بایدن در حال تلاش برای بازسازی فدرال رزرو است

[ad_1]

در صورت تایید، انتخاب رئیس جمهور، ترکیب هیئت مدیره فدرال رزرو تحت سلطه مردان سفیدپوست را تغییر خواهد داد. در تاریخ تقریباً 109 ساله خود، هیئت مدیره تنها سه عضو سیاهپوست داشته است – آخرین آنها راجر فرگوسن در سال 2006 ترک کرد.

این فقدان نمایندگی منجر به ناامیدی فزاینده در میان رای دهندگان کلیدی دموکرات شده است – و بایدن را وادار کرد تا قول دهد که “تنوع جدید” را در ماه نوامبر به فدرال رزرو ارائه دهد – حتی زمانی که بانک مرکزی شروع به تمرکز بیشتر بر تفاوت در عملکرد اقتصادی جوامع محروم کرد.

جویس بیتی از اوهایو که ریاست گروه سیاهپوست در کنگره را بر عهده دارد، پیش از اعلام این خبر به پولیتیکو گفت: «در شش سال گذشته، من بسیاری از روسای فدرال رزرو را برای افزایش تنوع رهبری و کارکنان تحت فشار قرار داده‌ام. «در حالی که فدرال رزرو در برخی زمینه ها پیشرفت های بزرگی داشته است، ما کارهای زیادی برای انجام دادن با اعضای آن داریم. [Federal Open Market Committee]که سیاست پولی آن کشور را تعیین می کند.»

فدرال رزرو جدید بایدن متنوع ترین تا به امروز خواهد بود، با چهار زن در هیئت هفت نفره و اولین زن رنگین پوست او با کوک. بایدن در بیانیه ای با اعلام این نامزدها گفت: «این گروه تخصص، قضاوت و رهبری بسیار مورد نیاز را برای فدرال رزرو به ارمغان خواهد آورد، در حالی که افکار و دیدگاه های مختلفی را که قبلاً در هیئت مدیره دیده نشده است، به همراه خواهد داشت.

اعضای جدید احتمالاً برای تمرکز بیشتر در فدرال رزرو روی موضوعاتی مانند تأمین مالی تغییرات آب و هوایی، تنوع در صنعت خدمات مالی و تبعیض در وام‌دهی، حوزه‌هایی که اغلب ثانویه در نظر گرفته می‌شوند – یا در مورد تغییرات آب و هوایی، نه فشار می‌آورند. حتی بخشی از – وظایف بانک مرکزی.

این امر باعث مقاومت برخی از جمهوری خواهان خواهد شد که شکایت دارند که فدرال رزرو از مأموریت خود برای ارتقای ثبات قیمت و حداکثر اشتغال فراتر می رود. احتمالا راسکین و کوک بیشترین انتقاد را از سوی قانونگذاران جمهوری خواه در کمیته بانکداری سنا دریافت خواهند کرد که نامزدهای انتخاباتی را مورد بررسی دقیق قرار خواهند داد.

سناتور پت تومی (R-Pa.)، یکی از جمهوری خواهان برجسته در این کمیته، در این باره گفت: «اعضای شورای حکام فدرال رزرو باید دارای صلاحیت بالایی باشند و دیدگاه دقیقی نسبت به وظایف محدود فدرال رزرو در مورد سیاست های پولی و نظارت بانکی داشته باشند. بیانیه پنجشنبه شب. . “من به دقت بررسی خواهم کرد که آیا خانم کوک و آقای جفرسون تجربه، قضاوت و دیدگاه های سیاسی لازم برای خدمت به عنوان فرماندار فدرال رزرو را دارند یا خیر.”

تومی که قبلاً در مورد نامزدی راسکین ابراز نگرانی کرده است، گفت که نگران است که این امر فراتر از وظایف فدرال رزرو “فعال کردن بانک مرکزی در توزیع سرمایه” باشد.

انتخاب رئیس جمهور همچنین ممکن است انگیزه اقدام تهاجمی تر در مبارزه با تورم فزاینده را که منبع تنش احتمالی در هیئت مدیره و قانونگذاران جمهوری خواه است، متعادل کند. بسیاری از مترقیان فدرال رزرو را تحت فشار قرار داده اند تا نرخ بهره را تا زمانی که ممکن است پایین نگه دارد در حالی که بیشتر آمریکایی ها مزایای بهبود را احساس می کنند.

بیکاری در میان سیاه‌پوستان آمریکایی از نظر تاریخی دو برابر کارگران سفیدپوست بوده است، به این معنی که چشم‌انداز کاهش فعالیت‌های اقتصادی برای خفه کردن تورم، مسائل مربوط به عدالت را مطرح می‌کند.

بایدن با نام راسکین، معاون سابق وزیر دارایی، مقامی را منصوب کرد که بر نظارت بیشتر بر وال استریت فشار می آورد. این می تواند طرفداران مقررات مالی را که پاول را به دلیل تسهیل قوانین برای شرکت های بزرگ مالی مورد انتقاد قرار داده اند و دیگر برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی این کار را انجام نمی دهند، نرم کند.

برخی از اعضای سیاهپوست کنگره به کوک، میشیگان امیدوار بودند به گفته یکی از آشنایان، یک استاد دانشگاه ایالتی به عنوان معاون فدرال رزرو انتخاب خواهد شد و برینارد به عنوان رئیس هیئت مدیره ارتقا خواهد یافت. در عوض، برینارد شماره 2 را دریافت کرد، در حالی که پاول دوباره نامزد دریافت رتبه اول شد.

اکنون این مدافعان به کوک متکی هستند تا کار خود را در مورد پیامدهای اقتصادی تبعیض نژادی و تجربه در راهنمایی سایر جوانان رنگین پوست در اقتصاد اعمال کند، زیرا آنها به دنبال گسترش تنوع در سایر نقاط فدرال رزرو هستند. همچنین حمایت گروه‌های اقلیم و سایر فعالان را تضمین کرده است.

جفرسون، اقتصاددان سابق فدرال رزرو، استاد و مدیر کالج دیویدسون در کارولینای شمالی است. بر اساس بیوگرافی او، کار او بر “نقش آموزش به عنوان حایلی در برابر بیکاری، تأثیر چرخه های تجاری بر سطح فقر و توزیع درآمد بین کار و سرمایه” متمرکز است.

در صورت تایید، اعضا در تایید رهبران جدید شعبه های منطقه ای فدرال رزرو که توسط رئیس جمهور منصوب نشده اند، نظر خواهند داشت. مدافعان پتانسیل یک اثر آبشاری را می بینند. با افزایش تنوع در هیئت مدیره، شبکه شخصی بانک مرکزی نیز افزایش می یابد.

و فدرال رزرو وظیفه ای برای انجام دادن دارد. موسسه بروکینگز سال گذشته دریافت که در هر سال معین در سال 2010، کمتر از 10 درصد از اعضای هیئت مدیره هر یک از 12 بانک منطقه ای فدرال رزرو سفیدپوست نیستند. این مدیران برای یافتن و انتخاب رئیس بانک خود، که در کمیسیون نرخ بهره فدرال رزرو حضور دارد، کلیدی هستند.

تنها دو نفر از این 12 رئیس – رافائل بوستیک رئیس فدرال رزرو آتلانتا و نیل کشکاری رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس – رنگین پوست هستند.

در همین حال، نیویورک تایمز گزارش داد که بر اساس داده های بانک مرکزی در ژانویه 2021، تنها دو نفر از 417 اقتصاددان تمام وقت فدرال رزرو سیاه پوست بودند.

سناتور باب منندز (DN.J.) همچنین در جلسه استماع نامزدی خود در روز سه شنبه برای پاول در مورد این واقعیت که هیچ یک از آمریکای لاتین هرگز نقشی بلندپایه در سیاست فدرال رزرو نداشته است، سخنرانی کرد.

پاول متعهد به ایجاد نیروی کار متنوع تر در بانک مرکزی است.

او در ماه نوامبر در کنفرانسی درباره تنوع و شمول که توسط فدرال رزرو برگزار شد، گفت: «ما در تلاش هستیم تا محیطی فراگیر را در محل کار ترویج دهیم که در آن کارکنان بتوانند در محل کار احساس راحتی کنند و چنین فرهنگ فراگیر را در این حرفه ترویج کنیم. ما در تلاش هستیم تا با استخدام کارمندان در کالج‌ها و دانشگاه‌ها و مؤسسات سیاه‌پوست تاریخی که به اسپانیایی زبانان خدمت می‌کنند، و همچنین سازمان‌دهی رویدادهایی برای ارتقای فرصت‌های شغلی در فدرال رزرو، دامنه خود را گسترش دهیم.»

در مقابل این زمینه، کنگره سیاه از دولت و فدرال رزرو خواست تا نمایندگی های متنوع تری در سیاست پولی داشته باشند. بیتی و سناتور رافائل وارنوک (دکتر) روی اطمینان از اینکه این یک اولویت در جستجوی رهبران جدید در فدرال رزرو بوستون و فدرال رزرو دالاس است، متمرکز هستند.

این جستجوها کانون تمرکز گروه هایی مانند کمپین Fed Up است که فدرال رزرو را تحت فشار قرار داده اند تا در نحوه انتخاب روسای جمهور منطقه تجدید نظر کند. فدرال رزرو دالاس این هفته یک سالن شهرداری برگزار کرد تا افکار عمومی را به خود جلب کند، که نشان می دهد برخی از این فشارها کارساز است.

“چرا در سال 2021 هنوز فقط دو رئیس جمهور رنگین پوست در بین 12 رئیس جمهور وجود دارد؟ بنجامین دولچین، مدیر Fed Up، ائتلافی از جامعه و گروه‌های کاری که از سیاست‌های بانک مرکزی به نفع کارگران دفاع می‌کند، گفت: این باید یک رسوایی باشد، اما مطمئناً تصادفی نیست.

در اینجا نیز انتصابات جدید بایدن می تواند تأثیر داشته باشد.

فعالان مترقی همچنین بر اهمیت انواع بیوگرافی ها تاکید کردند و گفتند که فدرال رزرو باید فراتر از وال استریت و دکترا نگاه کند. اقتصاددانان

واسودا دسیکان، مدیر سیاسی اکشن، مرکز نژاد، گفت: “استدلال تنوع در توکنیسم نژادی چنان گم شده است، گویی که ما به یکی از هر رنگ نیاز داریم، اما بسیاری از آنچه ما بر آن اصرار داریم تنوع نژادی، تنوع جنسیتی، تنوع ایدئولوژیک است.” و اقتصاد. لیزا کوک در جوامع سیاه پوستی که از آن آمده و در آن بزرگ شده است، تأسیس شد، اما او نیز بخشی از آن است.

لورا علف مرملوپز در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme