SCOTUS قانون بایدن در مورد واکسن در محل کار را مسدود می کند

[ad_1]

اقدام دیوان عالی برای اجرای قانون کارکنان بهداشت، اکثریت محدود پنج قاضی، متشکل از سه قاضی منصوب شده توسط دموکرات ها و دو وکیل منصوب از سوی جمهوری خواهان، رئیس قاضی جان رابرتز و قاضی برت کاوانا را گرد هم آورد.

هر دو تصمیم به اختیار تنظیم کننده های فدرال بستگی داشت. اکثریت تصمیم گرفتند که OSHA – که بخشی از وزارت کار است – به نظر می رسد از اختیارات داده شده توسط کنگره فراتر رفته است، اما نه توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی در مورد کارکنان بهداشتی.

اقدام دادگاه در ارتباط با مأموریت تجاری این موضوع را به دادگاه تجدیدنظر ناحیه 6 ایالات متحده بازمی گرداند. اما این حرکت نشان می‌دهد که اگر پرونده به دیوان عالی بازگردد، اکثر قضات احتمالاً از شکایت‌های تجاری و جمهوری‌خواهان حمایت می‌کنند تا به ادعایی که تقریباً 84 میلیون کارگر را تحت تأثیر قرار می‌دهد، سرکوب کنند، زیرا گزینه Omicron یک گزینه است. موتور موارد در حال رشد و سیستم های مراقبت بهداشتی استرس زا.

با این حال، با توجه به ماهیت سریع همه‌گیری، اقدامات موقت دیوان عالی در حال افزایش وزن هستند و مشخص نیست که آیا دولت بایدن به نبرد حقوقی ادامه خواهد داد یا خیر.

بایدن در بیانیه‌ای درباره این قاعده گسترده‌تر گفت: «من از اینکه دیوان عالی تصمیم گرفته است که الزامات عقل سلیم برای کارمندان در شرکت‌های بزرگ را که دقیقاً مبتنی بر علم و قانون است، مسدود کند، ناامید هستم.

بایدن گفت که ایالت ها و کارفرمایان اکنون باید متعهد به اجرای سیاست های واکسیناسیون خود باشند. در همین حال، او قصد دارد به “حمایت از کارفرمایان برای انجام کار درست برای محافظت از سلامت و اقتصاد آمریکایی ها” ادامه دهد.

از آنجایی که دولت برای مشاغل بزرگ در مواقع اضطراری حکم صادر کرده است، این مدت شش ماه دیگر منقضی می شود – در این مرحله وزارت کار یا باید آن را با یک استاندارد دائمی جایگزین کند یا اجازه دهد منقضی شود. کمتر از چهار ماه باقی مانده است، این به کاخ سفید زمان زیادی برای پیگیری یک پیروزی قانونی نمی دهد.

مارتی والش وزیر کار گفت: “OSHA همه احتمالات را ارزیابی خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که کارگران در برابر این ویروس مرگبار محافظت می شوند… صرف نظر از نتیجه نهایی این رویه ها، OSHA تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا کسب و کار را در قبال محافظت از این ویروس مسئول نگه دارد. کارگران “

اعضای محافظه‌کار دادگاه در بیانیه‌ای بدون امضا نوشتند که والش هیچ اختیاری برای تحمیل این حکم ندارد. سازمان های اداری مخلوق قانون هستند. بنابراین، آنها فقط اختیاراتی را دارند که کنگره اعطا کرده است.»

آنها گفتند که هیچ دلیلی برای “تعلیق اقدامات موقت” وجود ندارد و از لغو تعلیق خودداری می کنند.

آنها نوشتند: “ایالت ها و کارفرمایان به ما می گویند که دستور OSHA آنها را مجبور می کند تا میلیاردها دلار هزینه های غرق شده انطباق را متحمل شوند و صدها هزار کارمند را مجبور به ترک مشاغل خود کند.” دولت فدرال به نوبه خود می گوید که این دستور باعث نجات جان بیش از 6500 نفر و جلوگیری از بستری شدن صدها هزار نفر در بیمارستان می شود. این وظیفه ما نیست که چنین سازش هایی را بسنجیم.»

سه قاضی لیبرال دادگاه ادعا می کنند که همکارانشان در تصمیم گیری خود به کمک کارشناسان بهداشت عمومی بی توجهی کرده اند.

قضات استفان بریر، النا کاگان و سونیا سوتومایور در یک اختلاف غیرمعمول نوشتند: “در خارج از صلاحیت خود و بدون مبنای قانونی، دادگاه تصمیمات مقامات دولتی را که مسئولیت پاسخگویی به فوریت های بهداشتی در محل کار را دارند، لغو می کند.”

در مورد یک کارمند بهداشت، اکثریت دادگاه در بیانیه ای بدون امضا نوشتند که «به این نتیجه رسیدند که [HHS] وزیر از اختیارات قانونی خود فراتر نرفته است و خواسته است که برای واجد شرایط ماندن برای دلارهای Medicare و Medicaid، تسهیلات تحت پوشش قانون موقت باید اطمینان حاصل کنند که کارکنان آنها در برابر COVID-19 واکسینه شده اند.

در یک نظر خاص، قاضی کلارنس توماس نوشت که اگر کنگره بخواهد قدرت «تحمیل یک دستور واکسن در همه انواع تأسیسات» را بدهد، همان کاری را که در جاهای دیگر انجام داد – به ویژه برای مجوز دادن به آن، انجام خواهد داد.

قاضی ساموئل آلیتو، نیل گورسوچ و امی کانی بارت به او پیوستند.

دموکرات ها تصمیم قضات محافظه کار در پرونده OSHA را محکوم کردند و آن را جناحی دانستند.

بابی اسکات (D-Va.) C، رئیس خانه آموزش و کار، گفت: «تصمیم دیوان عالی برای مسدود کردن استاندارد OSHA برای موارد اضطراری در محل کار، 50 سال قانون ایمنی محل کار را تضعیف می‌کند و قدرت OSHA برای محافظت از کارگران در شرایط اضطراری بهداشت عمومی را تهدید می‌کند. اعلام. این دقیقاً همان نوع به اصطلاح فعالیت قضایی است که جمهوری خواهان زمانی آن را محکوم می کردند.

گروه‌هایی مانند فدراسیون ملی خرده‌فروشی – یکی از بیش از دوجین انجمن صنفی که این مقررات را به چالش می‌کشند – به سرعت از اقدام دادگاه برای جلوگیری از قانون OSHA که به عنوان استاندارد موقت فوری شناخته می‌شود، ستایش کردند.

دیوید فرنچ از فدراسیون ملی خرده‌فروشی در بیانیه‌ای گفت: «تصمیم دادگاه عالی برای متوقف کردن ETS سنگین و بی‌سابقه OSHA یک پیروزی قابل توجه برای کارفرمایان است. همانطور که NRF و سایر شاکیان در فرار ما از دادگاه بیان کرده اند، OSHA به وضوح با اعلام اختیارات اولیه خود در اختیارات فوق العاده فراتر از اختیارات خود رفته است، بدون اینکه به ذینفعان از یک فرآیند قانون گذاری بهره مند شود.

NRF از دولت بایدن می خواهد که این دستور غیرقانونی را رد کند و در عوض با کارفرمایان، کارکنان و کارشناسان بهداشت عمومی به روش های عملی برای افزایش نرخ واکسیناسیون و کاهش شیوع ویروس در سال 2022 همکاری کند.

کارفرمایان گفتند که توقف اجرای این مقررات از نظر اقتصادی به آنها کمک خواهد کرد.

آلفردو اورتیز، رئیس و مدیر عامل شبکه ایجاد مشاغل، گفت: “دیوان عالی از مشاغل کوچک حمایت کرده است و این دستور غیرقانونی را به کارفرمایان واکسینه می کند.” “با صدور این توقف، دیوان عالی مشاغل کوچک را آزاد کرد تا بر بازگشت اقتصاد به اوج خود قبل از همه گیری تمرکز کنند.”

دادگاه استدلال‌های موافق و مخالف لغو لغو جلسه ویژه شش روز پیش را شنید، که در آن اعضای محافظه‌کار دادگاه با رقبای همدل به نظر می‌رسیدند، در حالی که به نظر می‌رسید قضات لیبرال از ایده ممانعت از اجرای قوانین مبهوت شده بودند.

بسیاری از ایالت‌ها و گروه‌های تجاری از جمله کسانی هستند که برای مقررات گسترده‌تری مبارزه می‌کنند که کارفرمایان با 100 کارمند یا بیشتر را ملزم می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که کارگران در برابر کووید-19 واکسینه شده‌اند یا هر زمانی که در محل کار هستند تحت آزمایش‌های هفتگی قرار می‌گیرند و از ماسک استفاده می‌کنند.

ایالت های تحت رهبری GOP می گویند که این قانون فراتر از دولت فدرال است و دولت آنها باید کسانی باشند که واکسیناسیون را تنظیم کنند. این شرکت‌ها ادعا می‌کنند که اعمال این استاندارد آسیب‌های اقتصادی جبران‌ناپذیری به آنها وارد می‌کند، از جمله از دست دادن کارگران برای شرکت‌های کوچک‌تر که مشمول این قانون نیستند.

مخالفان الزام واکسیناسیون برای کارکنان بهداشتی که بودجه Medicare و Medicaid دریافت می‌کنند می‌گویند که این قانون می‌تواند به طور موثر بسیاری از مراکز بهداشتی را در مناطق روستایی، جایی که سطح واکسیناسیون پایین‌تر و نوسانات واکسن قوی است، حتی در میان متخصصان بهداشت، تعطیل کند.

هم استاندارد OSHA و هم دستورالعمل‌های مربوط به متخصصان بهداشت از زمانی که دولت بایدن در سال گذشته آنها را صادر کرد، در بلاتکلیفی قانونی قرار داشتند.

مأموریت OSHA در ابتدا توسط دادگاه تجدیدنظر ناحیه 5 ایالات متحده مسدود شد، اما ناحیه 6 پس از انتخاب به قید قرعه برای استماع نسخه تلفیقی از اختلافات حقوقی مختلف بر سر این حکم، اقامت خود را لغو کرد.

در مورد کارکنان بهداشتی، وزارت دادگستری از دیوان عالی درخواست کرد تا دو ممنوعیت علیه حکم صادر شده توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده در لوئیزیانا و میسوری را تعلیق کند.

بایدن این تقاضا را در 9 سپتامبر به عنوان بخشی از گسترش چشمگیر تلاش های دولت برای افزایش نرخ واکسیناسیون اعلام کرد زیرا تلاش ها برای کنترل ویروس دو برابر شده است. مقامات انتظار داشتند که این حکم بر بیش از 50000 مرکز بهداشتی و 17 میلیون کارگر تأثیر بگذارد.

ریک پولاک، رئیس و مدیر اجرایی انجمن بیمارستان‌های آمریکا، در بیانیه‌ای گفت که در حالی که این گروه “به طور مداوم از همه متخصصان بهداشت واکسینه می‌خواهند، اما آنها همچنین اذعان دارند که نیاز به واکسن پتانسیل ایجاد مشکلات اضافی برای کارکنان را دارد. نیروی کار در حال حاضر توسط بسیاری از الزامات COVID-19 خسته شده است.

او از مراکز مدیکر و خدمات مدیکید، یک بخش از HHS، خواست “اطمینان حاصل کنند که انطباق به شیوه ای دقیق و دقیق که شرایط فعلی را در نظر می گیرد اندازه گیری می شود” و از دولت خواست تا “با تامین بودجه و سایر منابع مورد نیاز با ما همکاری کند. به دنبال راهبردهای تهاجمی و خلاقانه برای تقویت نیروی کار سلامت.»

پس از اینکه دادگاه تجدیدنظر ناحیه هشتم ایالات متحده درخواست دولت بایدن برای لغو توقف موقت 10 ایالت را رد کرد، ناحیه 5 تا حدی مسدودسازی سراسری این حکم را لغو کرد.

بیشتر قانون تجارت بزرگ قرار بود اوایل این هفته اجرایی شود. کارفرمایان تا 9 فوریه فرصت داشتند تا استراتژی های خود را برای آزمایش افراد واکسینه نشده توسعه دهند.

دادگاه‌های دیگر نیز در مورد دیگر احکام واکسیناسیون Coven-19 که توسط دولت بایدن تحمیل شده است، دعوا می‌کنند، از جمله برای نظامیان یونیفرم پوش، کارگران فدرال و مجریان فدرال. این پرونده ها هنوز به دیوان عالی کشور نرسیده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme