او یک مرد مطبوعاتی است، من نیستم: چگونه هری رید چاک شومر را شکل داد

[ad_1]

در حالی که سومر حزب را با نظم و انضباط بی امان در ارتباطات و تمرکز بر وحدت حزب رهبری می کرد، رید یک نبرد کامل سیاسی را ترجیح داد. گاهی اوقات رید با اعضای حزب خود می جنگید، اما از بمباران چریکی لذت می برد.

رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل و رید یک بار در سال 2015 با هم در مجلس سنا ظاهر شدند تا تاریخ زیادی را در POLITICO در مورد روابط پایین به بالا خود به چالش بکشند. اما مک‌کانل با یادآوری رید در روز سه‌شنبه، آن را این‌گونه بیان کرد: «زمانی که هری از سنا بازنشسته شد، هر دوی ما این واقعیت را جشن گرفتیم که بسیاری از اختلاف‌هایمان هرگز واقعاً شخصی نشدند».

«ماهیت کار هری و من ما را به درگیری‌های مکرر و گاهی شدید بر سر سیاست و سیاست سوق داده است. مک کانل گفت: “اما من هرگز شک نکردم که هری همیشه کاری را انجام داده است که صادقانه و عمیقاً معتقد بود برای نوادا و کشور ما درست است.”

با این حال، نبردهای آنها راه را برای توازن ضعیف قدرت امروز در سنای 50-50 سومر هموار می‌کند، و بسیاری از دموکرات‌ها اکنون آشکارا هشدار می‌دهند که با توجه به دشواری جمع‌آوری 60 رأی در مورد اولویت‌ها، روزها در آستانه یک ابراکثریت به شماره افتاده است. از حزب آنها به عنوان اصلاحات انتخاباتی. پس از آن که رید در سال 2013 به گزینه هسته ای اشاره کرد، این دومینوها شروع به سقوط کردند و در اکثر نامزدها، فیلیباستر را حذف کرد. این یکی از ثابت ترین تصمیمات در سنا در این قرن بود – و سومر پشت رید بود.

رید فکر می کرد که باید این کار را انجام دهد تا بر موانع مک کانل در برابر باراک اوباما، نامزدهای ریاست جمهوری وقت آمریکا غلبه کند. او همچنین معتقد بود که نیاز سنا به اکثریت فوق العاده در پایان مفیدی برای زندگی او است. مک کانل بارها هشدار داده است که این امر به موسسه آسیب می رساند و در سال های بعد مرد کنتاکی دو بار قوانین فیلیباستر را تغییر داد تا تأیید رئیس جمهور حزب جمهوری خواه را تسهیل کند.

اما رید آرای لازم برای ایجاد مهم ترین تغییر را داشت، با حاشیه هایی که سومر فقط می توانست در سنای پر رقابت امروزی رویای آنها را ببیند. در سال 2013، مخالفان مانچین، همراه با دو سناتور دیگر، در سالنی که رید 55 رای را در اختیار داشت، اهمیتی نداشت و برای تغییر قوانین به اکثریت ساده نیاز داشت.

و از آنجایی که سومر در دوره رید به عنوان رهبر دموکرات ها از نظر سیاسی فعالیت می کرد، دموکرات های سنا اکثریت عظیمی از 60 کرسی را در سال 2009 به دست آوردند و به دموکرات ها اجازه داد تا بسیاری از اصلاحات مراقبت های بهداشتی نسل ها را بدون نیاز به استفاده از فرآیند آشتی دست و پاگیر و محدودکننده بودجه انجام دهند. . اکثریت قریب به اتفاق دموکرات‌ها با همکاری نزدیک با نانسی پلوسی، رئیس‌جمهور آمریکا، شرایط دشوار دوران ریاست جمهوری اوباما را کاهش دادند.

در حال حاضر، سومر با 50 کرسی باقی مانده است، که به طور جدی آنچه را که می توان در دستور کار بایدن و به طور کامل در ساختار سنا انجام داد، پیچیده می کند.

رید در نبردهای خود با جمهوری‌خواهان، مانند بسته شدن اوباماکر در سال 2013، به سومر نشان داد که دموکرات‌ها نمی‌توانند در درگیری‌های چریکی بزرگ یک اینچ کوتاهی کنند. این درسی بود که شومر در نبردهای امسال با جمهوری خواهان بر سر محدودیت بدهی و امتناع اولیه مک کانل از برگزاری مجلس سنا 50-50 بدون امتیاز یاد گرفت. اگرچه سومر با طولانی ترین سنای 50-50 تا کنون و یک بیماری همه گیر طاقت فرسا مواجه شد، رید با غلبه بر فاجعه مالی در طول رکود بزرگ و استراتژی سرسخت حزب جمهوری خواه برای توقف برنامه اوباما به طور کامل مواجه شد.

سومر با یادآوری رید، او را “رهبر من، مربی من، یکی از عزیزترین دوستانم” خواند. پس از خروج رید از سمت خود، این دو به طور منظم به صحبت خود ادامه دادند.

سیاست‌های رید و سومر به موازات و در درون حزب دموکرات که به طور فزاینده‌ای چپ‌گرا بود، تغییر کرد. زمانی که لیبرال ها با سوء ظن عمیق به آن نگاه می کردند، شهرت خود را به عنوان یک دموکرات دوست وال استریت تا حد زیادی از دست داده است. رید در آخرین دوره ریاست‌جمهوری خود، چهره‌های وظیفه‌شناس محافظه‌کار دیرینه‌اش را از حاشیه بیرون انداخت. اکثریت رید را میانه‌روهایی از ایالات سرخ تشکیل می‌دادند. سناتورهای سومری آریزونا و جورجیا منعکس کننده مسیر جدید حزب هستند.

و رید در نهایت قهرمان اصلاحات فیلیباستر شد و پیش‌بینی کرد که فیلی‌باستر قانون‌گذاری در ماه‌های اخیر منتشر می‌شود. سومر همچنین آشکارا در مورد اصلاح قوانین صحبت می کند، اما برای رسیدن به آن، باید مانچین را متقاعد کند تا با او بپرد – چیزی که رید هرگز به آن دست نیافته است.

دو رهبر دموکرات به شیوه های بسیار متفاوتی با مانچین برخورد کردند. زمانی که رید در سال 2016 سنا را ترک کرد، مانچین آشکارا ناامیدی خود را از دموکرات نوادا ابراز کرد و او را به انتقاد از انتخاب رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ متهم کرد. امروز، مانچین با روحیه موافق سومر بسیار راحت تر از تاکتیک های رهبری مستحکم رید است. با این حال، هر چند روز یکبار، دموکرات‌ها به این فکر می‌کنند که آیا ممکن است فشار بیشتری بر مانچین لازم باشد.

زمانی که رید در سال 2015 پس از یک مصدومیت دردناک تمرینی تصمیم گرفت بازنشسته شود، رید به سرعت حرکت کرد تا میراث خود را تثبیت کند. او از سومر به عنوان جانشین خود حمایت کرد و بلافاصله از کاترین کورتس ماستو برای جانشینی او در نوادا حمایت کرد. ماشین سیاسی او تضمین می کند که او هم در انتخابات مقدماتی و هم در انتخابات عمومی پیروز می شود. ایالت در میدان نبرد به یکی از نقاط برجسته دموکرات ها در دهه گذشته تبدیل شده است.

همه اینها بخشی از تجربه موثر رید به عنوان یک رهبر حزب است که با این وجود باعث عصبانیت برخی از همکارانش شد. شش دموکرات سنا در آخرین انتخابات او پس از شکست دموکرات ها در سنا در سال 2014 به او رای دادند، که نشانه ای از دوقطبی بودن او در حزب دموکرات است.

با این حال، حتی در طول این دوره نارضایتی، دموکرات‌ها به رید نسبت دادند که او بهترین منافع حزب را در نظر داشت، زیرا او به شدت از جمهوری‌خواهان به دلیل اجازه ندادن رای بیشتر به اصلاحیه‌ها به شدت انتقاد کرد.

“اگر اشتباهاتی وجود داشته است، این اشتباهات از هری رید است که ایده خوبی دارد. سناتور سابق کلر مک کاسکیل (D-Mo.) در مصاحبه ای پس از انتخابات 2014 گفت و با انجام این کار، او سعی داشت از اعضا در برابر صداهای دشوار سیاسی محافظت کند.

از سوی دیگر، سومر غالباً وحدت حزب را به عنوان یک نیرو تبلیغ می کرد و توجه اعضای خود را به خود جلب می کرد و گاه با خواندن نقل قولی از ابرو در روزنامه با آنها تماس می گرفت. رید خیلی زود فهمید که این دو دوست صمیمی رویکرد متفاوتی به رهبری دارند.

“او رهبر خوبی خواهد بود. او مثل من نخواهد بود، ما با هم فرق داریم، “رید در مصاحبه ای در سال 2016 پیش بینی کرد.” دو شخصیت متفاوت. او مرد مطبوعاتی است، من نیستم.»

جایی که سومر روشمند بود، رید خودجوش بود و در مصاحبه‌های راهرو، کنفرانس‌های مطبوعاتی و در مجلس سنا سخنان آتشین را به زبان می‌آورد. او به ندرت از سؤالات اجتناب می کرد. در چیزی که انتظار می رفت در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش پا افتاده در سال 2014 باشد، او به طور معمول توضیح داد که لایحه تجارت سریع اوباما را به رای گیری نمی گذارد. او در سال 2012 حملات مشکوکی به میت رامنی در سنا داد.

و رید چند سال بعد از تاکتیک خود پشیمان نشد. او تمام قسمت را با سیاه و سفید کسل کننده برای رامنی توضیح داد: “رامنی برنده نشد، نه؟”

ناامیدی او از اینکه دموکرات ها نتوانستند ترامپ را با این روش متوقف کنند، رید را نگران کرد. زمانی که او از سمت خود خارج شد، ترامپ را به عنوان “یک شکارچی جنسی که رای مردم را از دست داد” محکوم کرد. اما زمانی که رید هنوز یک رهبر اقلیت بود، در آخرین هفته‌های ریاست جمهوری خود نیز تا حد زیادی خود را وقف سومر کرد.

زمانی که رید در دسامبر 2016 برای بازنشستگی آماده می شد، سومر بلافاصله با یک نبرد سخت مواجه شد. بسیاری از دموکرات‌ها می‌خواستند از مزایای استخراج زغال‌سنگ دفاع کنند و حتی برای بیان دیدگاه‌های خود درباره مخالفت با بودجه دولت صحبت کردند. در پایان، سومر به دموکرات‌های سنا کمک کرد تا در مطبوعات قابل مشاهده باشند، اما مجبور به مبارزه برای توقف نشد. در طول درام، رید بیشتر وارث خود را به حال خود رها کرد.

و برای اولین بار، دموکرات ها از خود پرسیدند: هری رید چه می کند؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole