آیا من به کف رسیدم؟مایکل آونتی با زندگی پس از ترامپ روبرو می شود

[ad_1]

هنگامی که من جزئیات پرونده Avenati را با مورین بیرد، مشاور زندان فدرال و ناظر ارشد اجرایی در MCC از سال 2014 تا 2016 در میان گذاشتم، او گفت که هرگز در مورد یک پرونده یقه سفید در 10 جنوبی نشنیده است. به گفته بیرد، معمولاً زندانیان بلندپایه در بلوک آپارتمانی ویژه معمولی زندان، 9 جنوبی نگهداری می شوند، در حالی که سرپرست آن را برای عموم مردم بررسی می کند.

“این یک ناهنجاری است. عجیب است، “او گفت.

Avenati متقاعد شده است که توضیح منزجر کننده تری وجود دارد.

او گفت که یک روز در ماه فوریه، او با همراهی سه محافظ امنیتی از دادگاه به MCC باز می گشت که یک افسر ارشد اصلاح و تربیت مداخله کرد. افسر ارشد او را به طبقه بالا هدایت کرد و در لابی روبروی 10 جنوبی توقف کرد. “میدونی چرا اینجایی، نه؟” او گفت. آونتی می‌گوید که افسر پلیس به او گفته است که به دستور دادستان کل بیل بار در 10 جنوبی بوده و از وکلایش خواسته است تا «این موضوع را بررسی کنند». سپس گوشی را برداشت و آونتی را دوباره داخل سلول گذاشت. دالاک، مدافع عمومی آووناتی، گفت که استقرار 10 جنوب نمونه دیگری از دولتی است که “این را تا آنجا که می تواند تهاجمی دنبال می کند”. در حکم Avenati در پرونده نایک، قاضی Paul G. Gardeff “شرایط وحشتناک” در 10 South را دلیل مجازات سبک تر – فقط 30 ماه زندان – ذکر کرد. او در جلسه دادگاه گفت: باورش سخت است که آنها در ایالات متحده حاضر شوند. مارتی، فرماندار وقت MCC لایکون-ویتال، توضیح داد که آونتی به دلیل “نگرانی جدی” در مورد امنیت خود در بین مردم، طبق نامه ای که به درخواست قاضی گردفه ارسال شده، در جنوب دهم مستقر شده است. (در پاسخ به سؤالات مکتوب، سخنگوی دفتر زندان، دونالد مورفی گفت که این اداره در مورد “ادعاهای حکایتی” اظهار نظر نکرده و اطلاعاتی در مورد زندانیان ارائه نکرده است. مورفی گفت که زندانیان به دلایل ایمنی “در صورت لزوم” خارج از جمعیت عمومی نگهداری می شوند. . )

در ماه مارس، Avenatti در نهایت به جمعیت عمومی نقل مکان کرد. در بیشتر آن زمان، زندان بسته بود، ابتدا پس از اینکه یک زندانی یک تپانچه مملو از آن را به داخل مرکز قاچاق کرد و بعداً به دلیل بیماری همه گیر. آوانتی درخواست کرد که در حصر خانگی آزاد شود. این درخواست در ابتدا رد شد. ترامپ که اکنون در آخرین سال ریاست‌جمهوری خود به سر می‌برد و هفته‌های اول شیوع کووید-19 را اداره می‌کند، در واکنش به این خبر در توییتی نوشت: «اوه، خیلی بد است. همچین مرد خوبی آرزوهای ریاست جمهوری، می دانید!»

فقط چند بار در 10 جنوبی بود که آووناتی می توانست از اتاق استراحت یک نفره بلوک استفاده کند: این یک اتاق سرد بزرگ است، با چرخ ثابت، تلویزیون با قفس، ریموت، صندلی چمنزار، پارک بزرگ سبز و پنجره با لت. که هوای زمستانی جریان دارد.

اولین باری که او به آنجا رفت روز ولنتاین در سال 2020 بود. یک نگهبان امنیتی که با او دوست شد به او اجازه داد شام بخورد و تلویزیون تماشا کند. شب محکومیت او در پرونده نایک بود. در خانه در کالیفرنیا، دخترانش لورن و نیکول که اکنون 19 و 17 ساله هستند با هم درگیر شدند.

لورن قبل از ظهر سر کلاس بود که یکی از دوستان به او پیام داد: “هی، متاسفم.” او نمی دانست در مورد چه چیزی صحبت می کند. “اخبار را نخوانده ای؟” او نوشت. او گوگل را باز کرد و سپس متوجه شد که پدرش گناهکار شناخته شده است. او به من گفت: «قلبم ایستاد.

او گفت: “من حتی نمی توانستم این واقعیت را تصور کنم که پدرم به زندان می رود.” «من هرگز پدرم را به عنوان یک جنایتکار ندیده بودم. در آن مرحله، من باید خیلی سریع بزرگ می‌شدم.»

Avenati در نیویورک CNN را روشن کرد. اندرسون کوپر و جفری توبین درباره حکم او بحث کردند. “بنابراین من در روز ولنتاین به عنوان یک جنایتکار محکوم در 10 جنوبی آنجا نشسته بودم و با جفری توبین AC360 را تماشا می کردم، که از این واقعیت لذت می برد که من به تازگی به اتهامات متعدد محکوم شده بودم در حالی که غذای خود را از سینی پلاستیکی خود می خوردم. ”

اندرسون در واقع در یک نقطه عقب رانده شد. کوپر مجری برنامه 60 دقیقه با حضور او در این برنامه هر سه بار با آونتی مصاحبه کرده بود.

در یک لحظه اندرسون گفت: “خب، می دانید، منظورم این است که مایکل آونتی یک وکیل واقعی با پرونده های واقعی بود، اینطور نیست؟”

برای مردی در سقوط آزاد، سه گزینه وجود دارد

شب‌های بی‌خوابی زیادی را صرف فکر کردن به آن کرده‌ام، و تنها سه شب است.

دو مورد اول فرار یا خودکشی است که او می گوید هیچ کدام را در نظر نگرفته است. او می گوید که اولی هرگز کار نمی کند، “و من هرگز در زندگی ام از چیزی فرار نکرده ام.” و دومی برای خانواده اش بسیار دردناک خواهد بود. من نمی خواهم عمداً به فرزندانم، والدینم و افرادی که از من مراقبت می کنند صدمه بزنم.»

او می گوید: «یا گزینه سومی وجود دارد، می توانید بجنگید. این همون چیزیه که من انجام می دم. “

نبرد مایکل آونتی چیزهای زیادی است: قانونی، شهرت، شخصی، تاریخی. ممکن است استدلال ها و شکایات فراوان او قانع کننده باشند. یا شاید شما آنها را پوچ می دانید. شاید شما یکی از افرادی بودید که در تابستان 2018 از فرستادن شخصی به دنبال ترامپ ناامید شده بودید. شاید از او سلفی خواسته باشید یا مهارتی که در تلویزیون انجام داده را تحسین کرده باشید. شاید شما هم خبرنگاری بودید که مثل من به طور خلاصه به آرزوهای ریاست جمهوری اش پرداختید. شاید فکر کرده باشید، همانطور که آووناتی هنوز هم فکر می کند، برای مدتی بهترین مرد برای شکست ترامپ بود. یا شاید همیشه از او متنفر بودید. وقتی در پایان سال 2018 شروع به فروپاشی کرد، می دانستید که چیزی در این مرد وجود دارد. شما همیشه این احساس را داشته‌اید که او «پر از گند» است. شاید حق با شما بود یا شاید از آن زمان به آن فکر نکرده اید. اما لایحه Avenati، مانند بسیاری از چهار سال ریاست جمهوری ترامپ، تمام نشده است. مهم نیست که در مورد موضوع سقوط او به کجا بروید، ما نیز بخشی از این ماجرا هستیم. او از رسانه ها استفاده کرد، ما از او استفاده کردیم.

Avenati هنوز در هر سه پرونده فدرال درگیر است. او می گوید که دولت هرگز با پیشنهاد معقول گناه در مورد یک موضوع حقوقی به او مراجعه نکرده است. او ماه آینده محاکمه خود را در نیویورک آغاز خواهد کرد تا به دادگاه برود، جایی که دادستان های فدرال ادعا خواهند کرد که آونتی 149000 دلار از یک معامله 800000 دلاری کتاب دانیلز را سرقت کرده است که اونااتی به مذاکره کمک کرده است. (او می گوید: من کل معامله را تماشا کردم.) قضیه شخصی شد. بنا به درخواست آوناتی، یک قاضی به دانیلز دستور داد تا سوابق پزشکی خود را افشا کند، احتمالاً برای طرح سؤالاتی در مورد سلامت روانی او. رابرت باوم، وکیل ارشد Avenati در این پرونده، گفت: در این روند، “من خیلی چیزها را می گویم” در مورد فعالیت های دنیلز در فضای ماوراء الطبیعه خواهید شنید. او اپیزودهایی را برای یک برنامه تلویزیونی منتشر نشده به نام “بچه های شبح وار” فیلمبرداری کرد، همچنین نام یک حساب کاربری در اینستاگرام بود که عروسکی جن زده به نام سوزان، نوعی طلسم را نشان می داد. اما اصل قضیه به توافق نامه ای برمی گردد که دانیلز و آونتی برای انتشار خاطرات او از اکتبر 2018 منعقد کردند. افشای کامل: آونتی می‌گوید که حق دریافت بخشی از عواید را داشت زیرا او در این معامله مذاکره کرده بود. دنیلز می گوید آووناتی به صورت شفاهی پذیرفته است که چیزی را نپذیرد. در نتیجه، باوم گفت که “اعتماد او در حال تبدیل شدن به یک عامل کلیدی در این فرآیند است.” دنیلز و وکیلش، کلارک بروستر، از پاسخ دادن به سوالات در مورد پرونده خودداری کردند.

آونتی می‌گوید: «در این مرحله تنها سؤال این است: آیا به ته رسیده ام؟»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Novagrasu tesisatçısısweet bonanzaAyırma Büyüsü