کشتی های دریایی وارد دوره جدیدی از خودکنترلی کووید می شوند

[ad_1]

این آخرین مورد از یک سری پیام های مختلط از CDC است – نه تنها در مورد ایمن بودن سفر، بلکه در مورد بسیاری از محدودیت های دیگر کووید – زیرا آژانس با فشار Omicron مقابله می کند. این همچنین نمونه بارز تصمیمات خاردار دولت بایدن و سایر مقامات برای تقریباً دو سال در همه گیری همه گیر است، زیرا به دنبال متعادل کردن سلامت عمومی و اقتصاد هنوز شکننده است.

جاستا انکارناسیون، کمیسر بهداشت جزایر ویرجین ایالات متحده، که صلاحیت تعیین اینکه کدام کشتی ها می توانند در ایالات متحده پهلو بگیرند، گفت: ما باید توانایی های خود و نحوه محافظت از اعضای جامعه خود را ارزیابی کنیم. ما در حال مذاکره با خطوط کروز به صورت مستمر هستیم.»

دونا شالالا، وزیر سابق بهداشت و خدمات انسانی و نماینده سابق دموکرات فلوریدا، از سفرهای دریایی حمایت کرد، اما موافقت کرد که گزارش‌های CDC گیج کننده است.

شالالا گفت: “من نمی دانم چگونه آن را توصیف کنم، به جز اینکه نمی دانم چگونه تصمیمات در CDC گرفته می شود.” “من انتقادی نیستم. فقط میگم نمیفهمم فکر می‌کنم صنعت کشتی‌رانی هر کاری که ممکن است انجام داده است.»

روشل والنسکی، مدیر CDC، در جلسه استماع HELP سنا در این هفته از تصمیمات آژانس دفاع کرد و گفت که مقامات فدرال و صنعت کروز به توافقی دست یافته‌اند که با وجود Omicron سفرهای آبی را حفظ خواهد کرد.

او گفت که پس از ممنوعیت لنگر انداختن خطوط کروز در ایالات متحده توسط CDC، این صنعت “افزایش یافته است و اکنون علاقه مند به انجام و فراتر از … این دستور و همکاری ما با صنعت است.”

وضعیت کشتی کروز

در مارس 2020، صنعت سفرهای دریایی در نقطه پایینی قرار داشت و مرتباً در اخبار با داستان‌های کابوس‌آمیز در مورد اینکه کووید چگونه مسافران را از هم جدا می‌کرد، قرار داشت. کشتی های پر از مردم از بندری به بندر دیگر سفر می کردند و به دنبال خروج از پوسته بودند. Diamond Princess هفته ها در دریای ژاپن با آبروریزی نشسته بود در حالی که مسافران و خدمه آن قبل از تخلیه آلوده شده بودند.

با افزایش نگرانی ها، CDC دستوری صادر کرد که کشتی های تفریحی ثبت شده در خارج از کشور را – که بزرگترین بخش ناوگان جهان است – از پهلو گرفتن در ایالات متحده منع کرد. به عنوان یک واکنش آهسته به ظاهر کووید دیده می شود.

اما در حالی که بیشتر کشتی‌ها در ایالات متحده ثبت نشده‌اند، شهروندان آن‌ها بزرگ‌ترین بازار سفرهای دریایی جهان را تشکیل می‌دهند و دستور قایق‌های بادبانی CDC، که کشتی‌ها را از مارس 2020 تا ژوئن 2021 ممنوع می‌کند، این صنعت را فلج می‌کند.

ممنوعیت CDC اساساً صنعت را مجبور به بهبود کرده است. و در ژوئن، شرکت‌های کروز با شرایط CDC موافقت کردند که به آن‌ها اجازه می‌دهد دوباره دریانوردی کنند، از جمله اثبات اینکه اکثریت قریب به اتفاق نه تنها خدمه، بلکه مسافران کشتی نیز واکسینه شده‌اند.

اما ظاهر خطرناک Omicron، درست زمانی که واکسیناسیون شروع به طعم آزادی به مردم کرد، چالش های جدیدی را ایجاد می کند.

از روز پنجشنبه، 91 کشتی کروز موارد Covid کافی برای توجیه تحقیقات CDC را گزارش کردند، که می تواند منجر به افزایش الزامات گزارش دهی شود و در شرایط شدید ممکن است نیاز به دستور بازگرداندن کشتی به بندر باشد. از 109 کشتی تفریحی که توسط CDC ردیابی شده است، تنها 12 مورد ابتلا به کووید را در کشتی گزارش کردند. شرکت در این الزامات گزارش پس از لغو سفارش، داوطلبانه خواهد بود، اما همه خطوط اصلی سفرهای دریایی قول داده اند که ادامه دهند.

اما برخلاف بهار 2020، تماس‌ها برای توقف سفرهای دریایی مجدداً خاموش شد. برخی خطوط قبلاً سفرهای دریایی را برای فصل 2022 لغو کرده بودند. کشتی‌هایی که تعداد قابل توجهی از موارد کووید را گزارش می‌کنند، از تردد در بسیاری از بنادر منع شده‌اند. و بازیگران کلیدی در صنعت در حال تحمیل واکسن‌ها به همه مسافران، از جمله مسافران هستند، که تعداد کمی از صنایع استاندارد می‌توانند به خود ببالند.

رئیس کمیته حمل و نقل مجلس نمایندگان، پیتر دیفاسیو (D-Ore.)، که از منتقدان اصلی قوانین برای ایمنی بود، گفت: “با دسترسی گسترده تر به واکسن ها، خوشبختانه در مکانی متفاوت از سال 2020 هستیم.” صنعت کروز در ابتدای همه گیری با این حال، CDC… باید به نظارت دقیق بر خطرات مسافران کشتی های دریایی ادامه دهد و به ارائه راهنمایی های مبتنی بر علم ادامه دهد.

اگرچه CDC محدودیت‌های کووید را در صنعت سفرهای دریایی لغو می‌کند، بازیگران کلیدی این صنعت می‌گویند که قصد دارند پروتکل‌های واکسن خود را حفظ کنند.

انجمن بین‌المللی خطوط کروز، بازوی لابی‌گری این صنعت، گفت مشتریان آن‌ها تنها بخش صنعت سفر و گردشگری هستند که تقریباً برای همه مسافران و خدمه واکسیناسیون نیاز دارند و همه سرنشینان را آزمایش می‌کنند.

بری گولین بلوگروند، معاون ارتباطات راهبردی و روابط عمومی CLIA گفت: «علاوه بر این، کشتی کروز تنها بخشی است که دائماً موارد را نظارت، جمع‌آوری و به طور مستقیم به CDC گزارش می‌دهد. “با توجه به این نظارت و نرخ منحصر به فرد واکسیناسیون بالای مورد نیاز در هواپیما، بروز بیماری های جدی به شدت کمتر از خشکی است و بستری شدن در بیمارستان حتی در زمانی که بستری شدن در خشکی در اوج خود است بسیار نادر است.”

البته همه موافق نیستند. سناتور ریچارد بلومنتال (D-Conn.) و نماینده دوریس ماتسوی (D-California) با لغو نظم مشروط دریانوردی مخالف هستند. بلومنتال خواستار پایان دادن به همه کشتی‌های دریایی در 28 دسامبر شد.

بلومنتال و ماتسویی روز پنجشنبه به والنسکی نوشتند و از CDC خواستند ممنوعیت کشتی‌های تفریحی را تمدید کند: «انتقال زودهنگام به یک برنامه داوطلبانه می‌تواند به شرکت‌ها اجازه دهد تا اقدامات لازم بهداشت عمومی را دور بزنند».

سیاست فدرال و نبردهای دادگاه

صنعت کروز در ماه آگوست زمانی که یک قاضی فدرال قانونی را در فلوریدا مسدود کرد که خطوط کشتیرانی را ملزم نمی‌کرد مسافران ثابت کنند که واکسینه شده‌اند را مسدود کرد، نبرد دیگری را پیروز شد و در واقع به صنعت اجازه می‌داد تا دستورات واکسن خود را اعمال کند. برعکس، ایالت فلوریدا پس از به چالش کشیدن اعتبار دستور ناوبری مشروط در دادگاه در ماه ژوئیه برنده شد، اگرچه شرکت‌های بزرگ کشتی‌رانی گفته‌اند که اکنون از قوانین داوطلبانه پیروی خواهند کرد.

سناتور ریک اسکات (R-Fla.) که گفت: “من معتقد نیستم که هیچ سطحی از دولت نباید به مشاغل بگوید که باید واکسینه شوید یا اینکه نمی توانید بپرسید که آیا واکسن زده اید یا خیر.” هر دو تصمیم، تصمیمی جداگانه برای فرماندار جمهوری خواه، ران دیسانتیس، به نفع صنعت و مسافران کشتی بوده است.

سناتور لیزا مارکوفسکی (آلاسکا) در طول جلسه استماع کمیته این هفته گفت که لغو دستور ناوبری مشروط برای جوامعی در ایالت او که برای بقای خود به درآمد سفرهای دریایی تابستانی متکی هستند، بسیار مهم است. او از والنسکی خواست علناً بگوید که قوانین منقضی شده دیگر به زودی معرفی نمی شوند.

والنسکی پاسخ داد که او بازگرداندن نظم مشروط برای ناوبری را در نظر نمی گیرد، اما پیش بینی غیرممکن است.

والنسکی گفت: “ما انتظار داریم که این دستور تمدید نشود و صنعت کشتی کروز به درک این موضوع ادامه دهد که این یک روش واقعاً ایمن برای این صنایع است.” آنچه من نمی توانم پیش بینی کنم این است که تابستان چه خواهد آورد.

رویکرد متعادل

وضعیت فعلی سفرهای دریایی در دوره Omicron چالش هایی را برای متخصصان بهداشتی مانند Encarnacion، کمیسر بهداشت جزایر ویرجین ایالات متحده ایجاد کرده است.

در 28 دسامبر، Encarnacion از اجازه دادن به دو کشتی کروز برای پیوستن به USVI خودداری کرد، زیرا نرخ مثبت آنها در کشتی بالای 1 درصد بود، آستانه ای که دولت محلی اجازه بازدید از کشتی ها را می دهد.

Encarnacion گفت: الزام CDC به کشتی های کروز برای گزارش موارد مثبت در کشتی، که علیرغم پایان سفارش حمل مشروط همچنان پابرجاست، به آن اجازه می دهد تصمیمات آگاهانه ای اتخاذ کند که نگرانی های بهداشت عمومی را با مزایای صنعت استخدام مستقیم هزاران USVI متعادل کند. ساکنان و ده ها میلیون دلار به اقتصاد کمک می کند.

Encarnacion گفت: “شما باید تعادل مالی را با سلامتی برقرار کنید.” “ما یاد گرفتیم که چگونه آن را به خوبی متعادل کنیم.”

Encarnacion گفت که مذاکرات آژانس او ​​با صنعت کروز گاهی اوقات سخت و دشوار بود، او گفت که کشتی های USVI شامل مسافران و خدمه ای بودند که تقریباً 100 درصد واکسینه شده بودند، که بزرگترین نگرانی او است. سلامت عمومی.

Encarnacion گفت: «خطوط کروز عوامل خطر را می شناسند. “این فقط یک خطر برای جامعه ما نیست، بلکه خطر بسیار بسیار بالایی برای آنها است.”

شلاله گفت که اکنون که کشتی های دریایی می توانند دریانوردی کنند، انگیزه تجاری دارند تا موارد را تا حد امکان کاهش دهند. و تا کنون در همه گیری همه گیر زمان آن نیست که دولت فدرال همه چیز را تعطیل کند و عدم اطمینان بیشتری را برای کارگران کشتیرانی ایجاد کند.

شلاله گفت: «اگر شیر آب را ببندیم و باز کنیم، برای آنها کار نمی کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Novagrasu tesisatçısısweet bonanzaAyırma Büyüsü