بیت کوین در شرایط میانی شکست می خورد – POLITICO

[ad_1]

آریکا رودز، معلم مدرسه ابتدایی، براد شرمن، دموکرات اصلی جناح چپ کالیفرنیا، برجسته‌ترین منتقد ارزهای دیجیتال مجلس نمایندگان را به چالش می‌کشد تا فناوری را در دولت خود ارتقا دهد. او گفت که تا کنون چندین هزار دلار به عنوان کمک های ارزهای دیجیتال پس از در آغوش گرفتن آنها، صحبت با رای دهندگان و شنیدن شنیدن از طرفداران کریپتو که از او خواسته اند تا خود را با شرمن در مورد این موضوع متمایز کند، دریافت کرده است.

رودز، بزرگترین ارز رمزنگاری شده، گفت: «مردم رنگارنگ، زنان و مادران مجرد بیشتر و بیشتر به دنبال بیت کوین هستند. “من هرگز کسی را ندیده ام که مخالف آن باشد.”

بر اساس گزارش مرکز تحقیقات پیو، تقریباً از هر شش آمریکایی، یک نفر شخصاً روی ارزهای دیجیتال معامله، استفاده یا سرمایه گذاری کرده است که شامل 13 درصد از سفیدپوستان، 18 درصد از سیاه پوستان، 21 درصد از اسپانیایی ها و 23 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار می شود.

تا کنون، انگیزه های سیاسی در مورد ارزهای دیجیتال یک طرفه ثابت شده است. تعداد بیشتری از کاندیداها دلیلی برای پذیرش فناوری با حمایت لشکریان از مصرف کنندگان وفادار، جمع آوری جدید از اهداکنندگان تازه ثروتمند و تعداد فزاینده ای از لابی ها یافته اند تا اینکه به طور کامل آن را رد کنند.

“ببین، به نظر جالب می رسد. هر کسی دوستی دارد که از آن پول درآورده است. شرمن که خواستار ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال به دلیل سر و صدایی که باعث محبوبیت آن در بین همکارانش در هیل شده بود، گفت: یک لابیست وجود دارد که می‌خواهد من را به ناهار ببرد. از سوی دیگر، اجتناب از فناوری، چندین پاداش فوری برای نماینده کنگره به همراه داشت. او علاوه بر رویارویی با چالش بزرگی که توسط کریپتو به وجود آمده بود، الهام بخش ایجاد یک جدید شد کلاه عالی, Shut Down Sherman, “Dedicated to Downloading Crypto Enemy # 1.”

شرمن از فقدان علاقه سیاسی به آنچه که او به عنوان تهدیدهای نوظهور ارزهای دیجیتال، پتانسیل آن برای تضعیف تحریم های مالی ایالات متحده و وضعیت دلار آمریکا به عنوان یک ارز ذخیره جهانی شکایت می کند.

او گفت: «صدها میلیارد دلار برای خانواده‌های آمریکایی هزینه دارد و هیچ لابی‌گری در آن شهر وجود ندارد که از آن دفاع کند». «هیچ لابی‌گری برای فرصتی برای محاکمه جنایتکاران با تحریم مبارزه نمی‌کند.

ران هاموند، مدیر روابط دولتی در انجمن بلاک چین و مشاور HODL PAC طرفدار رمزارزها، گفت که به احتمال زیاد به جای ابراز نگرانی در مورد کریپتو، درخواست‌هایی برای مشاوره دریافت می‌کند. او گفت که مقامات کنگره از هر دو حزب درخواست کمک می‌کنند و توییت‌هایی برای روسایش می‌نویسند که طرفدار رمزنگاری هستند و می‌دانند که این موضوع می‌تواند باعث ایجاد تعامل دیوانه‌کننده در رسانه‌های اجتماعی شود.

وب‌سایت Blockchain Caucus برای کنگره، که برای ترویج فناوری حسابداری که زیربنای ارز دیجیتال است ایجاد شده است، 18 قانونگذار جمهوری‌خواه و 17 قانونگذار دموکرات را فهرست می‌کند. با این حال، شرمن تنها نیست که در مورد رونق ارزهای دیجیتال موضع سختی اتخاذ می کند.

الیزابت وارن، سناتور ماساچوست از کنگره خواست تا اقدامات بیشتری برای تنظیم این صنعت انجام دهد. او همچنین در میان دموکرات ها قرار دارد خواستار سرکوب است در مورد انتشار کربن مرتبط با برخی ارزهای رمزنگاری شده، مانند بیت کوین، که به تعداد زیادی از رایانه های تخصصی متکی است که برای حل معماهای ریاضی به عنوان بخشی از یک فرآیند انرژی بر که از شبکه خود محافظت می کند، رقابت می کنند.

هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ هر دو علیه این ارز دیجیتال به دلیل پتانسیل آن برای تضعیف سلطه جهانی دلار صحبت کرده اند.

در ماه ژوئن، ترامپ بیت کوین را به یک «کلاهبرداری» تشبیه کرد و به شبکه فاکس بیزینس گفت: «ارز این دنیا باید دلار باشد. و من فکر نمی کنم که ما نباید تمام بیت کوین های جهان را در آنجا داشته باشیم. من فکر می کنم که آنها باید آنها را بسیار بسیار بالا تنظیم کنند.”

سیاستمداران جوان کمتر احتمال دارد چنین نگرانی هایی را در اولویت قرار دهند. هاموند که پیش از این برای وارن دیویدسون از اوهایو کار می کرد، گفت: «من حتی یک جمهوری خواه زیر 50 سال را نمی شناسم که منتقد رمزارز باشد. هاموند گفت برخی از اعضای قدیمی حزب بی سر و صدا با پذیرش ارز دیجیتال مخالف بودند، اما تمایلی به ابراز مخالفت عمومی نداشتند.

فناوری حتی خانواده ترامپ را به چند نسل تقسیم کرده است. ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق، 51 ساله یک توییت ارسال کرد در این ماه به افتخار سیزدهمین تولد بیت کوین، زمانی که خط خود را از توکن های ضروری راه اندازی کرد، مجموعه های دیجیتالی که به همان فناوری بلاک چین که امکان ارزهای دیجیتال را می دهد، متکی هستند.

در حالی که کسانی که در صحنه جهانی کار می کنند به احتمال زیاد کریپتو را تهدیدی برای نظم مالی جهانی ایالات متحده می دانند، بسیاری از شهرداران – مانند اریک آدامز از نیویورک و فرانسیس سوارز از میامی – کریپتو را راهی برای جلب توجه می دانند. مشاغل بالقوه در شهرهای خود

این فناوری همچنین الهام بخش نامزدهایی است که از آن درآمد کسب کرده‌اند تا برنامه‌های اداری با مضمون رمزنگاری را سازماندهی کنند. در منطقه ششم تازه ایجاد شده اورگان، مت وست، DeFi – یا تامین مالی غیرمتمرکز، شکل جدیدی از وام دهی فعال شده توسط فناوری بلاک چین – توسعه دهنده، به عنوان طرفدار رمزارز دموکرات به دنبال نامزدی مستقل کیشوت برای ریاست جمهوری، براک پیرس، بازیگر سابق کودکان که به یک کارآفرین ارز دیجیتال تبدیل شد، دویدن مطالعه می کند برای اینکه کرسی سنای ورمونت توسط پاتریک لیهی دموکرات خالی شده است.

از آنجایی که ارزش کل ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر به بیش از 2 تریلیون دلار رسیده است، کسانی که ثروت خود را از رونق به دست آورده‌اند شروع به کاهش وزن خود به عنوان اهداکننده کردند. سال گذشته، دومین اهداکننده فردی بزرگ به تلاش‌های جو بایدن برای انتخابات ریاست‌جمهوری، سم بنکمن فرید، موسس 29 ساله صرافی ارزهای دیجیتال FTX بود. Bankman-Fried بیش از 5 میلیون دلار داد، اما علاقه زیادی به ملاقات با ذینفع سخاوت خود نشان نداد.

همانطور که کنگره و دولت بایدن به طور جدی با اثرات ارزهای دیجیتال در تعدادی از جبهه های سیاسی دست و پنجه نرم می کنند، اهداکنندگان ارز دیجیتال به طور فزاینده ای استراتژیک می شوند. در شب سال نو، جسی پاول، مدیر عامل Kraken، یک صرافی دیگر، یک فراخوان عمومی برای لیست نامزدهای حامی ارزهای دیجیتال و «دشمنان رمزنگاری» صادر کرد. روز بعد، او اعلام کرد که انجام داده است حداکثر کمک های مجاز برای 15 سیاستمدار، از جمله رودز، ماندل و وست.

سام کوپر، معاون سابق رئیس ستاد برای حمایت از ارزهای دیجیتال. تد کروز، که اکنون به مشتریان ارزهای دیجیتال در بخش خصوصی مشاوره می‌دهد، گفت که اهداکنندگان همچنان در این چرخه جهت‌گیری می‌کنند، قبل از آنچه که او انتظار دارد تلاش سازمان‌یافته‌تری در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده باشد.

تا آن زمان، کوپر گفت که انتظار دارد ارز دیجیتال از یک مشکل خاص به بخش عمده ای از کمپین تبدیل شود. آیا بیت کوین در سال 2022 به یک مشکل بزرگ تبدیل خواهد شد؟ خیر تورم و مهاجرت و چیزهایی که هر روز می بینیم خواهد بود. “اما من انتظار دارم که در سال 2024، به ویژه در سمت جمهوری خواه، این یک مشکل باشد.

بن شرکینگر فناوری، امور مالی و سیاست را برای POLITICO پوشش می دهد. او یک سرمایه گذار در ارزهای دیجیتال است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24