کاخ سفید طرحی را برای بازی Omicron بدون مدیریت اتخاذ کرده است

[ad_1]

واقعیت جدید روحیه کارمندان کاخ سفید را که قبلاً از عدم پیشرفت در جهت پایان دادن به همه‌گیری ناامید شده‌اند، تضعیف کرده است. همچنین تمرکز دولت بر آماده کردن مردم برای زندگی نامحدود با این ویروس را تسریع کرده است. در مصاحبه ها، مقامات چند هفته آینده را به عنوان یک عملیات تریاژ توصیف کردند که بر کنترل پژواک پرش به اندازه کافی برای جلوگیری از آسیب به خدمات اولیه، تعطیلی گسترده مدارس و بیمارستان های شلوغ متمرکز بود.

روز سه‌شنبه، بایدن از آمریکایی‌ها خواست تا واکسینه شوند و تشویق شوند تا از خود در برابر ظهور Omicron محافظت کنند و گفت که ایالات متحده به خوبی برای مقاومت در برابر بحران آماده است.

او گفت: “ما ابزارهای Omicron را برای محافظت از مردم در برابر بیماری های جدی داریم – اگر مردم تصمیم به استفاده از این ابزارها داشته باشند.” به خاطر خدا از امکانات موجود استفاده کنید.

با این حال، حتی زمانی که رئیس جمهور سعی کرد اطمینان دهد، او اذعان کرد که سردرگمی گسترده ای در بین آمریکایی ها در مورد گسترش ویروس وجود دارد. و مقامات بهداشتی در داخل و خارج از دولت وی به طور خصوصی اعتراف می کنند که چیزی برای دولت فدرال باقی نمانده است جز اینکه خودداری کند و امیدوار باشد که بدترین ها به زودی به پایان برسد.

مایکل اوسترهولم، اپیدمیولوژیست در دانشگاه مینه سوتا که انتقال بایدن را توصیه کرد، گفت: «دو و نیم، سه هفته، شاید چهار هفته دیگر از این کولاک ویروسی خواهیم داشت، جایی که شاهد چالش‌های یکی پس از دیگری خواهیم بود. هیچ چیزی در سطح فدرال برای تغییر آن وجود ندارد.»

نسخه Omicron سریعتر از آنچه انتظار می رفت به ایالات متحده رسید و کاستی هایی را در استراتژی دولت Covid تاکنون آشکار کرد. کمپین واکسیناسیون در مرکز پاسخ به همه‌گیری هنوز ده‌ها میلیون آمریکایی بدبین را جلب نکرده است.

و در حالی که ده‌ها میلیون دلار بودجه برای مقابله با این مشکل تأمین می‌کند، دولت هنوز فاقد قابلیت‌های آزمایش و ردیابی مورد نیاز برای نظارت دقیق بر شیوع ویروس است – کارمندان را مجبور می‌کند تا زمانی که عفونت‌ها از مرز 1 میلیون دلار در روز عبور کنند، با مشکل مواجه شوند.

مدت‌ها پس از جلوگیری از جهش Omicron، مقامات ارشد در عوض به دنبال رفع ترس عمومی و در عین حال افزایش تلاش‌ها برای واکسیناسیون افراد بیشتر و محدود کردن احتمال آسیب‌های فاجعه‌بار سلامتی و اقتصادی بودند.

“شما می توانید برای چند هفته زنده بمانید. باب واچر، رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، در مورد توزیع Omicron گفت: گذر از چند ماه سخت است. سوال کلیدی این است که همه اینها تا کی ادامه دارد.

به ویژه، دولت به داده های کشورهای خارجی چسبیده است، که نشان می دهد Omicron ممکن است به همان سرعتی که وارد شد بسوزد، که به این معنی است که تعداد موارد ممکن است در ماه فوریه در مناطق آسیب دیده اولیه از کشور کاهش یابد.

مقامات بهداشتی همچنین به تحقیقاتی اشاره می‌کنند که نشان می‌دهد این گزینه نسبت به نسخه‌های قبلی خود شدت کمتری دارد و باعث می‌شود حتی با افزایش عفونت‌ها، چنین جهش نجومی در بستری شدن و مرگ و میر کمتر شود. در یک نشانه به ویژه دلگرم کننده که توسط دولت منتشر شده است، مرگ و میر ناشی از کووید-19 در خانه های سالمندان در چند هفته گذشته نسبتا بالا باقی مانده است.

دولت با امید به عقب نگه داشتن این ارقام – و ترس از اینکه بازگشت به محاصره های غیرمحبوب از نظر سیاسی برای بایدن فاجعه بار باشد – به جای محدود کردن آن به طور کلی، به تلاش برای کاهش تأثیر Omicron بر زندگی روزمره و اقتصاد روی آورده است.

یکی از آشنایان با این رویکرد گفت: “پیام این است که واکسینه شوید، قوی تر شوید و بسیاری از ما این کار را انجام داده ایم.” اما افرادی که در برابر این فراخوان نیستند، در برابر آن مقاوم خواهند ماند.»

رویکرد مدیریت بدون محتوا در نمایندگی ها قابل مشاهده است. در پایان ماه دسامبر، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، دستورالعمل‌های توصیه‌شده برای ایزوله‌سازی برای افراد مبتلا به کووید مثبت را از 10 روز به 5 روز کاهش داد، مشروط بر اینکه فردی که قرنطینه را ترک می‌کند به پنهان کردن خود ادامه دهد. این اقدامی بود که دو نفر از افراد آشنا به این موضوع گفتند امیدوارند بتواند از کمبود کارکنان احتمالی در میان آتش نشانی، پلیس و خدمات پزشکی جلوگیری کند.

در همین حال، میگل کاردونا، وزیر آموزش و پرورش، در روزهای اخیر گزارش ها مبنی بر باز ماندن مدارس را افزایش داده و گفته است که کارمندان دولت باید هر کاری که ممکن است برای نگه داشتن کودکان در کلاس های درس انجام دهند.

خود کاخ سفید تا حد زیادی از فشار عمومی فرمانداران برای دنبال کردن سیاست‌های خاص مانند الزامات ماسک دوری کرده است – تغییری که با اختلاف رهبران ایالت آبی بر سر نحوه مدیریت همه‌گیری رخ می‌دهد و برخی مانند جارد پولیس فرماندار کلرادو اعلام کردند که در دسترس بودن واکسن به این معنی است که “اورژانس به پایان رسیده است”.

مقامات گفتند که دولت همچنان در تماس روزانه با مدیران است و به آنها توصیه می کند دستورالعمل های CDC را دنبال کنند و آنها را در جریان آخرین تحولات قرار دهند. آنها بخش اعظم چند هفته گذشته را صرف افزایش تلاش‌ها برای حمایت از پاسخ‌های سطح ایالت کرده‌اند، از جمله اعزام تیم‌های واکنش اضطراری به ده‌ها ایالت و افزایش ظرفیت آزمایش و واکسیناسیون.

بایدن و بهترین دستیارانش به طور همزمان از آمریکایی ها خواستند واکسن های تقویت کننده را دریافت کنند و در صورت لزوم از ماسک استفاده کنند و بر خطر بسیار بزرگتری که Omicron برای افراد واکسینه نشده ایجاد می کند تأکید کردند. کاخ سفید پس از اذعان به اینکه سرعت پرش آنها را برای مقابله با جهش در تقاضاهای آزمایشی ناآماده و ناآماده گرفتار کرده است، از آن زمان اقداماتی را برای ایجاد سیستم آزمایشی خود و افزایش دسترسی به درمان ها، از جمله وعده خرید و توزیع، انجام داده است. 500 میلیون آزمایش سریع رایگان برای کووید-19 و دو برابر شدن سفارش قرص آنتی ویروس فایزر.

با این حال، بایدن در تلاش است تا از بی حوصلگی کووید بگریزد، که از پاییز رتبه محبوبیت او را کاهش داده است، دوره ای که با سکسکه در پیام هایی که باعث سردرگمی و انتقاد شده است پیچیده است.

در قسمت آخر، CDC با یک واکنش سریع برای کوتاه کردن دستورالعمل‌های جداسازی خود بدون نیاز به آزمایش منفی مواجه شد، زیرا مقامات ارشد بهداشت نشان دادن شواهد علمی پشت آن را دشوار می‌دانستند. مقامات دولتی از آن زمان اصرار داشتند که این تغییر مبتنی بر علم است، اگرچه دو نفر از افراد آشنا به این موضوع گفته‌اند که اجرای سریع دور جدیدی از انگشت گذاشتن را برانگیخته است که چه کسی مسئول پیام‌های تحریف شده است.

دموکرات ها به طور خصوصی اذعان می کنند که این اشتباهات – به همراه پروازهای لغو شده که هزاران پرواز را در طول تعطیلات مسدود کردند – به این معنی است که حتی در صورت عدم محدودیت های شدید و تعطیلی مدارس، گسترش Omicron می تواند استراتژی میان مدت را که زمانی مبتنی بر شکست خالص بود، تضعیف کند. ویروس.

دیگر دموکرات‌ها از ترس آنچه نوامبر به آن اشاره می‌کند، از بایدن می‌خواهند که نقش مهم‌تری در ارتباطات در طول بحران ایفا کند. سیمون روزنبرگ، یک استراتژیست دموکرات که مطالب زیادی در مورد کاخ سفید و بیماری همه گیر نوشته است، گفت: نزدیک به دو سال پس از همه گیری، “فرصت فوق العاده ای برای دولت وجود دارد تا انعطاف پذیری، انعطاف پذیری و قدرت مردم آمریکا را در کانون این همه گیری قرار دهد.” خط مشی.

روزنبرگ گفت: «رئیس‌جمهور می‌تواند از توانایی قدرتمند خود برای برقراری ارتباط با مبارزه و آسیب‌های روحی برای شناخت مبارزه ما علیه ویروس و ستایش روحیه مردم آمریکا برای کمک به رسیدن به طرف دیگر استفاده کند.» «داستان همه‌گیری در اینجا در ایالات متحده درباره دانشمندان، واکسن‌ها، دولت نیست، بلکه همه گام‌های جسورانه‌ای است که همه ما هر روز برداشته‌ایم تا خود و خانواده‌مان را از آسیب‌ها و اختلالات شدید جمعی عبور دهیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole