نظر جایی که چشم انداز MLK شروع به تحقق می کند

[ad_1]

و با این حال مکان هایی وجود دارند که با این روندها مخالف هستند. در این روز از MLK، ارزش توجه به جوامع محلی را دارد، جایی که فرآیندهای محاسبه نژادی مشابه آنچه توسط کینگ تصور می شود، در حال وقوع است. شهرها بیش از هر دولت دیگری که رای دهندگان نمایندگانی به آن می فرستند، در کفاره گناهان نژادی گذشته پیشقدم می شوند و تلاش می کنند جدایی مستمری را که برای برخی فرصت ایجاد می کند و برای بسیاری دیگر سلب می کند، بشکنند.

این جوامع ممکن است استثنا باشند، اما آنها نمونه‌های الهام‌بخشی را ارائه می‌دهند که چه اتفاقی می‌افتد زمانی که افراد خوب در این کار مشارکت کنند – یادآوری این که یک تعطیلات واقعی MLK چگونه ممکن است به نظر برسد. این تعطیلات بسیار بیشتر از یک روز کاری، فراخوانی سالانه از مردم است تا بیش از نشان دادن نشانه های زیبا برای قدردانی از زندگی سیاه پوستان، علم یا عشق انجام دهند. برای نشان دادن باید در یک ائتلاف عمل کنید.

چرا شهرها پیشرو هستند؟ مانند دوران بی تحرکی حقوق مدنی، که در آن سیاه‌پوستان آمریکایی از سرتاسر جنوب خواستار غذا خوردن، خرید و رفتن به جایی که می‌خواستند، سنت طولانی حمایت از تغییرات رادیکال وجود دارد که از نزدیک خانه شروع می‌شود. روث ویلسون گیلمور، جغرافی‌دان و طرفدار لغو زندان‌ها، خواستار «جغرافیای لغو» شد، که با این فرض داخلی شروع می‌شود که آزادی یک مکان است. از نظر گیلمور، این به معنای «در دنیا بودن در تلاش برای هر چیز کوچک» برای ایجاد نظم اجتماعی جدید در مکان‌هایی است که در آن زندگی می‌کنیم.

به همین ترتیب در کار ابداعی خود بازسازی سیاه پوستان در آمریکا، WEB Du Bois عبارت “دموکراسی را باید لغو کرد” ابداع کرد و استدلال کرد که برده داری و برتری نمی تواند بدون ایجاد نهادهای دموکراتیک جدید لغو شود. با اعمال این در مورد شهرها، ایده این است که سیاست‌های بدون محدودیت توسط ساختارهایی که اراده مردم را سرکوب می‌کنند، می‌توانند آزمایشگاه‌های واقعی برای دموکراسی، به‌ویژه نوآوری در برابری نژادی، نسخه مترقی فدرالیسم که اغلب توسط راست‌ها حمایت می‌شود، باشد.

تا به امروز، این نوع نوآوری عمدتاً در شهرهای مترقی رخ داده است که توسط قانونگذاران ایالتی مانعی ندارند. اکثر چنین مکان‌هایی دارای جمعیت‌های متنوعی هستند و توده‌ای مهم از سفیدپوستان با فرهنگ فرهنگی به رای‌دهندگان آسیایی، سیاه‌پوست، بومی، آمریکای لاتین و چند نژادی می‌پیوندند تا اکثریت‌های سیاسی را ایجاد کنند که از عدالت و برابری حمایت می‌کنند.

از جمله نمونه هایی که به من امیدواری می دهد: شهرستان لس آنجلس، با حمایت قانون ایالتی، اخیراً یک ملک درجه یک در کنار اقیانوس معروف به ساحل بروس را به نوادگان یک زوج سیاهپوست آمریکایی که زمین به اشتباه یک قرن پیش از آن گرفته شده بود، بازگرداند. نزدیکی سانتا مونیکا اخیراً دسترسی به مسکن مقرون به صرفه را برای نوادگان تقریباً 600 خانواده سیاه‌پوست که در دهه 1950 با چمن‌زنی بین ایالتی 10 در محله‌های خود از خانه‌های خود بیرون رانده شدند، اولویت داد. ایوانستون، ایلینویز، برنامه ای را برای تعمیر مسکن برای خانواده های سیاه پوستی که عمداً از اعمال نژادپرستانه و منطقه بندی محروم شده اند از سال 1919 تا 1969 آسیب دیده اند. این اولین سیاست ملموس ناشی از قطعنامه شورای شهر در سال 2019 برای پایان دادن به نژادپرستی ساختاری و دستیابی به برابری نژادی بود. ”

حتی در سال 2018، مینیاپولیس منطقه بندی مسکن تک خانواده را لغو کرد، سیاستی که تا حدودی با حفظ مسکن مقرون به صرفه در خارج از جوامع مرفه، جداسازی نژادی و طبقاتی را در سراسر کشور حفظ می کند. طبق قانون جدید مینیاپولیس، دوبلکس و تریپلکس را می توان در هر محله ای در شهر ساخت. قبل از این تحول، 70 درصد از زمین های شهر برای خانه های تک خانواده اختصاص داده شده بود که بخشی از میراث تبعیض نژادی شدید مینیاپولیس است. موافقان این تغییر دریایی را که با 12 رای به 1 در شورای شهر تصویب شد، با آموزش گسترده درباره تاریخ شهر بر روی خط قرمز و تفکیک عمدی پایه گذاری کردند. این شهر همچنین در حال حاضر اجازه می دهد تا مسکن های بیشتری در نزدیکی ایستگاه های حمل و نقل عمومی ساخته شود و “منطقه بندی فراگیر” را اتخاذ کرده است که به 10 درصد از واحدهای مسکونی جدید نیاز دارد تا به افراد با درآمد متوسط ​​اختصاص یابد. و مینیاپولیس بودجه را برای مبارزه با بی خانمانی و یارانه دادن به مستاجران کم درآمد افزایش داده است.

جاهای دیگر، مانند لوئیزویل، کنتاکی، ادغام مدارس را به جای رها کردن آن به شدت تشویق می کنند. همچنین جنبش نوپایی برای ترویج عدالت نژادی در بودجه شهر و برهم زدن سابقه طولانی عدم سرمایه گذاری در سیاه پوستان و جوامع اقلیت وجود دارد. و با وجود افزایش قتل در این کشور، چندین جامعه اکثریت سیاه پوست – از جمله نیوآرک، نیوجرسی، گری، ایندیانا، و ساوانا، جورجیا – جرایم خشونت آمیز را از سال 2019 تا 2020 از طریق آزمایش های اجتماعی کاهش داده اند، از جمله خلبانان درآمد پایه جهانی. استخدام مجرمان سابق. برای کمک به کاهش خشونت با اسلحه و تمرکززدایی از فقر با جابجایی مستاجران از خانه های عمومی بلندمرتبه به محله های مرفه تر. شهرهایی مانند اینها آموخته اند که استفاده از لنز مراقبت به جای شکارچی برای افرادی که در “کاپوت” به شدت پاره شده به دام افتاده اند، می تواند موثرتر و ارزان تر از پلیس و زندان انبوه باشد.

به طور نمادین و در عین حال قدرتمند، بسیاری از شهرها، از جمله نیواورلئان و اخیراً، ریچموند، ویرجینیا، مجسمه‌هایی را از مکان‌های عمومی که خائنان را به کنفدراسیون اتحادیه بالا می‌برد و به عنوان نماد برتری سفیدپوستان معرفی می‌کردند، برداشتند.

شهرهای مترقی کامل نیستند. مانند همه مبتکران، آنها اشتباه می کنند. اما مکان‌هایی که حقیقت را تصدیق می‌کنند و با سیاست‌های گذشته و حال که با آرمان‌های آمریکا در تضاد است مبارزه می‌کنند، باید تحسین شوند. این ممکن است برای افرادی که در جای دیگری زندگی می کنند و احساس می کنند که رویاهای آزادی آنها به تعویق افتاده است کمی آرامش بخش باشد. اما امیدی وجود دارد که این جنبش بتواند رشد کند: با ابزارهایی مانند وب‌سایت Mapping Inequality، بسیاری از شهروندان یا ائتلاف‌ها می‌توانند در مورد تاریخ محلی خود از جداسازی و خطوط قرمز اطلاعات کسب کنند و آگاهی را گسترش دهند، که در ایجاد انگیزه سیاسی برای تغییر بسیار مهم است.

نیروی محرکه ایجاد انجمن معشوق سلطنتی، عشق آگاپ است و باید باشد – البته تصمیمی شاد و آگاهانه برای مراقبت از دیگران. بل هوکس، نویسنده فعال فقید، در مقاله‌ای قدرتمند، استدلال می‌کند که چنین احساسی برای تغییر بسیار مهم است – که بدون «اخلاق عشقی که جهت بینش سیاسی و آرمان‌های رادیکال ما را شکل می‌دهد، ما اغلب به روشی اغوا می‌شویم. “در وفاداری پایدار به نظام های سلطه.” استفاده از کلمه “عشق” در جنبشی برای عدالت نژادی به معنای مطالبه دیدگاه کاملاً جدید و همدلانه نسبت به کسانی است که سرسختانه از انسانیت خارج می شوند.

قدرت دموکراسی چند نژادی در برخی شهرها نیاز به ادامه نبردهای گسترده تر را نفی نمی کند، به خصوص که اختلافات سمی و سرکوب رأی دهندگان دموکراسی آمریکایی را تضعیف می کند. همانطور که روز MLK به ما یادآوری می کند، کار محاسبه نژادی و آشتی ادامه دارد. برای کسانی که می خواهند تصور کنند روزی یک جامعه مورد علاقه ممکن است چگونه به نظر برسد، شهرهای آمریکا مکان خوبی برای شروع هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrasweet bonanzaaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü