نبرد برای جانشینی بوریس جانسون – POLITICO

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

لندن – زمزمه کنید، اما رقابت برای موفقیت بوریس جانسون ادامه دارد.

همانطور که آشنایان وست مینستر دوست دارند بگویند، دو تن از ستوان های ارشد نخست وزیر، ریشی سوناک و لیز تراس، در حال مانور دادن هستند، و مشکلات اخیر جانسون تنها گمانه زنی ها را تشدید کرده است.

در این ماه، سالگرد دو ساله پیروزی برجسته رهبر بریتانیا در انتخابات بسیار پایین بود. جانسون درگیر رسوایی شد که در اثر شورش در حزب محافظه کارش تضعیف شد و در یک انتخابات میان‌دوره‌ای که در آن حزبش چیزی را که برای نزدیک به 200 سال در دست داشت از دست داد، بینی خونین او را به همراه داشت.

برخی از حزب قاتل بدنام محافظه کار پایان خود را آغاز کرده اند و پیش بینی می کنند که تا تابستان آینده تلاشی برای حذف آن خواهد شد. برخی دیگر هشدار می دهند که گزارش های مربوط به مرگ او بسیار اغراق آمیز است.

چه خروج واقعاً نزدیک باشد یا یک چرخه انتخاباتی دیگر در راه باشد، تروس و سوناک – که عموماً جانشینان احتمالی محسوب می شوند – هیچ شانسی نمی گیرند.

سوناک از افزایش شدید صندوق های تامینی رنج می برد که در طی یک شوک اقتصادی بزرگ به نگهبان مالی کشور تبدیل شد. ترس رای دهنده باقی مانده برای تبدیل شدن به یک قهرمان برگزیت است و اکنون مسئول تغییر شکل سیاست خارجی بریتانیا در خارج از اتحادیه اروپا است.

متحدان آنها به عنوان نشانه ای مطمئن از اینکه اتفاقی در حال رخ دادن است، می گویند که هر دو وظایف فوری تری نسبت به آینده شغلی خود دارند. اما در واقعیت، کمپین‌های رهبری مربوطه در حال انجام است – حتی اگر برخی از ناظران سیاسی در تلاش باشند تا بفهمند این زوج برتر واقعاً چه خواهند کرد.

رقابت برای حمایت

هر جانشین آینده نخست وزیر بریتانیا باید حمایت حزب خود را جلب کند. نمایندگان محافظه‌کار می‌توانند در صورتی که حداقل 15 درصد از آنها خواهان یک رای عدم اعتماد به رهبر خود باشند، و سپس اکثریت ساده می‌توانند جانسون را در رای‌گیری بعدی برکنار کنند. از این پس رهبران کسانی که می خواهند نام خود را نشان دهند با یک سری آرای مجلس از آنها کاسته می شود و دو نامزد باقی می مانند. سپس ترکیب گسترده تر حزب بین فینالیست ها انتخاب می کند.

بنابراین، حمایت از اعضای همکار آنها برای هر کسی که در مقام است بسیار مهم است. مهم نیست که آنها چقدر اردوگاه های مربوطه خود را به شدت انکار می کنند، هم سوناک و هم تروس در حال حاضر سعی در ثبت نام افراد دارند.

یک وزیر خدمات تأیید کرد که “شام لیز در حال اتفاق افتادن است”، اما گفت که “سالها است که اتفاق می افتد، بنابراین اگر او دستگیر شود، می تواند بگوید که چیز خاصی نیست”.

هنری هیل، دستیار سردبیر وب‌سایت عظیم ConservativeHome، گفت که کمپین سوناک “شروع به زدن پشت سر مردم و پذیرش حفاری” در میان نمایندگان مجلس و دستیاران بالقوه بیرونی کرده است و “سازمان قطعا درگیر است”.

یکی از عناصر جذاب این رقابت این است که سوناک و تراس در یک حوض ماهیگیری می کنند.

هیل گفت: «در گذشته، خط جداکننده بزرگ برگزیت بود. “ما الان بیرون هستیم [of the EU]نکته جالب در مورد محبوب بودن لیز و ریشی این است که آنها جناح های حزبی یکسان را هدف قرار نمی دهند، بلکه اساساً همان پایگاه را هدف قرار می دهند: لیبرال کوچک L از نظر اقتصادی دست راستی.

با این حال، یکی از وزیران سابق نیز تلاش آنها برای جلب حمایت قانونگذاران را محکوم کرد. آنها گفتند: «ریشی دقیقاً همان بوریس است به این معنا که هیچ وفاداری در میان حزب پارلمانی وجود ندارد. او به سادگی به خاطر اینکه صدراعظم مؤثری بود که در زمان مناسب فرد مناسبی بود، پاداش گرفت. هیچ ریشی وجود ندارد. تعداد کمی از خرپاها وجود دارد، اما آنها تمایل به حاشیه ماه دارند.

وزیر موقت در همین حال گفت: «ریشی یک مسافر انفرادی است که گروه کوچکی از مردم در اطراف او هستند. او روی رهبری کار می کند، اما هنوز با برخی از سال های 2017 و 2015 تماسی برقرار نکرده است. [election] زیاد. شبکه آن آنقدر که از بیرون به نظر می رسد خوب نیست.”

دیگران این ویژگی را منکر می کنند. سوناک به عنوان صدراعظم باید بیشتر از تروس درگیر سیاست باشد، به این معنی که او ناگزیر درگیر مشکلات و وسواس های روزمره محافظه کاران است.

سوناک به عنوان نماینده ای از ریچموند، یورکشایر، در میان سایر محافظه کاران شمالی نیز از حمایت حمایتی برخوردار است – و این می تواند مفید باشد. او به عنوان وزیر جوامع با جیک بری، رهبر گروهی با نفوذ از قانونگذاران اروپای شمالی خدمت کرد. و در حالی که او ممکن است در مورد تعهد بودجه بلندمدت به پروژه همسطح جانسون برای خرج کردن پول عمومی بیشتر در خارج از جنوب شرق انگلیس تردید داشته باشد، بری می‌خواهد پروژه‌های زیرساختی مختلفی را در Teesside، نه چندان دور از حوزه انتخابیه‌اش، امضا کند.

خلاصه های پیچیده

وقتی صحبت از صلاحیت ها می شود، سوناک و تراس کاملاً برابر هستند. با این حال، هر دو نقش فعلی آنها با چالش هایی همراه است که می تواند درخشش آنها را کمرنگ کند.

سوناک، صدراعظم لغزنده و خندان، علیرغم بی تجربگی نسبی خود، اثری از خود بر جای گذاشت. در عرض چند هفته پس از دریافت این نقش، او حمایت مالی فوری برای میلیون‌ها شرکت، کارگر و دریافت‌کنندگان رفاهی که تحت تأثیر این همه‌گیری قرار گرفته‌اند به دست آورد و یک شبه نامی قابل‌توجه برای او به ارمغان آورد.

رتبه‌بندی‌های شخصی او به زودی از جانسون فراتر رفت و شهرت او برای شایستگی مورد تشویق نمایندگان محافظه‌کار قرار گرفت و بسیاری نیز موضع قاطع او را در مورد محدودیت‌های کووید، کمک‌های بین‌المللی و دوگانگی آشکار در مورد دستور کار خالص صفر جانسون تحسین کردند.

با این حال، موافقت ضمنی او برای اعمال افزایش مالیات جدید برای افزایش هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی و تامین مالی سیستم رفاهی جیغ‌انگیز انگلستان، اعتبارسنجی سنتی محافظه‌کاران را در کشور کوچکی که او بسیار مشتاق ترویج آن است، زیر سوال می‌برد.

سوناک از لغو افزایش مالیات به عنوان یک اقدام اضطراری ضروری دفاع کرد و این عبارت را تکرار کرد: «هرچه لازم باشد». اما این عبارت باعث نگرانی برخی از همکاران او شده است.

یکی از مقامات سابق دولت گفت: او باید مسئول این تصمیمات باشد. فکر نمی‌کنم او بتواند به این رویکرد «فردای شیرین» در امور مالی کشور ادامه دهد.»

Hill of ConservativeHome معتقد است که Sunak می تواند بر این نگرانی غلبه کند. «من فکر می‌کنم که او می‌تواند به دلیل کووید، جایی که ما مجبور بودیم مبالغ فوق‌العاده‌ای از هزینه‌های عمومی را تخصیص دهیم، می‌تواند از بسیاری از این موارد خلاص شود. یک حوزه انتخابیه از نمایندگان محافظه کار وجود دارد که آن را به عنوان یک جفت دست مطمئن خواهند دید، خواه واقعاً شایسته آن باشد یا نه.

با این حال، توانایی سوناک برای ارائه این استدلال به دلیل شرایط آتی ضعیف خواهد شد، زیرا کاهش مالیات و تورم آتی احتمالاً درآمدها را در ماه های آینده به شدت کاهش خواهد داد.

او همچنین به‌عنوان یکی از مخالفان اصلی کابینه با محدودیت‌های سخت‌تر کووید شناخته می‌شود، که برای بازگشایی مهمان‌نوازی در تابستان گذشته و علیه هرگونه بازگشت به محاصره فشار می‌آورد. ممکن است این مورد برای بسیاری از حزب محافظه‌کار محبوب باشد، اما می‌تواند به او آسیب برساند زیرا تحقیقات عمومی در مورد مقابله دولت با همه‌گیری سال آینده آغاز می‌شود.

تراس در مورد کووید موضع مشابهی اتخاذ کرد، اما در این تصمیمات مرکزی کمتر بود و بنابراین کمتر در معرض دید قرار گرفت.

برخلاف سوناک، تروس یکی از با تجربه ترین وزرای جانسون است. او از سال 2014 به طور مستمر در کابینه تحت رهبری دیوید کامرون، ترزا می و اکنون جانسون کار کرده است – توانایی خود را در خم شدن در برابر نوسانات ایدئولوژیک حزب محافظه کار نشان می دهد.

حضورهای اولیه او در بخش های دادگستری و محیط زیست به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفت، اما او از آن زمان توانسته است کشتی را تغییر دهد – حداقل از نظر اعضای محافظه کار.

در نظرسنجی منظم از خوانندگان ConservativeHome، او به طور مداوم نظرسنجی های بالایی ارائه می دهد و اکنون از یک سال به عنوان عالی ترین وزیر در کابینه برخوردار است. تروس به عنوان وزیر بازرگانی بین‌الملل، سمتی که تا سپتامبر بر عهده داشت، در نقش خود بود و در سراسر جهان پرواز می‌کرد و درباره آزادی بریتانیا برای پیشرفت در خارج از اتحادیه اروپا صحبت می‌کرد. وزیر خارجه شدن به او این امکان را می دهد که با تاکید ویژه بر تقویت روابط هند-اقیانوس آرام بریتانیا و صحبت قاطعانه در قبال چین و روسیه در این رژیم با اصرار بیشتر ادامه دهد.

اخیراً تراس فرصت دیگری به دست آورد – یا جامی سمی. او پس از توافقات تجاری برگزیت با اتحادیه اروپا پس از استعفای ناگهانی دیوید فراست سرسخت بدنام، به عنوان رهبری مذاکرات انتخاب شد.

گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اینکه او موضع آشتی‌جویانه‌تری در مورد موضوع پیچیده پروتکل ایرلند شمالی اتخاذ خواهد کرد، وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که تا کنون پس از اولین گفتگوی او با معاون رئیس کمیسیون اروپا، Maroš Shefçovič، هیچ نشانه‌ای از این موضوع وجود نداشته است. یکی از افراد آشنا به عملیات تراس گفت که نشان می دهد او محاسبه کرده است که تنها یک موضع قاطع می تواند محبوبیت او را حفظ کند.

چندین قانونگذار پیشنهاد کرده‌اند که مناسب است جانسون این زوج را در این گزارش‌های دشوار موازی نگه دارد. یکی از وزیران که از نزدیک با تروس کار می کرد، گفت: “بوریس بدش نمی آید که چند طاووس بسازد – بهتر است هر دوی آنها تعادل خود را حفظ کنند، زیرا در این صورت با یکدیگر دعوا می کنند.”

یکی دیگر از مقامات عالی رتبه حزب محافظه‌کار گفت که واگذاری کنترل برگزیت به تروس برای بوریس «درخشانه» بود، زیرا او اکنون او را مجبور می‌کند «در مذاکرات بی‌امان بر پروتکل ایرلند شمالی» دست‌هایش را به خون آغشته کند.

سوناک و تروس به هیچ وجه تنها رقیبی نیستند که جانسون باید تردید کند. ساجد جاوید، وزیر بهداشت، ندیم زهاوی، وزیر آموزش و پرورش و پنی موردانت، وزیر بازرگانی، همگی ممکن است شانس خود را تصور کنند و اخیرا صندوقچه های نظامی خود را با کمک های مالی پر کرده اند.

جرمی هانت وزیر سابق بهداشت – که در سال 2019 به جانسون باخت – یکی دیگر از مدعیان احتمالی است. همان دستیار سابق دولت که در بالا ذکر شد، درباره محافظه‌کاران گفت: «آنها همیشه با رهبر قبلی زیاده‌روی می‌کنند».

دستیار گفت، نه سوناک و نه تراس نباید به عنوان یک “چاقو زدن” تلقی شوند، تروس “جدی تلقی نمی شود” و سوناک “نخبگان و خارج از ارتباط”.

تعیین رقابت های رهبری محافظه کار همیشه دشوار است، و برای مدتی این حکمت پذیرفته شده بود که رهبر به ندرت پیروز می شود – تا اینکه جانسون در سال 2019 این کار را انجام داد. اما پیشی گرفتن از گروه به عنوان جانسون برای هر دو دشوار خواهد بود در حالی که در رقابت مستقیم با آنها هستند. یکدیگر.

در همین حال، تردیدهایی در مورد آنچه که محافظه‌کاران بالاتر واقعاً چه اعتقادی دارند، باقی می‌ماند. وزیر اول که در بالا ذکر شد، سوناک را یک مشاور مدیریت کلاسیک توصیف کرد – او به دنبال شکافی در بازار است و سعی در پر کردن آن دارد و گفت: “هیچ یک از آنها ایدئولوژی خاصی ایجاد نکرده اند.”

حتی اگر اینطور باشد، تروس و سوناک ممکن است احساس کنند که همین اتهام مانع از رسیدن نخست وزیر فعلی به اوج نشده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme