آنچه جو مانچین هنگام شام به استیو کلمنس گفت

[ad_1]

رایان: صبر کن، صبر کن، سرب را اینجا دفن نکنیم. چگونه با جو بایدن آشنا شدید؟

استیو: خب بذار تمومش کنم و سپس با جو منچین در خانه بایدن ملاقات کردم. بار اول. من برای اولین بار او را از نظر فیزیکی در آنجا ملاقات کردم.

رایان: این چه سالی است؟

استیو: من در این سالها واقعاً بد هستم.

رایان: چه دورانی خواهد بود؟ آیا بایدن معاون رئیس جمهور است؟

استیو: بله، بایدن معاون رئیس جمهور است.

رایان: پس او در عمارت معاون رئیس جمهور است؟

استیو: در محل اقامت معاون رئیس جمهور. اگر درست یادم باشد، یک جشن تعطیلات بود. ما شروع کردیم به صحبت در مورد «نپرس، نگو» و او مانند امروز یک سناتور بود. او در حال دور زدن است و شما احتمالاً با لغو «نپرس، نگو» موافق نیستید. در آن پذیرایی در مورد آن با او صحبت کردم. او گفت: “استیو، می دانید، ما خانواده های نظامی زیادی در ویرجینیای غربی داریم.” گفتم: ببین من یک دزد نیروی هوایی هستم، من خانواده های نظامی را می شناسم، باور کنید، خانواده های نظامی بالاتر از آن هستند، این چیز زیادی نیست. بنابراین، ما این گفتگو را پشت سر هم داشتیم. خیلی خوب بود و بعد، به دلایل خانوادگی، الان او را می شناسم، اما او را خوب نمی شناختم، رای «نپرس، نگو» را از دست داد. «در آن زمان او را ترسو نمی دیدم. می دانستم که او مخالف تغییر است. نداشتن رای مانع از این کار شد. هیچ فایده ای ندارد به هر حال از او تماس گرفتم و گفت بیا ببینم. ما صحبتی داشتیم، و این منجر به ارزیابی عمیق‌تری شد که من از میزان جدی بودن او در مورد بسیاری از چیزهای عجیب و غریب جالب مانند فساد داشتم.

رایان: کجا او را ملاقات کردید؟

استیو: در دفتر کارش. یعنی من نمی خواستم او را ملاقات کنم. نمیخواستم زنگ بزنه

رایان: واقعا؟

استیو: اوه، نه، من نمی خواستم. منظورم هدر برش است [Sen. Manchin’s daughter] به من زنگ بزن و بگو: «پدرم با تو تماس می‌گیرد» و من گفتم: «ای کاش زنگ نمی‌زد.» ما به آنجا رفتیم و در آن زمان بحث توقیف بالا گرفت و من آن را جدی دیدم. جدی دیدم و گفتم: “میدونی چیه؟ جایی که او روی «نپرس، نگو» است را دوست ندارم، اما کارهای جالبی انجام می‌دهد و حالا راهی درونی دارم که با او در مورد چیزهای جدی صحبت کنم. من در مورد همه چیز با او موافق نیستم. “خوب، پس فقط یک دقیقه این مکان را نگه دارید. در زیر، آتلانتیک از من خواست تا میزبان آنچه ما صبحانه سرمقاله می نامیم، صبح شنبه قبل از شام خبرنگاران کاخ سفید باشد. ریچل مادو کتاب جدیدش را در مورد مسائل نظامی داشت، دریفت، و گفت: «می‌توانی با من مصاحبه کنی، استیو؟» و من گفتم، «خب، اگر بتوانم این کار را در صبحانه ویراستاران انجام دهم، با شما مصاحبه خواهم کرد. یک بلیط داغ خواهد بود. من می توانم در شام خبرنگاران با شما مصاحبه کنم.” ما فعالیت خوبی داشتیم، عمدتاً از طرف جمعیت همجنس گرایان، حامیان آن، می دانید؟ اما آن چیزی که من می خواستم نبود و گم شده بود… ادویه غیرعادی در این چیست؟ و با خودم گفتم: “وای جو مانچین.” پس دارم زنگ میزنم که

رایان: که همه وقتی به چاشنی غیرعادی در یک موقعیت اجتماعی فکر می کنند به یاد می آورند.

استیو: اما در آن زمان در کمیته نیروهای مسلح بود. با راشل تماس گرفتم و گفتم: «گوش کن، آیا می‌خواهی جو منچین را با تو روی صحنه بگذارم؟ شما مثل آب و روغن هستید. جالب خواهد بود که ببینیم کجا موافقید و کجا مخالف. من فقط فکر می کنم که این خیلی چیزها را اضافه می کند. “او می گوید” باشه. آیا او این کار را انجام می دهد؟ “زنگ زدم و گفتم متوجه می شوم. بنابراین همان شب به او زنگ زدم و به نظر می رسید که او کاملاً در کمتر از دو ثانیه گفت. و او دیوانه شد. سپس وقتی آنچه را که فکر می کردم انجام دادم، به مغرضانه باشید، یک مصاحبه واقعاً فوق العاده با او در مورد مسائل نظامی و دفاعی و مشکلات بزرگ روز، گفتم: “اوه، بیایید جلوی تماشاچیان برویم.” راشل از روی صندلی خود پرید و [said] «آیا می‌توانم اولین کسی باشم که از سناتور سؤالی بپرسم؟» او بیرون پرید و سپس از او درباره موضعش در مورد «نپرس، نگو» و جامعه LGBT پرسید.

رایان: آیا او را برای انجام این کار آماده کردید؟

استیو: نه، خودش این کار را کرد. بعد به او گفت: می‌دانی امروز اگر دوباره رای بدهیم به لغو رای می‌دهم. او نظر خود را در مورد آن تغییر داد. او دوشنبه شب در برنامه او بود. بنابراین شما این موضوع را در مورد جمع کردن مردم و تغییر چیزها و این پرسیدید … یعنی من برای چیزهایی مانند آن زندگی می کنم، درست است؟ صدها بار چنین چیزی اتفاق افتاده است، اما شما فقط می دانید چگونه آن را جالب کنید؟

آنچه مانچین فکر می کند:

رایان: دیشب شنیدم [the night of January 12] شام جالبی خوردی

استیو: آره.

رایان: پس دیشب با کی شام خوردی استیو؟

استیو: شام اول یا شام دوم؟

رایان: من نمی دانم. بیایید آن را بشنویم.

استیو: نه، یعنی متاسفم، باید مراقب باشم، اما من با جو مانچین و رندی وینگارتن در کافه میلانو شام خوردم. و من فکر می کنم، رندی …

رایان: این شب زمانی است که جو بایدن برای سخنرانی در ناهار قفقاز به سنا می رود و اساساً تلاش می کند تا بر آن فشار وارد کند. [Senators] مانچین و کرستن سینما برای تغییر دیدگاه خود در مورد فیلیباستر و حمایت از حق رای. بنابراین در آستانه … شما در آستانه یکی از مهم ترین روزهای کار او در سنا با جو منچین شام می خورید.

استیو: می توانم در مورد کاری که فکر می کنم بازیکنان انجام می دهند صحبت کنم [unintelligible]. ترجیح می دهم فقط در مورد شام صحبت نکنم.

رایان: خوب، فکر می کنم گزارش شده بود که رندی در حال تلاش است. رندی به او در زمینه سازش قانون حقوق رای کمک کرد.

استیو: کاری که رندی انجام داد، او گفت، ببین، تو مشکل داشتی… خیلی از واشنگتن، من فقط می خواهم با مردم صادق باشم، گاهی اوقات… این تابعی از فساد یا منافع خاص نیست. گاهی اوقات این فقط تابعی از کمبود تخیل یا حرکت افراد با اینرسی است. من نقشی را می بینم که با نقش من به عنوان یک روزنامه نگار افکار عمومی مطابقت دارد. من خبرنگار نیستم؟ بنابراین این یک تفاوت متفاوت و بزرگ است، مانند فردی که دیدگاه ها و نگرش هایی دارد. اما من سعی می کنم در این مورد مسئولیت پذیر و شفاف باشم. من همچنین نقش خود را این می بینم که درها را به روی افراد مختلفی که در تضاد هستند یا نه باز می کنم. یک دیافراگم تا بتوانند فرصت هایی را ببینند که در غیر این صورت فکر نمی کردند دارند. من این را بخشی مشروع و در واقع ضروری از نقش خود در واشنگتن می دانم، اینطور نیست؟

من فکر می‌کنم نکته اینجاست که جو مانچین، می‌دانستم، معتقد بود که SR 1 بسیار پر از چیزهایی است که در مورد باز بودن یا محدودیت‌های رای‌گیری نیست، و همچنین پر از چیزهایی است که بیشتر در مورد اصلاحات اجتماعی است تا آنها در مورد انجام دادن. با مسائل رای گیری و او مرده بود، در برابر SR 1 مرده بود. آنچه او طرفدار آن بود، قانون حقوق رای جان لوئیس بود. اما هرکسی که قانون لوئیس را که ستودنی و مهم است، مرور کرده باشد، می‌داند که برای رسیدگی به بسیاری از مشکلات رای‌گیری که اخیراً شاهد آن بوده‌ایم، به‌ویژه سرکوب رای‌دهندگان و موارد مختلف، آنقدر پیش نمی‌رود. من فکر می کنم نظر او این بود که ما باید آن را تغییر دهیم. من با فروتنی پیشنهاد دادم: “خب، آنچه شما واقعاً انجام می دهید این است که در مورد جان لوئیس پلاس صحبت می کنید.” رندی به ما پیشنهاد داد که با استیسی آبرامز صحبت کنیم و او به روش جو مانچین – چون سعی می کرد بسیار جوانمرد و سخاوتمند باشد – [said] – بله حتما. البته که خواهیم کرد. اما زمان زیادی وجود داشت تا آن تماس با استیسی واقعاً اتفاق بیفتد. آن‌ها تماس‌های زیادی برقرار کردند، و سپس او و استیسی واقعاً روی طراحی یک برنامه رأی‌گیری از مواردی کار کردند که مواردی را مشخص می‌کرد، مانند شناسه رأی‌دهندگان، که برای دموکرات‌ها ناخوشایند بود، اما راه‌هایی بالقوه برای حمایت از جمهوری‌خواهان بود. اما آنها به نوعی آن را سنگفرش کردند، چیزی، با هم. باراک اوباما و افراد دیگر آمدند و او را تشویق کردند. حتی جو بایدن می گوید: “من او را تشویق می کنم.” بنابراین آنها به چیزی رسیدند.

رایان: این لایحه ای است که آنها در این هفته که ما اینجا نشسته ایم به آن رأی می دهند.

استیو: چیزی که دیشب یاد گرفتم، چیزی که اخیرا یاد گرفتم، چیزی است که نمی دانستم – و این به این دلیل است که من همه چیز را در مورد جو مانچین نمی دانم، همه چیز را در مورد آن نمی دانم. [what’s] این اتفاق می افتد – این است که لایحه ای که قانون آزادی رای، که بسیاری از مردم به طور خلاصه چیزی مانند جو منچین، استیسی آبرامز… جو مانچین معتقد است اینطور نیست که نیست، آنها لایحه را ننوشته اند. او زبان نداشت. هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که او دوست ندارد، و اینکه کمیته قوانین به ریاست سناتور کلوبوچار چیزی را ارائه کرده است که دیگر لایحه او نیست. من این را نمی دانستم.

رایان: lol این قانون آزادی رأی است که …

استیو: … که فکر می کردیم اوست. نام او گم شده است. او اسپانسر نیست. بنابراین من فکر می کنم مشکل بزرگ این است که مترقیانی مانند رندی وینگارتن و دیگران – نمی خواهم یک کلمه بگویم – می بینند که آنها معتقدند که دموکراسی در خطر است. جمهوری‌خواهان، زمانی که برمی‌گردند، کاری که احتمالاً در انتخابات بعدی مجلس نمایندگان انجام می‌دهند، از نظر آنها، هر کاری را برای پیروزی در آن، ادامه پیروزی یا هر چیز دیگری انجام خواهند داد. بنابراین این لحظه برای ایجاد زیرساخت مناسب بسیار مهم است تا بازی منصفانه بماند و مردم بتوانند همچنان حق رای داشته باشند و این کار را خواهند کرد. آن‌ها این را لحظه‌ای واقعاً حیاتی می‌دانند و آنچه باید اتفاق می‌افتد، حتی اگر جو مانچین با کنده‌کاری فیلی‌باستر موافقت نمی‌کرد، این بود که آنها باید این قانون را برای بحث عمومی و تأیید آن به صحن می‌آوردند. همه کشورها می توانند ببینند که در تلاش برای محدود کردن یا حل آنها از طریق کیفیت بالا هستند.

در کتاب من، این به جو منچین اجازه می دهد تا قانون آزادی رأی را مورد انتقاد قرار دهد. نمی دانم این کار را خواهد کرد یا نه. در حال حاضر همه چیز در زمان واقعی اتفاق می افتد، بنابراین من نمی دانم او قرار است چه کاری انجام دهد. اما وقتی فهمیدم که بعد از تمام تلاش‌هایی که برای تحسین کاری که او و استیسی آبرامز با هم انجام داده‌اند، متعجب شدم، این به‌اصطلاح صورت‌حساب، صورت‌حساب روی زمین نیست. بنابراین برای من تازگی داشت. این یک معامله بزرگ و بزرگ است، زیرا به منچین راه حلی می دهد که اگر نمی خواهد از آن حمایت کند، از آن حمایت نکند، درست است؟ بنابراین فکر می‌کنم ابعادی وجود دارد که فکر نمی‌کنم گزارش شده باشد.

رایان: بسیار جالب.

استیو: من فکر می‌کنم طرف دیگر قضیه این است که می‌خواهند او را بیرون ببرند. اما پس از آن، همانطور که همه ما می دانیم، آنچه اکنون در صحن علنی مجلس اتفاق می افتد این است که نانسی پلوسی و چاک شومر در این ارتباط بین اتاق ها توافق کردند تا قانون آزادی رأی را در بخشی از قانون مربوط به حقوق حقوق جایگزین کنند. که قانون حقوق رای لوئیس اجازه بحث در مورد این لایحه را بدهد. اما بعد برای رفتن به پای صندوق های رای و مناظره، به لحظه ای برمی گردند که به 60 رای نیاز دارند. اینجا جایی است که مردم به اصطلاح ماهی می گیرند یا طعمه می گیرند. من نمی دانم سناتور مانچین به کجا خواهد رفت، اما می دانم که جامعه مترقی امیدوار است که ببیند مردم آنجا هستند. من فکر می کنم بعد دیگر این است که دوباره – نه اینکه سناتور مانچین را در آنجا قرار دهیم، اما او در حوزه عمومی بود – اما ناامیدی او این است که او گفت صدور گواهینامه انتخاباتی، روند تأیید صلاحیت مجمع الکترال باید اصلاح شود. حتی میچ مک کانل گفت که دیگران می گویند شما نمی توانید اجازه دهید یک عضو مجلس نمایندگان و یک عضو سنا میلیون ها رای را از دست بدهد و آن آرا را از ایالت های خود باطل یا فلج کند. او ناامید است که ما این فرصت‌های ثابت یا کمتر بحث‌برانگیز را برای تامین امنیت این روند رای‌گیری مقدس توسط دو حزب ارائه و ارائه نمی‌کنیم تا در 6 ژانویه تکراری نداشته باشیم. او از رهبری ناامید است که نمی گذارد این لحظات اتفاق بیفتد و این چیزها را اول می گذارد و بعد حمل می کند. بنابراین من فقط می خواهم صادق باشم، می خواهم افشاگری کنم، نمی خواهم از طرف او صحبت کنم. من نمی‌خواهم از طرف رندی صحبت کنم، اما فکر می‌کنم تنش‌هایی وجود دارد و شاید برخی از آن‌ها دیشب مورد بحث قرار گرفته است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme