ترامپ این ایالت ها را از دست داد. نامزدهای جمهوری خواه برای فرمانداری به هر حال از او تقلید می کنند.


سیاست ملی سال‌ها قبل از ورود ترامپ به عرصه سیاسی در رقابت فرمانداری رخنه کرد – و کمپین فرمانداران هنوز هم تا حدودی جدایی منحصربه‌فرد را حفظ کرده‌اند. اما نفوذ ترامپ بر حزب جمهوری‌خواه به سرعت سیاست‌ها و لفاظی‌های او را وارد رقابت فرمانداری سال 2022 کرد – به‌ویژه ادعاهای دروغین و توطئه‌آمیز او مبنی بر اینکه «یکپارچگی انتخاباتی» در معرض تهدید است یا حتی انتخابات 2020 به سرقت رفته است. نامزدهای جمهوری خواه این ادعاها را تکرار می کنند، زیرا آنها برای مناصبی که تأثیر قابل توجهی بر رویه های انتخاباتی در ایالت های آنها خواهد داشت، از جمله صدور گواهینامه انتخابات آینده، را تکرار می کنند.

“من می گویم [Trump]تنها راهی که می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که در سال 2024 یک رئیس‌جمهور جمهوری‌خواه خواهیم داشت این است که در اینجا در نوادا به رهبری نیاز داریم که قوانین انتخاباتی و ما را درک کند. [is] دین هلر، سناتور سابق جمهوری خواه که اکنون در مناظره اخیر برای فرمانداری نوادا نامزد شده است، گفت: او می خواهد آنها را تغییر دهد. او قوانین فعلی ایالت را “فاسد” خواند و گفت که انتخابات ایالتی را “عادلانه” خواهد کرد.

هلر که در سال اول ریاست جمهوری گاهاً با ترامپ درگیر می شد، اما بعداً در جریان مبارزات انتخاباتی شکست خورده اش در سال 2018 ترامپ را کنار کشید، گفت: «جمهوری خواهان زمانی پیروز می شوند که روند عادلانه باشد.» من می خواهم در سال 2024، یک فرماندار جمهوری خواه، رئیس جمهور جمهوری خواه باشد. برای تحقق آن باید تغییرات لازم را ایجاد کرد.”

در پنسیلوانیا، سناتور داگ ماگریانو، که با طوطی‌بازی کردن دروغ‌های انتخاباتی ترامپ و درخواست برای «ممیزی» انتخابات در ایالت خود به شهرت رسید، در آغاز کارزار انتخاباتی آخر هفته گذشته دو دستیار ترامپ را برکنار کرد: مایکل شورای سابق امنیت ملی. فلین و وکیل سابق مبارزات انتخاباتی جنا الیس. هر دو از پر سر و صداترین حامیان توطئه ها در انتخابات 2020 بودند.

تعدادی از عوامل مرتبط با ترامپ در حال یافتن کار در ایالت هستند. جیک کورمن، رئیس سنای ایالات متحده، اعلام کرد که تیم او شامل کلیان کانوی، آخرین مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ در سال 2016 است، در حالی که لو بارلتای سابق، بیل استپین و جاستین کلارک را که تا روز انتخابات 2020 رهبری کمپین ترامپ را رهبری می کردند، استخدام کرد. بیل ماکسواین، که وکیل آمریکایی بود دولت ترامپ، دستیار سابق ستاد انتخاباتی ترامپ، جیمز فیتزپاتریک را برای رهبری کمپین او استخدام کرد.

پنسیلوانیا – جایی که میدان اصلی آنقدر بزرگ است که سازمان دهندگان انجمن مجبور شدند هفته گذشته دو ردیف موازی سکوها را در صحنه جمع کنند – نمونه ای از فهرست گسترده نامزدهای فرمانداری جمهوری خواه است که در ایالت های نوسانی از جمله آریزونا، میشیگان، مینه سوتا و نوادا شرکت می کنند. دموکرات ها عمارت فرماندار را در همه این ایالت ها به جز آریزونا کنترل می کنند.

یک استثنا از قاعده انتخابات اولیه پرجمعیت، ویسکانسین است، جایی که ستوان فرماندار سابق ربکا کلیفیش تنها نامزد قابل اعتماد جمهوری خواه در برابر فرماندار دموکرات تونی اورز تاکنون بوده است. اما حتی در آنجا، ترامپ تلاش کرد تا شان دافی، نماینده سابق مجلس را قبل از غیبت در کمپین انتخاباتی هفته گذشته منصوب کند و کوین نیکلسون، نامزد سابق سنا، فعالانه در حال بررسی نامزدی است.

کاندیداها در سراسر نقشه برای تایید ترامپ می جنگند. تا کنون، ترامپ تا حد زیادی از انتخابات مقدماتی باز برای فرماندار جمهوری‌خواه در رقابتی‌ترین ایالت‌ها در سال 2022 – تنها در آریزونا – برای حمایت از کری لیک، مجری سابق تلویزیون، بازمانده است.

با این حال، به لیک برخی از ماهیچه های سیاسی اولیه می دهد. کمیته سیاسی ترامپ روز سه‌شنبه اعلام کرد که لیک به همراه مایک لیندل نظریه‌پردازان برجسته توطئه و مارک فینچم، نماینده آمریکا که ترامپ به عنوان وزیر امور خارجه از آنها حمایت می‌کرد، به رئیس‌جمهور سابق در صحنه تظاهرات روز شنبه در ایالت خواهد پیوست. این اولین تجمع ترامپ در سال 2022 است.

اما حتی برای نامزدهایی که از حمایت ترامپ برخوردار نیستند، جلب حامیان رئیس جمهور سابق همچنان برای انتخابات جمهوری خواهان حیاتی خواهد بود.

بارت مارسون، یکی از اعضای جمهوریخواه مستقر در آریزونا، که برای یک سازمان خارجی که از نامزدی مت سلمان جمهوری خواه سابق برای فرمانداری حمایت می کند، گفت: «نه تنها از این موضوع فرار نمی کنید، بلکه بدون تردید آن را می پذیرید.

رایان کاستلو سابق، منتقدی که سه سال پیش پس از خروج از ترامپ انتقاد کرد، گفت: «تلاشی هماهنگ از سوی برخی نامزدها برای تحکیم حامیان ترامپ در ابتدا انجام خواهد شد، بنابراین در این زمینه یک طرح ترامپ وجود دارد». اما کاستلو هشدار داد که بسیاری از نامزدهایی که برای یک گروه از رای‌دهندگان رقابت می‌کنند، می‌توانند رای اولیه را خراب کنند و میدان در ایالت او ناآرام است.

وی افزود: توجه به این نکته مهم است که همه رای دهندگان ترامپ اولین رای دهندگان قابل اعتماد در خارج از سال نیستند.

مشخص نیست که آیا ترامپ از انتخابات فرمانداری پنسیلوانیا حمایت خواهد کرد یا خیر. او قبلاً از شان پارنل کهنه کار ارتش در یک رقابت علنی برای مجلس سنای ایالت حمایت کرده بود، اما بعد از اینکه پارنل پس از از دست دادن حضانت فرزندانش پس از اتهامات همسر سابقش در مورد آزار و اذیت، از کمپین انتخاباتی خودداری کرد. او در حال حاضر از این رقابت خارج است، اگرچه ممکن است تغییر کند.

میک مک‌کون، یکی از مقامات سابق دولت ترامپ که اهل پنسیلوانیا است، گفت، اما جمهوری‌خواهان در پنسیلوانیا انتظار دارند که تأیید ترامپ، در صورت آمدن او، نقش مهمی در تصمیم‌گیری برای انتخابات اولیه فرمانداری ایفا کند.

او گفت: “او همچنان بزرگترین نام در سیاست است، هر چه در مورد او فکر کنید. و برای رای دهندگان اولیه جمهوری خواه، من فکر می کنم که او هنوز هم می تواند در بخش قابل توجهی از پایگاه طنین انداز باشد.” «در یک انتخابات مقدماتی شلوغ مانند این، تأیید رئیس جمهور ترامپ، هرچند سنگین، وزن بیشتری خواهد داشت.

در همین حال، دموکرات‌ها راه را برای جایگزینی اختیارات محدود فرماندار دموکرات تام ولف، با جاش شاپیرو، دادستان کل هموار کرده‌اند که از نظر عملکردی با این نامزدی مخالفت نمی‌کند.

دموکرات ها در ایالات متحده در میدان نبرد تلاش کرده اند بر پیوند نامزدها با ترامپ بیشتر تأکید کنند. حزب دموکرات پنسیلوانیا به طور معمول رقابت GOP را انتخابات مقدماتی برای “سوپر MAGA” می نامد. و دموکرات های نوادا در سالگرد حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده هشدار داده اند که میدان جمهوری خواه همچنان “این دروغ های خطرناک را پذیرفته و درستی انتخابات نوادا را مورد تردید قرار می دهد.”

جمهوری خواهان همچنین هشدار می دهند که نامزدهای میدان نبرد اگر می خواهند در ماه نوامبر برنده شوند، باید بیشتر از تماس با ترامپ انجام دهند.

بیل مک کوشن، یک لابی‌گر جمهوری‌خواه در ویسکانسین که به طور مختصر نامزدی فرمانداری خود را در نظر گرفت، گفت: گلن یانگکین، فرماندار تازه انتخاب شده جمهوری‌خواه ویرجینیا، که اواخر سال گذشته تری مک‌آلیف، فرماندار سابق دموکرات را ناراحت کرد. انتخابات در میدان جنگ

مک کوشن گفت: «تأیید او را بگیرید، او را کنار بگذارید، مگر اینکه مجبور شوید او را به یک رالی ببرید، و مسابقه خودتان را برگزار کنید».

و جمهوری خواهان ملی می گویند که نامزدهای وابسته به ترامپ در سالی که به نظر می رسد یک سال قدرتمند جمهوری خواه باشد، برای آسیب رساندن به آنها برنخواهند گشت.

جوآنا رودریگز، سخنگوی انجمن فرمانداران جمهوری خواه گفت: «نکته ای که باید در نظر داشت این است که در حال حاضر، پیام ها و موضوعاتی که برای رأی دهندگان مهم است، همچنان در کنار ما هستند». “در پایان روز، ما هنوز فکر می کنیم که مهم نیست چه کسی از برخی از رقابتی ترین رقابت ها بیرون می آید، ما همچنان پیام موثری برای انتقال به ژنرال خواهیم داشت، به خصوص وقتی به ایالت هایی با فرمانداران دموکراتیک فعلی نگاه کنید.

نفوذ ترامپ به انتخابات آزاد برای انتخابات فرمانداری در ایالت های مختلف محدود نمی شود. او همچنین به طور فزاینده ای به دنبال این است که فرمانداران فعلی جمهوری خواه را روی پای خود بیاورد. او به طور مداوم از برایان کمپ، فرماندار جورجیا حمایت کرد و از چالش اصلی سناتور سابق دیوید پردو حمایت کرد.

ترامپ در حال جنگ با کمپ است، سیاستمداری محافظه‌کار دیگر، زیرا از تلاش‌های او برای خنثی کردن شکست ترامپ در کشور حمایت نمی‌کند. حتی قبل از تصویب پردو، انتظار می رفت جورجیا یکی از گران ترین رقابت ها برای فرمانداری در سال جاری باشد و دموکرات ها پشت سر استیسی آبرامز متحد شوند. اما تأیید وجود دارد زخم‌های در حال بهبودی را در میان حزب ایالتی از بین می‌برد و می‌تواند حساب بانکی شخصی را که در نهایت برای او نامزد شده است، تخلیه کند.

اما با وجود اینکه ترامپ نقش فزاینده‌ای در رقابت برای فرمانداری ایفا می‌کند، برخی استراتژیست‌های جمهوری‌خواه می‌گویند که این نقش تا انتخابات عمومی نوامبر ادامه نخواهد داشت. آنها می گویند که هنوز تفاوتی بین رقابت های کنگره و فرمانداری تقریباً ملی شده وجود دارد.

کریستوفر نیکلاس، مشاور قدیمی حزب جمهوری خواه در پنسیلوانیا که به چارلی گارو، نامزد فرمانداری پنسیلوانیا مشاوره می داد، گفت: “در بیشتر موارد، رقابت فرمانداری کمتر بر واشنگتن دی سی متمرکز است و بنابراین کمتر بر جهت گیری نامزدهای ترامپ متمرکز است.” «چون مدیران باید به قول قدیمی‌ها قطارها را به موقع حرکت دهند.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر