همانطور که سیاست های کووید آمریکا را تقسیم می کند، انتاریو دو برابر می شود (دوباره)

[ad_1]

حکم کارشناسان بهداشت: خیلی کم، خیلی دیر به شما گفت.

کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر کشور هفته‌ها هشدار داده‌اند که انتقال فوق‌العاده Omicron موج جدیدی از عفونت‌ها را تحریک می‌کند زیرا خانواده‌های خسته از کووید – تحریک شده یا نه – برنامه‌هایی برای جمع‌آوری آن‌ها انجام می‌دهند.

سابینا وهرا میلر، مدافع سلامت و یکی از بنیانگذاران بنیاد ووهرا میلر، از جمله کسانی بود که هشدار داد و خواستار راهنمایی و محدودیت شد.

او در 15 دسامبر به POLITICO گفت: “ما می دانیم که مردم در طول تعطیلات گرد هم می آیند. و این باعث رشد تصاعدی می شود. من می خواهم بگویم که رشد تصاعدی وجود دارد.”

“ما باید فعال باشیم، نه اینکه منتظر بمانیم تا همه چیز از کنترل خارج شود. وقتی آن لحظه تمام شد، کنترل دوباره اوضاع بسیار سخت تر است.”

در آن زمان، انتاریو 1808 مورد جدید را ثبت کرد. دو روز قبل از کریسمس این تعداد به 5790 رسید. در شب سال نو به 16790 رسید.

اشارات سرکوب ژانویه، مشابه آنهایی که حتی یک ماه پیش غیرقابل تصور به نظر می رسید، درست قبل از تعطیلات آمد. به کانادایی ها توصیه شد که به خارج از کشور سفر نکنند. به دانش آموزان دستور داده شد که همه چیز را به خانه ببرند.

لیبرال‌ها و دموکرات‌های جدید در مجلس عوام در اواسط دسامبر نیمکت‌های شخصی خود را بریده‌اند و با اتخاذ یک محیط ترکیبی، نسبت به گسترش یک گزینه خطرناک جدید مانند آتش‌سوزی هشدار دادند. همین احزاب به زودی قانونگذاران را از سفر در تعطیلات بین المللی منع کردند.

در کشوری که به هاکی علاقه زیادی دارد، بازیکنان در تمام سطوح در معدن زغال سنگ به قناری تبدیل شده اند.

اپیدمی های دسامبر اکثر تیم های NHL کانادا را تحت تاثیر قرار داد که مسابقات آنها به تعویق افتاد. مسابقات سالانه جهانی نوجوانان، درست بعد از کریسمس در ادمونتون و گوزن قرمز برگزار شد، پس از چند تست مثبت روی چند تیم، یک کت بود. بزرگترین تورنمنت هاکی جوانان روی کره زمین، جام سالانه بل پایتخت در اتاوا، در مرحله بعدی قرار داشت.

مغازه های معاف از مالیات به شهرهای ارواح تبدیل شدند. باربارا بارت، مدیر اجرایی انجمن Free Duty Free، گفت: “من از برخی فروشگاه ها شنیده ام که روزی یک یا دو فروش خواهند داشت.” او شوراهای سفر فدرال را به دلیل کاهش ترافیک و روحیه “بد” در میان اعضای آن مقصر دانست.

در همین حال، میلیون‌ها آمریکایی – و کانادایی‌ها – در ده‌ها بازی فوتبال حرفه‌ای و کالج که ده‌ها هزار هوادار بدون نقاب در آن شرکت می‌کردند – که رکورد تعداد رویدادهای روزانه در سراسر کشور مانع هیچ یک از آنها نشد. (به استثنای انتاریو شامل سقف 10 عدد برای گردهمایی در فضای باز است که دقیقاً 66829 کمتر از حضور در Orange Bowl آخر هفته گذشته است.)

گرگ لایل، مصاحبه‌گر گروه تحقیقاتی نوآورانه، در مطالعه‌ای در دسامبر دریافت که کانادایی‌ها در حال از دست دادن اعتماد دولت‌ها به مدیریت کووید هستند. اما با افزایش ترس از این ویروس، پاسخ دهندگان “به احتمال زیاد محدودیت های بهداشت عمومی در استان را بسیار سست (34 درصد) تا خیلی سخت (23 درصد) می بینند.”

نتیجه‌گیری لایل: «معلوم است که فشار بر دولت‌ها برای انجام کاری بود و چیزی شامل محدودیت‌های شدیدتر می‌شود.

در کبک، نخست‌وزیر فرانسوا لگو دومین منع آمد و شد را در استانی که همه‌گیر شده بود اعمال کرد – آخرین تلاشی برای کاهش سرعت افزایش شدید، که مانند حباب سربی در میان مدافعان آزادی‌های مدنی تبدیل شد.

کبک همچنین از ارتش خواست تا در کمپین رو به رشد واکسیناسیون کمک کند. بیل بلر، وزیر آمادگی اضطراری فدرال، دوشنبه تایید کرد که پرسنل نیروهای مسلح کانادا به استان اعزام شده اند.

اکثر استان ها با قله های مشابهی روبرو هستند. بسیاری از آنها بازگشت خود را به یادگیری شخصی به تاخیر انداختند. آلبرتا و بریتیش کلمبیا این آزمایشات را به تعویق انداختند. نیوفاندلند و لابرادور ظرفیت سالن های ورزشی و رستوران ها را کاهش داده اند.

پاسخ نخست وزیر ترودو منعکس کننده آن چیزی است که او از ابتدای همه گیری به کانادایی ها گفته است: “ما از شما حمایت می کنیم.”

نخست وزیر از مارس 2020 ده ها گفتگو با نخست وزیران استانی داشته است. او تا حدی با پیشنهاد دستورات واکسن برای خدمات عمومی فدرال و کسانی که با هواپیما و قطار سفر می کنند، در انتخابات پیروز شد.

وزرای ارشد کابینه فدرال روز دوشنبه مدتی را صرف انتشار اطلاعات در مورد قابل قبول بودن مسدود کردن برنامه های حمایتی مصوب پارلمان در آخرین ساعات قبل از تعطیلات شش هفته ای زمستانی کردند که در 31 ژانویه به پایان می رسد. کانادایی هایی که به دلیل محدودیت ظرفیت قادر به کار نیستند، می توانند برای پرداخت هفتگی 300 دلار کانادا درخواست دهند – نسخه به روز شده و هدفمند از مزایای غیرقابل استفاده 2000 دلار در ماه.

منتقدان ترودو می گویند که این اقدامات به مشکلات ظرفیت در سیستم های بهداشتی استانی رسیدگی نمی کند. آژانس های فدرال سال گذشته میلیاردها دلار را در قالب یک انتقال بهداشتی گسترده به کانادا به استان ها تحویل دادند، اما نخست وزیران شکایت کردند که افزایش یکباره کافی نیست. آنها خواستار افزایش مستمر بودجه سالانه 35 میلیارد دلار کانادا شدند.

استان ها به شدت با محدودیت های ظرفیت آزمایش مبارزه می کنند. انتاریو میلیون‌ها آزمایش آنتی ژن سریع را در ماه دسامبر از طریق شبکه فروشگاه‌های مشروب دولتی خود توزیع کرد، اما یافتن آزمایش‌های PCR توسط دولت سخت‌تر است. آنها اکنون برای افرادی که در معرض خطر بالای علائم هستند رزرو شده است. همه افراد دیگری که علائم را تجربه می کنند مثبت تلقی می شوند.

لیبرال‌های ترودو اصرار دارند که دائماً در حال خرید و ارائه آزمایش‌های سریع در کانادا هستند – طبق آخرین داده‌های موجود، در مجموع 112 میلیون مورد از آنها. اما استان ها همیشه تشنه چیزهای بیشتری هستند. آلبرتا اخیراً در عرض سه ماه 30 میلیون درخواست کرده است.

دعواهای همه گیر فدرال-استانی اغلب به اختلافات بر سر صلاحیت قضایی و اینکه چه کسی مسئول چه چیزی است تبدیل می شود.

رویکرد موسوم به تیم کانادایی، که در آن نخست وزیران عمدتاً به جای حمله به اتاوا، زبان خود را حفظ کردند، در بیشتر دو سال اول دوران کووید مورد استفاده قرار گرفت. اما این موج عفونت های پرمخاطره آزمونی برای روابط ضعیف است.

افزایش تعداد پرونده ها و ظرفیت محدود آزمایش در عمل در همه جا بحثی را برانگیخته است که آیا تعداد اصلی پرونده ها حتی باید تصمیم گیری در مورد محدودیت های جدید را هدایت کند یا خیر. در پس زمینه داده های اولیه، که نشان می دهد اکثر عفونت های Omicron نسبتاً خفیف هستند، یک سوال باز در اطراف میزهای شام وجود دارد: اگر اجتناب از Omicron تقریبا غیرممکن است، آیا حتی به این بدی هم خواهد بود؟

یکی از شاخص های کلیدی تعداد بستری شدن در بیمارستان است، اما حتی آن نیز ستاره هایی را ایجاد می کند. تعداد بیشتری از بیماران مبتلا به کووید مثبت به دلایل نامرتبط و افزایش تعداد کل در تخت‌های بیمارستانی ظاهر می‌شوند – اختلافی که متخصصان شماره رسمی به زودی در انتاریو با آن مواجه خواهند شد. بستری شدن در بیمارستان نیز از نظر عفونت عقب مانده است، به این معنی که بیماری همیشه جلوتر از داده ها است.

نشانه واقعی مرگ و میر Omicron احتمالاً در بخش مراقبت های ویژه یافت می شود. اکثر مقامات دولتی محتاطانه خوشبین هستند که این گزینه به طور کلی ملایم تر از دلتا است، اگرچه هشدار اجتناب ناپذیر آنها این است که جهش طولانی در موارد هنوز هم می تواند اکثر سیستم های بهداشتی را تحت تأثیر قرار دهد.

محدودیت های جدید در انتاریو از چهارشنبه اعمال می شود. مشاوران صحی در این ولایت می گویند که آنها معتقدند این موج در اواخر این ماه افزایش خواهد یافت. کایران مور، افسر ارشد پزشکی روز دوشنبه گفت: «ما انتظار داریم یک رویکرد بسیار کوتاه، سریع و سریع برای این همه‌گیری و تأثیر آن بر سیستم مراقبت‌های بهداشتی داشته باشیم.»

یک سیستم مراقبت بهداشتی ویران شده بدترین سناریو برای هر استانی است و درخواست ناامیدانه فورد می تواند جان انسان ها را نجات دهد. اما عامل دیگری نیز وجود دارد.

رای دهندگان انتاریو در ماه ژوئن رای خواهند داد. شاخصی که در این روز برای نخست وزیر از همه مهمتر است در صندوق های رای است. موج ویرانگر عفونت‌ها که استانی را سرزنش می‌کند می‌تواند تنها در یک دوره به پایان دوره فورد منجر شود.

اگر توقف فورد جان انسان ها را نجات دهد، می تواند پوست خودش را نجات دهد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrasweet bonanzaaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü