نظر چگونه یک تغییر ساده سرنوشت می تواند به کنترل دموکرات ها بر سنا پایان دهد

[ad_1]

اما احتمال دیگری نیز وجود دارد که باید دموکرات ها را به سمت ماالوکس سوق دهد: یک اقدام سرنوشت ساز خودسرانه می تواند سنا را نه ژانویه آینده، بلکه تابستان آینده، یا ماه آینده یا هفته آینده به جمهوری خواهان منتقل کند. بیماری یا مرگ می تواند باعث یک زلزله سیاسی شود – تقریباً با تغییر فوری کنترل بالاترین مجلس قانونگذاری کشور.

ایالت ها قوانین متعددی برای جایگزینی یک سناتور بازنشسته دارند، اما اکثریت بزرگ – 37 نفر – از فرماندار می خواهند که جانشین خود را انتخاب کند. تنها هفت نفر از آنها از فرماندار می خواهند که فردی از همان حزب را انتخاب کند. بنابراین 30 ایالت وجود دارد که فرماندار می تواند هر سناتور جدیدی را که می خواهد انتخاب کند.

آنچه در واقع منجر می شود این است که در 9 ایالت (از 15 ژانویه)، یک فرماندار جمهوری خواه قدرت جایگزینی یک یا دو سناتور دموکرات را دارد. اگر یک سناتور دموکرات در یکی از این ایالت‌ها مجبور به کناره‌گیری شود، فرماندار جمهوری‌خواه آن ایالت می‌تواند یک معاون حزب جمهوری‌خواه منصوب کند که فوراً اکثریت ۵۱ به ۴۹ را در سنا به این حزب بدهد.

هنگامی که گلن یانگکین در اواخر این ماه فرماندار ویرجینیا شود، به گروهی از فرمانداران ایالتی جمهوری خواه با دو سناتور دموکرات خواهد پیوست: ورمونت، نیوهمپشایر، ماساچوست، مریلند، جورجیا و آریزونا.

دو ایالت دیگر، اوهایو و مونتانا، یک سناتور دموکرات و یک فرماندار جمهوری خواه دارند. (البته مجموعه ای دیگر از ایالت ها با پویایی مخالف وجود دارد: لوئیزیانا، کارولینای شمالی، کنتاکی و کانزاس یک فرماندار دموکرات و دو سناتور جمهوری خواه دارند؛ سه ایالت دیگر، مین، پنسیلوانیا و ویسکانسین، دارای یک سناتور جمهوری خواه با فرمانداران دموکرات هستند. از بین ایالت های فوق، تنها در مریلند، آریزونا، کارولینای شمالی و کنتاکی کشورهایی مطمئن هستند که طبق قوانین ایالتی کرسی های خود را خواهند گرفت.)

در ژانویه گذشته، زمانی که دموکرات ورمونت، یک دموکرات 80 ساله اهل ورمونت، در بیمارستان بستری شد، نگرانی کوتاهی در مورد تداوم سناتوری وجود داشت. اگر سلامتی او او را مجبور به استعفا کند، فرماندار جمهوری خواه فیل اسکات چه کسی را نام خواهد برد؟ اسکات تقریباً به اندازه هر فرد دیگری یک چهره جمهوری خواه “غیر جمهوری خواه” است و لیهی به سرعت بهبود یافت. اما مشکل گسترده‌تر، هرچند ناخوشایند است، همچنان باقی است.

و این مشکلی است که با فرسایش همگانی و ادب که زمانی بسیاری از کار مجلس سنا را تعیین می کرد، تشدید می شود. در دوران قبلی، بدنی که به طور مساوی تقسیم شده بود، با تقسیم قدرت یا انجام تنظیمات، با تعادل ناپایدار قدرت مقابله می کرد. امروزه، چنین دیدگاه هایی بیشتر شبیه یک فانتزی شبانی به نظر می رسد.

ممکن است به نظر دردناک باشد که به طور خاص به این موضوع فکر کنیم که وقتی یک سناتور می میرد یا به دلیل بیماری مجبور به استعفا می شود چه اتفاقی می افتد. اما به یک معنا، انجام ندادن این کار غیرمسئولانه است. در حالی که تنها سه سناتور در دهه گذشته در سمت خود مرده اند، واقعیت واقعی – 26 سناتور 70 ساله یا بیشتر – شایسته توجه است. (البته سرنوشت به سن احترام نمی گذارد؛ رابرت کندی زمانی که کشته شد 42 ساله بود؛ پل ولستون 58 ساله بود که در یک تصادف رانندگی در دم جان باخت). علاوه بر این، مواقعی وجود داشته است که سنا تعداد قابل توجهی از اعضای خود را از دست داده است. در سال 1953، کنگره 83 با حضور 48 جمهوری خواه، 47 دموکرات و یک مستقل، به نمایندگی از 48 ایالت که در آن زمان اتحادیه را تشکیل دادند، آغاز شد. در طول جلسه، نه کمتر از نه سناتورها در مقام خود فوت کردند و دیگری استعفا داد.

با چنین رای نزدیک برای شروع در آن زمان، چه اتفاقی افتاد؟ در موارد متعدد، سناتور منصوب شده از طرف دیگر آمده است. اما در آن زمان مجلس سنا مکان بسیار متفاوتی بود – و در واقع قدرت او تغییر نکرد.

زمانی که رابرت تافت، جمهوری خواه اوهایو در ژوئیه 1953 درگذشت، فرانک لاوشه، فرماندار اوهایو، توماس برک دموکرات را جایگزین او کرد. این امر به دموکرات ها اکثریت 48 بر 47 را داد – اما سناتور وین مورس مستقل که حزب جمهوری خواه را به دلیل ضدیت با ریچارد نیکسون و جوزف مک کارتی کنار گذاشته بود، به نام ادب و تداوم به حفظ کنترل مجلس نمایندگان توسط جمهوری خواهان رأی داد.

سایر مرگ‌ها در طول جلسه مجدداً با یک رأی اکثریت را به دموکرات‌ها می‌دهد، اما لیندون جانسون، رهبر دموکرات‌ها هرگز اصرار نکرد. چرا که نه؟ اول، جانسون به شدت از محبوبیت رئیس جمهور دوایت آیزنهاور آگاه بود و می خواست حزب خود را به عنوان یک تعاونی قرار دهد. در واقع، او به اندازه کافی باهوش بود که متوجه شد برخی از سرسخت ترین مخالفان آیک در سنا نه از جانب دموکرات ها، بلکه از طرف جمهوری خواهان محافظه کارتر بودند. دوم، دولت فیلی‌باستر و جمهوری‌خواهان در کاخ سفید اساساً جانسون را از اتخاذ چیزی شبیه به دستور کار قانون‌گذاری حزب دموکرات باز می‌دارد. در مورد قدرت بر تأییدات قضایی، روند دهه 1950 هیچ یک از پیامدهای حزبی امروز را نداشت. در نهایت، نسبی بودن نسبی واشنگتن به این معنی بود که در یک سنا به طور مساوی تقسیم شده، جانسون می‌توانست در ازای به چالش کشیدن کنترل سازمانی جمهوری‌خواهان، امتیازاتی مانند انتصاب کمیته‌ها دریافت کند.

همانطور که اتفاق افتاد، در نوامبر 1954، دموکرات ها کنترل سنا را به دست آوردند – کنترلی که آنها برای 26 سال آینده خواهند داشت. از آن زمان تاکنون، مرگ هیچ سناتوری کنترل عددی سالن را تغییر نداده است (اگرچه این اتفاق تقریباً زمانی رخ داد که تیم جانسون دموکرات داکوتای جنوبی در سال 2006 دچار خونریزی مغزی شد).

امروز اگر استاندار جمهوری خواه یکی از اعضای حزب را برای جایگزینی یک دموکرات متوفی فرستاد، تصور اینکه میچ مک کانل – یا هر رهبر جمهوری خواه – با اجازه دادن به دموکرات ها برای حفظ قدرت برای سازماندهی سنا موافقت کند، سخت است. و برای ایجاد یک چرخش دو حزبی در مورد این سوال: وقتی جفرز در سال 2001 حزب جمهوری خواه را ترک کرد و اعلام کرد که به گروه دموکرات خواهد پیوست، آیا دشل شانس اکثریت شدن حزبش را رد کرد؟

این ترکیبی از یک سنا به طور مساوی تقسیم شده و زمین سوخته نبردهای سیاسی امروز است که این تمرین را بیش از حدس و گمان های دردناک می کند. فرمانداران اعضای حزب خود را برای جایگزینی سناتورهای حزب دیگر برای چندین دهه انتخاب می کنند. (این حتی در تراژدی های ملی نیز اتفاق می افتد: زمانی که رابرت کندی نماد دموکرات در سال 1968 ترور شد، نلسون راکفلر، فرماندار جمهوری خواه نیویورک، چارلز گودل جمهوری خواه را جایگزین او کرد.) در بیش از 200 مورد، بیش از 100 سال، فرمانداران معاونی را نامزد کرده اند. طرف مقابل فقط سه بار.

با این حال، اکنون که اکثریت سنا با یک نخ آویزان شده است، این قدرت سنتی فرمانداری قرار است یک ضربه بالقوه مهلک برای کنترل دموکراتیک در سال آینده باشد. (مک کانل در مواجهه با تغییر احتمالی دولت که باعث خالی شدن ناگهانی در سنا می شود، از لیندون جانسون تقلید می کند و دست او را می گیرد و به دموکرات ها اجازه می دهد کنترل سازمانی سنا را حفظ کنند؟ این امکان وجود دارد، اما آیا چیزی در گذشته او وجود دارد؟ نشان می دهد که مک کانل از گرفتن اهرم دیگری از قدرت خودداری می کند؟)

یک پس‌نوشته: این تهدید برای سلطه دموکراتیک در سنا آخرین راه حل نیست. اصلاحیه 25 نحوه برخورد نظام ما با رئیس جمهوری که نمی تواند وظایف دفتر را انجام دهد، بیان می کند: معاون رئیس جمهور و اکثریت کابینه می توانند چنین اظهار نظری کنند، در این صورت معاون رئیس جمهور به طور موقت وظایف دفتری را بر عهده می گیرد.

اما چه اتفاقی می افتد اگر a معاون رئيس جمهور از انجام وظایف خدمتی ناتوان می شود؟ اگر او بیمار شود یا به شدت مجروح شود، هیچ مکانیزمی برای خالی کردن کار دیگران وجود ندارد – به این معنی که هیچ کس در سنا 50-50 وجود نخواهد داشت که تساوی را بشکند. (اگر به نظر می رسد کاملاً واضح است، به یاد داشته باشید که همین هفته متوجه شدیم که هریس در مقر کمیته ملی حزب دمکرات حضور داشته است، زیرا یک بمب کشف نشده در خارج از ساختمان در 6 ژانویه 2021 قرار داشت.)

آیا در چنین افکاری چیزی آرامش بخش وجود دارد؟ خوب، این باعث می شود که نگرانی در مورد فرار احتمالی جو مانچین بسیار آسان تر شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum birthday gift