غیر متعارف است: آدامز، دومین شهردار سیاهپوست شهر که با حمایت عمیق اتحادیه پیروز شد، اغلب از دوران خود به عنوان ظرفشویی و یکی از شش فرزندی که مادر مجردشان با دستمزد کم کار می کرد صحبت می کند. بیوگرافی او او را به یک هدف ناجور برای چپ تبدیل می کند، همانطور که او به خوبی می داند.

«من ظرفشویی بودم. شب به مدرسه رفتم. آدامز هفته گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی هنگامی که از اوکاسیو کورتز به اظهاراتش در مورد “کارگران کم مهارت” پرسیده شد، گفت: مادرم آشپز مرکز روزانه بود. «یقه‌های آبی این شهر را به شیوه‌ای واقعی و سازنده اداره می‌کنند. بنابراین کلمه پلیس سعی خواهد کرد انتقاد کند. اریک بسیار متمرکز و منظم است و توئیتر حواسش را پرت نخواهد کرد.”

و پس از دریافت نامه از شورا، اشاره کرد که سیاستمدارانی که تجربه ای در اجرای قانون ندارند، حق اعتراض به آن را ندارند.

تنها چیزی که با همه کسانی که نامه را امضا کرده اند و اریک آدامز متفاوت است؟ وی گفت: من 22 سال جلیقه ضد گلوله پوشیدم و از مردم این شهر محافظت کردم. و وقتی این کار را کردید، آنگاه حق دارید از من در مورد ایمنی و امنیت عمومی سؤال بپرسید.»

سیاستمداران آدامز او را در میان دموکرات‌های میانه‌رو و جمهوری‌خواهان دوست داشتند که منبع دیگری برای تحقیر قانون‌گذاران چپ‌گرا بود. به عنوان مثال، جف یاس، میلیاردر جمهوری خواه، برای حمایت از نامزدی آدامز، 500000 دلار به یک کمیته اقدام سیاسی داد. و پس از پیروزی در انتخابات، شهردار جدید مورد تمجید حامیان در مدار رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ – از جمله پسرش قرار گرفت.

اریک ترامپ گفت: داشتن یک شهردار جدید در نیویورک که می خواهد با جرم و جنایت مبارزه کند و مدارس را باز نگه دارد، بسیار عالی است. توییت ها در 3 ژانویه “ای کاش [Eric Adams] شانس باور نکردنی! این یک نفس تازه برای نیویورک است.

آدامز به همین شکل پاسخ داد و در جمع آوری کمک های مالی، مهمانی ها و شام هایی که توسط جمهوری خواهان ترتیب داده شده بود، ظاهر شد. او همچنین مشاغل برجسته ای را در تالار شهر به دو عضو GOP داد: اولی اریک اولریش، عضو شورای شهر، که از ترامپ حمایت می کرد، و رئیس جمهور سابق استاتن آیلند، جیمی اودو، مردی از نظر سیاسی میانه رو که روابط خوبی با دی بلازیو نیز داشت.

تیفانی کابان، دموکرات کوئینز، یکی از اعضای سوسیالیست های دموکرات آمریکا، گفت که شورا امیدوار است با آدامز برای اهداف مشترک همکاری کند، اما قول داد که خط را در مورد مسائل کلیدی حفظ کند.

کابان گفت: «این ارگان برای بررسی وضعیت دولت و مدیریت شهردار وجود دارد. و من فکر می کنم که ما شاهد تنش های زیادی خواهیم بود، به خصوص با پلیس.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksibirthday giftMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme