نظر وقتی دولت وحدت ملی واقعاً کار می کند – و چرا اکنون نمی تواند اتفاق بیفتد

[ad_1]

در تابستان 1940، نیروهای هیتلر در اروپا خشمگین بودند. پاریس سقوط کرده بود. و همچنین نروژ و دانمارک. ارتش بریتانیا با تخلیه انبوه دانکرک به سختی از ویرانی در امان ماند و خود بریتانیا بدون کمک قابل توجه ایالات متحده تقریباً محکوم به فروپاشی بود – کمکی که با یک جنبش انزواطلبی قدرتمند در ایالات متحده مخالف بود.

در تلاش برای ایجاد حمایت دو حزبی برای نجات دموکراسی در خارج از کشور، روزولت در 19 ژوئیه گام خیره کننده ای را برای انتصاب دو جمهوری خواه کلیدی به سمت های مهم در کابینه خود برداشت. او هنری استیمسون را که در زمان سلفش هربرت هوور، وزیر امور خارجه بود، به عنوان وزیر جنگ انتخاب کرد. روزولت فرانک ناکس را که همراه با آلف لاندون در انتخابات سال 1936 برای معاونت رئیس جمهور نامزد شد و به “ایده های جسورانه” FDR حمله کرد، به عنوان وزیر نیروی دریایی منصوب شد.

هیچ کدام از اینها مهم نبود. برای روزولت، نیاز به دور نگه داشتن بریتانیا از دست هیتلر و شروع به بسیج آمریکا برای جنگی که می‌دانست نبردهای چریکی گذشته را بی‌اهمیت می‌کند. و او در این جبهه از مردی که در سال 1940 علیه او جنگید کمک قاطعی دریافت کرد. وندلی ویلکی، نامزد جمهوری خواهان نامزد شده از سوی جمهوری خواهان، یک انترناسیونالیست شناخته شده بود که – حتی در طول مبارزات انتخاباتی و علیرغم لفاظی های گهگاهی انزواطلبانه – از تمدید حمایت انتقادی کرد. پروژه زمان صلح و ارسال ناوشکن به بریتانیا در ازای پایگاه های نظامی. پس از انتخابات، ویلکی از سایر کمک های حیاتی به بریتانیا – برنامه Lend-Lease که تجهیزات نظامی را فراهم می کرد – حمایت کرد و فرستاده رئیس جمهور در لندن شد.

این احتمالا جدی ترین تلاش دو حزبی هر رئیس جمهور بود، به استثنای آبراهام لینکلن، که اندرو جانسون دموکرات را به عنوان نامزد خود در سال 1864 انتخاب کرد (انتخابی که فاجعه آمیز بود). همچنین دامنه ای بسیار بزرگتر از رویه معمول انتصاب چند تن از اعضای حزب اپوزیسیون در دولت بود، همانطور که جان اف کندی، رئیس جمهور سابق، زمانی که کی داگلاس دیلن و رابرت مک نامارا را به سمت های کلیدی کابینه منصوب کرد یا زمانی که رئیس جمهور سابق انجام داد. ریچارد نیکسون جان کانلی را به عنوان وزیر دارایی و پت موینیهان را به عنوان مشاور سیاست داخلی خود معرفی کرد. این منعکس کننده این ایده است که به غیر از دفع هیتلر، همه ملاحظات سیاسی دیگر در مقایسه کمرنگ هستند. (این ایده توسط FDR در سال 1943 خلاصه شد، زمانی که توضیح داد که “دکتر نیو دیل” عملاً با “دکتر برنده جنگ” جایگزین شد.)

چه چیزی برای امروز جاری است؟ از زمان انتخابات گذشته، و به ویژه پس از تلاش های قاطع جمهوری خواهان برای ترسیم مجدد مرکز رای گیری برای انتخابات بعدی، به ما گفته شده است که رای گیری آزاد در خطر است – مگر اینکه تلاش هایی در سطح ایالت برای محدود کردن حق رای و تحت کنترل گرفتن آن انجام شود. با سرشماری آرا، ما ممکن است به معنای واقعی کلمه این “شکل جمهوری جمهوری” را که توسط قانون اساسی تضمین شده است نداشته باشیم.

