تیم بایدن کشتن سلاح‌های هسته‌ای جدید ترامپ را می‌سنجید

[ad_1]

چنین تغییراتی نمی‌تواند منجر به بازنگری در سیاست‌ها و برنامه‌های هسته‌ای شود که جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن مدت‌ها گفته است که به کاهش مسابقه تسلیحات هسته‌ای کمک می‌کند، یعنی اعلام می‌کند که ایالات متحده اولین کسی نخواهد بود که به دشمنی که از سلاح‌های اتمی استفاده می‌کند حمله می‌کند.

با این حال، اگر بایدن بخواهد افزایش تسلیحات هسته‌ای دولت قبلی را به دلیل مقاومت رهبران نظامی در برابر تغییرات بزرگ، مانند روسیه و چین، به استراتژی ایالات متحده تبدیل کند، متوقف کردن «مکمل‌های» دوران ترامپ، همانطور که نامیده می‌شود، محتمل‌ترین کاهش محسوب می‌شود. در حال ساخت زرادخانه های خود است.

البته مشکل یا چالش برای دولت بایدن این است که چگونه می تواند نشان دهد که در حال انجام کاری در مورد کاهش یا اصلاحات بدون تضعیف برنامه نوسازی است که توسط آن آغاز شده است. [former President Barack] هانس کریستنسن، مدیر پروژه اطلاعات هسته ای در فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت: اوباما.

وی گفت برخی از تسلیحات جدیدتر مورد تایید دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، “میوه های کم آویزان” هستند، به ویژه یک موشک کروز جدید با سلاح هسته ای برای نیروی دریایی.

“خبر خوب این است [Biden] این است که دولت ترامپ پیشرفت چندانی نکرده است. “پول زیادی وجود ندارد [been] هنوز در آن غوطه ور است.”

توجه زیادی به این موضوع شده است که آیا بررسی بایدن به رهبری پنتاگون به تغییراتی در به اصطلاح سیاست اعلامیه هسته ای منجر شود یا خیر.

طرفداران منع اشاعه و ترقی خواهان استدلال می کنند که دولت باید در مورد شرایط استفاده از سلاح های هسته ای در جنگ موضعی کمتر مبهم داشته باشد. آنها استدلال می کنند که ایالات متحده باید یک سیاست “دست اول” را اعلام کند، یا حداقل آن را اعلام کند. که “تنها هدف” زرادخانه فقط جلوگیری از سلاح های هسته ای بود، نه تهدیدهای متعارف یا دیگر.

بایدن به عنوان سناتور و معاون رئیس جمهور از در نظر گرفتن این دو تغییر سیاست حمایت کرد. به گفته دو نفر از آشنایان به بحث های بررسی، اما این پیشنهادها برای متحدانی که به چتر هسته ای ایالات متحده برای دفاع از خود متکی هستند، محبوبیت ندارد.

طبق گزارش‌ها، تیم بایدن در حال بررسی تغییر برخی از زبان‌ها در موضع دوران ترامپ است تا استدلال کند که نقش سلاح‌های هسته‌ای در جلوگیری از استفاده از سایر سلاح‌های هسته‌ای «بنیادی» است.

این یک انحراف از بررسی سال 2018 ترامپ است که به صراحت بیان می‌کند که «بازدارندگی از حمله هسته‌ای تنها هدف سلاح‌های هسته‌ای نیست»، با این استدلال که می‌توان از آنها برای دفاع در برابر «حمله غیرهسته‌ای» استفاده کرد.

چنین تغییری مطابق با بررسی تکمیل شده در سال 2010 توسط دولت اوباما، زمانی که بایدن معاون رئیس جمهور بود، خواهد بود.

پنتاگون از اظهار نظر در مورد آنچه در آزمایش هسته‌ای در نظر گرفته می‌شود یا زمان تکمیل آن خودداری کرد.

کاخ سفید همچنین از پاسخ به سؤالات خاص در مورد بررسی خودداری کرد. سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت “متعهد به تجدید رهبری ایالات متحده در منع اشاعه و پرداختن به تهدید وجودی ناشی از سلاح های هسته ای است.”

این مقام افزود که این بررسی “به این مسائل می پردازد” و “محیط امنیتی فعلی را در نظر می گیرد و استراتژی، موقعیت و سیاست ایالات متحده را ارزیابی می کند”.

اما بحث های نهایی هنوز در راه است.

ژنرال فرانک کلوتز بازنشسته نیروی هوایی، که یکی از نویسندگان یک مطالعه جدید در مورد سه گانه هسته ای دولت با بودجه RAND Corp است، گفت: “من فکر می کنم ما احتمالاً شاهد تغییری در لحن و لحن NPR 2010 خواهیم بود.”

اما احتمالاً به معنای پایبند ماندن به یک بازنگری اساسی در سه گانه هسته ای است که در دولت اوباما تعبیه شده است و تخمین زده می شود طی دهه آینده 634 میلیارد دلار هزینه داشته باشد.

دولت ترامپ با اجازه دادن به حداقل سه سیستم تسلیحاتی جدید و کلاهک های ارتقا یافته، از جمله یک موشک کروز و یک کلاهک کوچکتر برای زیردریایی ها، به این فشار برای نوسازی افزود.

منتقدان می‌گویند چنین سلاح‌های کم‌مخرب‌تر بی‌ثبات‌کننده‌تر هستند، زیرا احتمال استفاده از آنها در درگیری‌ها بیشتر از سلاح‌هایی است که می‌توانند کل شهرها را از بین ببرند.

با این حال، بایدن از سوی برخی دموکرات‌ها در کنگره تحت فشار است تا در توسعه بازدارندگی استراتژیک زمینی، که باید جایگزین ICBM Minuteman III شود، که در سیلوهای زیرزمینی در پنج ایالت غربی مستقر است، تجدید نظر کند.

به گفته چند تن از مقامات کنگره، دولت تصمیم گرفته است از دفاتر سناتورهای جف مرکلی (D-Ore.) و الیزابت وارن (D-Mass.) برای بررسی اینکه آیا موشک های فعلی می توانند طولانی تر کار کنند، صرف نظر کند.

انتظار نمی رود یک مطالعه طبقه بندی نشده توسط پنتاگون در مورد آینده نیروهای ICBM که ماه گذشته به سفارش پنتاگون انجام شد، تغییرات عمده ای را در برنامه جایگزینی موشک ارائه شده به Northrop Grumman در سال 2020 توصیه کند.

جورج پرکوویچ، معاون پژوهشی در بنیاد کارنگی برای صلح بین‌المللی و نویسنده اصلی این مطالعه، می‌گوید: «فکر نمی‌کنم که به هیچ وجه زمین را تکان دهد.»

که در همچنین انتظار نمی رود که بررسی هسته ای بایدن تغییراتی را در توسعه ناوگان جدید کلمبیا نشان دهد.زیردریایی هایی با موشک های بالستیک کلاس کلاس در دست ساخت توسط جنرال داینامیکس یا بمب افکن رادارگریز B-21 که توسط نورثروپ گرومن نیز ساخته شده است.

کلوتز که از سال 2014 تا 2018 ریاست اداره امنیت ملی هسته ای در وزارت انرژی که کلاهک های هسته ای می سازد، پیش بینی کرد: «بسیاری از همان برنامه ها، بسیاری از سیاست های یکسان باقی خواهند ماند.

او گفت که انتظار دارد «تغییرات در این زمینه نشان دهد که آنها آن را جدی گرفته اند [potential reforms]اما من انتظار دارم که اصول اساسی برنامه نوسازی هسته ای تقریباً به همان شکلی که از اولین بار در دولت اوباما شکل گرفت ادامه یابد.

اما این بدان معنا نیست که بایدن که مدت‌ها از کاهش نقش سلاح‌های هسته‌ای حمایت می‌کند، هیچ گزینه‌ای ندارد.

بایدن هنگام نامزدی برای ریاست جمهوری در سال 2020 قول داد “تعهد خود را به کاهش نقش سلاح های هسته ای نشان دهد”، از جمله نوشت: “من معتقدم تنها هدف زرادخانه هسته ای ایالات متحده باید بازدارندگی باشد – و در صورت لزوم برای مقابله به مثل – یک حمله هسته ای.”

وی ادامه داد: من به عنوان رئیس جمهور تلاش خواهم کرد تا با مشورت با ارتش آمریکا و متحدان آمریکا، این باور را عملی کنم.

او این موضوع را در مارس 2021 در دستورالعمل‌های استراتژیک موقت خود برای امنیت ملی دو برابر کرد.

وی نوشت: «ما برای کاهش نقش تسلیحات هسته‌ای در استراتژی امنیت ملی خود گام‌هایی برمی‌داریم، در حالی که تضمین می‌کنیم بازدارندگی استراتژیک ما ایمن، امن و مؤثر باقی می‌ماند و تعهدات گسترده‌مان برای بازدارندگی متحدانمان قوی و معتبر باقی می‌ماند».

به گفته مقامات، یکی از گزینه‌های مورد بررسی، حذف کلاهک هسته‌ای W76-2 است، بمبی با بازده کمتر یا انفجاری کمتر که دولت ترامپ در بررسی سال 2018 خواستار آن شد و در سال بعد در زیردریایی‌ها مستقر شد.

اما بسیاری این را یکی از دشوارترین تصمیمات ترامپ برای تغییر دین می دانند.

جان ولفستال، مشاور سابق هسته ای بایدن که با مقامات فعلی دولت در ارتباط است، گفت: «فکر نمی کنم کسی ادعا کند که به دلیل وجود آن، مشکلات ثبات ایجاد می کند. من نمی دانم که آیا پنتاگون انرژی زیادی برای از بین بردن آنها دارد یا از طریق چالش لجستیکی مقابله با آن.

کریستنسن موافقت کرد: “از آنجایی که این قایق قبلاً قایقرانی شده است، بنابراین آنها می توانند روی دیگران تمرکز کنند.”

یکی دیگر از مؤلفه‌های زرادخانه که مدافعان آن را برای عقب‌نشینی آماده‌تر می‌دانند، تصمیم ترامپ برای حفظ B83، آخرین بمب مگاتونی است که در دهه 1970 ساخته شد اما توسط دولت اوباما برای بازنشستگی برنامه‌ریزی شد.

کریستنسن همچنین خاطرنشان کرد که کلاهک B61-12 که برای جایگزینی B83 طراحی شده بود، اکنون وارد خط می شود. او در مورد دومی گفت: «نیازی به این کار نیست. «ارتش در این مورد بسیار واضح بود. شنیده ام که خدمه بمب افکن دیگر حتی با او تمرین نمی کنند.

ولفستال، که اکنون مشاور ارشد در Global Zero، یک گروه خلع سلاح است، افزود: «واقعاً دلیل محکمی برای B83 وجود ندارد. او دیگر نقشی ندارد، بنابراین می توانیم از شر او خلاص شویم. ما خوشحال بودیم که آن را رها کردیم.”

همچنین توقف توسعه موشک های مخفی با موتور هسته ای، کلاسی از تسلیحات که پس از بررسی وضعیت هسته ای سال 2010 خارج شد، اما توسط ترامپ احیا شد، روی میز است.

بیش از 15 میلیون دلار بودجه تحقیقاتی در اولین بودجه دفاعی بایدن گنجانده شد، اما دولت از آن زمان حمایت کمی از این برنامه نشان داده است. این اولین سلاح از این دست پس از پایان جنگ سرد خواهد بود، زمانی که مدل های قبلی از کشتی های جنگی حذف و ذخیره شدند.

ولفستال “عدم حمایت عمیق” از این برنامه را در نیروی دریایی می بیند.

دیگران آن را محتمل ترین سیستم در بلوک بایدن می دانند. یکی از مقامات پیشین دولت که با این بحث ها آشنا بود، افزود: “من شک دارم که هر چیز دیگری به شدت مورد انتقاد قرار گیرد.”

در واقع، بررسی بایدن به عنوان یک پیروزی بزرگ برای شاهین ها – و متحدان خارجی که بنا بر گزارش ها برای تغییرات عمده سیاست لابی کرده اند، تلقی می شود.

طرفداران بازنگری در مفروضات قدیمی می گویند که آنها از سنت گرایان بیشتر منزوی شده اند، حتی در زمان رئیس جمهوری که دهه ها تلاش کرده است تا استراتژی هسته ای ایالات متحده را اصلاح کند و به گفته او بیشتر از نیاز به سلاح متکی است.

حتی با تغییرات نسبتاً متوسطی در سبد تسلیحات مورد بررسی، احتمالاً مقاومت قوی در تپه و داخل پنتاگون

یکی از مشاوران پنتاگون، دولت بایدن را متهم کرد که «نقش تسلیحات هسته‌ای را در زمانی که ما نیاز به گسترش به منطقه کم درآمد داریم به حداقل رسانده است».

“خواهد بود [a] با نمایش —، “کارمند اضافه کرد”، اما نه آنقدر که می‌توانست بد باشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Novagrasu tesisatçısısweet bonanzaAyırma Büyüsü