با متوقف ماندن قانون بایدن، دموکرات ها به خلأ سیاسی خیره می شوند

[ad_1]

کالین استراتر، نماینده دموکرات و کهنه کار کمپین های تگزاس کاخ گفت: “فکر نمی کنم هیچ یک از ما انتظار داشته باشیم که اتفاق دیگری بیفتد.” استراتر گفت که حزب در واشنگتن تا کنون “ناراضی، ضعیف و فروخته شده” بوده است. این امر باعث شده است که مخالفان ما تشویق شوند یا حامیان آنها افسرده شوند، و چشم انداز ما برای سال 2022، اگر نگوییم تیره و تار است. بنابراین ما باید کارهای زیادی انجام دهیم تا این را کشف کنیم. بهتر است چند بیل طلای لعنتی داشته باشیم.”

دموکرات‌ها شرط می‌بندند که عموم مردم برای اجرای سریع دستور کار «ساخت بازگشت بهتر» به آنها پاداش می‌دهند. بسیاری از اقلام فردی از حمایت عمومی قوی برخوردار شده‌اند، از جمله پیشنهادهایی برای کاهش حق بیمه سلامت و گسترش بلندپروازانه اعتبار مالیاتی کودکان، که قبلاً به عنوان کاهش مالیات برای طبقه متوسط ​​مطرح شده است. به گفته افراد نزدیک به کاخ سفید، شاید قوی‌ترین عنصر، توانایی دموکرات‌ها در آتش زدن جمهوری‌خواهان باشد تا شرکت‌ها را از پرداخت مالیات بالاتر برای کمک به برنامه‌های مالی بازدارند.

اما جاه‌طلبی‌های آن‌ها اواخر سال گذشته زمانی که سناتور جو مانچین (DW.Va.) گفت نمی‌تواند از آخرین تکرار این لایحه حمایت کند، به شدت کاهش یافت. با نوسانات قوانین و تمرکز کاخ سفید بر حق رای، کمپین ها حول محور دستاوردهای قبلی خود و اینکه جمهوری خواهان چگونه پیشرفت بیشتر را خنثی کرده اند، تشریح می کنند. استن گرینبرگ، کهنه کار سازمان جامعه شناسی دموکراتیک، تاکید کرد که از دست دادن لایحه اصلی می تواند به طور قابل توجهی مشکلات را برای حزب بایدن در یک محیط سیاسی چالش برانگیز افزایش دهد.

گرینبرگ، یکی از معدود مقامات سیاسی که هنوز معتقد است دموکرات‌ها می‌توانند چیزی را تصویب کنند، گفت: «اگر در مورد آنچه جمهوری‌خواهان کاهش داده‌اند صحبت کنید، نه آنچه ارائه کرده‌اید، بسیار سخت‌تر است. هزینه – از طریق کنگره طی چند ماه آینده. او گفت: «اگر این موضوع ناپدید شود، واقعاً تعریف متفاوتی از انتخابات دارید.

مقامات کاخ سفید اصرار دارند که از دست کشیدن از بسته گسترده اقلیم و هزینه های اجتماعی فاصله زیادی دارند و می گویند گفتگوها بین مقامات و طیف گسترده ای از قانونگذاران کلیدی ادامه دارد. اندرو بیتس، سخنگوی کاخ سفید گفت: «هر لایحه اقتصادی مهمی که ما تصویب کرده‌ایم، مانند طرح نجات آمریکا و قانون زیرساخت‌های دوجانبه، فراز و نشیب‌های خود را داشته است و نیازمند انجام کار بدون سروصدا است».

پنج‌شنبه شب، خود بایدن میزبان مانچین و سناتور کرستن سینما بود، دموکرات‌های میانه‌رو که دستور کار داخلی او را عمدتاً برای بحث در مورد اقدامات مربوط به حق رای به تأخیر می‌اندازند. اما وحشت از سختی‌های بزرگ‌تر هم‌اکنون در کاپیتول هیل رخ داده است، جایی که دموکرات‌ها ماه‌هاست که از همتایان خود در جاده‌ها ناامید شده‌اند.

سوزان وایلد (D-Pa.)، نماینده میدان نبرد، که از دموکرات‌ها می‌خواهد تمرکز کنند، گفت: «ما باید در حال حاضر روی طرح B کار کنیم، و اگر Build Back Better به طور کامل خراب شود، طرح B همان کاری است که انجام می‌دهیم. قوانینی که ممکن است از بسته بزرگتر بیرون بیاید، با بهداشت و مراقبت در منزل به عنوان نقطه شروع. من نمی‌خواهم در شرایطی قرار بگیرم که در تلاشیم حساب‌های فردی را پیش ببریم، که صادقانه بگویم، هیچ شانسی برای موفقیت ندارند. مثل این است که سرت را به دیوار بکوبی.»

دموکرات‌هایی که رقابت مجلس نمایندگان را در سراسر کشور تماشا می‌کنند، گفتند که در حالی که مقامات همچنان اصرار خود را برای بهبود در کوتاه‌مدت تبلیغ می‌کنند، اما انتظار دارند که تمرکز کامل‌تری بر آنچه ارائه کرده‌اند داشته باشند. آنها قصد دارند روی تصویب یک لایحه زیرساختی عظیم و بسته امدادی کووید تمرکز کنند و آن را کمک به نجات اقتصاد از اعماق همه‌گیری می‌دانند.

ما باید دستاوردهای این دولت را بپذیریم و مطمئن شویم که مردم آمریکا آنها را می بینند، می شنوند و احساس می کنند. بردلی بیچوک، یکی از بنیانگذاران و مشاور ارشد در پل آمریکایی دموکراتیک Super PAC، گفت: ما نمی توانیم در کاری که انجام نداده ایم متوقف شویم. اگر این کار را انجام دهیم، دستورات موقت بسیار دشواری خواهیم داشت.»

کار مقدماتی برای فصل مبارزات انتخاباتی بدون حضور BBB در رای گیری آخرین نشانه ای است که دموکرات ها معتقدند تلاش قانونگذاری ممکن است هرگز در جهت درست پیش نرود. این همچنین نشان می دهد که دموکرات ها چقدر زمان کمی برای فروش خود به رای دهندگان دارند. در میان دموکرات‌ها این نگرانی وجود دارد که قبل از اینکه دیدگاه رای‌دهندگان در مورد بایدن و کنگره واقعاً عملی شود، باید تبلیغات پیروزی‌های خود را آغاز کنند.

در نوادا، سناتور دموکرات، کاترین کورتس ماستو، تلاش‌هایی برای انتخاب مجدد انجام می‌دهد که به گفته مقامات حزب، بدون توجه به اینکه برای لایحه آب‌وهوا و هزینه‌های داخلی چه اتفاقی می‌افتد، تا حد زیادی دست نخورده باقی خواهد ماند. این سناتور قصد دارد به طور گسترده بر روی کار دموکرات ها برای احیای اقتصاد، معکوس کردن نرخ بالای بیکاری در دوران کووید و محافظت از صنعت گردشگری و گردشگری ایالات متحده تمرکز کند. در مورد زیرساخت ها، این سازمان بر اقداماتی مانند تأمین پول برای یک کارخانه بازیافت آب در زمینی که به صدها هزار نفر در جنوب نوادا خدمات ارائه می دهد، تمرکز دارد.

«چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توان در سطح محلی تبلیغ کرد که باید دست به کار شویم. مارتا مک کنا، یک دموکرات، با اشاره به تمام پروژه هایی که از لایحه زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری که پاییز گذشته تصویب شد، بودجه دریافت خواهند کرد، گفت: شروع شده است، اما می تواند برای یک سال تمام باشد. «ما باید بتوانیم کنفرانس های مطبوعاتی را سازماندهی کنیم و توجه را به خود جلب کنیم [the bill]هم از نظر زیرساخت های فیزیکی و هم از نظر اشتغال زایی.»

در آریزونا، مارک کلی، سناتور دموکرات، تلاش می‌کند تا با استناد به هزینه‌های زیرساختی، آتش‌سوزی‌های جنگلی و آب در ایالت خود، همراه با تعدادی از لایحه‌هایی که با جمهوری‌خواهان نوشته و حمایت مالی کرده است، قدرت‌های دو حزبی خود را برجسته کند. کلی همچنین بر روی واکسیناسیون تمرکز می کند و از محافظ صورت برای ضربه زدن به افراد انتخاب شده خود استفاده می کند.

اما این تمرکز موضعی تر را می توان تحت الشعاع الف یک بیماری همه گیر کووید-19 در حال احیا، افزایش هزینه های مواد غذایی و کالا، بدرفتاری مداوم با جهت گیری کشور و روندهای تاریخی که به شدت به ضرر حزب حاکم است. و برخی دیگر نشانه‌های اولیه مشکلات احتمالی را مشاهده می‌کنند، حتی اگر قیمت‌ها کاهش یابد و ویروس به سرعت گسترش یابد – که آمریکایی‌ها احساس می‌کنند توسط مار ناشی از موج تابستان گذشته گزیده شده‌اند و کاملا متقاعد نشده‌اند که دوباره به جنوب نخواهد رفت.

شکست واقعی در اتخاذ «ساخت بازگشت بهتر» – همراه با ناتوانی در تغییر قوانین حقوق رأی و اصلاحات پلیس – می تواند رأی دهندگان دموکرات را که معمولاً اعتمادشان به رئیس جمهور زمانی که شدیداً به آنها نیاز دارد از دست می دهند، مضطرب کند.

سناتور دیک دوربین (D-Ill.) در پاسخ به این سوال که آیا حزبش در صورت تصویب نشدن مفاد کلیدی لایحه آب و هوا و هزینه های اجتماعی با پیامدهای منفی در انتخابات مواجه خواهد شد، گفت که دموکرات ها باید بدون در نظر گرفتن یک “پیام قوی برای رای دهندگان” کار کنند. . دوربین گفت که وقتی پاییز فرا می رسد، دموکرات ها با فشار دادن انگشتانش، جمهوری خواهان را سازش ناپذیر نگه می دارد.

دوربین گفت: «ما نمی‌توانیم هر چیزی را که می‌خواستیم ارائه کنیم.

اگر استدلال‌های خود را باور کنیم، لغو Build Back Better نیز می‌تواند تلاش‌های دولت برای مبارزه با تورم را پیچیده کند. ماه‌هاست، بایدن و مقامات ارشد کاخ سفید به اقتصاددانانی اشاره کرده‌اند که می‌گویند آنطور که بدبینان از جمله مانچین می‌گویند، بازگشت بهتر به کاهش تورم کمک می‌کند، نه افزایش آن.

از سوی دیگر، اقدامات تسریع‌شده دولت برای مقابله با تورم با تردیدهای زیادی در میان رأی‌دهندگان حاضر در نظرسنجی‌های دموکرات‌ها و گروه‌های متمرکز در رقابت‌های مجلس نمایندگان و سنا مواجه است که دولت بهترین گزینه برای کاهش جهش قیمت‌ها است.

این امر باعث می‌شود برخی از اعضای حزب به این نتیجه برسند که اگر دموکرات‌ها نسخه کاهش‌یافته و هدفمندی از لایحه آب‌وهوا و هزینه‌ها را تصویب کنند، ممکن است در نهایت مجبور شوند از مانچین برای کاهش آن به محبوب‌ترین عناصر تشکر کنند.

جفری پولاک، جامعه شناس دموکرات، گفت که فقدان این انگیزه برای تحقق جدی اکنون انگیزه بیشتری برای تمرکز بر زیرساخت ها و مسائل کاغذبازی خوش بینانه، مانند افزایش مشاغل و دستمزدها دارد.

او گفت: «دستاوردهای زیادی وجود دارد که باید درباره آنها صحبت کرد. «به ویژه از دیدگاه کنگره، ما باید در مقابل رأی دهندگان یک بحث اقتصادی داشته باشیم که بگوید ما تغییری ایجاد کرده ایم و می توانیم زندگی آنها را تغییر دهیم.

پولاک افزود: «بهتر است بسازید بهتر است – خوب است در مورد تعدادی از چیزهایی که در داخل هستند صحبت کنیم. “خوب است، اما برای موفقیت لازم نیست.”

ماریان لوین در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24