اگر این درست باشد – و شواهد فراوانی هم وجود دارد – آنگاه سناریوهای مختلف برای “بلیط دوجانبه” را می توان فریاد کمک تلقی کرد، فراخوانی برای “اتحاد ملی” جسورانه از سوی رئیس جمهور که از مخالفان دعوت می کند. به کشورش برای دفاع از روند سیاسی تهدید شده ما.

از حدس و گمان های داغ تر که بگذریم (آیا کسی به طور جدی پیشنهاد می کند که رئیس جمهور می تواند معاون اول زن سیاهپوست را بدون نتایج فاجعه بار در حزب خود برکنار کند؟)، پس واکنش رئیس جمهور و حزبش در یک سال گذشته چه باید باشد، و بعدی چه باید باشد

ترکیبی از تلاش‌های ترامپیست‌ها برای کنترل شمارش آرا و حاشیه‌های دموکراتیک تقریباً ناموجود در هر دو مجلس کنگره شامل دو تلاش کلیدی است. ابتدا تماس با جناح «واقعیت محور» حزب جمهوری خواه: اختلافاتمان بر سر سیاست‌ها و برنامه‌ها هرچه که باشد، برای محافظت از روند سیاسی در برابر تلاش‌ها برای تضعیف آن، با هم کار خواهیم کرد. و ثانیا خطاب به دموکرات های همکار بایدن: دستور کار اقتصادی و اجتماعی ما بسیار مهم است، اما ابتدا باید از دموکراسی آمریکایی حمایت کنیم.

دیدن این تلاش ها در زمین دو بسیار جذاب خواهد بود. نگاهی دقیق تر بیندازید و خواهید دید که چرا این تجربه محکوم به شکست است. دوقطبی که سیاست ما را فرا گرفته است بسیار زیاد است. و حزب جمهوری خواه مورد اصلی (البته نه تنها) است.

حتی در ساعات اولیه شورش 6 ژانویه، زمانی که شیشه های شکسته و سالن های هتک حرمت زده شده بود، اکثریت قابل توجهی از مجلس نمایندگان جمهوری خواه به جلوگیری از پیروزی کالج الکترال بایدن رای دادند. انزجار از رفتار دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، که حتی توسط رهبر اقلیت بی مهرگان کوین مک کارتی بیان شد، نیمه عمر چند روزه داشت. تنها 5 درصد از جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان به استیضاح ترامپ رای مثبت دادند و اکثریت قریب به اتفاق حزب پرش کردند و همچنان بر این باورند که بایدن ریاست جمهوری را دزدیده است. ترامپ و متحدانش به طور سیستماتیک در حال پاکسازی معدود جمهوری خواهانی هستند که با او مخالفت کرده اند.

هنگامی که وندال ویلکی برای کمک به روزولت امضا کرد، جناح انزواطلب حزبش از او دوری کرد و حتی اجازه سخنرانی در کنگره جمهوری خواهان در سال 1944 را نداشت. اگر یک جمهوری خواه تلاش می کرد به دولت وحدت ملی به رهبری بایدن بپیوندد، انتقام به میزان قابل توجهی بیشتر می شد. . (به یاد بیاورید که وقتی اوباما از سناتور جمهوری خواه جاد گرگ خواست تا به عنوان وزیر بازرگانی او خدمت کند، چه اتفاقی افتاد؛ حتی آن انتصاب پل بسیار دوری بود که گرگ نمی توانست از آن عبور کند.) هیچ سناتور جمهوری خواه از پیشنهاد گسترده انتخابات حمایت نکرد. اصلاحات دموکرات ها.

برای همه به جز تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان، هر ائتلاف سیاسی با بایدن خودکشی خواهد بود، مهم نیست که چقدر موافق باشند که ترامپ و همفکرانش فعالانه به دنبال تضعیف تجربه دموکراتیک هستند. حتی The View هم نمی تواند جمهوری خواه را بیابد که دروغ بزرگ ترامپ را رد کرده باشد و در عین حال به حزب جمهوری خواه اعتماد داشته باشد. (آیا هیچ یک از هفت سناتور جمهوری خواه که سال گذشته به محکومیت ترامپ رای دادند در نوعی تلاش برای اتحاد شرکت خواهند کرد؟ روی آن شرط بندی نکنید.)

حالا به سراسر راهرو نگاه کنید. در حالی که خود بایدن در انتخابات مقدماتی 2020 با پیام دو حزبی و اتحاد پیروز می شود، حزب او چقدر آماده پذیرش اداره وحدت ملی است؟ فرض کنید بایدن در ابتدا گفت که مبارزه با تهدید انتخابات آزاد و منصفانه باید تمرکز اصلی دولت او باشد، که «دکتر. Build Back Better “باید در صندلی عقب جلوی” Dr. برای نجات جمهوری؟

فریادهای خشم بسیار زیاد خواهد بود: ما کنترل کامل کنگره را داریم. احتمالاً در سال 2022 حداقل یک خانه را از دست خواهیم داد. اکنون یا هرگز برای این برنامه ها – همه.

و آنچه در مورد مسائل سیاست داخلی صادق است دو برابر مسائل اجتماعی بحث برانگیز است. قبل از شروع ایده بلیط دو حزبی، از خود بپرسید که چند دموکرات را می شناسید که از بلیطی حمایت می کنند که در آن معاون رئیس جمهور با حقوق سقط جنین مخالف است، از قوانین باز سلاح حمایت می کند یا به نفع قضات نیل گورسچ، برت کاوانا و رای می دهد. امی کانی. بارت.

حتی موانع بزرگتری برای نوعی تلاش برای «وحدت ملی» وجود دارد. جمهوری‌خواهان در سراسر کشور اکنون با اشتیاق رأی‌گیری را دشوار می‌کنند و اطمینان می‌دهند که چریک‌هایشان مسئول دستگاه شمارش هستند، در حالی که متحدان جمهوری‌خواه آنها در سنا به اتفاق آرا با تلاش‌ها برای معرفی قوانین فدرال برای دفاع از این رأی مخالف هستند.

در پاسخ، بایدن این هفته سخنرانی کرد و این جمهوری خواهان را با بول کانر و جورج والاس مقایسه کرد. همزمان، کمیسیون 6 ژانویه ممکن است در حین بررسی تلاش‌ها برای جلوگیری از ورود بایدن به کاخ سفید و ارتباط احتمالی بین برخی از آن اعضا و شورش کنگره، احضاریه‌ها و نقل قول‌هایی برای جنایت بی‌احترامی علیه همکاران صادر کند.

و حتی در میان جمهوری‌خواهانی که ترامپ را به‌عنوان آینده‌شان رد می‌کنند، بین مسیر سیاسی که باید طی کنند، تقسیم‌بندی واضحی وجود دارد: حمایت از جمهوری‌خواهان بدون ترامپ یا کمک به دموکرات‌ها برای حفظ قدرت سیاسی.

بله، همانطور که تام فریدمن در ستون اخیر خود بایدن-چینی اشاره کرد، بسیاری از گروه های مختلف در اسرائیل موفق شده اند یک دولت ائتلافی تشکیل دهند که با عزم مشترک برای دور نگه داشتن بنیامین نتانیاهو از قدرت متحد شده است. در این نظام سیاسی که با ائتلاف های دائماً در حال تغییر تعریف می شود، جایی که هیچ جناحی به تنهایی به تشکیل اکثریت نزدیک نیست، این نوع ائتلاف امکان پذیر است. در اینجا، با تنها دو مهمانی برای انتخاب، بیشتر در قلمرو فانتزی است.

من سناریوهای سیاسی گمانه زنی را به اندازه نفر بعدی دوست دارم. در واقع، من حتی تعدادی از آنها را نوشته ام. اما وقتی نوبت به یافتن پاسخی واقعی برای آنچه سیستم انتخاباتی ما را تهدید می‌کند، می‌رسد، ایده ائتلاف سیاسی دو حزبی در محیط سیاسی امروز به سادگی در آزمون قابل قبول بودن شکست می‌خورد. اگر چه، اگر فکرش را بکنید، بلیط لیبرمن-مارکوفسکی …

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Novagrasweet bonanzaaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri