قانونگذاران پنسیلوانیا از شکایت برای جابجایی منطقه ناراضی هستند

[ad_1]

این هفته برای دموکرات‌ها شگفت‌انگیز است، دادگاه عالی ایالت از رسیدگی به این پرونده خودداری کرده است، که اکنون به جای اکثریت بالای دموکرات‌ها، تأثیر زیادی بر هیئت پایین‌تر محافظه‌کار در تعیین نقشه‌های جدید خواهد داشت. دادگاه. بسیاری از دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان اکنون نگران هستند که استراتژی دعوی قضایی که به دقت طراحی شده است، نتیجه معکوس داشته باشد و نبرد گیج‌کننده برای ترسیم مجدد نقشه‌های کشورشان را پیچیده کند – حتی زمانی که الیاس و تیمش اصرار دارند که هیچ قدم اشتباهی وجود ندارد.

مردی که از نزدیک با محاکمه دموکرات‌های پنسیلوانیا مرتبط است، گفت: «این اولین بار است که نگران تغییر جهت‌گیری هستم.

هم الیاس و هم کمیسیون بازسازی دموکراتیک ملی، که بر تلاش‌های قانونی حزب نظارت می‌کند، گفتند که این شکایت‌ها باید ابتدا به دادگاهی پایین‌تر و محافظه‌کارتر کشیده شود. اما تنش بین دولت و بازیگران ملی در مورد مسائل پیچیده حقوقی تاکید می‌کند که نگرانی‌ها در کشوری که کلید کاهش امیدهای دموکرات‌ها برای حفظ اکثریت مجلس است، در حال افزایش است.

الیاس که به شدت از این استراتژی دفاع می کند، گفت: «به هر حال به دادگاه جامعه رسیدگی می شود. من نمی دانم وقفه آنها کجاست.

کلی وارد برتون، رئیس NDRC که شعبه آن در این پرونده دخیل است، افزود: «همه ما با این دادگاه ها رفت و آمد داریم. او گفت که چالش این بود که از دادگاه پایین جامعه بریتانیا شروع شود. و من فکر می کنم که ما هنوز پتانسیل رسیدن به آن را داریم [state] دادگاه عالی، بنابراین نمی توانم بگویم که ما هنوز نگران هستیم.”

قوه مقننه ایالت و فرماندار تقریباً مطمئن هستند که از ضرب الاجل غیررسمی ۲۴ ژانویه تعیین شده توسط مقامات انتخابات پنسیلوانیا تجاوز خواهند کرد و دادگاه بدوی محافظه کار را مسئول انتخاب کارت می‌گذارد. اما الیاس به تاریخ دیگری اشاره کرد: پایان ماه گذشته و با استناد به اظهارات کارمندان دولت مبنی بر اینکه برای باز شدن مهلت ارسال نامزدها در بهمن ماه به موقع، کارت باید تا پایان سال به قوه مقننه برسد.

دموکرات‌های نگران می‌گویند که استراتژی گروه ملی حداقل می‌تواند زمان و انرژی ارزشمندی را قبل از دوره موقت هزینه کند، زیرا دادگاه محافظه‌کار پایین‌تر را درگیر می‌کند. در بدترین حالت، آنها می گویند که این امر می تواند چندین موقعیت کلیدی را به خطر بیندازد و جمهوری خواهان را به تصرف اکثریت قریب به اتفاق مناطق کنگره ایالتی سوق دهد.

اکثر هیئت کنگره ایالتی – که پنجشنبه شب برای ارائه توضیحاتی در مورد آخرین تحولات ملاقات کردند – از اظهار نظر در مورد ضبط تا زمانی که نقشه نهایی نشد، خودداری کردند. اما دموکرات‌های خصوصی این هفته پس از اینکه دادگاه عالی ایالت از مداخله در ترسیم نقشه امتناع کرد، خشمگین شدند، به این امید که بتوانند از یک نبرد جنجالی در دادگاه بدوی اجتناب کنند.

سوزان وایلد (D-Pa.) نماینده در پاسخ به این سوال که آیا نگرانی‌هایی وجود دارد که دادگاه عالی ایالت هنوز صلاحیت قضایی خود را نگرفته است، گفت: “کل بازآرایی برای همه ما اعمال می‌شود.”

اما وایلد و دیگران از اظهار نظر در مورد نقشه یا شکایت تا نهایی شدن آن خودداری کردند.

مبارزه برای جابجایی منطقه به قدری دشوار بوده است که چندین نفر از اعضای مجلس، از جمله کریسی هولاهان (D-Pa.) و مادلین دین (D-Pa.)، موضوع را با اریک هولدر، دادستان کل دوران اوباما، در میان گذاشته اند. اکنون ریاست کمیسیون پیش ناحیه حزب را بر عهده دارد. به گفته بسیاری از افرادی که با این اظهارات آشنا هستند، هولاهان و دین در طی یک گفتگوی معمولی که توسط ائتلاف دموکرات‌های جدید سازماندهی شد، هولدر را تحت فشار قرار دادند.

پاتریشیا مک کالو، قاضی مشترک المنافع، با اضافه کردن توهین، این پرونده را در دست گرفت. مک کالو شاید بیشتر به خاطر پیروزی حقوقی کوتاه مدت ترامپ در نوامبر 2020 شناخته می شود، زمانی که به مقامات دولتی دستور داد تا روند صدور گواهینامه برای نتایج انتخابات را به حالت تعلیق درآورند. (این مورد بعداً توسط دادگاه عالی ایالت لغو شد.)

با این حال، NDRC اغلب شکایت های پیشگیرانه را برای آماده سازی دادگاه ها برای درگیری قبل از درگیری های احتمالی در ایالت هایی با دولت های تقسیم شده مانند پنسیلوانیا، ویسکانسین و مینه سوتا تنظیم می کند. انتظار برای درخواست کمک از دادگاه تنها پس از پایان مهلت‌ها می‌تواند روند قرعه کشی را تسریع بخشد – و آنها ممکن است سعی کنند مستقیماً به دادگاه عالی ایالت شکایت کنند تا به آنها گفته شود که بازگردند.

همه دموکرات‌ها بدترین را پیش‌بینی نمی‌کنند، و خاطرنشان می‌کنند که اگر دادگاه پایین‌تر کارتی را انتخاب کند یا ارائه کند که دادگاه عالی ایالت آن را ناعادلانه رد می‌کند، همچنان احتمالاً دیوان عالی ایالت مداخله خواهد کرد. اما این باعث افزایش تنش در میان هیئت دموکراتیک عصبی شده است، زیرا کشور در حال از دست دادن موقعیت خود در سال جاری است و تاخیر در ارائه اطلاعات سرشماری آن را در یک بحران زمانی عمیق‌تر فرو برده است.

مخالفت از دولت تقسیم شده پنسیلوانیا ناشی می شود: فرماندار دموکرات تام ولف حق وتوی هر طرحی را دارد توسط قانونگذار ایالتی تحت کنترل GOP به تصویب رسید. این کارت احتمالاً همیشه در دادگاه تصمیم گیری می شود، اما برخی از دموکرات ها امیدوار بودند که بتواند مستقیماً به دادگاه عالی لیبرال ایالت مراجعه کند. سه سال پیش، این سازمان نقشه‌ای را که توسط جمهوری‌خواهان در دهه گذشته ترسیم شده بود، ترسیم کرد و هیئتی متشکل از 13 جمهوری‌خواه و پنج دموکرات را به یک تقسیم‌بندی مساوی تغییر داد.

همچنین سالی است که برای کشوری که با اختلاف کم تقسیم شده در میدان نبرد، با یک فرماندار رقابتی و رقابت در سنا، که همه در رای گیری حضور دارند، سال پرمخاطره بالایی است.

و در حالی که سرپرست وزارت امور خارجه پنسیلوانیا خواستار نهایی شدن نقشه کنگره تا 24 ژانویه شد، تعداد کمی در این ایالت بر این باورند که این امکان وجود دارد.

در عوض، دادگاه بدوی گفت که تا پایان ماه جاری کارت خود را انتخاب خواهد کرد و نامزدهای کنگره را در وضعیت دردناکی قرار خواهد داد. بسیاری انتظار دارند ضرب‌الاجل‌های کلیدی، مانند تاریخ نامزدی در ماه مارس یا انتخابات مقدماتی سراسری در ماه مه، به تعویق بیفتد، مگر اینکه توافق قبلی بین جمهوری‌خواهان در مجلس قانونگذاری ایالت و ولف حاصل شود.

نشانه های کمی از سازش وجود دارد. جمهوریخواهان روز چهارشنبه نقشه جدیدی از کنگره را از مجلس ایالتی تصویب کردند که وولف ماه گذشته از آن انتقاد کرد و آن را “نتیجه انتخاب عمدی خط کشی به نفع نامزدهای جمهوری خواه” دانست.

دموکرات ها در مجلس نمایندگان روی الف سرمایه گذاری کرده اند یک استراتژی ملی دشوار برای تغییر مسیر دعوی با ایجاد کمیته تغییر مسیر دموکراتیک ملی در سال 2017.. هولدر و رئیس جمهور سابق باراک اوباما قدرت فوق العاده خود را به این تلاش دادند و این گروه با کمک الیاس شکایت هایی را تنظیم کرد و نقشه های جمهوری خواهان و کمیسیون ها را به عنوان مغایر با قانون اساسی به چالش کشید.

الیاس که دهه ها را به نمایندگی از نامزدهای برجسته دموکرات سپری کرده است، به گسترش دسترسی به رای گیری قبل از انتخابات در سال 2020 کمک کرد. پس از انتخابات، او در خط مقدم تلاش قانونی دموکرات ها برای مهر و موم کردن پیروزی بایدن قرار گرفت و در بیش از 60 مورد موفق شد. جلوی چالش ترامپ با نتایج را بگیرید.

این وکیل باسابقه همچنین در ده ها ایالت بر روی تغییر انتساب کارها کار کرده است. این او را در موقعیتی منحصر به فرد قرار می دهد و می تواند او را به هدف خشم قانونگذاران تبدیل کند، زیرا آنها در انتظار سرنوشت خود در یک روند طولانی مدت هستند.

“این برای آنها آزار دهنده است. من کاملا آن را درک می کنم. کارت ندارند آنها در مهلت مقرر هستند. برتون به هیئت پنسیلوانیا گفت: مشخص نیست که نقشه ها در حال حاضر چگونه ساخته می شوند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Novagrasu tesisatçısısweet bonanzaAyırma Büyüsü