جمهوری خواه بعدی در خانه اینتل در حال آماده سازی یک چرخش شدید از سال های ترامپ است


اوهایو امیدوار است روابط بین راه‌هایی را که به دلیل تحقیقات سیاسی کمیسیون در مورد دخالت روسیه در انتخابات 2016 و اهمیت بعدی آن در اولین استیضاح ترامپ از بین رفته است، بهبود بخشد. با این حال، جهت‌گیری مجدد هیئت به مأموریت اصلی خود برای توانمندسازی جامعه اطلاعاتی، جمهوری‌خواهان را ملزم می‌کند که از وضعیت تیر برق که رئیس‌جمهور کنونی آدام شیف (دی-کالیفرنیا) در سمت راست دارد، پیروی کنند.

این فضایی است که خود ترنر به آن کمک کرده است. ترنر در سال 2019 نامه ای را امضا کرد که در آن خواستار برکناری شیف شد، اما بارها از حمایت از برکناری دموکرات کالیفرنیا در مصاحبه این هفته خودداری کرده است – نشانه احتمالی اطلاعات است.

بدیهی است که آدام شیف اساساً شخصیت خود را تغییر نخواهد داد. ترنر به POLITICO گفت و این قطعاً یک عامل پیچیده خواهد بود. اما وقتی صحبت از امنیت ملی می‌شود، من تجربه خوبی دارم که می‌توانم فراتر از مسیر کار کنم و سعی کنم در آنچه برای کشورمان مهم است پیشرفت کنم. و من با این روحیه ادامه خواهم داد.”

کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، ترنر را به جای نونس که اوایل این هفته از کنگره استعفا داد و به عنوان مدیر اجرایی سرمایه گذاری رسانه ای جدید ترامپ استعفا داد، انتخاب کرد.

ترنر 61 ساله معمولاً از مطبوعات دوری می‌کند، اما به خاطر بازجویی‌های گاه و بی‌گاه شاهدان – و همچنین تمایلش به اعتبار بخشیدن به دکترین‌های سیاست خارجی نومحافظه‌کارانه که متحدان ترامپ به دنبال ریشه‌کن کردن آن‌ها و جایگزینی آن با دیدگاه‌های پوپولیستی و انزواطلبی بوده‌اند، شهرت دارد. هنگامی که تاکر کارلسون، مجری فاکس نیوز در نوامبر پیشنهاد کرد که ایالات متحده نباید طرف اوکراین را در مناقشه ارضی خود با روسیه بگیرد، ترنر به صورت زنده با نماد محافظه کار درگیر شد.

ترنر گفت: «بدیهی است که برای اوکراین به آموزش کمی نیاز دارید به کارلسون گفت. «اوکراین یک دموکراسی است. روسیه یک رژیم استبدادی است که به دنبال تحمیل اراده خود بر دموکراسی معتبر در اوکراین است. و ما با دموکراسی طرف هستیم.»

صرافی تاکید کرد که در اصل، ظهور ترنر حداقل نشان دهنده انحراف نسبی از سال های پرتلاطم ترامپ در کمیته است.

ترنر این هفته با تمرکز بر تهدیدات خارج از کشور از ایران تا شمال به پولیتیکو گفت: «فکر می‌کنم مشخص خواهد شد که چه کسانی در کمیته متعهد به انتقال به امنیت ملی هستند و چه کسانی به فرهنگ چریکی که شیف ترویج می‌کند متعهدتر هستند». کشور کره. حریفان واقعی وجود دارند و ما باید روی آنها تمرکز کنیم.

ترنر نونس را به خاطر کارش در مورد تحقیقات روسیه در مورد حزب جمهوری خواه تحسین کرد. با این حال، او نشان داد که می‌خواهد از دوره‌ای فراتر رود که در آن جمهوری‌خواهان اغلب سوالاتی درباره گرایش‌های بی‌ثبات‌تر ترامپ و همچنین تماس‌های مکرر کمپین او با شهروندان روسیه را رد می‌کنند یا از آنها اجتناب می‌کنند.

ترنر با بیان اینکه نونس عقب رانده شد، گفت: من وارد زمانی می شوم که بزرگترین تهدید برای کشور ما، دشمنان خارجی ما هستند و مطمئن هستم که به عنوان یک کشور روی آنها تمرکز کرده و در این موارد بالا می رویم. «داستان هایی که کاملاً نادرست بود» درباره ترامپ.

لورن فرنچ، مدیر ارتباطات شیف، گفت: «حتی با وجود نیاز به تحقیق درباره رئیس جمهور سابق، کمیته همچنان به انجام مسئولیت عظیم خود برای نظارت بر سازمان های اطلاعاتی و حفظ امنیت کشور ادامه داد.»

فرنچ افزود: “کار ما با عضو جدید در رده بندی ادامه خواهد داشت و امیدواریم مثمر ثمر باشد.” «ما اجازه نخواهیم داد حملات شخصی نادرست ما را از رهبری کار مهم کمیسیون منحرف کند.

نونس یک پیاده نظام وفادار برای کاپیتول هیل ترامپ و از افراد مورد اعتماد رئیس جمهور سابق بود. با این حال، در آخرین ماه‌های حضورش در کنگره، نونس از کمیته کناره‌گیری کرد و از جلسات استماع و جلسات توجیهی صرف نظر کرد و در عین حال از تصویب لایحه مجوز اطلاعاتی دو حزبی که کمیته مدت‌هاست در اولویت قرار داشت، جلوگیری کرد.

دموکرات ها و جمهوری خواهان می گویند که انتظار دارند ترنر بسیار فعال تر از نونس باشد، با توجه به علاقه او به مسئولیت های اصلی کمیته – عمدتاً نظارت بر جامعه اطلاعاتی.

مایک کانوی (R-Texas)، سخنگوی سابق این کمیته که در سال 2021 از کنگره استعفا داد، گفت: «فکر می‌کنم امسال فرصت خوبی برای مایک و آدام شیف برای از سرگیری روابط است.

جیم هایمز از کانکتیکات، یکی از دموکرات‌های ارشد کمیته که از سوی برخی جمهوری‌خواهان به عنوان جانشین بالقوه شیف دیده می‌شود، گفت: «من برای مایک ترنر احترام زیادی قائلم. او به جوهر امنیت ملی وارد می شود که به نظر من واقعاً خوب است. و من می دانم که او به آن متعهد است. از دیدنش ناراحت شدم [Nunes] به نحوی خود را کنار می کشد.»

موقعیت جدید ترنر با هر نقش رهبری دیگری در هیئت مدیره متفاوت است. جمهوریخواه اوهایو به گروه موسوم به باند هشت ملحق خواهد شد، گروهی از قانونگذاران ارشد که با حساس ترین اطلاعات طبقه بندی شده آشنا هستند. این گروه شامل رهبران احزاب در مجلس نمایندگان و سنا و همچنین دموکرات ها و جمهوری خواهان ارشد در کمیته های اطلاعاتی هر دو مجلس است.

با این حال، در سالن کمیسیون، جمهوری خواهان معتقدند که کار سخت برای احیای شخصیت دو حزبی کمیسیون احتمالاً مستلزم تغییر کامل رهبری برای جایگزینی شیف و نونس است. حزب جمهوری خواه در حال بحث در مورد حذف احتمالی شیف از کمیته اطلاعاتی است، در صورتی که دموکرات ها اکثریت مجلس نمایندگان را در پاییز امسال از دست بدهند، علیرغم عدم تمایل ترنر به خوشگذرانی با او.

اگرچه به نظر می‌رسد جمهوری‌خواهان در مورد ربودن یکی دیگر از اعضای گروه – جمهوری‌خواه اریک سوول (دی-کالیفرنیا) جدی‌تر هستند، یکی دیگر از کلاهبرداری‌های محبوب برای مخالفان سیاسی او – شیف در صورت تصاحب مجدد کمیته، از میز کنار نمی‌رود. اما اتخاذ هرگونه حرکتی علیه دموکرات ها از هیئت پس از انتخابات میان دوره ای بدون شک خطر بازگرداندن کمیسیون را در قلب جنگ چریکی به همراه خواهد داشت.

و نه به این شکل، ترنر، اولین بار در سال 2002 با تجربه به عنوان شهردار و وکیل انتخاب شد، حاضر است با دستان خود بازی کند. همکاران حزب جمهوری خواه او را آماده تلاش برای احیای شهرت دو حزبی کمیسیون، با یا بدون رهبری شیف دموکرات های خود می دانند.

درخشش های استقلال او از ترامپ در آنجا به او کمک خواهد کرد: روزنامه اوهایوایی مکالمه تلفنی رسوایی رئیس جمهور وقت در سال 2019 با رئیس جمهور اوکراین را محکوم کرد که جرقه روند استیضاح را برانگیخت. در اوایل همان سال، ترنر ترامپ را به توئیت های «نژادپرستانه» متهم کرد برای چهار نماینده زن رنگین‌پوست، که در آن او گفت که باید به مکان‌های جنایت‌باری که از آنجا آمده‌اند «بازگردند».

پس از مصاحبه رزمی آنها، کارلسون ترنر را در توییتر تعقیب می کند به پیشنهاد ترامپ مبنی بر مخالفت با کنگره از طریق هدایت مجدد بودجه برای دیوار در امتداد مرز جنوبی که در ابتدا به پروژه های ساخت و ساز نظامی اختصاص داده شده بود، رای منفی دهند.

گرچه ترنر آماده مخالفت با محافظه کاران برجسته است، اما آماده است تا برای دموکرات ها آواز بخواند. ترنر در یک حضور اخیر در فاکس نیوز، شیف را «بسیار بی اعتبار» خواند و او را به ترویج «تقلب روسیه»، عبارت مورد علاقه نونس، برای اهداف سیاسی متهم کرد.

ترنر گفت که دموکرات کالیفرنیا “کمیته را از تمرکز آن بر حفاظت از امنیت ملی و جامعه اطلاعاتی ما به انتقام گیری از خانواده ترامپ و حتی کمپین ترامپ تبدیل کرد.”

با کنار گذاشتن این زبان مشابه Nunes، کسانی که با ترنر کار کرده اند معتقدند که او چرخشی شدیدی به میراث قبلی پانل خواهد داشت.

سخنگوی سابق تام رونی (R-Fla.)، که با ترنر در کمیته اطلاعاتی خدمت می‌کند، گفت: «این کمیته واقعاً مهم و واقعاً قدرتمند است و ارتباط زیادی با این موضوع دارد که چرا ما به شیوه‌ای که زندگی می‌کنیم زندگی می‌کنیم». و من فکر می‌کنم بهتر است به کمیسیون ویژه‌ای برگردیم که با هم خوب کار می‌کنند.»
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر