جمهوری خواهان در تلاشند تا “دروغ بزرگ” استیسی آبرامز را بکوبند.

[ad_1]

برای انتشار این خبر، آنها می گویند آخرین سخنرانی آبرامز در مبارزات انتخاباتی، که در نقد سیستم انتخاباتی 2018 جورجیا بود، با امتناع دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا از پذیرش نتایج انتخابات 2020 این ایالت، تفاوتی ندارد.

دموکرات ها به ترامپ و جمهوری خواهان حمله می کنند که به این توطئه ها اعتقاد دارند و به چیزی که آنها «دروغ بزرگ» می گویند، اعتقاد دارند. برایان رابینسون، یک استراتژیست جمهوریخواه مستقر در جورجیا، گفت: اما حامی اصلی دروغ بزرگ، استیسی آبرامز بود. او از زمان خود جلوتر است زیرا کارهای زیادی انجام می دهد.

اینکه پیام آنها چقدر خوب است احتمالاً موضوع اصلی انتخابات فرمانداری گرجستان در سال 2022 را شکل می دهد، زمانی که یکپارچگی انتخابات و حق رای همچنان موضوعات کلیدی باقی خواهد ماند.

و این یک آزمون سیاسی قدرتمند برای آبرامز خواهد بود، یک شخصیت با نفوذ در حزب دموکرات که به عنوان اولین زن سیاه پوستی که توسط یک حزب بزرگ نامزد شده برای فرمانداری – و مشتاق انتقام از برایان کمپ جمهوری خواه، در تاریخ ثبت شد.

در حال حاضر، آبرامز از موضع ظریفی که در پایان مبارزات انتخاباتی علیه کمپ، وزیر امور خارجه وقت اتخاذ کرد، عقب نشینی نکرده است.

آبرامز تنها بیش از یک هفته پس از روز انتخابات، او را برنده اعلام کرد، زیرا کمپین او گفته بود که قبل از سنجش، منتظر شمارش همه آرا خواهد بود. اگرچه او حدود 55000 رای را از دست داد، اما کمپ با 50.2 درصد آرا به پایان رسید – کمتر از 10000 رای بالاتر از اکثریت اکثریت، که می توانست به دور دوم منجر شود.

آبرامز در آخرین سخنرانی خود 10 روز بعد و در تعهدات برای سخنرانی در ماه های آینده مدعی شد که از رقابت دست نمی کشد.

«اعطای امتیاز به معنای تشخیص درست، درست یا صحیح بودن یک عمل است. به‌عنوان یک زن با وجدان و ایمان، نمی‌توانم آن را بپذیرم، «آبرامز در سال 2018 به هوادارانش گفت.» اما ارزیابی من این است که قانون در حال حاضر راه‌حل‌های قابل قبول بیشتری را نمی‌دهد.»

او سیستمی را که منجر به انتخاب کمپ شد سرزنش کرد – با این استدلال که تاکتیک های سرکوب رای دهندگان راه را برای پیروزی او هموار کرد – و همچنین کمپ را درگیر کرد، زیرا او در آن زمان رسما مسئول انتخابات ایالتی بود.

او در مصاحبه ای با سی ان ان در اوایل این ماه، تکرار کرد که در انتخابات “تقلب” شده است – تکرار زبانی که ترامپ اغلب از آن استفاده می کند.

آبرامز گفت که کمپ “بر اساس قوانین بازی در آن زمان برنده شد، اما بازی در برابر رای دهندگان گرجستان تنظیم شد.”

آبرامز گفت: در 16 نوامبر 2018 در ابتدای سخنرانی خود اعتراف کردم که برایان کمپ فرماندار جورجیا است و حتی در پایان سخنرانی برای او آرزوی موفقیت کردم. “و در وسط، من در مورد این واقعیت صحبت کردم که ما سیستمی داشتیم که او آن را اداره کرد، که او آن را دستکاری کرد، به رای دهندگان در گرجستان آسیب رساند، و این مسئولیت رهبران است که سیستم هایی را تحریک کنند که به مردم خدمت نمی کنند.

بر اساس شکایتی که توسط Fair Fight Action، گروهی که توسط آبرامز پس از انتخابات 2018 تأسیس شد، این انتخابات با مشکلات متعددی همراه بود. این پرونده که قرار است در ماه فوریه رسیدگی شود، از جمله به قانون تطبیق دقیق گرجستان اشاره می کند و استدلال می کند که برای اولین بار به طور نامتناسبی علیه رای دهندگان اقلیت هدف گرفته شده است. همچنین ادعا می‌کند که مقامات انتخاباتی برای لغو برگه‌های رای غایب به درستی آموزش ندیده‌اند، و از دسترسی ده‌ها رای‌دهنده که انتخاب کرده‌اند شخصاً رای داده‌اند، به برگه رای محروم شوند.

اگرچه ادعاهای آبرامز به اندازه ادعاهای ترامپ تقابل آمیز نیست، اما به حزب جمهوری خواه این فرصت را داده است تا از کلمات خود برای تضعیف شهرت خود به عنوان قهرمان انتخابات آزاد و عادلانه استفاده کند.

دیوید پردو، سناتور سابق که اکنون در انتخابات مقدماتی فرمانداری جمهوری خواه با کمپ مبارزه می کند، گفت که تصمیم او برای انجام این کار بیشتر به دلیل ورود آبرامز به رقابت بود و اعتقادش به اینکه کمپ یک نامزد قوی برای شکست دادن او کافی نخواهد بود.

در ویدئوی خود برای شروع انتخاباتپردو آبرامز را تهدیدی برای انتخابات ایالتی توصیف کرد و گفت: “آیا ما هرگز به استیسی آبرامز کنترل جسد من را خواهیم داد.” انجمن فرمانداران جمهوری خواه با انتشار بیانیه ای مطبوعاتی که سخنرانی آبرامز در سال 2018 را برجسته می کند، پیش از مبارزات انتخاباتی خود است و می گوید که او نامزدی است که “نمی توان به او اعتماد کرد”.

و در ماه مارس، براد رافنسپرگر، وزیر امور خارجه نوشت که «امتناع آبرامز از به رسمیت شناختن انتخابات 2018، ایمان رأی دهندگان به این سیستم را تضعیف کرد. در گردهمایی‌های عمومی، او ادعا می‌کند که هم او و هم رئیس‌جمهور سابق اطلاعات نادرستی درباره رقابت‌های خود از طریق اتهامات ترامپ در مورد تقلب در انتخابات و ادعاهای آبرامز در مورد سرکوب رای دهندگان منتشر می‌کنند.

با این حال، در حالی که ترامپ و آبرامز از به رسمیت شناختن انتخابات خود سرباز زدند، شباهت های بین این دو در همین جا متوقف شد.

ترامپ نه تنها از به رسمیت شناختن انتخابات ریاست جمهوری امتناع کرد، بلکه ادعاهای نادرستی در مورد نتایج داشت و مدعی شد که آرای نادرست یا از دست رفته در شکست او نقش داشته است.

این اظهارات ثابت نشد: نه اداره تحقیقات گرجستان و نه FBI شواهدی مبنی بر تقلب در انتخابات 2020 پیدا نکردند. شمارش آرا متعدد نشان داد که جو بایدن برنده انتخابات ایالتی بوده است. و از آن زمان تاکنون، دادگاه‌های ایالتی تعدادی از شکایت‌های رئیس‌جمهور سابق، متحدان و حامیانش را که به دنبال تغییر نتایج انتخابات بودند، رد کرده‌اند.

ست برینگمن، سخنگوی آبرامز، بر موضع او در این مسابقه تاکید کرد.

برینگمن گفت: «پس از روز انتخابات در سال 2018، کمپین آبرامز به دادگاه فدرال رفت، بسیاری از قضات با ادعاهای ما موافقت کردند و تعداد بیشتری از گرجستان ها شمارش شدند. او نتیجه انتخابات را تایید کرد، اما از پذیرفتن آن به عنوان عادلانه برای رای دهندگان خودداری کرد – و او در تلاش است تا سیستم رای گیری گرجستان را برای پیشبرد انتخابات تغییر دهد.

با این حال، این شکایت توسط یک قاضی در ماه آوریل بلافاصله پس از امضای کمپ قانونی که محدودیت‌های ایالتی جدیدی را بر رأی‌گیری پستی اعمال می‌کرد و به مجلس قانون‌گذاری تحت کنترل جمهوری‌خواهان کنترل بیشتری بر انتخابات می‌داد، رد کرد.

در حالی که مبارزات انتخاباتی جورجیا بیداد می کند، جمهوری خواهان از این ایده لذت می برند که بتوانند از سخنان آبرامز علیه آن استفاده کنند.

«ما تبلیغات تلویزیونی زیادی دیده‌ایم، تبلیغات دیجیتالی زیادی که در آن نامزدها حقیقت را بیان می‌کنند. و من فکر می کنم که رای دهندگان از آن آگاه هستند. رایان ماهونی، مشاور ارشد انتخابات برایان کمپ در سال 2018، گفت: آنها می‌دانند که هر چیزی که اکنون می‌بینند یا می‌شنوند آزمایش نشده یا معتبر نیست. بسیار محتمل‌تر است، بسیار فراتر می‌رود و برای آبرامز و اردوگاهش بسیار سخت‌تر است که به چالش بکشند. . و خوشبختانه برای جمهوریخواهان در جورجیا، استیسی آبرامز پس از باخت زمان زیادی را در تلویزیون سپری کرد. [the 2018] رقابت. ”

دموکرات‌ها به سرعت به تاکتیک‌های جمهوری‌خواه اشاره کردند و گفتند که اگرچه یکپارچگی انتخابات ممکن است برای دموکرات‌ها و رای‌دهندگان جمهوری‌خواه حرف اول را بزند، اما انتقال این باور که آبرامز همتراز ترامپ است، از بین نخواهد رفت. جنگ پیام ها

“من فکر می کنم احتمالاً با آن فرود خواهد آمد [Republican] رای دهندگان نبیلا اسلام، استراتژیست دموکرات مستقر در گرجستان و نامزد سابق کنگره، گفت: اما بدیهی است که این کار با پایگاه دموکراتیک کار نخواهد کرد. برای آنها، تلاش برای یکسان سازی آن با آنچه ترامپ گفت کاملاً تأثیرگذار است.

و در اولین مصاحبه خود از زمان اعلام نامزدی خود در اوایل ماه جاری، آبرامز موضع خود را در مورد انتخابات 2018 روشن کرد.

«در 16 نوامبر، زمانی که اعتراف کردم که فرماندار نمی شوم، [Kemp] آبرامز در شبی که کارزار انتخاباتی خود را آغاز کرد به راشل مادو گفت: «من در انتخابات پیروز شدم، برخلاف برخی افراد اخیر، نتایج انتخابات را به چالش نکشیدم. «آنچه من گفتم این بود که سیستم منصفانه نیست. و رهبران سیستم ها را به چالش می کشند. رهبران می گویند، “ما می توانیم بهتر عمل کنیم.” و این همان چیزی است که من اعلام کردم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Novagrasu tesisatçısısweet bonanzaAyırma Büyüsü