درون یک کمپین زمزمه ای انفجاری که سعی داشت کلنگ سفیر بایدن را غرق کند

[ad_1]

آیا شجره نامه صندوق تامینی، چه بیشتر آنچه که به نظر می رسد شایعات موثق در مورد مشکلات با #MeToo است، نباید او را برای این شغل در خزانه داری رد صلاحیت کند؟

به ندرت پیش می آید که این نوع صحبت ها از گوش چند صد نفری که فکر می کنند در حال فرار هستند یا می خواهند از این مکان فرار کنند خارج شود. اما اغلب مشاغل افرادی که حداقل در تئوری به دنبال شغل در خدمات ملکی هستند در خطر است.

این داستانی است که قبلاً نخوانده اید. در آن یک دیپلمات لوکس با پرونده‌ای بی‌نقص است که در مسیر گرفتن یک جایزه تعیین‌کننده شغلی است: یک سفارت برای یک متحد کلیدی در خاورمیانه. این شامل اتهامات جدی و ضد اتهامات نژادپرستی است که هیچ یک از آنها علنی نشده است. داستان‌های شخصی و اختلاف‌های سیاسی در این مورد بین منصوبان رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ و بوروکراسی «ایالت عمیق» که با ظهور دولت جدید به رختخواب نرفت.

برای بیان درست داستان، باید به سه سال قبل برگردیم و از ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی شروع کنیم.

در اواخر سال 2018، استفان باندی – کهنه سرباز قدیمی وزارت خارجه که در کشورهای دشوار از جمله افغانستان، مصر و ترکیه خدمت می کرد – ریاست سفارت ایالات متحده در امارات را بر عهده داشت. به عنوان فرمانده موقت و سرپرست ماموریت، نقش او مدیریت روابط ژئوپلیتیکی آمریکا با امارات متحده عربی، کشوری ثروتمند متشکل از پنج کشور در خلیج فارس، خریدار میلیاردها تجهیزات نظامی ایالات متحده و متحد کلیدی منطقه‌ای بود، در حالی که ترامپ این موضوع را مطرح کرد. دمای ایران

Bondi همچنین در برخی از سیاست های اداری پیچیده شرکت داشت. وابسته دفاعی سفارت، سپس سرتیپ. ژنرال میگوئل کورئا شخصیتی مهربان، البته تا حدودی آزاد، بود که در روابط دیپلماتیک جایگاه مشهور – و برای باندی شرم‌آور – به دست آورده بود. کلاه سبزی که به ابوظبی کره فرستاده شد، در سال 2017 توسط نیروهای ویژه آمریکا یک هلیکوپتر نظامی اماراتی را که در یمن سقوط کرد، نجات داد. این عملیات جان چند سرباز از جمله یک پادشاه جوان را که در این تصادف به شدت مجروح شده بود، نجات داد.

این اقدام کره را به لطف ولیعهد محمد بن زاید آل نهیان، حاکم واقعی کشور، عمو و پدرزن سرباز مجروح تبدیل کرده بود.

به گفته 9 همکار سابق این امر، بوندی، یک دیپلمات معمولی که کارمندان سفارت را مدیریت می کرد، عصبانی کرد. بوندی کشتی تنگ را هدایت کرد. کره – که گفته می شود تمایل به برگزاری جلسات خود با مقامات ارشد امارات متحده عربی داشته است – مناسب نیست.

بوندی از او می خواست که بایستد یا بیرون بیاید. او دومی را دریافت کرد و در نهایت با موافقت مقامات ارشد وزارت دفاع و وزارت امور خارجه، کره را از سمت خود در ابوظبی برکنار کرد. به گفته دو مقام ارشد سابق کاخ سفید، ماه‌ها بعد، بوندی نگرانی‌های زیادی در مورد کره ابراز کرد و به یک بازرس کل آژانس دفاعی گفت که همکار سابقش نژادپرست و یهودستیز بود و به گفته دو مقام ارشد سابق کاخ سفید، او اظهارات همجنس‌گرا هراسی کرده است.

گزارش IG هیچ توجیهی برای این اتهامات پیدا نکرد.

کره به زودی خانه ای در شورای امنیت ملی ترامپ پیدا کرد. در کاخ سفید، روابط نزدیک او با امیران بلندپایه به توافقی بر اساس توافقنامه چشمگیر آبراهام، عادی سازی روابط بین امارات و اسرائیل کمک کرد.

کره در ژانویه دولت ترامپ را ترک کرد و در اکتبر از خدمت فعال به عنوان ژنرال دو ستاره بازنشسته شد.

بوندی از امارات متحده عربی به سمت مشاور ارشد دولتی رفت و در ماه آوریل توسط جو بایدن، رئیس جمهور، به عنوان سفیر در بحرین، متحد نزدیک ناوگان پنجم خلیج فارس، نامزد شد.

سپس، بیش از دو سال پس از برکناری او از سمت خود در ابوظبی و ترک دولت، کره تصمیم گرفت نگرانی های خود را در مورد رئیس سابق خود در میان بگذارد.

او در اوایل دسامبر، تقریباً دو ماه پس از حضور بوندی در کمیته روابط خارجی سنا برای تایید تاییدیه، او به پولیتیکو گفت: «پس از بازنشستگی پس از شنیدن نامزدی‌اش، آنجا را ترک کردم. “من می خواستم حقایق عمومی شود تا رهبران ما بتوانند تصویر کامل را ببینند.

کره گفت: “کره بوندی را متهم می کند که در دوران تصدی خود به عنوان نماینده موقت در امارات از سپتامبر 2017 تا اکتبر 2019، اظهارات تحقیرآمیزی درباره اعراب کرده است.”

ویکتوریا کوتس که زمانی که بوندی از اواسط ژوئیه تا اوت 2020 در سفارت امارات متحده عربی کار می کرد به عنوان نماینده ویژه انرژی در عربستان سعودی، با وی در ارتباط بود، افزود: «موردی را به خاطر دارم که او از مقامات خاورمیانه غافل شد.

کوتس معاون مشاور امنیت ملی ترامپ بود و با کره در شورای امنیت ملی خدمت می کرد. آن ها دوست هستند. دو تن دیگر از کارمندان سابق دولت ترامپ و شخص دیگری که با بوندی تعامل داشتند به پولیتیکو گفتند که شنیده اند که بوندی از اظهارات توهین آمیز و تعصب آمیز یا نژادپرستانه در مورد اعراب استفاده کرده است.

بوندی در بیانیه‌ای به پولیتیکو از خود دفاع کرد: «من به‌طور قاطع و قاطعانه این اتهامات را تکذیب می‌کنم. من کارم را وقف نمایندگی ایالات متحده و منافع آن در خاورمیانه کرده ام. من برای مردم و فرهنگ های خاورمیانه احترام عمیق و تزلزل ناپذیری قائل هستم و این یکی از تعصباتی نیست که به من نسبت داده می شود. “بوندی از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

وقتی پولتیکو برای این اتهامات به وزارت امور خارجه مراجعه کرد، برای دفاع از خود بسیج شد. در این گزارش آمده است که بوندی به عنوان بخشی از فرآیند تایید مورد بررسی قرار گرفته است و او را به عنوان “یک دیپلمات با تجربه طولانی و عالی … با قدردانی عمیق از خاورمیانه” توصیف می کند. پیام سخنران ایالت ند پرایس: مردی که “بیشتر 30 سال زندگی حرفه ای خود را صرف کار بر روی برخی از مبرم ترین مسائل کشور ما در منطقه، از جمله دو سال حضور در مناطق جنگی” کرده است و احتمالاً به عربی روان صحبت می کند، چگونه می تواند یک متعصب؟

دپارتمان 9 شاهد از قهرمانانی که از طرف باندی با پولیتیکو صحبت کردند، ارائه کرد.

ژنرال بازنشسته جوزف ووتل که بوندی را به عنوان مشاور سیاسی خود در زمان فرماندهی نیروهای مشترک استخدام کرد، گفت: «من هرگز ندیده‌ام که او درباره شرکایمان در منطقه با تحقیرآمیز صحبت کند و این با هیچ یک از تجربیات من با او مطابقت ندارد. فرماندهی عملیات ویژه “من او را بسیار بسیار خوب یافتم و او مشاور خوب و قابل اعتمادی برای من بود.

فیلیپ فرین، که اخیراً از یک شغل طولانی در وزارت امور خارجه بازنشسته شد و با بوندی در سه کشور مختلف عربی، از جمله امارات متحده عربی کار کرد، گفت که بوندی در زمانی که مسئولیت را برعهده داشت، سبک رهبری “محکم و مصمم اما بسیار محترمانه” را اعمال می کرد. یک ماموریت به امارات

POLITICO با ده ها نفر صحبت کرد تا جزئیات کمپین نجوا را اعلام کند.

مخالفان بوندی اصرار داشتند که او فرستاده بد ایالات متحده در یک کشور مهم عربی خواهد بود. آنها گفتند که توهین های ادعا شده آنها را رد صلاحیت می کند.

اما انگیزه های دیگری مطرح شد. یکی از آنها تمایل به شفاف سازی سابقه از طرف کره بود که بیش از سه دهه در ارتش خدمت کرده است، از جمله ماموریت های جنگی برای عملیات های ویژه در افغانستان، عراق و خاورمیانه. متحدانش می گویند که او اخراج شده است.

برخی دیگر می گویند باندی درایت دیپلماتیک ندارد. به گفته یکی از مقامات سابق سفارت، او بیش از یک بار با مقامات ارشد امارات مداخله کرده است. یکی از نمونه ها سفیر قدرتمند امارات متحده عربی در ایالات متحده، یوسف العتیبه است که از پدرش، وزیر سابق نفت امارات، بیگانه شده است.

هر بار که بوندی او را می دید [he would say]”اوه، روز پیش پدرت را دیدم، او واقعاً به تو و کاری که انجام می‌دهی افتخار می‌کند. آخرین باری که او را دیدید کی بود؟ “کارمند سابق که شاهد قسمت های ادعا شده بود به یاد می آورد. وقتی تکالیفش را انجام نمی‌داد و همیشه به آنها توهین می‌کرد، اینها چیزهای احمقانه‌ای بود، و بقیه ما بد به نظر می‌رسیدیم، زیرا سعی می‌کردیم او را تمیز کنیم.»

اوتایبا از اظهار نظر خودداری کرد.

یک مقام ارشد سابق کاخ سفید گفت که مقامات ارشد امارات در دیدار با سایر مقامات دولت آمریکا نسبت به باندی ابراز نگرانی کرده اند. در پایان دیدار در مارس 2018 با محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد، مقام ارشد کاخ سفید از او پرسید که درباره باندی چه نظری دارد.

“از MBZ پرسیدم، “عالیجناب، چه خبر است؟” و او گفت: “ما طرفدار Bondi نیستیم.” “چرا که نه؟” و او گفت: «به نظر ما او مرد خوبی نیست» و من گفتم: «منظورت چیست؟» و گفت: «او با مردمش مانند زباله رفتار می کند».

سخنگوی وارث تاج و تخت به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداد.

اختلافات سیاسی نیز وجود دارد. برخی از دادستان‌ها می‌گویند که بوندی تلاش کرد در جریان مذاکرات محرمانه بین اسرائیل، ایالات متحده، بحرین و امارات، مانع از بازگشت کره – سپس کار بعدی او در شورای امنیت ملی – به ابوظبی شود. این گفتگوها به توافقنامه با ابراهیم تبدیل می‌شود که کره آن را ابداع کرد و در سپتامبر 2020 امضا شد. با این حال، بوندی در جلسه استماع سنا خود مشتاقانه از این توافق‌ها حمایت کرد و قول داد در صورت تایید پست بحرین، این روابط را ایجاد و تقویت کند.

اما رنگ آمیزی چریکی سخت ترین چیزی است که باید از دست داد. این زمزمه اتهامات بی سر و صدا توسط تعدادی از مقامات عالی رتبه شورای امنیت ملی ترامپ و پنتاگون تقویت شد.

سیمون لیدن، معاون سابق دستیار وزیر دفاع در امور خاورمیانه و دختر مایکل لیدین – یک نومحافظه‌کار، حامی اولین مشاور امنیت ملی ترامپ، مایکل فلین – به پولیتیکو گفت که از اظهارات نژادپرستانه ادعایی کره یا همکار دیگری در حین خدمت شنیده است. در دولت ترامپ

رابرت دیاز، که رئیس عملیات وابسته سفارت آمریکا در امارات بود، گفت که کره قبل از اخراج از ابوظبی این اتهامات را به او تکرار کرده است. اما نه لادن، نه دیاز و نه کوتس این ادعاها را مطرح نکردند تا زمانی که بوندی در مراحل پایانی پروسه نامزدی بود یا تا زمانی که پولیتیکو مستقیماً با آنها تماس گرفت. هیچ یک از آنها، از جمله کره، این ادعاها را در مورد اظهارات نژادپرستانه باندی به سناتورها، کارکنان آنها یا سایر مقامات در جریان بررسی باندی یا پس از جلسه استماع او که به ما گفتند، زمزمه نکردند. مطبوعات باید قاضی و هیئت منصفه باشند.

شرم آور است و باید عمیقاً شرم آور باشد که POLITICO به خود اجازه می دهد برای شستن اتهامات نادرستی استفاده شود که سایر رسانه ها و مقامات دو حزبی کنگره معتقدند هیچ ارزشی ندارند و چیزی بیش از خصومت سیاسی، شخصی و کاری نیستند. یک مقام ارشد وزارت امور خارجه در بیانیه ای در اواسط دسامبر گفت.

در ساعات اولیه 18 دسامبر، سنا با رای گیری باوندی را برای پست خود به همراه 40 سفیر دیگر تایید کرد و به تلاش های زیر روزا برای حذف نامزدی وی پایان داد. بوندی هنوز در بحرین کار خود را آغاز نکرده است.

سفارت بحرین در واشنگتن به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24MariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/BetvoleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmachicken slaughterhouseVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma