نماینده سابق جمهوری خواه کنگره با ترامپ در رقابت کلیدی سنا روبرو می شود

[ad_1]

اکنون واکر که سه دوره در مجلس نمایندگان آمریکا برنده شده است و در انتخابات مقدماتی سه گانه جمهوری خواه سوم است، بار دیگر نامزدی در جستجوی رقابتی است که بتواند برنده شود. واکر از تد باد مورد تایید ترامپ و پت مک کروری، فرماندار سابق، هم در حمایت و هم در جمع آوری کمک های مالی برای سنا عقب است.

سیاستمداری که برنامه‌های شغلی‌اش از سال 2019 مکرراً از بین رفته است، وضعیت واکر به دلیل این واقعیت پیچیده است که او علاقه‌ای به پیروی از قواعد مرسوم بازی سیاست ندارد، در عوض می‌خواهد بازیگران کلیدی و پادشاهان را به تنهایی از خود دور کند. . مسیر.

وقتی کار می کند، نتایج برای واکر چشمگیر است. وقتی کار نمی کند، عواقبی دارد.

واکر در مصاحبه ای در اوایل ماه جاری، چند روز پس از ارائه پیشنهاد ترامپ، گفت: من غرورم را روی میز خواهم گذاشت، اما اصولم را تعیین نمی کنم.

واکر با درخواست مجدد برای مجلس گفت: “روی کاغذ، بسیار منطقی است.”

اما واکر مردی نیست که تصمیمات سیاسی اش در منطق و مشارکت مشاوران خلاصه شود. کشیش باپتیست سابق باید آن را در قلب خود احساس کند، درست همانطور که در سال 2012 از بخش بینی کنگره جمهوری خواه در تامپا در زمین مسابقه پایین آمد و احساس کرد که خداوند به او گفته است که برای کنگره شرکت کند.

سپس با وجود همه شانس ها برنده شد.

واکر در مورد رمز و راز فعلی خود گفت: «پس من کاری را انجام خواهم داد که فکر می کنم بهترین کاری است که باید انجام دهم. “آیا میلیون ها دلار پول سوپر PAC برای من هزینه دارد؟” احتمالا اینطور است. اما می‌دانم که اگر بتوانم سیستم را شکست دهم، به من اجازه می‌دهد مانند دفعه قبل به آنجا برسم و بدون محدودیت بروم و خدمت کنم.»

متحدان ترامپ چند هفته قبل از نشست 4 دسامبر خود در باشگاه خصوصی ترامپ در فلوریدا پیشنهادی را برای تصویب به مجلس واکر ارائه کردند، اگرچه واکر – بدون مسیری واقع بینانه برای پیروزی در رقابت های سنا – در ابتدا رد کرد زیرا این توافق شامل حمایت باد بود. به اهداکنندگان گفت. این شرط بعداً حذف شد.

دو سال پیش، او کاه کوتاه را در نقشه‌ای که دادگاه دوباره ترسیم کرده بود، کشید، و منطقه کنگره واکر را بسیار دموکراتیک کرد تا دستکاری جمهوری‌خواهان را معکوس کند، و او شانس خوبی برای سال 2020 نداشت. واکر می‌توانست باد را به عنوان صندلی در مجلس بعدی انتخاب کند. . باشگاه رشد قول داده است که از باد حمایت مالی کند – همانطور که با حداقل 10 میلیون دلار در رقابت فعلی سنا انجام می دهند.

او می‌توانست سناتور تام تیلیس را انتخاب کند، پیشنهادی که واکر دو بار در سال 2019 علنی کرد، قبل از اینکه اعلام کند در سال آینده اصلاً نامزد نخواهد شد و در عوض به دنبال کرسی باز در سنا در سال 2022 بود.

اگرچه در زمانی که واکر تصور می‌کرد در سال 2022 از ترامپ حمایت می‌کند و جلوتر از رقبای خود وارد رقابت سنا می‌شود، وقتی ترامپ در گردهمایی ماه ژوئن اعلام کرد که از باد حمایت می‌کند، ناآمادگی گرفتار شد.

واکر اذعان می‌کند که ماندن در مسابقه به او نیاز دارد که مسیر خود را با موفقیت بپیماید. این رویکردی است که او را به کنگره رساند، اما تکرار آن در سطح ایالت بدون بودجه قابل توجه تقریبا غیرممکن است.

واکر با اشاره به مک کروری گفت: “شما از یک جنبه روبان ترامپ را دارید و فرماندار سابق را دارید که فکر می کنم اردوگاه کارل روو را در نوار خود دارد.” و ما باید مسیر خود را بسازیم تا بتوانیم جمع آوری کمک مالی انجام دهیم تا بتوانیم شناسه نام را بسازیم.

در حالی که مقامات مک‌کروری می‌گویند که خروج واکر از رقابت‌ها تأثیر چندانی بر نتیجه نخواهد داشت، نظرسنجی Club for Growth که هفته گذشته منتشر شد، نشان داد که باد با برتری اندکی – معادل آماری 47 تا 43 درصد برای مک‌کروری – در یک مسابقه دو طرفه . کمیسیون نظرسنجی باشگاه در پاییز امسال دریافت که باد هنوز در انتخابات مقدماتی سه جانبه پیشتاز نشده بود و 33 درصد از آرا را در مقابل 36 درصد مک کروری به دست آورد، در حالی که واکر 13 درصد آرا را به دست آورد.

واکر درباره احزابی که او را تشویق به نامزدی در پارلمان می‌کنند، گفت: «فکر نمی‌کنم آنها نگران آینده سیاسی من باشند». “من فکر می کنم آنها نگران هستند که شماره های تد در جایی که باید باشد نیست. او همه چیز در جهان دارد و هنوز 30 درصد است.»

کمپین باد از اظهار نظر در مورد ضبط این داستان خودداری کرد.

در محافل سیاسی کارولینای شمالی بر کسی پوشیده نیست که رابطه بین واکر و باد تیره شده است. به گفته چندین نفر از افراد آشنا، واکر که قبلاً در تضاد بود، پس از جنگیدن واکر با باد برای مجلس نمایندگان در دور گذشته، از اینکه همکار سابقش در مجلس نمایندگان در سال 2022 به رقابت سنا پیوست و کوچه ترامپ را اشغال کرد، خشمگین است. موقعیت.

این بخشی از مدل مبارزه بین واکر و سازمان GOP است. او کار سیاسی خود را در سال 2013 به عنوان کشیش کلیسا با طرحی برای اولین نماینده محبوب جمهوری خواه، هوارد کابل، که سپس یک رئیس 30 ساله فعلی و بعداً یک چالش آزاردهنده با تیلیس آغاز کرد.

و در حالی که او از ترامپ حمایت می کند، محافظه کاری مسیحی واکر از ترامپیسم کامل اجتناب می کند. در سال 2016، واکر اتهامات ترامپ مبنی بر تجاوز جنسی را که توسط Access Hollywood فیلمبرداری شده بود، محکوم کرد و آنها را “شرارت” خواند و افزود که “آمریکا شایسته بهتر است.”

در آگوست 2020، و با ترک کنگره، واکر تیتر اخبار شد و اولین جمهوری خواه بلندپایه ای شد که از جری فالول جونیور خواست تا از ریاست دانشگاه لیبرتی – جایی که واکر در هیئت مشاوران هیئت موسیقی در آن حضور دارد – پس از یک عکس استعفا دهد. فالول، یکی از متحدان نزدیک ترامپ، با شلوارهای باز شده و دستی دور دستیار همسرش ظاهر شد.

“من یک آدم روزمره هستم. واکر در حالی که صدایش از احساس شکسته شده بود، گفت: «دنیای من از مردم عادی تشکیل شده است که دوستشان دارم و به آنها اهمیت می دهم. “من فقط یک فرد معمولی هستم که یک فرصت خارق العاده داشتم، اما این کار را آنطور که باید در داخل سیستم انجام می دادم انجام ندادم – و گاهی اوقات شما را گاز می گیرد.

“قبل از اینکه مجبور باشم این کار را انجام دهم می روم.”

ترک به این معنی است که مرد 52 ساله از طبقه متوسط ​​حرفه خود را بازسازی کرده و شغل جدیدی پیدا می کند. واکر با این باور که دعوت خدا برای تأثیرگذاری بر سیاست در واشنگتن است، قصد ندارد به زودی به خدمت تمام وقت بازگردد.

واکر قبلاً با موفقیت با رستوران مخالفت کرده است. در دور دوم دور دوم در سال 2014، او جانشین کابل، فیل برگر جونیور، پسر رئیس جمهور موقت سنا و اکنون قاضی دادگاه عالی ایالت را شکست داد.

در ژانویه قبل از انتخابات مقدماتی ماه می در همان سال، کمپین واکر در کنگره تنها 9000 دلار پول نقد داشت که بسیار کمتر از برگر بود.

یکی از جمهوری خواهان کارولینای شمالی که با کابل آشناست، گفت: در طول دوران حرفه سیاسی خود، از لحظه ای که واکر اعلام کرد آماده به چالش کشیدن کابل است، این ذهنیت را نشان داد که “قوانین در مورد او اعمال نمی شود و هیچ کس او را شخصا نمی گیرد.” شغل نماینده سابق کنگره

این برای او به خصوص در دو سه سال اخیر مشکل ساز شده است.»

واکر به سرعت به عنوان یک رهبر در کنگره ظاهر شد و پس از اولین دوره ریاست جمهوری خود رئیس کمیسیون تحقیقات جمهوری خواه و سپس معاون کنفرانس جمهوری خواهان مجلس نمایندگان در سال 2019 شد.

اما ماه‌ها پس از تهدید او به تیلیس مقدماتی، حزب جمهوری‌خواه ایالتی به دنبال او آمد و برای جلب رضایت دادگاه عالی ایالت، به قانون‌گذاران دستور داد تا نقشه منصفانه‌تری از کنگره ترسیم کنند. تیلیس سخنگوی سابق مجلس ایالتی است – و دوستان کمتری در هیئت رالی به کنگره ایالتی وجود داشت، حتی قبل از اینکه او به طور علنی به رویارویی با رهبر سابق آنها فکر کند.

مایکل بیتزر، مفسر سیاسی کارولینای شمالی و استاد سیاست و تاریخ در دانشگاه کاتاوبا، می‌گوید: «به طور کلی، قوه مقننه به هنگام ترسیم مجدد نقشه‌های کنگره، به ویژه از اعضای حزب خود مراقبت می‌کند. «معمولاً این افراد روابط عمیقی با اعضای مجمع عمومی دارند. شاید واکر زمانی که در سال 2019 قربانی شد، چندان دلبستگی به قانونگذاران نداشت.

در حالی که واکر تعطیلات را برای تصمیم گیری در مورد برنامه های مبارزات انتخاباتی خود می گذراند، همچنان منتظر تایید عمومی ترامپ برای یک کرسی در مجلس نمایندگان است.

داگ هی، استراتژیست جمهوری خواه و مدیر سابق ارتباطات کمیته ملی جمهوری خواهان متولد کارولینای شمالی، می گوید: «اگر در داخل بماند، بدون شک به باد صدمه می زند. او از مک کروری رای نمی گیرد. او آنها را فقط از باد می گیرد.

به عنوان بخشی از توافق به دست آمده در جلسه مار-آلاگو، که با حضور دیوید مکینتاش، رئیس باشگاه رشد، مدیسون کوتورن (RN.C.) و نامزد کنگره، بو هاینز، انجام شد، هاینز کمپین خود را از ناحیه 7-من در شهر منتقل خواهد کرد. با تایید ترامپ، مقام چهارم را کسب کرد، در حالی که ترامپ از واکر برای حضور در جایگاه هفتم حمایت خواهد کرد، که بیشتر آن قبلا نماینده بود. هاینز نیز هنوز برنامه های خود را اعلام نکرده است.

بیتزر به واکر گفت: «من فکر می‌کنم برای اکثر رئالیست‌ها این مسئله این است که چه زمانی تصمیم می‌گیرد از رقابت در سنا کناره‌گیری کند یا خیر». ایجاد یک بی نظمی به این بزرگی یک معجزه خواهد بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma