“ما باید قدرت نشان دهیم”: درخواست های فزاینده ای از ایالات متحده برای جلوگیری از هکرهای روسی وجود دارد

[ad_1]

برخی از رهبران اطلاعاتی می گویند که یکی از عناصر گمشده پیام صریح واشنگتن در مورد عواقبی است که روسیه در حمله سایبری علیه اهداف مهمی مانند شبکه برق ایالات متحده با آن روبرو خواهد شد.

اگرچه من فکر می‌کنم خطوط قرمز برای چندین سال روشن بوده است – و آخرین بار در پیام رئیس جمهور به رئیس جمهور پوتین تاکید شد که تمرکز بر زیرساخت‌ها همچنان یک خط قرمز واضح برای ایالات متحده است – چیزی که کمتر واضح بود بیان این نکته خاص توسط ایالات متحده بود. مارک وارنر، رئیس سازمان اطلاعات سنا (D-Va.) در بیانیه ای به POLITICO گفت: پیامدهای عبور از این خطوط قرمز وجود دارد.

بایدن در جریان نشستی در ژنو سال گذشته، فهرستی از 16 بخش زیرساختی را که ایالات متحده مدت‌ها آن‌ها را «بحران» توصیف می‌کرد به پوتین داد و به او گفت که باید از حملات سایبری منع شوند. این فهرست گسترده شامل انرژی، سدها، غذا، بیمارستان ها، خدمات مالی، ارتباطات و امکانات دولتی است.

بایدن پس از آن به خبرنگاران گفت: «به او گفتم که ما قابلیت‌های سایبری قابل توجهی داریم و او این را می‌داند. بایدن افزود: او می داند که اقدام خواهد کرد.

اما هک کردن وب سایت های اوکراینی در روز جمعه – که نشانه های اولیه مربوط به روسیه است – نشان می دهد که پوتین ممکن است آماده آزمایش این محدودیت ها باشد.

جیم لانگوین، نماینده مجلس نمایندگان (دکتر)، رئیس کمیته فرعی امنیت سایبری مجلس نمایندگان در مورد امنیت سایبری، گفت: بایدن باید آماده واکنش تهاجمی در صورت عبور روسیه از مرز باشد.

لانژوین در اظهاراتی گفت: “اگر روسیه – یا هکرهای جنایتکار پوتین اجازه دهد تا آزادانه در داخل مرزهای خود فعالیت کنند – بیمارستان ها، تاسیسات یا دیگر زیرساخت های حیاتی آمریکا را تهدید کند، ایالات متحده باید در پاسخ به چنین تجاوزگری ظالمانه استفاده از همه ابزارهای قدرت دولتی را در نظر بگیرد.” بیانیه پنجشنبه

روسیه و سایر کشورها از جمله چین، ایران و کره شمالی در دهه گذشته تمایلی به حمله به شرکت‌ها و آژانس‌های آمریکایی نداشته و اهدافی از جمله بانک‌ها، شرکت‌های بیمه، شبکه برق و آژانس سلاح‌های هسته‌ای این کشور را هدف قرار داده‌اند.

روسیه مدت‌هاست که موقعیت خود را به عنوان یک دشمن سایبری کلیدی تثبیت کرده است و مقامات آمریکایی این کشور را به دو نقض عمده ایمیل‌های وزارت امور خارجه و همچنین سیستم پست الکترونیکی طبقه‌بندی نشده مورد استفاده ستاد مشترک ارتش متهم می‌کنند. در سال 2018، آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت هشدار داد که هکرهای روسی به طور فعال گروه‌هایی را در بخش‌های انرژی، هسته‌ای، آب، هوانوردی و بخش‌های مهم تولید هدف قرار می‌دهند.

جدی‌تر از همه، تلاش‌های گسترده روسیه برای تأثیرگذاری بر انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا بود که شامل سرقت و انتشار ایمیل‌های داخلی متعدد از حزب دموکرات و کمپین هیلاری کلینتون در ماه‌های منتهی به پیروزی ناامیدکننده دونالد ترامپ بود. باراک اوباما، رئیس جمهور وقت آمریکا، با اخراج ده ها دیپلمات روسی و اعمال تحریم ها، اما تنها پس از انتخابات، واکنش نشان داد که باعث شکایت از ترس بیش از حد دولت او شد.

دولت ترامپ بعداً اقدامات مستقیم تری علیه روسیه انجام داد، از جمله عملیات فرماندهی سایبری ایالات متحده که مزرعه ترول های مستقر در سن پترزبورگ را در دوره موقت 2018 تعطیل کرد، اما خود ترامپ با استفاده از نشست هلسینکی در سال 2018 موقعیت ایالات متحده را تضعیف کرد. پوتین گفت که معتقد نیست روسیه در مداخله سال 2016 مقصر است.

من با یکی از دوستان روسی که با FSB – سرویس امنیت فدرال روسیه – ارتباط دارد صحبت کردم و او گفت: “پس از مداخله در انتخابات 2016، ما منتظر ماندیم تا ببینیم آمریکایی ها چه کاری انجام خواهند داد در صورتی که این کار را نکنند.” جیمز لوئیس، مدیر برنامه فناوری استراتژیک در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی، گفت: ما هر کاری که لازم بود انجام دادیم، تصمیم گرفتیم که خطر را بیش از حد برآورد کنیم.

لوئیس گفت: ما باید این اعتماد را احیا کنیم. روس ها و چینی ها از ما نمی ترسند، پس چرا متوقف شویم.

بایدن و دولت او طی سال گذشته اقداماتی را برای آغاز این تلاش ها انجام داده اند. بایدن در حالی روی کار آمد که دولت همچنان در تلاش برای ارزیابی میزان کامل هک SolarWinds بود، یک تلاش جاسوسی در مقیاس بزرگ روسیه که حداقل 9 آژانس فدرال را به خطر انداخته است. اولین سال ریاست او همچنین شاهد افزایش بی‌سابقه حملات باج‌افزاری بود که بسیاری از آن‌ها شامل گروه‌های هکر روسی بودند، از جمله نقض‌هایی که باعث اختلال در عرضه بنزین و گوشت به ایالات متحده شد.

پاسخ های بایدن شامل اعمال تحریم ها علیه روسیه در ماه آوریل به دلیل SolarWinds است. کاخ سفید همچنین میزبان نشست مجازی ابتکار باج افزار در ماه اکتبر بود که بیش از 30 کشور را گرد هم آورد تا راه های مقابله با این حملات ویرانگر را مورد بحث و بررسی قرار دهند و امنیت سایبری موضوع دائمی بحث بین واشنگتن و مسکو است.

گفت‌وگوها ممکن است در مسکو پیشرفت داشته باشد و FSB روسیه روز جمعه اعلام کرد که اعضای گروه باج‌گیری REvil مرتبط با روسیه را بازداشت کرده و صدها هزار دلار به قربانیان را مصادره کرده است. این گروه با حملاتی به شرکت بزرگ فرآوری گوشت JBS و سازنده نرم افزار Kaseya در سال گذشته مرتبط بود و از جمله گروه هایی بود که دولت از مسکو خواسته بود آن ها را کنترل کند.

بعداً روز جمعه، کاخ سفید گفت هکرهای دستگیر شده شامل عامل حمله ماه مه به خط لوله استعماری، که مقامات دارک‌ساید مستقر در روسیه را مسئول آن می‌دانند، هستند.

لوئیس گفت: همه به این فکر می کنند که چگونه روس ها را دفع کنند. «بزرگترین موفقیت دولت بایدن در این تلاش جمعی بوده است، اما من فکر می کنم پوتین پیام رویدادهای مهم را درک کرده است.

دولت همچنین به خوبی از پتانسیل روسیه برای استفاده از حملات سایبری برای انتقام علیه ایالات متحده در صورت تشدید تنش ها آگاه است. اف‌بی‌آی، سیسا و آژانس امنیت ملی روز سه‌شنبه هشداری مشترک صادر کردند و تهدیدات احتمالی روسیه برای زیرساخت‌های حیاتی کشور را برجسته کردند.

روسیه توانایی خود را در از بین بردن زیرساخت های حیاتی در گذشته نشان داده است، به ویژه در اوکراین، جایی که هکرهای مرتبط با مسکو در زمستان سال 2015 نور را برای چند ساعت به یک چهارم میلیون نفر قطع کردند و به دنبال آن حمله ای مشابه در زیر انجام شد. سال

جان هالتکویست، معاون اطلاعات تهدید در گروه امنیت سایبری Mandiant، گفت که شرکت او افزایش تهاجم سایبری مرتبط با روسیه علیه اوکراین را زیر نظر دارد.

هالتکویست گفت: «ما قطعاً شاهد فعالیت‌های سایبری روسیه زیادی بوده‌ایم که اوکراین را هدف قرار داده است. “کاملاً انتظار می رود – آنها در میانه یک وضعیت بسیار پرتنش هستند. من مطمئن هستم که هر دو طرف تا آنجا که ممکن است در حال جمع آوری هستند.”

قانون‌گذاران همچنین به‌طور فزاینده‌ای خواستار بازدارندگی قوی‌تر در برابر حملات سایبری هستند، به‌ویژه که تعداد بیشتری از رای دهندگان آن‌ها قربانی حملات باج‌خواهی گروه‌های روسی می‌شوند.

“همانطور که من از سال 2018 بحث کرده ام، ایالات متحده به همراه متحدان ما باید اشکال خاص واکنش را برای مخالفان خارجی روشن کنند – آیا آنها هستند. [persona non-grata] وارنر گفت: تصمیم‌ها، تحریم‌ها، پیگرد قانونی یا تلافی‌جویانه – که با نقض خاصی از هنجارهای سایبری بین‌المللی مرتبط است.

در مجلس نمایندگان، جان کاتکو، وزیر امنیت داخلی جمهوری خواه ارشد، به نفع “سیاست های منطقی و پایبندی قوی و قوی به این سیاست ها برای اطمینان از اینکه اقدامات مخرب یا از نظر سیاسی بسیار پرهزینه یا از نظر عملیاتی غیرقابل اجرا هستند” استدلال کرد.

جمهوری خواه نیویورک گفت: «تهدیدها برای زیرساخت های حیاتی واقعی و رو به رشد هستند. تنها راه مقابله با این تهدیدها داشتن یک موقعیت امنیتی داخلی قوی است که به ما امکان می دهد بالاترین خطرات را شناسایی کرده و با صنایع خصوصی برای کاهش تا حد امکان همکاری کنیم.

کمیسیون سولاریوم سایبری کنگره همچنین به موضوع بازدارندگی پرداخت، زیرا نیازهای سایبری کشور را سنجید و در نهایت بیش از 100 توصیه را صادر کرد که منجر به اقداماتی مانند ایجاد یک مدیر ملی سایبری در کاخ سفید شد. سناتور آنگوس کینگ (آی-مین)، رئیس مشترک کمیته، ماه گذشته به پولیتیکو گفت که “بزرگترین بخش از کار ناتمام انتشار یک سیاست اعلامی روشن توسط رئیس جمهور برای بازدارندگی از فضای سایبری است.”

کینگ در جریان پرسش و پاسخ با پولیتیکو گفت: «این هنوز اتفاق نیفتاده است. وی افزود: «باید واضح و بدون ابهام باشد که اگر این کشور در فضای مجازی مورد حمله قرار گیرد، پاسخی پرهزینه برای مهاجم خواهد داشت. تا کنون در تاریخ اخیر ما اینطور نبوده است.»

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی روسیه به خبرنگاران گفت که دولت “به هر گونه تجاوز آشکاری که ممکن است رخ دهد، قاطعانه پاسخ خواهد داد.”

با این حال، ایالات متحده همچنین باید با این خطر مواجه شود که روسیه به هر گونه مجازاتی که واشنگتن برای حمله به اوکراین اعمال می کند – مانند حمله سایبری – پاسخ قوی خود را بدهد.

کریستوفر پینتر، هماهنگ کننده سابق می گوید: «این یکی از راه هایی است که روس ها از طریق آن قدرت را فرافکنی می کنند، بنابراین با توجه به وابستگی ما به شبکه های رایانه ای، قطعاً تعجب آور نیست که به تحریم هایی که آنها دوست ندارند چنین واکنشی نشان دهیم. مشکلات سایبری در وزارت امور خارجه در دولت اوباما و ترامپ.

پینتر گفت: «ما باید قدرت نشان دهیم. «شما خط قرمزها را می گذارید، می گویید کارها غیرقابل قبول است و بعد رژه می روند و این کار را می کنند، باید پاسخ دهید. شما نمی توانید به سادگی بنشینید.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24