کریستی نوم در یک کشتی موشکی سیاسی است. اما فاجعه را رد نکنید.

[ad_1]

تافی هاوارد، قانونگذار آمریکایی و تندرو محافظه کار که با نوح درگیر شد و داستی جانسون، نماینده جمهوری خواه کنگره ایالت را در انتخابات مقدماتی امسال به چالش کشید، گفت: «او فرمانداری نیست که فکر می کند باشد.

هاوارد گفت: “همه می گویند ما فرماندار شما را دوست داریم، او ایالت شما را تعطیل نکرده است.” محافظه کاران مجلس کسانی هستند که دولت را نبستند. ما آن را به گوشه ای هل دادیم.

«او یک سیاستمدار است. هاوارد گفت: «جایی می‌رود که باد می‌وزد».

دیدگاه هاوارد از نوح اکنون در اقلیت است. بر اساس گزارش Morning Consult، میزان محبوبیت فرماندار در میان جمهوریخواهان داکوتای جنوبی، سال گذشته 8 درصد افزایش یافت و به 86 درصد رسید. و پس از نزدیک به دو سال تماشای مخالفت او با محاصره – از جمله برخی از پیشنهادات جمهوری خواهان – اعتبار او در رویکرد محافظه کارانه اش نسبت به کووید قوی به نظر می رسد. در سیوکس فالز، پل تن هاکن، شهردار جمهوری خواه، که در سال 2020 علناً خواستار سرپناهی شد، که او را در مقابل نوح قرار داد، شروع به صحبت با من کرد و گفت: “من علاقه ای به ضربه زدن به بخشی از فرماندارمان ندارم.”

تن هاکن گفت: “من فکر می کنم در برخی از نقاط کشور تقریباً حسادت وجود دارد: “ما باید ماسک بزنیم و باید این کارها را انجام دهیم، پس شما نیز انجام دهید.” «در داکوتای جنوبی، ما یک ایالت نسبتاً ساده‌ای هستیم، و بنابراین وقتی فردی مانند فرماندار ما توجه ملی را به خود جلب می‌کند و شروع به جلب توجه می‌کند»، برخی از مردم آن را دوست ندارند.

او گفت: «او خانم سرسختی است، زیرا این خانم بیش از هر سیاستمداری که در سطح او دیده‌ام مزخرف می‌شود. سال سختی بود و فقط ماندگار است.”

TenHaken Noem بیش از Covid وجود دارد. او او را “زنی با ایمان”، “زنی با ارزش ها” و سیاستمداری توصیف کرد که “قلب حفظ چیزی را دارد که داکوتای جنوبی را بزرگ کرده است – فضای باز، شکار، آزادی.” او به یاد می آورد که زمانی که نوم برای دور زدن آسیب پس از گردباد شهر در سال 2019 از سیو فالز بازدید کرد، از کفش های کتانی نوبل خود به او تعارف کرد. هفته بعد، او یک جفت به اندازه او برای او فرستاد.

او گفت: «به خودم گفتم وای، چه کار فوق‌العاده فکر شده‌ای در میان این هرج و مرج انجام می‌شود. “این کشور کریستی نوم است که من می خواهم مردم بیشتری آن را ببینند.

نوح کفش کتانی نپوشیده بوداما چکمه، یک ژاکت جین و دستکش مشکی هنگامی که در روز حراج به بروکینگز برای رژه پرطرفدار روز سرگردان در داکوتای جنوبی به سیو فالز رفت.

همانطور که جانسون جمهوری خواهان را از دانشگاه گرد هم آورد – “انرژی خوب – من آن را دوست دارم!” و تیون جلوتر رفت، نوم از مسیر رژه عبور کرد، از همبرگرفروشی نیک، شرکت مبلمان بروکینگز، و میخانه خیابان اصلی گذشت.

“چطور هستید؟” او می‌پرسید: «حالت خوب است؟» به چند زن جوان گفت: «پسرها گرم بمانید» و وقتی به پنج دختر کوچک سلام کرد، پنج دختر را به آنها داد.

نوم گفت: «به این همه دختر نگاه کن. “دوستش دارم!”

پاسخ نوح از پیاده روها گاهی اوقات نفرت انگیز بود. دانشجویی بر سر او فریاد زد: «کریستی، تو خیلی باحالی!» مردی که با زن دیگری ایستاده بود، او را صدا زد.

اما پس از آن دو دختر نوجوان آمدند که وقتی نوم را در حال عبور دیدند از یک فروشگاه بیرون آمدند و او را تا انتهای مسیر رژه دنبال کردند، جایی که منتظر بودند تا قبل از سوار شدن به پشت جیپ با او عکس بگیرند. یک زن مسن به نوم گفت: “ما به تو خیلی افتخار می کنیم” در حالی که لیک والد، یک نوجوان 15 ساله با صفحه طرفداران نوح در اینستاگرام، از صندلی خود بیرون پرید تا با پیراهن Noem-DeSantis 24 با او عکس بگیرد. . .

وقتی مرد مسن‌تری فریاد زد: «کریستی برای رئیس‌جمهور!» او کمی مچش را تکان داد و گفت: «نکن».

در خارج از داکوتای جنوبی، جمهوری خواهان پتانسیل هایی برای نوح می بینند – اگر ترامپ در سال 2024 نامزد نشود، به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری، یا در صورت نامزدی، به عنوان معاون رئیس جمهور آینده. چندین مقام حزب شهرستانی در اولین نامزدهای آیووا، کارولینای جنوبی، و نوادا به من گفته اند که سعی کرده اند یا می خواهند آن را برای رویدادها رزرو کنند. در نوادا، مایکل مک‌دونالد، رئیس‌جمهور ایالات متحده، گفت که وقتی از فعالان در مورد اینکه چه کسی باید رهبری حزب را رهبری کند، نظرسنجی کرد، «همه می‌گویند کریستی نوم».

اما نشانه هایی وجود دارد که نوح در حال حاضر از خستگی جامعه از سیاست همه گیر رنج می برد – و شکست آن در برجسته شدن با چیز جدید. در فوریه 2021، یک نظرسنجی کاه توسط CPAC، هر چند اندازه گیری محدودی از احساسات فعالان حزب جمهوری خواه، نشان داد که نوح در یک انتخابات ریاست جمهوری فرضی در سال 2024، که در آن ترامپ دوباره نامزد نشد، رتبه دوم را پس از دیسانتیس کسب کرد. جیم مک لافلین، جامعه‌شناسی که این نظرسنجی را انجام داد، در آن زمان او را یک ستاره راک نامید. در نشست CPAC در جولای گذشته، نوم به 3 درصد کاهش یافت. در برخی از نظرسنجی های ملی، تقریباً هرگز ثبت نشده است.

نوم هر کاری که فرماندار یک ایالت کوچک می تواند انجام دهد تا دوباره به گفتگوی ملی بپیوندد، انجام می دهد. ماه گذشته، برای افزایش اعتماد به نفس خود در جنگ بزرگ فرهنگی حزب جمهوری خواه، او لایحه ای را تصویب کرد که تدریس نظریه نژادی انتقادی در مدارس داکوتای جنوبی را ممنوع می کرد تا دستورات اجرایی آن برای زنان و دختران تراجنسیتی در ورزش تدوین شود. فرصتی برای دعا در ابتدای هر روز مدرسه. او در سخنرانی خود در روز سه‌شنبه به ایالت با تشویق ایستاده، قول داد قانونی را برای ممنوعیت سقط جنین به محض تشخیص نبض جنین معرفی کند و پیشنهاد لغو هزینه‌های مجوزهای اسلحه مخفی در ایالت را داد.

صبح، او به همراه بن کارسون، وزیر سابق مسکن و شهرسازی، در برنامه فاکس ظاهر شد تا وعده‌های الهام‌گرفته از ترامپ را در میان وعده‌های دیگر، برای «بازگرداندن آموزش صادقانه و میهن‌پرستانه‌ای که او در فرزندانمان پرورش می‌دهد» ترویج کند.» عشق عمیق به ما. کشور. ” برای یک فیلم تلویزیونی خوب بود، اما به سختی می توان جمهوری خواه را پیدا کرد نیست در مورد سقط جنین یا متمم دوم یا نظریه انتقادی نژادی صحبت می کرد، و پیر وقتی که نوئم، که به عنوان اولین نامزد امضاکننده سند برجسته است، از کارسون دعوت کرد تا در آدرس ایالتی خود شرکت کند و او را به عنوان “دوست و قهرمان من به تنهایی” به تصویر کشید، به تمسخر گفت. “تو هستی.”

یکی از حامیان قدیمی جمهوری خواه به سیاستمداران داکوتای جنوبی، از جمله نوح، گفت: «او تمام تلاش خود را می کند تا در سال 2024 به صحنه ملی برسد یا در کابینه منصوب شود. اما بدون کووید، به نظر می رسد که او در حال مبارزه است.

نوح ممکن است هنوز بتواند بر آن غلبه کند اهمیت رو به کاهش همه گیری صبح روز بعد از حراج در سیو فالز، زمانی که مهمانان نوح شروع به بررسی و گرفتن پروازهای خارج از شهر کردند، دن جنتر، که در انتخابات 2020 ریاست ائتلاف ترامپ را با عنوان “ورزشکاران برای ترامپ” بر عهده داشت، در رستوران هتل صبحانه خورد. جنتر، رئیس و مدیر عامل RNC Genter Capital Management مستقر در لس آنجلس، نوح را یک سیاستمدار “ویژه” با “خودآگاهی قوی” توصیف کرد.

او گفت: “تا زمانی که او در زمان مناسب در مکان مناسب باشد، او یک کاندیدای زن است که می تواند یک بلیط را پر کند.” «زنان را می کشاند و ارزش های خانوادگی را که حزب جمهوری خواه با آن ها مبارزه می کند، می کشاند.

گنتر گفت، در کوتاه مدت، نوح فاقد شهرت و شبکه جمع آوری کمک های مالی است که برخی از نامزدهای بالقوه دیگر قبلاً ایجاد کرده اند. وی افزود: شما برای همیشه نمی توانید سیاست کووید را مدیریت کنید.

اما انتخابات ریاست جمهوری دو سال دیگر نیست. و 2024 آخرین شلیک نوح نخواهد بود. او یک نسل جوانتر از ترامپ و بایدن است.

وقتی از جنتر پرسیدم ممکن است برای نوح چه اتفاقی بیفتد، او شانه هایش را بالا انداخت.

او گفت: «هنوز یک ربع قرن از زندگی سیاسی باقی مانده است. مسیر زیادی دارد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrasweet bonanzaaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü