حزب جمهوری خواه در سنا تأثیر دیگری از ترامپ احساس می کند: رشد نامزدهای مشهور

[ad_1]

سناتور تامی توبرویل (آلا.)، مربی سابق فوتبال کالج که در سال 2020 انتخاب شد، گفت: «برنده شدن ترامپ تا حدی نشان داد که «هی، هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد.» رئیس جمهور ترامپ درها را به روی بسیاری باز کرده است. او وکیل نیست. او قبلاً وارد سیاست نشده بود. او یک خارجی است. بنابراین این تصمیم من را تحت تأثیر قرار داد.»

توبرویل به شوخی گفت: “من یک روند را شروع کردم، نه؟”

روی بلانت از میسوری، رهبر حزب سنا، مسیری را که به خوبی پیموده شده بود به سمت مجلس علیا در پیش گرفت و نزدیک به یک دهه و نیم را در مجلس سپری کرد و قبل از اینکه به اوج برسد، با ویژگی های رهبری که باید پرورش داده شود. اما بلانت گفت که از اینکه پیشینه ترامپ الهام‌بخش افراد مشهور بیشتری شده است، تعجب نمی‌کند.

بلانت که سال آینده بازنشسته می‌شود، گفت: «پاسخ منطقی به انتخاب رئیس‌جمهور ترامپ، افرادی خواهند بود که کاندیدا می‌شوند، تجربه سیاسی ندارند، اما به رسمیت شناخته شده‌اند.» دو جمهوری خواه در مجلس نمایندگان برای جایگزینی او در انتخابات مقدماتی شرکت می کنند، اما در حال حاضر از فرماندار سابق و دادستان کل فعلی عقب مانده اند.

دویدن به عنوان یک نام رایج قطعاً مزایای خود را دارد، به خصوص در یک مسابقه گران قیمت در سراسر کشور. علاوه بر تشخیص آشکار نام ها، آنها می توانند راحت تر از رقبای خود پول جمع آوری کنند – یا از دارایی های شخصی خود برای تأمین بودجه کمپین های خود استفاده کنند، در حالی که مدعی وضعیت “خارجی” هستند، که اغلب در انتخابات کنگره آرزو می شود. و با طیف گسترده برنامه های گفتگوی کابلی، نامزدهای شناخته شده می توانند بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات، به راحتی با رای دهندگان ارتباط برقرار کنند.

از سوی دیگر، کاندیداهای افراد مشهور ممکن است به بررسی های شدید و نظارت رسانه ای که با درخواست شغل همراه است، عادت نداشته باشند.

سناتور لیندسی گراهام (RS.C.)، یکی دیگر از اعضای سابق مجلس، گفت: “من شوخی می کنم که گران ترین پیاده روی در واشنگتن از مجلس نمایندگان تا سنا است.” “سلبریتی فورا توجه شما را به خود جلب می کند، اما یک جنبه منفی نیز دارد. شما باید ثابت کنید که فراتر از یک سلبریتی هستید.”

به عنوان مثال، واکر با سوالاتی در مورد سابقه خانوادگی و مدارک تحصیلی خود در انتخابات سنای جورجیا مواجه است. اوز باید با شک و تردید در مورد تبلیغ داروهای مشکوک علمی در برنامه خود مبارزه کند، نه اینکه به اقامت او در پنسیلوانیا با توجه به سالهای زندگی در نیوجرسی اشاره کنیم.

دکتر معروف تاکید کرد که در منطقه فیلادلفیا بزرگ شده، در ایالت رای داده و در آنجا فارغ التحصیل شده است. اوز همچنین از توصیه های پزشکی خود دفاع کرد. او به یک کمیته سنا گفت که محصولاتی را که تبلیغ می‌کرد به خانواده‌اش داده است، اما همچنین گفت که تصدیق می‌کند که “اغلب آنها مبنای علمی برای ارائه به عنوان واقعیت ندارند”.

همچنین شکاف دانشی واضحی وجود دارد که تقریباً هر نامزدی که از طریق سرگرمی یا ورزش به کنگره می آید، هنگام نوشتن قانون با آن مواجه خواهد شد. قانونگذاران دیرینه هشدار می دهند که فرسایش تسلط سیاسی متعاقب آن می تواند منجر به تحزب بیشتر در مجلسی شود که در حال حاضر به شدت تقسیم شده است.

«این افراد مشهور با علاقه به تصویب قانون به اینجا نمی آیند. سناتور کریس مورفی (D-Conn.)، که پس از مدتی در مجلس نمایندگان آمریکا نیز کار خود را در مجلس آغاز کرد، گفت: آنها با علاقه به معرفی خود و دریافت کلیپ های تلویزیونی به اینجا می آیند زیرا این چیزی است که آنها در تمام دوران حرفه ای خود داشته اند. قانونگذار ایالتی. .

مورفی افزود: “من نگرانم که چون افراد بیشتری در اینجا هستند که تجربه ای در انجام معامله ندارند، این باعث می شود مکانی که در حال حاضر کاملاً ناکارآمد است حتی بدتر شود.”

این تغییر نسبت به معاملات هیل ممکن است در کنگره بعدی چشمگیر باشد: هر پنج جمهوری خواه سنا که بازنشستگی خود را در سال آینده اعلام کردند، اعضای سابق مجلس نمایندگان هستند و ده ها سال از دو حزب دسته جمعی در کمربند خود هستند.

و کنفرانس سنا GOP ممکن است چندین عضو جدید با تجربه قانونگذاری صفر را ببیند. علاوه بر اوز و واکر، نویسنده جی دی ونس کمپین خود را در اوهایو اجرا می کند.

سخنگوی اوز در بیانیه ای گفت که او “کار حرفه ای خود را صرف این کرده است که هم بیماران و هم مردم زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهند” و “بیگانه” است. این سخنگو افزود: “این خارج از جاده کمربندی است، ذهنیت در وهله اول برای مردم این است که دکتر اوز یک قهرمان است و زمانی که او سناتور بعدی پنسیلوانیا شود، دی سی را مسئول تر خواهد کرد.”

سخنگوی تیم رایان (اوهایو)، کاندیدای پیشتاز کنونی حزبش در مجلس سنا باکی، گفت: شهرت خارج از سیاست “پا شما را به در می برد، به چشم شما می اندازد، اما هنوز باید خود را معرفی کنید.” سال

ترامپ این را داشت. رایان که 18 سال را در مجلس سپری کرد، گفت که او آشکارا توانست بسیاری از کشور را متقاعد کند که او معامله واقعی است. اما او هشدار داد که “وقتی چراغ ها روشن است، باید بتوانید اجرا کنید. اگر یک سلبریتی باشید مردم شما را دوست خواهند داشت و این عاشقانه تر است. اما بعد به شما خوب نگاه می کنند و اینکه آیا در آزمون موفق می شوید یا نه. .

دموکرات ها نیز نامزدهای مشهور را در کنار راهرو دیده اند.

اخیراً، میلیاردر مایک بلومبرگ وجود داشت که نامزدی ریاست جمهوری او از هم پاشید، اما نه قبل از تایید دموکرات های هیل. (بلومبرگ همچنین شهردار نیویورک بود.) شاید مشهورترین نمونه ها سناتور سابق ال فرانکن (D-Minn.)، کمدین شنبه شب زنده، که یک فعال سیاسی شد و بسکتبالیست حرفه ای که سناتور شد، بیل بردلی باشد. از نیوجرسی

و برخی از نامزدهای دموکرات تنها با نامزدی مکرر برای انتخابات به جایگاه ستاره راک دست یافته اند. بتو اورورک، قانونگذار سابق، اخیراً پس از دو نامزدی متوالی ناموفق برای کاخ سفید و سنا، کمپینی را برای فرمانداری تگزاس راه اندازی کرده است.

بیرون آمدن از موقعیتی که مردم شما را دوست دارند و چیزهای خوبی به شما می‌گویند می‌تواند سخت باشد… و سپس وقتی کاندید می‌شوید و حرف‌هایتان خراب می‌شود و واقعا مهم است… چگونه می‌توانید با آن کنار بیایید، فکر می‌کنم مهم است. سناتور لیزا مورکوفسکی از آلاسکا اشاره کرد. من فکر نمی کنم یک ستاره فوتبال یا یک شخصیت تلویزیونی بتواند این کار را انجام دهد، اما فکر می کنم گاهی اوقات برای آنها سخت تر است.

البته نامزدی واکر و اوز به این معنا نیست که سلبریتی به یک شرط لازم برای دوام مجلس سنا تبدیل خواهد شد. ویکی هارتزلر و بیلی لانگ جمهوری خواهان در تلاشند جایگزین بلانت در میسوری شوند، در حالی که تد باد نماینده (RN.C.) از حمایت ترامپ در رقابت برای جانشینی سناتور ریچارد بور (RN.C.) برخوردار است. و سناتور جمهوری‌خواه کوین کرامر از داکوتای شمالی، مارشا بلکبرن از تنسی و راجر مارشال از کانزاس همگی اعضای سابق مجلس نمایندگان هستند.

کرامر علیرغم ریشه های خود در مجلس نمایندگان گفت که حداقل به یک دلیل شروع به قدردانی از نامزدهای بلندپایه سنا کرد: «انتخاب شدن در کنگره بزرگترین اتفاقی نیست که تا به حال برای آنها اتفاق افتاده است. و من فکر می کنم که این به نوعی خوب است.”

کرامر افزود: شکی نیست که دونالد ترامپ فرم خود را شکسته است. نمی‌دانم این قالب جدید است یا نه، اما مطمئنا قالب قدیمی را شکست.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24MariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/BetvoleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmachicken slaughterhouseVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma