ایمیل‌ها نشان می‌دهند که پیام‌های خشونت‌آمیز آنلاین قبل از شورش کنگره، توسط DHS به اشتراک گذاشته نمی‌شوند

[ad_1]

دسته ای از ایمیل های ارسال شده از ساعت 14:12 تا 3:12 بعدازظهر در 6 ژانویه 2021، نشان می دهد که در 48 ساعت قبل از حمله، افسران تصمیم گرفتند که چه چیزی را با مجریان قانون به اشتراک بگذارند و در نهایت با احتیاط عمل کردند. در برخی موارد، مقامات DHS نگران هستند که گزارش پیام های خشونت آمیز موجود در اینترنت می تواند آزادی های مدنی آمریکا را نقض کند.

در دو روز قبل از قیام، تحلیلگران اطلاعاتی «گفتگوی قابل توجهی» را در یک فروم آنلاین پیدا کردند، ایمیل‌ها نشان دادند، اما ترجیح دادند گزارش ندهند، زیرا نظراتی درباره «هذا» و در نتیجه از گفتار محافظت می‌کردند.

گزیده‌ای از ایمیل‌های داخلی DHS که قبلاً اعلام نشده بود، دریافت شده از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن با درخواست سوابق عمومی و با POLITICO به اشتراک گذاشته شد، واکنش بخش حمله کاپیتول را برجسته کنید.

سارا پک، سخنگوی DHS گفت که این وزارت در سال گذشته تغییرات قابل توجهی ایجاد کرده است و در مورد این موضوع اظهار نظری نکرد. وی در بیانیه ای گفت: «در طول سال گذشته، DHS تجزیه و تحلیل اطلاعاتی خود را به طور قابل توجهی تقویت کرده است، به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی عملیاتی را بهبود بخشیده و منابع جدیدی را برای مبارزه با افراط گرایی خشونت آمیز خانگی به عنوان بخشی از استراتژی ملی دولت بایدن برای مبارزه با تروریسم داخلی شناسایی کرده است. . به سیاست.

سخنگوی پلیس کاپیتول از اظهار نظر خودداری کرد.

فرانک اچ. تیلور که از آوریل 2014 تا ژانویه 2017 این دفتر را اداره می کرد، گفت: «چالش برای افسران اطلاعاتی این است که دائماً ارزیابی کنند که هذل گویی چیست و تهدید واقعی چیست.» و این کار آسانی نیست.

و جاوید علی، یکی از مقامات ارشد سابق مبارزه با تروریسم، گفت که این ایمیل ها بر “تنش های اطلاعاتی” در مورد نحوه به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آمریکایی ها تاکید دارند.

به گفته سه نفر از آشنایان با پروژه، این جزئیات جدید در مورد کار DHS با پیش اطلاعاتی زمانی به دست می آید که بازرس کل آن گزارشی را در مورد بررسی دفتر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در 6 ژانویه نهایی می کند. یکی از این افراد گفت: این گزارش نشان داد که آموزش تحلیلگران آژانس کافی نبوده است.

نهاد نظارت داخلی این وزارتخانه یک سال پیش پس از بازرسی نظارت آژانس از ناآرامی‌های داخلی سال 2020 در پورتلند، اورا، به نتیجه مشابهی رسید.

وال استریت ژورنال پیشتر گزارش داد که در اواخر سال 2020، پس از درگیری بین مجریان قانون و شورشیان در پورتلند، رهبران اطلاعات DHS تصمیم گرفتند قوانینی را در مورد نحوه جمع آوری اطلاعات آنلاین در مورد خشونت احتمالی توسط تحلیلگران تشدید کنند. ژورنال گزارش داد، یک روز قبل از حمله به کنگره، آژانس اطلاعاتی به سازمان های مجری قانون در سراسر کشور گفت که “هیچ چیز قابل توجهی برای گزارش وجود ندارد.”

یک سال پس از قیام، نشانه هایی وجود دارد که DHS در حال تغییر استراتژی اطلاعاتی خود است. در ماه مه، این وزارتخانه واحدی را در دفتر اطلاعات خود ایجاد کرد که به طور خاص بر تهدیدات تروریستی داخلی متمرکز بود. و الخاندرو مایورکاس، وزیر امنیت داخلی هفته گذشته به خبرنگاران گفت که این وزارتخانه بیش از 80 محصول اطلاعاتی متمرکز بر افراط گرایی خشونت آمیز داخلی در سال گذشته ارسال کرده است.

در ایمیل های تازه کشف شده دریافت شده از CREW، یک سازمان غیرانتفاعی تدریجی، نام کارکنان DHS ویرایش شده است. بیست و هشت دقیقه پس از ارسال ایمیلی که جزئیات درخواست پلیس کاپیتول برای اطلاعات را شرح می داد، یک افسر DHS گروهی از افسران را در مقر این اداره تعقیب کرد.

در این ایمیل آمده است: «درخواست به‌روزرسانی». «گروه‌ها ساختمان کنگره را نقض کرده‌اند و در روتوندا هستند. پلیس کنگره انتظار کمک دارد [National Guard] و دیگر [law enforcement] برای کمک به. با این حال، آنها هنوز هم دوست دارند بدانند آیا کسی در مورد تاکتیک هایی صحبت می کند که می تواند از یون استفاده کند [sic] آینده. متشکرم.”

سپس، در ساعت 2:58 بعد از ظهر، یکی از کارمندان نوشت که سرویس اطلاعات و تجزیه و تحلیل DHS در روزهای قبل از حمله شاهد اظهارنظرهای نگران کننده بوده است.

پنج دقیقه بعد، یک مقام ارشد اطلاعاتی علامت داد که افسران باید این اطلاعات را از پلیس کاپیتول مخفی کنند.

“لطفاً مطمئن شوید که آنها را با برچسب DHS I&A برچسب گذاری می کنیم [Intelligence and Analysis] مدیر مرکز تهدیدات فعلی و نوظهور در دفتر که نامش ویرایش شده است، گفت: فقط به صورت داخلی و ما فقط اطلاعاتی را منتقل می کنیم که آستانه های گزارش دهی را در خارج از کانال های I&A برآورده می کند.

کارگردان افزود: “اطلاعات را در داخل I&A جریان دهید، اما مطمئن شوید که قبل از به اشتراک گذاشتن این اطلاعات خارج از I&A و در نظر گرفتن قدرت ها و آستانه های خود، یک گام به عقب برداریم.”

سپس افسران در مورد آنچه که می توانند با پلیس کنگره در میان بگذارند رفت و آمد کردند.

در ساعت 15:12 آخرین ایمیل در تاپیک نوشته شده است: “فقط لطفا به من اطلاع دهید که چه چیزی را می توانم و چه چیزی را نمی توانم به اشتراک بگذارم. [law enforcement] که به آن نیاز دارند.”

موضوع به همین جا ختم می شود. این نشان نمی دهد که دفتر DHS چه اطلاعاتی را – در صورت وجود – با پلیس کنگره به اشتراک گذاشته است.

یک مقام ارشد سابق اطلاعاتی ایالات متحده که به شرط ناشناس ماندن صحبت می کرد تا آشکارا درباره این موضوع صحبت کند، گفت که این ایمیل ها نگران کننده هستند.

این مقام سابق گفت: “اگر من مسئول I&A بودم، احتیاط را به باد می دادیم تا هر آنچه می دانستیم به پلیس کنگره برسد.” “من نمی توانم بگویم که مدیریت I&A چه قصدی داشته است، اما با توجه به این سری از ایمیل ها، به نظر می رسد که آنها در به اشتراک گذاری اطلاعات لحظه ای با پلیس کنگره بسیار محتاط بوده اند.”

جوردن لیبوویتز، سخنگوی خدمه هواپیما گفت که این ایمیل ها نشان می دهد که چگونه مجریان قانون ایالات متحده تهدیدات قبل از حمله را دست کم گرفته اند.

او در بیانیه‌ای گفت: «این ایمیل‌ها چیزی را نشان می‌دهد که ما مدت‌ها به آن مشکوک بودیم: اینکه دولت از تهدید بالقوه در 6 ژانویه آگاه بود و آن را جدی نگرفت. «این که پاسخ فوری DHS در آن روز این بود که به مردم یادآوری کند که اطلاعات مربوط به تهدیدات احتمالی را به سایر سازمان‌های مجری قانون منتقل نکنند، به ویژه نگران‌کننده است.»

گزارش های دیگر این اداره از 6 ژانویه نیز مورد بازرسی قرار گرفت. در ساعت 1:40 بعد از ظهر، نیم ساعت پس از شکستن مهاجمان از موانع پلیس، مرکز عملیات ملی این وزارتخانه به روز رسانی را ارسال کرد مبنی بر اینکه “در حال حاضر هیچ رویداد جدی فعالیت غیرقانونی” در واشنگتن وجود ندارد.

و شورش کاپیتول تنها اپیزود خشونت نبود که عواقبی برای دفتر داشت. در جریان تحولات سال 2020 در پورتلند، جایی که شورشیان در حملات طولانی مدت به دادگاه فدرال شرکت داشتند، I&A گزارش‌های اطلاعاتی را برای روزنامه‌نگاران ایجاد کرد – که پاسخی سریع ایجاد کرد.

رئیس موقت بخش، چاد ولف، بیش از حد را محکوم کرد و دستور تحقیق داد و رئیس I&A برکنار شد. یک بررسی داخلی احتمالی که در 6 ژانویه سال گذشته منتشر شد، از آژانس به دلیل نداشتن برنامه آموزشی رسمی برای کارکنان کلیدی انتقاد کرد.

در حالی که انتظار می رود ناظر DHS برنامه آموزشی برنامه اطلاعاتی را مقصر بداند، برخی از کارمندان فعلی و سابق رهبری او را مقصر می دانند. تحلیلگران I&A قبل از قیام شاهد پچ پچ های نگران کننده ای در رسانه های اجتماعی بودند که به گفته آنها نه تنها مبالغه آمیز بود، بلکه یکی از مقامات DHS که با این موضوع آشنا است، گفت: «دستبند به دست» توسط مدیریت آن زمان.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24