کارکنان بهداشتی در وحشت هستند زیرا بیمارستان های مستاصل از کارکنان آلوده التماس می کنند که برگردند

[ad_1]

در حالی که اکثر کارکنان بهداشتی واکسینه می شوند، بسیاری از آنها هنوز بیمار می شوند که بدتر می شود. کمبود کارکنان در حالی که آمریکایی های بیشتری به دنبال مراقبت های بیمارستانی هستند. اتکا به کارکنانی که هنوز هم ممکن است مسری باشند، علیرغم اعتراض اتحادیه های پرستاران و انجمن پزشکی آمریکا، که هشدار داده است این تصمیم سلامت و ایمنی بیماران را به خطر می اندازد، صورت می گیرد. و هیچ الزامی برای اطلاع بیماران در صورت بیماری وجود ندارد.

با این حال، این عمل در سراسر کشور یافت می شود. به گفته سخنگوی اتحادیه، در نیوجرسی، اخیراً به یک پرستار دستور داده شد که با وجود ترس از ابتلای او به کووید-19 سر کار بیاید. در رود آیلند، یک خانه سالمندان و سیستم بیمارستان عمومی اخیراً از کارگرانی استفاده کرده است که پس از به‌روزرسانی دستورالعمل‌های ایالت مطابق با CDC، آزمایش آنها مثبت بوده است. در میسوری، بیمارستانی پرستاران را تا زمانی که بدون علامت باشند، ظرف 5 روز برمی گرداند. کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور می گویند که آنها را به کار فراخوانده اند، حتی اگر مشکوک باشند که مسری هستند.

دبی وایت، یک پرستار فارغ التحصیل و رئیس بزرگترین اتحادیه بهداشت نیوجرسی، HPAE، با دستورالعمل های CDC مخالف است، گفت: “قابل مقایسه با مارس، آوریل، مه 2020 است. من متخصصان مراقبت های بهداشتی را به اندازه اکنون وحشت زده ندیده ام.”

در مصاحبه با چندین مدیر بیمارستان، متخصصان بهداشت و متخصصان بهداشت، تقریباً همه گفتند که از توصیه های جدید CDC پیروی می کنند. این راهنما که ماه گذشته منتشر شد، به تسهیلات اجازه می دهد تا کارگران را پس از 5 روز انزوا به جای 10 روز بدون آزمایش منفی کووید-19 بازگردانند. در مواردی که کمبود نیروی کار شدید شود، بیمارستان‌ها می‌توانند کارکنان را بدون دوره انزوا بازگردانند.

چیپ کان، لابی‌گر و رئیس فدراسیون بیمارستان‌های آمریکا، گفت که بیمارستان‌ها به دلیل انعطاف‌پذیری که به آنها اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند چه زمانی کارگران را بازگردانند، عموماً از دستورالعمل‌های جدید CDC خرسند هستند. برخی از کارشناسان بهداشت عمومی نیز از این اقدام حمایت می کنند و به اهمیت کارکرد سیستم های بهداشتی برای درمان بیماری های آمریکایی ها با افزایش موارد Omicron اشاره می کنند.

سلین گاندر، کارشناس بیماری های عفونی در بیمارستان Bellevue در نیویورک، که به تیم رئیس جمهور جو بایدن در مورد انتقال مشاوره می دهد، گفت که بیمارستان او به یک دوره پنج روزه ایزوله برای کارگران منتقل شده است. بیمارستان از پزشکان و پرستاران می‌خواهد که از ماسک‌های N-95 استفاده کنند که از جمله بالاترین محافظت‌های موجود است، خواه قبلاً آلوده شده باشند یا نه. او گفت: «اگر مردم واقعاً ماسک‌های خود را بپوشند، فکر می‌کنم این خطر بسیار کم است.»

با این حال، نگرانی هایی در مورد برخی از آسیب پذیرترین بیماران، به ویژه بیمارانی که به خوبی به واکسن ها پاسخ نمی دهند، مانند افراد دارای نقص ایمنی و بسیاری از بیماران سرطانی وجود دارد. قرار گرفتن بیماران آسیب پذیر یا سالمندان ساکن در مراکز مراقبت طولانی مدت خطرناک است زیرا واکسن ها لزوما از افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند محافظت نمی کند.

کارن نادسون، مدیر اجرایی انجمن سرطان آمریکا، به پولیتیکو گفت: «فکر نمی‌کنیم کسی که آگاهانه درباره کووید مثبت است، با یک بیمار سرطانی تعامل داشته باشد».

CDC توصیه می کند، اگرچه نیازی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ندارد، اگر یک کارگر آلوده بیش از 15 دقیقه در فاصله کمتر از 6 فوت با آنها سپری کند، به بیماران اطلاع دهند. بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند که انتقال می تواند در زمان و مسافت کمتری رخ دهد.

هیچ یک از بیمارستان‌هایی که POLITICO با آنها تماس گرفته است، به این سوال که آیا بیماران به تازگی آلوده شده‌اند یا خیر، پاسخ ندادند.

جنیفر کالدول، پرستار بخش مراقبت‌های ویژه در مرکز تحقیقات کانزاس سیتی، میسوری، گفت که بیمارستان او بلافاصله پس از به‌روزرسانی CDC تغییر جهت داد و به کارگران اجازه داد تا پنج روز دیگر به سر کار خود بازگردند، مشروط بر اینکه بدون علامت باشند. او گفت: “من به شدت احساس بی مسئولیتی می کنم زیرا شما از ما می خواهید که بیمار کار کنیم.” “علم نشان می دهد که فقط به این دلیل که شما بدون علامت هستید به این معنی نیست که شما مسری نیستید.”

کریستین همله، سخنگوی بیمارستان، قانون پنج روزه را تایید کرد و گفت که کارکنان “در صورت وجود خطر عفونت با علائم، سر کار برنمی‌گردند”.

وی افزود: «دستورالعمل‌های ما برای بازگشت به کار با همکاران مبتلا به کووید-19 مطابق با دستورالعمل‌های CDC است.

سخنگوی آژانس گفت که رهبری جدید CDC همچنین به مراکز بهداشتی که با سطوح “بحرانی” کارکنان مواجه هستند اجازه می دهد تا کارگران آلوده را در انزوا نگه دارند، اما مراکز غیر CDC آنهایی هستند که تعیین می کنند آیا آنها به آن سطح رسیده اند یا خیر. نمی توان بلافاصله تعیین کرد که چه تعداد از امکانات از این عمل استفاده می کنند.

مدیران اجرایی و مقامات بهداشتی به پولتیکو گفتند که امیدوارند مجبور نباشند به اقدامات شدیدتری متوسل شوند – اگرچه با توجه به جدیت پرش Omicron نمی توانند مطمئن باشند.

بر اساس داده های HHS، پس از عید شکرگزاری، تعداد بیمارستان هایی که به طور داوطلبانه کمبود کارکنان بحرانی را گزارش کردند، حدود 165 بیمارستان افزایش یافت و به مجموع 1118 بیمارستان رسید.

جانیس اورلوفسکی، مدیر ارشد سلامت در انجمن کالج‌های پزشکی آمریکا، در بیانیه‌ای گفت: به طور حکایتی، بین 5 تا 7 درصد از کارکنان چندین مرکز پزشکی دانشگاهی مبتلا به کووید-19 هستند.

وزیر بهداشت ایالت واشنگتن، عمر شاه، هفته گذشته به پولیتیکو گفت، بیمارستان‌ها در ایالت واشنگتن کشیده شده‌اند، اما به اندازه‌ای نیست که به کارگران اجازه دهد در ابتدا بدون انزوا پنج روز در محل کار بمانند. او گفت، اما این می تواند تغییر کند. کارکنان ناامن هستند. وی گفت: چند هفته آینده برای کشور ما بسیار سخت خواهد بود.

او گفت که مراکز بهداشتی واشنگتن معمولاً به کارمندانی که آزمایش مثبت داده اند اجازه می دهند پس از پنج روز بدون آزمایش منفی برگردند. به گفته یک سخنگوی ایالتی، بیمارستان ها ملزم نیستند به بیماران یا سایر کارگران اطلاع دهند که آزمایش آنها اخیرا مثبت بوده است.

به گفته النهال، مدیر عامل بیمارستان نیوآرک، تصمیم بیمارستان مبنی بر عدم نیاز به آزمایش منفی قبل از بازگشت تا حدی به دلیل کمبود آزمایش در سراسر کشور است که لازم نیست کارگران قبل از بازگشت پس از پنج روز انزوا، آزمایش منفی بدهند.

او گفت: “ما در خارج از کلینیک آزمایش خود برای بیماران و خانواده ها صف های طولانی داریم و اگر مجبور باشم به طور نامتناسبی به آزمایش کارکنان خود ادامه دهم تا آنها را به سر کار بازگردانم، دسترسی به آزمایش را برای جامعه به خطر می اندازد.”

به گفته سخنگوی گارد ملی، فرمانداران، از جمله فرمانداران آرکانزاس، جورجیا، اوهایو، اورگان و پنسیلوانیا، صدها گارد ملی را برای کمک به بیمارستان ها فراخوانده اند، اگرچه آنها لزوماً آموزش پزشکی ندارند.

النهال گفت که بیمارستان او درخواست حمایت فدرال، بیشتر از سوی آژانس مدیریت فوریت های اضطراری فدرال را داشته است، اگرچه او تردید دارد که این برنامه تأثیر قابل توجهی داشته باشد. او هفته گذشته گفت: “ما خوشبین نیستیم که افراد کافی در دولت فدرال وجود داشته باشد.”

روز دوشنبه، النهال گفت که FEMA احتمالاً 10 کارمند را به بیمارستان خود می فرستد که فراتر از انتظارات او خواهد بود. او گفت: “همه چیز کمک می کند.”

برخی از بیمارستان‌ها ترجیح می‌دهند دوره‌های انزوای کارکنان را کاهش ندهند، حتی زمانی که کمبود کارکنان منجر به لغو کار شود. سخنگوی دانشگاه بهداشت میشیگان گفت از دسامبر، دانشگاه بهداشت میشیگان بیش از 200 عمل جراحی را به دلیل کمبود تخت در دسترس و کمبود کارکنان به تعویق انداخته است.

مگی فرای، دانشیار جامعه‌شناسی در دانشگاه میشیگان، گفت کمبود این بیمارستان باعث شد تا عمل جراحی قلب پسر 5 ماهه‌اش به تعویق بیفتد، اگرچه بعداً برنامه ریزی شد و پس از ابهامات فراوان از سر گرفت.

یک سخنگوی میشیگان گفت که بهداشت میشیگان الزام خود را برای 10 روز انزوا برای کارمندانی که آزمایش آنها مثبت است حفظ کرده است. او هیچ برنامه ای برای تغییر سیاست خود ندارد.

فرای گفت: «من فقط مثل یک مادر حرف می‌زنم، با شنیدن این حرف راحت شدم. “برای پسرم بسیار خطرناک است که در طول بهبودی خود در معرض کووید قرار گیرد.

داریوش طاهر در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Novagrasweet bonanzaaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri