دنیای آنلاین هنوز نمی تواند از دروغ بزرگ دست بکشد

[ad_1]

در همین حال، قانون‌گذاران با روایت‌های سیاسی کاملاً متضاد خشونت‌های سال گذشته، به دستورات موقت روی می‌آورند: دموکرات‌ها می‌خواهند شرکت‌های آنلاین برای حذف اطلاعات نادرست مربوط به انتخابات بیشتر تلاش کنند، در حالی که جمهوری‌خواهان می‌گویند این پلتفرم‌ها از شورش برای سانسور آرای راست‌گرایان استفاده می‌کنند. بال.

مری مک‌کورد، یک مقام سابق امنیت ملی و مدیر اجرایی موسسه ملی گفت: «یکی از نگران‌کننده‌ترین رویدادهای سال 2021 پس از قیام، تلاش، به‌ویژه در میان افراد با نفوذ و سیاستمداران، برای عادی‌سازی تئوری‌های توطئه پیرامون انکار انتخابات بوده است. امنیت مسائل قانون اساسی در دانشگاه جورج تاون. وکالت و حفاظت.

او افزود: «آنها خشونت ایدئولوژیکی را ادغام کردند. تعداد نگران کننده ای از آمریکایی ها اکنون بر این باورند که خشونت ممکن است برای نجات کشور ضروری باشد.

سیب زمینی داغ سیاسی

یکی از دلایل اصلی که چرا سیاستمداران و شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی هنوز برای کنترل دروغ‌های 6 ژانویه تلاش می‌کنند این است که حمله کنگره به یک منطقه مورد مناقشه تبدیل شده است.

در روزهای پس از شورش‌ها، هم جمهوری‌خواهان و هم دموکرات‌ها خشونت مرگبار را محکوم کردند و متحدان دیرینه ترامپ مانند سناتور لیندسی گراهام (RS.C) خواستار پایان دادن به خصومت‌ها شدند. ترامپ خود بلافاصله پس از 6 ژانویه با انزجار بسیاری از حامیان خود و حتی برخی از منصوبان خود مواجه شده است.

این موضع اولیه دو حزبی به غول های رسانه های اجتماعی پوشش سیاسی داد تا انبوهی از اطلاعات نادرست انتخاباتی را حذف کنند و داده ها را به بازرسان مجری قانون منتقل کنند. ممنوعیت های ترامپ – اگرچه پلتفرم یوتیوب گوگل و فیس بوک حق بازگرداندن آن را قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2024 برای خود محفوظ می دارند – همچنین نقطه عطفی بود.

کیتی هاربات، مدیر اجرایی سابق فیس بوک که قبلاً برای کمپین ملی سنای جمهوری خواهان کار می کرد، می گوید: «ترامپ زمانی که شرکت ها از خط خطی به نوع جدیدی از اجرای قانون عبور کردند، تغییر شکل داد. پس از آن، آنها با حذف محتوای پست شده توسط سیاستمداران احساس راحتی بیشتری می کنند.

این آسایش زیاد دوام نیاورد.

در عوض، رای دهندگان و سیاستمداران حزب جمهوری خواه به طور فزاینده ای دروغ های انتخابات 2020 را که به این حمله کمک کرد، استقبال می کنند، در حالی که کنگره – و بسیاری در کشور – بر سر آنچه واقعاً در 6 ژانویه اتفاق افتاد در خطوط حزبی اختلاف نظر دارند. این امر شرکت های رسانه های اجتماعی را به خاطر هر اقدامی که در رابطه با شورش های سال گذشته انجام می دهند یا انجام نمی دهند، در برابر حملات چریکی آسیب پذیر کرده است.

برای دموکرات ها، شرکت ها به اندازه کافی کار نکرده اند.

فرانک پالون (DN.J.)، رئیس کمیته انرژی و تجارت مجلس نمایندگان، گفت: واضح است که برخی از شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی بهره‌مندی از امنیت مردم را انتخاب کرده‌اند. نقشی که منجر به قیام 6 ژانویه شد. «این شرکت‌ها قصد ندارند پلتفرم‌های خود را ایمن‌تر کنند و در عوض برای گسترش محتوایی که جوامع ما را تهدید می‌کند و خشونت را تحریک می‌کند، اقدام کرده‌اند.

با این حال، جمهوری‌خواهان به طور فزاینده‌ای شورشیان را به مبارزان آزادی تبدیل می‌کنند و سؤالات مشروعی را در مورد نتیجه انتخابات ایجاد می‌کنند. قانونگذاران، از جمله مارجوری تیلور گرین (R-Ga.)، تحقیقات دموکرات ها در مورد این قیام را به عنوان “شکار جادوگران سیاسی علیه جمهوری خواهان و حامیان ترامپ” توصیف کردند. (گرین که این اتهام را در یک ویدیوی فیس بوک مطرح کرد که از اوایل دسامبر تاکنون 309000 بازدید داشته است، حساب توییتر شخصی خود را این هفته به دلیل ارسال اطلاعات نادرست درباره کووید به حالت تعلیق درآورد.)

آنها همچنین در اطراف افرادی که توسط رسانه های اجتماعی اخراج شده اند جمع می شوند.

کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، تهدید کرده است که حفاظت از مسئولیت شرکت های آنلاین را تحت قانونی موسوم به بخش 230 – که از شرکت ها در برابر دعوی قضایی برای اکثر محتوای منتشر شده توسط کاربران محافظت می کند و به آنها اجازه می دهد تا مطالبی را که نامطلوب می دانند را تعدیل یا حذف کنند، تحت فشار قرار خواهد داد. .

مک کارتی در یک هشدار داد یک سری توییت روز سه‌شنبه، پس از تعلیق گرین، اکثریت آتی جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان تلاش خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که اگر توییتر و سایر شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی «سخنان محافظت شده بر اساس قانون اساسی (و نه زشت و ناپسند)» را حذف کنند، ۲۳۰ Protection را از دست خواهند داد.

وی افزود: «عملکردن به عنوان یک ناشر و یک رژیم سانسور باید به معنای تعطیل کردن مدل کسب و کاری باشد که امروز بر آن تکیه می کنید و من برای تحقق آن تلاش خواهم کرد.»

برای دموکرات‌ها، شکست پلتفرم‌ها در جلوگیری از گسترش نفرت در 6 ژانویه در اینترنت، نیاز به قوانین جدید را نشان می‌دهد. آنها امیدوار بودند که از افشاگری های پاییز گذشته در اطلاعات افشاگرانه فیس بوک، فرانسیس هاگن، شتاب بیشتری بگیرند، که اسنادی را منتشر کرد که نشان می داد غول فناوری برای حفظ پست های شورشیان در آستانه 6 ژانویه تلاش کرده است.

لایحه ای به رهبری دموکرات ها که پس از حضور هاوگن در مجلس سنا ارائه شد، با هدف حذف حفاظت از پلتفرم های آنلاین بخش 230 در صورتی که “آگاهانه یا بی ملاحظه” از الگوریتم هایی برای توصیه محتوایی که می تواند منجر به آسیب های شدید احساسی یا فیزیکی آفلاین شود استفاده کنند، حذف شود. این لایحه هیچ حمایتی از سوی جمهوریخواهان ندارد و به دلیل نقض بالقوه آزادی بیان مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گفته دو مدیر فناوری که خواستند نامشان فاش نشود، قانونگذاران و مقامات هر دو حزب شرکت‌های بزرگ رسانه‌های اجتماعی را به ایفای نقش در این حملات متهم کردند. بحث ها اغلب شخصی می شود و سیاستمداران شرکت ها را به بازی سریع و آزادانه با دموکراسی آمریکایی متهم می کنند.

یکی از مدیران فنی افزود، با یک توافق کوچک دو حزبی، شبکه‌های اجتماعی در نحوه برخورد با محتوای مربوط به 6 ژانویه که به صراحت شرایط استفاده از آنها را نقض نمی‌کند، محتاطانه‌تر عمل می‌کنند.

کونز در پاسخ به سوالی درباره نقش قانونگذاران در مقابله با اطلاعات نادرست در 6 ژانویه و انتخابات گفت: “کنگره در تلاش برای یافتن راهی به جلو بوده است.” ما دیدگاه‌های متفاوتی در مورد آسیب‌هایی داریم که بر اساس سیاست‌هایمان و به‌عنوان یک جامعه، به آزادی بیان متعهد هستیم، باید بیشتر از همه جلوی آن گرفته شود.

اطلاعات غلط سوراخ خرگوش

پس از شورش‌های کاپیتول هیل، شبکه‌های اجتماعی بزرگ حساب‌های بیشماری از برتری‌طلبان سفیدپوست و افراط‌گرایان محلی را حذف کردند. آنها الگوریتم‌ها را تغییر داده‌اند تا ویدیوهای توطئه 6 ژانویه را از نمایش در نمایش‌های مردم پنهان کنند. شرکت ها از سرمایه گذاری در مشارکت های حقیقت یاب و مراکز اطلاعات آنلاین مربوط به انتخابات حمایت می کنند.

با این حال، سطح را خراش دهید، و یافتن نشریات به اشتراک گذاشته شده در مورد انکار انتخابات، سیاستمدارانی که دروغ های 6 ژانویه را به میلیون ها دنبال کننده تبلیغ می کنند و در قسمت های تاریک اینترنت، کمپین های عدم اعتماد را هماهنگ کرده اند، هنوز نسبتا آسان است. بایدن در 2020 و برای هماهنگ کردن واکنش های خشونت آمیز بالقوه.

POLITICO تعدادی از نشریات مربوط به انتخابات 2020 و اطلاعات نادرست را از 6 ژانویه در شش شبکه رسانه اجتماعی جداگانه برای یک دوره چهار هفته ای منتهی به 4 ژانویه 2022 باز کرد. یافته ها بر اساس داده های جمع آوری شده از طریق CrowdTangle، تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی است. ابزار متعلق به فیس بوک که پست ها را در پلتفرم و توییتر و همچنین تجزیه و تحلیل های جداگانه از طریق یوتیوب و سه شبکه اجتماعی جانبی Gettr، Telegram و Gab را مشاهده می کند.

این محتوا شامل حملات چریکی توسط مقامات منتخب و اینفلوئنسرهای آنلاین بود که حقایق 6 ژانویه را برای مخاطبان آنلاین گسترده منتشر می کردند. در جوامع آنلاین ویژه در شبکه‌های اجتماعی جایگزین، افراط‌گرایان محلی تصاویر خشونت‌آمیز را به اشتراک می‌گذاشتند و آشکارا درباره حملات به مقامات انتخاباتی بحث می‌کردند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrasweet bonanzaaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü