لارنس اودانل در تلویزیون پشتیبانی زندگی بود. او اکنون منتقدترین مجری شبکه MSNBC است.

[ad_1]

از آنجایی که پس از اینکه ترامپ رتبه‌بندی‌ها را خراب کرد و برخی از برنامه‌ها را برای یافتن فوریت برنامه‌نویسی در دولت قبلی تحت فشار گذاشت، دیگر برنامه‌ها برای بیرون آمدن از رکود تلاش می‌کردند، او نقش منحصربه‌فردی به عنوان رهبر اصلی بایدن در MSNBC پیدا کرد. رابطه چند دهه‌ای اودانل با جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن و رئیس دفترش، ران کلین، به ثمر نشست و شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی را میزبان یکی از تنها مجریان خبری کاخ سفید کرد و به او امکان دسترسی کم به دوربین را داد. این او را از آرامش در رتبه بندی ها نجات نداد و تقریباً همه برنامه های خبری را عذاب داد. اما با تصمیم ریچل مادو برای کناره‌گیری از کارهای روزانه‌اش در ساعت 9 شب و خروج برایان ویلیامز از نت امسال، اودانل به نقطه‌ای شگفت‌انگیز از تداوم تبدیل شد.

تا حدودی، موفقیت اودانل در دوره بایدن کاملا منطقی است. اودانل یکی از صریح ترین تشویق کنندگان بایدن در سال گذشته بود که بارها از کاخ سفید خود در برابر انتقاد رسانه ها دفاع کرد و اعلامیه های گسترده ای در مورد عظمت دولت داشت. او گفت بحث بایدن در مورد تاریخ مهاجران خود تاریخی بودکه سخنرانی رئیس جمهور در 31 اوت در مورد خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان هوشمندانه ترین و صادقانه ترین سخنرانی رئیس جمهور در این زمینه بود، بدون انتقاد از وضعیت اقتصاد تمجید کرد در بایدن و اعلام کرد که 100 روز اول ریاست جمهوری متوالی ترین روز از زمان ریاست جمهوری FDR بوده است.

اما جدای از تحسین، تعداد کمی از مجریان کابلی، قوس حرفه ای رئیس جمهور را به اندازه او منعکس کرده اند.

هر دو مرد سفید پوست هستند، هفت ساله (اودانل 70 ساله و بایدن 79 ساله) با روابط نهادی با سنای ایالات متحده. اودانل برای اولین بار در دهه 1990 زمانی که او دستیار قانونگذاری سناتور دانیل پاتریک مونیهان (DN.Y.) یکی از معتمدان سناتور دلاور بود، ملاقات کرد. اودانل پس از تقویت مهارت‌های سازمانی خود به‌عنوان نویسنده و بازیگر در درام دهه 90 آرون سورکین در وست وینگ، همچنان به جستجوی روابط خود با بایدن ادامه داد و به عنوان مهمان و بعداً میزبان MSNBC در رتبه‌های بالاتر رفت. زمانی که او در سال 2010 میزبان یک شغل تمام وقت در MSNBC بود، مهمان اصلی اولین برنامه او البته بایدن بود.

اریک سوول (دی-کالیفرنیا)، مهمان مکرر برنامه اودانل، گفت: “لارنس دانشجوی سنا است و بایدن یک استاد.” ارزشی که در سال گذشته به دست آمده این است که شما اکنون این چوپان را دارید که می تواند مخاطبان خود را در مورد معنای داشتن رئیس جمهور مانند بایدن که سنا را می شناسد، راهنمایی کند.

هنگامی که او سومین نامزدی ریاست جمهوری خود را در سال 2019 آغاز کرد، این ارتباط توسط تیم معاون وقت رئیس جمهور قطع نشد.

در حالی که نامزدها در برنامه بسیار تحسین شده مادو در MSNBC – که باعث شد برخی از رسانه ها (از جمله این یکی) او را قهرمان انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2020 بخوانند – برای کسب مقام اول شرکت کردند – بایدن بارها درخواست مصاحبه تیمش را رد کرد. او تنها نامزدی بود که هرگز در برنامه او یا مجری او کریس هیز ظاهر نشد. یکی از مقامات سابق کمپین گفت که غیبت این برنامه ها به دلیل ترس از ضربه زدن به آنها از سمت چپ است و اینکه رفتار دوستانه تری نسبت به سایر رهبران شبکه وجود دارد.

بر این اساس، بایدن مصاحبه هایی با برخی از برنامه های روزانه کم رتبه، از جمله برنامه استفانی رول در ساعت 9 صبح و صبح جو را انتخاب کرد. و زمانی که او می خواست در برنامه های پربیننده MSNBC ظاهر شود، اودانل را انتخاب کرد که بسیاری از مقامات سابق ستاد انتخاباتی بایدن گفتند که او را ترجیح می دهد به دلیل روابط شخصی آنها و اعتقاد به این که اشتراک زمانی آنها در کنگره باعث می شود که کمتر شود. مصاحبه بالقوه بحث برانگیز

این مقام سابق ستاد انتخاباتی گفت: «او و رئیس‌جمهور روابط خوبی برقرار کرده‌اند که تا حدی به دلیل دانش عمیق و قدردانی لارنس از سیاست به عنوان دستیار سابق سنا است.»

برخلاف رابطه همزیستی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با فاکس نیوز – که به سخنگوی اصلی دولت سابق و سیستم کشاورزی برای برخی از نیازهای کارکنانش تبدیل شده است – کاخ سفید بایدن به MSNBC دسترسی یا توجه مشابهی را ارائه نکرده است. اما زمانی که او یکی از مصاحبه‌های نادر را به مناسبت صدمین روز ریاست‌جمهوری خود انجام داد، کاخ سفید با نشستن تقریباً 20 دقیقه‌ای با اودانل موافقت کرد، تنها مصاحبه‌ای که رئیس‌جمهور در زمان ریاست جمهوری در MSNBC انجام داد.

اودانل همچنین گوش یکی از مشاوران ارشد رئیس جمهور را دارد.

از زمان ظهور کووید-19 در سال 2020، کلاین در MSNBC حضور همه جانبه ای داشته است و دیدگاه ها و تفسیرهایی را از زمان خود به عنوان “پادشاه ابولا” رئیس جمهور سابق باراک اوباما ارائه می دهد.

میزبانی که بیشترین سود را برد، اودانل بود، که زمانی که هر دو به عنوان دستیار در سنا در دهه 1990 خدمت می کردند، کلاین را ملاقات کرد – اودانل برای موینیهان و کلاین برای بایدن. اودانل سال‌ها قبل از اینکه همه‌گیری کووید او را تبدیل به یک کالای داغ برای اخبار کابلی کند، او را به طور مرتب به عنوان مهمان به برنامه‌اش دعوت می‌کرد. کلاین اغلب در هفته چندین بار در برنامه O’Donnell ظاهر می شد.

پس از انتخابات، ارتباط با دسترسی نتیجه داد.

اولین مصاحبه کلاین پس از انتصاب به سمت رئیس کارکنان کاخ سفید در دوران انتقال، با اودانل بود. او همچنین اولین مصاحبه خود را به عنوان رئیس دفتر O’Donnell انجام داد. در صدمین سالگرد دولت، او دستاوردهای کاخ سفید را با اودانل منعکس کرد. و پس از اینکه بایدن لایحه زیرساخت را در اوایل سال جاری امضا کرد، اولین حضور رسانه ای او با اودانل بود.

لارنس ترایب، استاد حقوق مشهور هاروارد و مهمان همیشگی Last Word می گوید: «این لحظه لحظه مهمی برای او خواهد بود، اما برای مدت طولانی من او را بازیکن بسیار مهمی در MSNBC می دانستم. او تقریباً بیش از هر کس دیگری در تلویزیون درباره مجلس سنا می داند.

اودانل، کلاین و کاخ سفید از اظهار نظر خودداری کردند.

اودانل علیرغم روابطش با بایدن، هنوز از مشکلات رتبه بندی که گریبانگیر شبکه های خبری کابلی است، رنج می برد. او دائماً از لورا اینگرام از فاکس نیوز جلوتر است و رتبه بندی آخرین کلمه منعکس کننده کاهش بیشتر چشم انداز اخبار از زمان ترامپ است. اودانل حتی در شبکه خودش هم برتر از مادو بود.

O’Donnell مدتهاست که یکی از نوازندگان رشته دوم در شبکه در نظر گرفته می شود. اگرچه او پس از تصدی سنا وارد تجارت تلویزیونی شد – کمک به نوشتن برنامه پرطرفدار West Wing و حتی شرکت در برخی از برنامه های گذشته – او از نظر داخلی یک فیلمبردار قوی در نظر گرفته می شود، اما یکی از شناخته شده ترین ستاره های MSNBC نیست. در مورد ترکیب روزانه، روح شبکه عاشق نیکول والاس است که سال را با بیشترین تعداد بیننده در طول روز در اخبار کابلی (اندازه گیری شده بین ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر) به پایان رساند.

اودانل مانند هیز آنلاین نشد و هرگز مخاطب فرقه ای مانند مدو ایجاد نکرد. نمایش او به دلیل مورنینگ جو در مجلس سنا برگزار نمی شود، و هرگز به اندازه نمایش قبلی او، کیت آلبرمن، شعله ور نشده است (یا شعله ور نشده است).

وضعیت کنونی و ایمن او نقطه عطف جذابی برای یک شخصیت شبکه‌ای است که چند روز پیش به نظر می‌رسید چند روز دیگر تا از دست دادن شغلش فاصله دارد.

در سال 2017، هافینگتون پست گزارش داد که اودانل تنها هفته ها از قراردادش باقی مانده است و نشانه های روشنی از علاقه او به شبکه وجود ندارد. اودانل شخصاً توسط مقامات ارشد شرکت، از جمله اندی لوک، رئیس وقت NBC News، پسندیده شد و پس از تعداد زیادی بیننده Madow در ساعت 9 شب، رتبه‌بندی خوبی را منتشر کرد. اما مدیران از خود می‌پرسیدند که آیا او واقعاً مسئول موفقیت خودش است یا اینکه رتبه‌بندی قوی مادو را پایین آورده است. در ابتدا، شبکه با درخواست او برای دستمزد مخالفت کرد و پیشنهاد داد برنامه او را به یک بازه زمانی زودتر منتقل کند، پیشنهادی که ظاهرا اودانل را ناراحت کرد. اما به نظر می رسد خبر جدایی احتمالی او و همچنین درخواست های علنی او برای مشارکت بینندگانش در جریان مذاکرات به نفع او بوده است و او در سال 2017 قراردادی چند ساله امضا کرد.

هنگامی که در سال 2021 تغییری در رهبری MSNBC رخ داد، آنها از تغییرات عمده احتمالی در ترکیب در زمان پربیننده مطلع شدند. به امید تداوم، آنها در سال جاری زمانی که اودانل برای یک قرارداد جدید آماده بود، رویکردی کمتر خصمانه در پیش گرفتند. منابع آگاه از جزئیات این مذاکرات گفتند در حالی که خروج ویلیامز برای برخی از رهبران شبکه غافلگیرکننده بود، سزار کوند، رئیس NBCUniversal و راشیدا جونز، رئیس MSNBC از مذاکرات قریب‌الوقوع قرارداد با مادو آگاه بودند و به نظر می‌رسد قصد دارند «دونل علیه پس زمینه دیگر تغییرات عمده بالقوه در ترکیب در زمان پرایم.

او همچنین چهره رابطه اودانل با ساکن سابق کاخ سفید است که به کینه ای طولانی مدت علیه مجری MSNBC دامن می زند. ترامپ پس از درخواست از NBC برای قطع رابطه با ستاره واقعی آن زمان، بارها از فیل گریفین، رئیس سابق MSNBC برای اخراج اودانل لابی کرده و به او گفته است که اودانل یک “مجری درجه سه” است.

گریفین از انجام این کار خودداری کرد، بایدن برنده یک دفتر شد و اودانل اکنون یک کشتی باثبات در شبکه است – و صنعت – آشفتگی زیادی را تجربه می کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme